• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
ahoj holky

tak nebydlím vedle bazénu, to bydlí můj brácha, já jsem psala veru, protože to má po cestě do bystřice, bydlím totiž hned za pilou Jewa, jestli vám to něco říká :confused: takže jestli budete mít někdy cestu, budete vítány, nejen veru, ale všechny :wink:

reni díky za tip, to zkusím koupit, musím si to zapsat, jinak u nás tuk tuk rýma asi na ústupu, včera jsme odsávali jednou a dneska ani jednou, zabrala mořská voda s mědí fakt doporučuju, super - doufám, že to nezakřiknu - jo a taky otevřené okno v noci, já sice mrznu, ale Neli je spokojená, spí v čepici se sladkým usměvem a čistým nosánkem

peti, tak to je mi líto, dodatečně upřímnou soustrast
4. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro miradku: Mě se ten kurz taky líbil, až na ty věci, co popisuješ i ty. S Támar jsme se shodly, že tu písničku nemusíme zpívat a ty prvky jógy pokud bereš jako cvičení bez duchovního podtextu, tak se ta trocha dá přežít. Uvidíme, co bude příště. Taky mám v plánu přijít. :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po včerejší kontrole, kde bohužel nenastala žádná změna :frowning2: čípek furt 2cm, vzal mi akorát stěr na streptokoka, z krve mi zjistili nižší krevní obraz ale naštěstí nemusím jíst železo, pásy mi nešly u sestřičky natočit tak mi je nějak zkoumal doktor na uzv, srdíčko bilo nějak divně a kontrakce mi frut měřil na nějakém grafu, divně se u toho tvářil jako by se už něco dělo pak mi jen řekl v pořádku a uvidíme se za týden :frowning2: ach jo holky já už jsem se radovala že se bude blížit porod a on je jaksi v nedohlednu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: já už chci rodit, nějak se mi asi bouří hormony nebo co jsem z toho úplně špatná že se to nepohnulo ani o kousek :cry:
6. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, tak to je mi ľúto, ale vydrž, trpezlivosť ruže prináša a tebe prinesie zdravého donoseného chlapčeka :wink: Fajn, že nemusíš to železo...neboj, bude to dobré :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Mirad
6. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, nemáš za čo :wink:

Luci, napísala som ti do IP :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miradko, odepsala jsem ti do IP :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, zajtra ti odpíšem, už som si prečítala :wink: Teraz má mužík počítač, zajtra budem mať čas. Som rada čo si napísala :wink:
6. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak žijeme velkou novinou, Nelince se dneska vyklubaly dva spodní zoubky. Takže není po bráchovi - je rychlejší.
Jdemi z ní hlava kolem, celý den říká baba, dada, tata, jen když chce jíst a to je skoro furt tak mama.

Akorát do ní potřebuju dostat UM, nutrilon, hami, beba nic, to je kozena, asi to příjde samo jako s tím čajem...
8. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidala jsem pár fotek, veru je tam i ten slíbený bryndák, už ho nejde vyfotit bez fleků, mrkev je proradná :sweat_smile: :grinning:
8. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu gratulace veliká k těm zoubkům :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme :dizzy_face: to se bude kousat :grinning:
8. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky,

jen jdu v rychlosti napsat, jestli některá kouknete, že v Hyper mají šílené akce na dětské papu, sunar od 6.měsíce za 48,- banánový, šťávičky od Hipu z a 8 kaček, a strašně moc kašiček za šílené slevy,tak sedejte do auta a jeďte :wink: je tam toho fakt dost, ale jak se to rozkřikne nebude ani regál :grinning: :grinning: :grinning:

vůbec sem nevěděla, že je nějaká akce :confused: :confused: :confused:

Dadu, mooooc obr velká gratulace k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli dík, asi vyšlu tchýni
8. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tchýně nakoupila, 3x mi volala, protože to nemohla najít, až se ptala na info, ale našla hurá, ta akce byla jen dneska, takže fakt jen pro toho kdo to má blízko nebo má kamarádku jako my, že oli :wink:
8. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda tak to byla fajn akce v Hpernově, ale nám to uteklo ... snad příště :wink:
DADU,
gratulka k zoubkům !!!
RENI,
Lukáška se brzy dočkáš :slight_smile: Já jsem na posl. kontrole v den porodu taky neměla zkrácený čípek, je to individuální, kamarádka měla CS 0 2 týdny než porodila, takže neboj, fakt ne, ono už se to tam chystá.
9. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska jsem si už myslela že pojedemedo nemocnice, začlo mě hodně bolet břicho jako by mě uvnitř píchalo milion špendlíků, ale trvalo to jen chviličku a přešlo to, a tak se to opakovalo asi 2 hodiny ale nepravidelně a teď to přešlo takže asi nic....ale neva dneska už je 9 tak to docela utíká, ve čtvrtek jdeme na další kontrolu tak jsem zvědavá... držte mi palce ať nemám toho streptokoka :slight_smile:

Peti díky za uklidněníasi je to fakt individuální a hlavně se to asi mění ze dne na den :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak se po delší době hlásím, jsem u našich a nějak jim tady blbne net :frowning2:
Jinak malý v sobotu už oslavil svůj 1.měsíc :slight_smile: , teda to fakt letí. Jinak je pořád nějaký nemocný rýma už celkem ustoupila, ale zase ho začíná trápit kašel, ach jo :frowning2:
Reni: držím palečky ať ve čtvrek na poradně už nález trošku poskočí, určitě se už moc na malého těšíš, ale ještě odpočívej potom už to nějak nestihneš :wink:
Dadu: gratulujeme k zoubkům :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky leee
panečku Tobík už má měsíc??? Bože to to letí :fearful: děkuju moc za podporu, ve čtvrtek dám vědět jak jsem dopadla :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky všem za gratulace

leee to to utíká, já taky nevím, kde Nelinka bere 7 měsíců a Tomi 4 roky :sweat_smile:

reni, neboj hop a skok a Lukášek ti bude maturovat :wink: :grinning:
9. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer,

Dadu, krásná fotečka :dizzy_face:

Reni, já nevím, jestli sem to měla jako ty teď ty "špendlíky"...mě trápilo asi měsíc před porodem píchání, ale šíléné píchání jakoby na čípku nahoře, v děloze jak začíná ale to byl děs...jak mě to chytlo, párkrát za den, někdy třeba vůbec ne, tak sem šla do kolen :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dr mi na to nedokázali nic říct, co to bylo jako :pensive:

Lee, jej tak přejem, ať Tobíkovi kašel ustoupí bobinek :wink: a snad se vaši o vás krásně starají :sunglasses:

Hani má taky trošilinku rýmu,ale nic strašného, párkrát za den jí teče z nosa,vypadá to na zuby... takže sme koupili sprejík a stříkáme...ale co mi udělala :sweat_smile:
Nákup mi dycky pomáhá vyndávát z tašky...no a já si ničeho nevšimla, až jak hledám spray, že jí stříknu do nosa...není, prošla sem celý byt a nikde!!!!!! No a pak jdu pro citron do lednice, a v příhrádce na zeleninu strčený spray :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli Hani je prostě šikulka...
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
achojky,

tak mi máme dneska po první lekci plavča. Davidkovi se to moc libilo a řadil o sto šest. Příště s námi jde i tatínek at uděláme pár foteček.

Dadu - díky za pozvání. Ráda přijímam. Tak jak tedy některé plavčo pojedu domu tak se stavím. Ale to bych ti dala dřív vědět.
Jo a taky gratuluji k zoubkům. My máme zase špatné období. Asi nam lezou ty vrchni dva. Jinak Neli je šikula! Koukala jsem jak pěkně hačá. Davča je takový lenoch a nic se mu nechce a pořad je špulí zadek.

Oli - díky moc za info o akci v Hyper. Dneska jsme tam byli a nakoupila jsem si něco malo do zasoby. Prvně jsem se divila že je taková sleva a koukala jsem na datum spotřeby. Ale byl až příští rok takže v pohodě :slight_smile:

lee - Tobik je sladký miminko :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, oni nejsou lenoši, kam by spěchali, Nelinka zase odmítá vše co by jen trochu zavánělo tím, že bych ji dala na břicho, ale... uvidíme

HUUUURRRRRÁÁÁÁÁ Nelinka mi dneska poprvé vypila 200 UM. Oli díky asi jen díky tobě, zašmakoval sunar s banánovou příchutí, koukala jsem na to už dřív, ale Nutrilon i Hami mají jen 3 a 4, jen ty si mě upozornila na to, že sunar začíná příchutí od 2, no a 2 velké balení, za tak krásnou cenu a ještě ji chutnají, nemám co dodat
takže to znamená, že můžu pomalu odstavovat, trochu je mi to líto, ono je to takové milé a intimní to kojo, ale zase na druhé straně, budeme obě vyspané a Neli nebude mít hlad a žížu, i když s těmi zuby jak tak přemýšlím, už to moc milé není :confused: :dizzy_face:

Všem miminkům, maminkám i těhulinkám přeju ať na ně nepadá deprese z toho počasí. Hezký den babky
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: to je moc prima, jen tak dál!!! :slight_smile:

oli přesně tak jak říkáš šílené píchání, no já jsem to přirovnala k těm špendlíkům, protože mě nic jiného nenapadlo, byl to hnus ti řeknu ale přešlo to a dneska nic, ale vůbec nic...tak mě to asi jen tak straší :slight_smile:

holky to počasí je hnus ale nesmutněme bude zas líp :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu to sem moc moc moc ráda, ale je fakt, že ty mlíka ochucené chutnají líp :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím odstavováním...já když měla Hani největší krizi v těch cca 8 měsících, to byl jen řev a řev asi zuby nebo co, tak sem jí večer dávala UM, to tež asi dvěstě vypila, ale na spaní to účinek nemělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nakonec sme se dokojily k téměř 14 měsícům :sweat_smile: :sweat_smile: a spaní je furt takové bídné, spinkám u ní v pokoji,ale ještě mě furt hledá v noci no :pensive: Holt, sem jí nenaučila dobře usínat od mala, tak to mám :frowning2:
ale je fakt, že ještě teď mi to kojo chybí a Hanička je zlatá, když dělá na kozy dudi dudi pšššt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Verunko, tam fakt ještě ta akce byla? jj, já taky prvně koukala na spotřebu :grinning:
a super, že se plavčo Davídkovi líbí :wink: a neboj, s tím pohybem to vše dožene, Hani mi tež celkem pozdě třeba hlavičku zvedala a tak, a pak jak to dohnala s chůzí :wink:

Reni, tak tak nesmutněme, a ty už vůbec ne, za chvíli bude miminko venku :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já vůbec nesmutním mě je moooooooc dobře, čas se nám krátí takže supeeeeer :grinning: jen se modlím aby u nás nenasněžilo...
10. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska je den blbec. Davidka o rana bolelo ouško tak jsem zajela k mudr. Ta nam potvrdila, že ho ma trochu zarudle a taky že máme začínající nachlazení. Takže nám to supr začíná. Ted hlavně aby nedostal teplotky. Samozřejmě příští týden máme plavčo zakazané.

Reni - už to máš za pááár :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru tak snad to bude v pořádku, já jsemkdysi měla zánět středního ucha a když si na to vzpomenu tak mě to ještěteď bolí, dobře že jste zajeli hned ono jak se to rozjede tak to není nic s medem :unamused: hlavně ho držet doma v teple ať se neobjeví ty teplotky a snad to bude brzy ok :slight_smile:

jojo ještě 17 dní do termínu :slight_smile: to je jako by kamenem dohodil :grinning:
10. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko neboj, pokud je to zarudlé, a nemá teploty, to se zlepší, dostali ste mastičku? Hani to taky měla, ale dala nám na to oftalmoframykoin, a po dvou dnech bylo zarudnutí pryč, ale teploty neměla myslím :wink:
10. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek