• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
nene dostali jsme kapičky do ucha
10. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím, že bojujete s nemocemi. Vím, že mě to asi taky jednou čeká. Tak se držte, a ať jsou vaše ratolesti co nejdříve zdravé.
Jinak dneska nám odpadl kurz, protože Marcelka je taky KO. Takže hodně zdraví. :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tak to mě mrzí s Marcelkou, my včera kurz měli, ale moc dobře ji nebylo, to šlo vidět. Nám už jednou kurz odpadl, tak nám ho asi nechtěla zase rušit. Tak ať se hlavně uzdraví.
11. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak se hlásím po delší době!Všem marůdkům přejeme brzké uzdravení,Veru,Davídeka ať to brzy přejde s tím ouškem.Míšo,gratulace k Tobiáškovým měsíčnínkám :wink: Dadu,malá je super,jak si tam důležitě sedí v plastovém autíčku vedle brášky :grinning: Letí to šíleně,co?Nedávno jsem lítala s břuchem a teď už má ten můj střap rok a půl a vymýšlí samé lumpárny :sweat_smile:
No a jinak-u nás od včerejška opět sníh :angry:
12. lis 2009 v 07:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme dneska byli na kontrole a ani mě nevyšetřil takže vůbec nevím jestli se něco změnilo, jen se mě zeptal jak se mi daří a zdělil mi že streptokok je negativní tak aspoň jedna pozitivní zpráva ale jinak už to fakt vzdávám, porod v nedohlednu, po nocích nespím jak už mi to bříško zavází, nohy oteklé jak čert a bolí mě....mám pocit že se nikdy nedočkám :cry:
12. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Reni,ten "kousíček" už ti sletí :wink:
Holky,co říkáte na granko?Já ho Lukymu sem tam přidávám do kaše,kupuju mu pohankové,jáhlové a tak,smíchám je s teplým mlékem a posypu troškou granka,aby to mělo lepší chuť.
12. lis 2009 v 15:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já myslím že na granku není nic špatného pokud mu toho nedáváš moc tak je to v pohodě, já ho taky asi budu v budoucnu dávat :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potrebujem poradiť...reni, ako si nedávno písala, že máš bolesti akoby ťa niekto zvnútra pichal špendlíkmi...nevieš čo to je? Ja to už pár dní cítim a začínam mať strach. Najprv som to brala na ľahkú váhu, ale teraz si nie som istá...neviem či to mám riešiť alebo nie... :frowning2:
13. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte chcem dodať...je nejako cítiť keď ste sa otvárali? Celkom mám obavu, či sa neotváram... :cry:
13. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vyřídit vzkaz od Reni :D nebojte, ještě nerodí :D jen má zavirovaný počítač, tak se zatím neukáže, kdyby něco pisne smsku :wink:

Mirad, já ty bolesti něco jak Reni měla, ale až ke konci, poslední měsíc...a s otvíráním to nemá prý nic společného neboj nic a kdyby si měla pochybnosti prostě sedni do auta a jedte na ko, vždycky lepší plašit, než se bát doma :wink:

Luci, já taky sem tam dám Granko, normálně s mlíkem, takže si myslím, že i do těch kašiček je to v pohodě :wink:

Jinak my máme dnes 5 let od svatby, a měli sme super den, koupili si dáreček společný, plus já dáreček sobě, něco Hani, doma výborný obídek :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli díky za odpoveď, snáď to nebude nič vážneho, skúsim vydržať do piatku, to idem do poradny.

Holky z Karvinej, nemáte nejakú radu, kde sa tam dá ísť do cukrárny alebo kavárny s deťmi? že by tam bol kútik pre deti?
13. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a gratulujem k výročiu, my sme mali v srpnu 5.výročie :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli gratulace, my měli 5 v srpnu :wink:
14. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde jste kdo? Jak se vám vede? :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,

jak se máte co nového? :sweat_smile:

Dík za gratulace holky k výročí, tak sme tři pětiletky tady jo? Prý je to dřevěná svatba :D
18. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jak se máte? My dneska jdeme s malým na kyčle a zítra do poradny, tak snad to bude vše ok.
Koukám, že už tady dlouho nebyla Renni, tak že by už se dočkala :wink: tak snad se brzy ozve ať jsme v obraze :grinning:
Oli taky blahopřeji k 5-ti letému výročí :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo Reni mi psala smsku, že má zavirovaný pc, tak mi pak pisni, jak porodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A držím palečky, ať je vše ok na ko :slight_smile: co ta rýma, je to lepší?
18. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to má blbé, no snad se brzy těch virů zbaví :slight_smile:
Děkujeme, potom pisnu jak jsme dopadli. Týma nás už naštěstí opustila :slight_smile: konečně.
Pozdravuj Haničku
18. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak nám už ouško polevilo ale zato se nam vyklubalo nachlazení. Davča začíná pořadně kuckat.

Včera jsem dokončila kalendář a hodila ho do alba, tak se můžete kouknout :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já s emám pořád stejně dobře. Malá sebou vrtí o 106. JInak momentálně čekám na nemocenskou a ta pořád ne a né přijít... každý měsíc mi to posílají pořád později a později. Jsem z nich už na prášky. Byly jste některá před mateřskou na nemocenské? Jak vám pak vypláceli nemocenskou, pravidelně nebo pokaždé jinak?
18. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to mě mrzí, že je Davídekzase nemocný, snad to brzy přejde.Fotečky jsou nádherné, roste jako z vody :wink:
Maylo já jsem taky byla před mateřskou na nemocenské a kromě první nemocenské, která mi přišla až po 3měsících mi to už potom chodilo pravidelně kolem 20, tak snad Ti brzy penízky pošlou.
18. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

veru davídkovi hodně zdraví, to počasí je naprd a pak mimi jsou nemocné, i když Davča už není žádné mimi, ale pořádný chlap, máš krásný kalendář, v čem si ho dělala, hoď mi prosím inspiraci, dík

maylo já si vzpomínám, že jednou když jsem byla na nemocenské tak mi ji poslali až za půl roku, oni ji teda poslali, ale pošta jim ji 5x vrátila, protože pokaždé na složence bylo něco špatně ve jménu a pošta mi to na občanku nemohla vyplatit, od té doby co si jde určit jak to chceš - jestli složenkou nebo na bu tak nemám problém na účet to chodí přesně a včas - někdy i dřív,
super, že se malá vrtí, aspoň o ní víš

no tak já přestala definitivně kojit, po dvoudenní pauze, jsem nakojila o půlnoci, připadalo mi, že to bude zase ok a ono prd, za hodinu a půl takový kravál, nabídla jsem zase prso a to bylo fuj, dala jsem sunar, no to bylo pošušňání a spalo se až do rána, od té doby mám v prsou prd, tělo se asi naštvalo a posledním pokusem se s kojením rozloučilo
je mi to líto, protože tohleto spojení s dítětem už nezažiju, na to budu jednou hodně vzpomínat, ale všechno jednou končí
18. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kde jste všechny? :fearful:
Tak včera na kyčlích žádná slává :frowning2: malý musí nosit takové ty abdukční kalhotky, no celkem hrozné tak snad si brzo zvykneme, na kontrolu jdeme ve 3měsících, takže až v lednu do té doby je musí pořád nosit. No zatím je to boj. Neměly je některé z vašich dětiček?
Jinak dneska na poradně dobré, malý už váží 4270g, tak super :slight_smile:
Ještě jsem si vzpomněla včera jak jsme byli na těch kyčlích tak malý počůral doktora :grinning: Jak mi vysvětloval proč musí nosit ty kalhotky, tak ve chvilce nepozornosti ho celého počůral, jo jo pan doktor z nás měl fakt radost :grinning:
19. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, leee to mě mrzí s Tobiáškem, že nemá ty kyčle v pořádku. Ale věřím, že to bude dobré. Chtěla bych se zeptat, byly jste na velkém UTZ? Prý se tam chodí nějak kolem 20. týdne. Já jsem totiž dneska byla u doktora a ptala jsem se ho na to, a on mi řekl, že maminky na ten UTZ neposílá. Jenom kdybych moc chtěla, že mi dá doporučení. A já chci vědět, jak to na tom UTZ vypadá? Jedná se o ten v Třinci v nemocnici. Je o něco lepší než u lékaře, třeba 3D? A také by mě zajímalo, jestli se za něho platí a jestli potřebuji to doporučení nebo si tam můžu zavolat sama bez doporučení. Díky. :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ
lee to mě mrzí, sousedka taky musela dávat široké balení, ale to se spraví uvidíš a to s tím r. patří mu to, chtěl trápit-tak to má

luci ve 20. jsem byla u obou, ale 3d nemají, ale je prý přesnější
19. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer,

Dadu :frowning2: , no ale super je, že ti Neli tutá sunar, kojo chybět bude, v tom tě chápu :wink:

Já měla nemocenskou jak kdy, vyplácela mi ji firma :pensive: :angry:

Míšo, s těma kyčlema mě to mrzí, ale neboj spraví se to, holky od nás z dubnovek to některé taky měly, a bylo nejhorší si zvyknout, ale uteče to a bude zase dobře :wink:

Luci, to je dle mě divné s tím utz, co vím, tak každý dr tady v okolí posílá do nemocnice, jde o ko orgánů apod. :confused: a ikdyž nemají 3déčko, tak si myslím, že dr jsou zkušení i na 2déčku :grinning:
Já byla v Havířově na 3déčku, ale tam ti nedělají kontrolní utz,podepisuješ papír, že neberou odpovědnost za případné vady atd, je to jen pro zajímavost a je to dobrovolné a placené, kolem osmi stovek, kukni na gynprenatal.cz :wink:
19. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak bych aspon chtěla at ti napíše to dopor a zajdi si, ono je fakt, že naše maminky nechodily vůbec na utz, ale zase, když je ta možnost, tak bych šla...já měla v těhu jen tři utz, když neberu to 3déčko, a ten ve 20.tt je nejhezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím se od kamarádky :grinning: tak vám jdu jen v rychlosti oznámit že jsme pořád v celku, včera jsem byla na kontrole a vůbec žádná změna tak jsem z toho byla smutná, ale říkal že pokud neporodím v termínu tak jdi 30 na vyvolání takže to už je jen 10 dní a to už se dá přežít a hlavně vím že se dočkám, jinak mám dobře, akorát pořád ty moje nohy- konečeně si jich všiml i doktor a říkal že je mám brutální :grinning: no jo ale bude to brzy za náma. Takže kdyby něco bylo dřív dám vědět Olince a kdyby ne tak mi držte toho 30 palce ať to zvládneme!!!papa
20. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Koukám, že je Reni stále 2v1, ale už se to blíží, moc držím palečky !!!

LUCI,
já bych si taky od toho tvého Dr. vzala doporučenku, proč toho nevyužít. V Třinci na Sosně 3D nedělají, ale velký UTZ je hlavně o kontrole orgánů, dr. by ti tam měl vše ukázat ...
Já teda byla na 3D v Karviné a byl to moc hezký zážitek, hlavně také proto, že se mnou byl poprvé manžel a viděl miminko naživo.

Holky, to už ani není pravda, píšu tady o UTZ a přitom ten náš rarášek už měla včera 11M, za měsíc slavíme, je to neuvěřitelné, jak rychle to všechno uteklo.

Míši,
ve středu jsem byla u Lenky (Welinky) v Ově, konečně jsme se viděly osobně :slight_smile: Neboj, Tobíkovi se nožičky brzy zlepší, je lepší, když má to široké balení teď než třeba něco jiného později. Neboj.A krásná váha, roste jak z vody.

DADU,
s kojením mě to mrzí, ale vydržela jsi dlouho a dala jsi Nelči to, co potřebovala, hlavně že jí chutná Sunárek a papá.

VERU,
jejda, Davídek marod, ach jo, snad bude brzy lepší. A jak se vám líbilo na plavání, spokojenost? Jakou máte lektorku? Snad Drábkovou, ta je moc šikovná, my jsme bohužel měli tu druhou a nic moc.

Já od ledna začínám chodit do Kenny (asi na 95%), chci využít penízky z pojišťovny, které dávají (holky, které jste pojištěné (teda dětičky) u té nové průmyslové pojišťovny místo HZP a nevíte to, tak přispívají 4500,- třeba na plavčo nebo dané věci v lékárně (podle seznamu), pak až 3000,- na očkování ... jedná se o děti narozené nějak po 20. listopadu 2008. Ale i děti, co se narodily dříve a nemají ještě 18M, tak si můžou vybrat myslím za 1500,-) Však se jukněte na jejich stránky, je škoda jim to nechat. Já chci využít 3000,- na plavčo a 1500,- v lékárně (je tam na tom seznamu třeba Bepanten, Physiomer .... ale to vše najdete na Netu :wink: )

Jo, včera jsem byla v Tescu v Těšíně a zahlídla jsem myslím Bluegirl, ale jen zezadu a spíš mě ťuknul kočárek, ptž říkala, že budou mít Bebeconfort Hightrek, takže pokud to byla fakt ona, tak už miminko má :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jenom na skok - kazdorocni prokejt daruj hracku pro deti z detskych domovu je uz aktivni, kdyby nektera chtela darovat neco tak tady je odkaz.
http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/
23. lis 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek