• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Obrovská gratulace Renátce i Lukáškovi a samo i šťastnému tatínkovi :slight_smile:
Hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti do živote přejeme !!!
30. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Juuu tak jdu prave vcas - vcera jsem na Reni myslela at to ma brzo za sebou:slight_smile:. tak mamince hodne mlicka a Lukaskovi hodne zdravi:slight_smile:

JInak VAm jdu podekovat za Diny - vybralo se uz kolem 600 000Kc - Diny vsem moc dekuje a je strasne prekvapena jak jsou lidi stedri.

A ja se neukazuju, protoze Vanoce tvorime - spolu s Petinkem - takze se to da nazvat i mensi pohromou, ale vysledky se daji - jeslti chcete mam dva v albu:slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé super :slight_smile:, tak to se taky přidávám ke gratulacím a přeji do života jen to nej nej nej hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a mnoho šťastných společných chvilek :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratuluji čerstvé mamince, přeji hodně síly, moudrosti, radosti z toho narozeného štěstí. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočenky,

tak v albíčku mám fotečky Lukáška od Renni :wink: takové zlatíčko malé já chcu též :sweat_smile:

Má se fajn, akorát ji trošku bolí bříško, jak se děloha zavinuje :unamused: a mlíčka moc prý nemá, ale doufá, že se utvoří :wink:
Tak držíme moc palečky, a když to nepůjde, tak se taky svět nezboří :wink:

Jinak my dnes byli se Simi a její Aničkou na prochajdě, tak bylo super :wink: Snad si to brzo zopáknem, ať si i holky "pokecají" :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Oli, fakt bylo super, určitě s to zopáknem, ať se holky blíže seznámí :grinning: :grinning: :grinning:

Lukášek od Renni je krásný, takový maličký vypadá :slight_smile:, maminka se brzy uzdraví a půjdou spolu hezky domů, těšíme se na ně.

Ty Oli, a co ti brání si pořídit takové zlatíčko :grinning: .
1. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj tak přidávám se k pochvale Lukáška, je to moc moc pěkné miminko, určitě po mamince.

Já jsem dneska byla s Nelinkou u doktorky, včera v noci začala šíleně kašlat až se dusit, zvracela, tak jsem dneska naběhla k dr. a ta mě vůbec neuklidnila. Neli má zánět průdušek a máme prý dávat na ni velký pozor, sledovat, opečovávat aby nedostala zápal plic. To je šílené, když takové hnusy trápí tak malé bobečky. Tak moje zlatíčko mojinkám a moc se o ni bojím. S Tomáškem jsme to nezažili, tak si to teď asi vybíráme. Ono se říká, že druhé tak často dopadá, hlavně když to první začne chodit do školky.

Tak vám všem přeju a´t se vám nemoci vyhnou a užíváte si čas se svými miláčky :wink:
2. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jeje Dadu ... to mě mrzí. My jsme se už toho hnusného kašle zbavili. Zítra jdeme na osmimesiční kontrolu a raději hned rano at se tam nepotkame s nemocnyma dětma. Tak přeji at to Nelinku rychle opustí. Je to opravdu nepřijemne když tam male bobky trapí takový kašel.
3. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
čau babky,

jak se máte, Verunko, jak na kontrole?

Dadul, to je mi líto, bobinek malý, budem na vás myslet, ať je Nelince líp ;)

Simi :grinning: :grinning: :grinning:

jinak Mikuláše nějak "neslavíme", až bude větší, ale jedem k babi a dědovi, tak bude kupa sladkostí chjo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojm holky, rodila jste některá v Karviné? Můžu dse zeptat na váš názor? Uvažuji nad Fakultkou OV a nad Karvinou. Děkuji moc. :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, rodila jsem v Karviné a personál super, až na jednu sestru na šestinedělí, ta měla asi špatný den :rolling_eyes: , horší byly pokoje po čtyřech a sprchy a WC na chodbě společné pro celé oddělení.
Jestli tě něco konkrétního zajímá, klidně se ptej :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
My Mikuláše slavíme momentálně teď, kdyby záleželo na mne, tak to tak neprožívám, ale manžílek a babička ano :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu, držíme palce, ať je malá brzo zdravá, tak malé děti nemocné.......... :cry:
5. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky tak bojujem, snad zdárně, k tomu nám lezou zuby tak malá je protivná jak pes, hází hračkami a mrčí, to je sranda tak malá a vzteklá, těším se až bude větší, no jo beran je beran :grinning: :sweat_smile:

mikuláše slavíme, malá zatím ne, ani by z toho neměla rozum a stejně je nemocná :confounded: , ale Tomi, velký hrdina byl zase na prášky, včera ve školce úplně v klidu a dneska na Mikulášské u bráchy, no zase si cinknul do kalhot, řekl básničku, zaspíval písničku, dostal dinosaura, řekl, že bude strášně hodný a bude poslouchat ... uvidíme, jak dlouho mu to vydrží, až stáhnu nějaké fotky tak je sem hodím,
nejlepší bylo, že tvrdil, to všechno jsou masky a vůbec se nebojím, pak jsem mu musela držet ruku na očích a jako jediné dítě se bál a na nikoho se nechtěl podívat, jo jo špatné svědomí :wink:

s tou porodkou nevím, moje 2 kamarádky tam jely rodit, protože tvrdí, že přístup personálu je lepší než v třinci, mě osobně by hodně vadily ty sprchy na chodbě, byla jsem ráda, že jsem se tam dobelhala a to jsem měla sprchu na pokoji, dojít někam na chodbu by mě zabilo :confused:
5. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zlatíčka jdu vás pozdravit :slight_smile:
Předem bych strašně ráda poděkovala za gratulace a že jste na mě myslely!!! Porod se na konec nevyvolával, ve 2 ráno mi totiž praskla voda tak jsme jeli ale protože jsem se zatím moc neotvírala poslali manžela domů a říkali ať se skusím ještě vyspat a ať dorazí kolem 8. Všechno bylo super, kontrakce mírné asi co 5 minut ale pak se mi začly ztrácet tak mi doktorka říkala že je třeba dát oxytocin. Takže mi píchli epidurál, který si myslím že stejně nezabral, ale kdo ví jaké by to bylo bez něj. Každopádně nejhorší bylo ležet na posteli v těch bolestech, upoutaná na monitor a kapačku. Vydržela jsem to asi půl hodiny pak jsem prosila sestřičku o odpojení, to už jsem byla na 6cm a šli jsme do spchy, která byla úplně nejvíc super a když jsem se vrátila asi po půl hodině tak už jsem byla otevřená úplně a mohla jsem tlačit. Nebudu lhát že to nebolelo, nejhorší byla ta hlavička ale všichni byli skvěli a hrozně mi pomáhali. Takže byl Lukášek za chvíli na světě. Manžel byl taky naprosto úžasný takže můžu říct že porod byla jedna velká událost a jsem ráda že jsem to zvládla. Dokonce mě ani nenastřihli, mám jen drobné poranění uvnitř a celkem asi 10 stehů ale v pohodě, vůbec to šití nebolelo.Akorát teď mám málo mlíčka tak musím dokrmovat a to snáším docela špatně ale marné když to jinak nejde. V albíčku mám zatím jen 3 fotečky ale časem tady přidám určitě víc... :slight_smile:

Ještě jednou moc děkuju za podporu, jste moc hodné!!!!
6. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Reni :slight_smile: , už jsme vás vyhlíželi, tak to je super, že se jste doma a na porod máš dobré vzpomínky. Fajn, že ti porod začal sám a že tě nenastřihli, měla jsi tam Fišaru, jak jsi chtěla ?

Hrozně moc blahopřejeme, jste šikovní, že jste to tak zvládli a v pohodě dokrmuj, hlavně buď v klidu a užívej si miminka, jsou horší věci....... :wink:

Těšíme se na další fotečky, papa, mějte se krásně :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak kontrola dopadla dobře až na to že se Davidekovi se nějak nelibila sestřička jak ho měřila a tak tu kontrolu celou probrečel. Dostal dva píchance očkování, ale už to má za sebou a další dostane až v jednom roce.
Měří 74 cm a váží 8,63 kg.

Zítra jdeme po dlouhe době na plavčo, tak DOUFÁM že to pak zase neodmarodí. Od úterý totiž jedu k mamči péct cukroví a tatínek bude hlídat.
6. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:.

rennik Lukasek je nadherny - uplne jsem zapomnela jak jsou Ti broucinci krasni, malinkati:slight_smile:

Vsem marodum prejem at se dari li - deti by vubec nemocne byt nemely.

Oli Ty znas Hanku Sulganovou?

Jinak my vcera byli nakupovat a byl tam Mikulas (rozumej Santa - maly ma vysvetleno, ze je to Mikulas:slight_smile: a maly nejdriv, ze se jde za lizatko vyfotit a nez jsem vytahla fotak tak uz bulele - viz foto v albu.

A jinak jdu prudit - uz pecu Vanocni cukrovi ve velkem a s dvouletym capartem to prirovanavam k adrenalinovemu sportu - taky nekdy drama, ale vysledek k nezaplaceni :grinning:
6. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

RENI,
Lukášek je nádherný. jsem taky zvědavá na popis porodu, super, že jsi bez nástřihu ... byla u tebe nakonec Marcelka a co Fišara?
A mlíčko neboj, bude, zkus vytrvat - já neměla doma mlíčko cca týden, tak jsem musela dokrmovat Nutrošem, měla jsem pozdější nástup laktace, ale pak se to rozjelo a bylo vše OK. Neboj a i kdyby mu tvé mlíčko nestačilo, svět se nezboří :slight_smile:

VERU,
Davídek má krásné míry, modelák. A užijte si plavčo !!! My začínáme od ledna chodit do Kenny, tak jsem zvědavá.

Holky,
vy už všechny pečete? Já nemám lautr nic, ani umytá okna, hrůza :frowning2:

GABI,
zcela tě chápu - ten popis pečení a přirovnání k adrenalin. sportu, Kája sice bude mít teprve rok, ale už teď chytám nervíky, jak všude leze, neposedí ...

OLI,
no naše spaní je jak kdy. Když se probudí ráno později, tak ji dávám spát jen 1x denně po obědě a to spí dokonce i v postýlce a spí tak tu hodinu a kousek. Jinak je pořád na nohách a lítá a lítá ...
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
čau babky,

Reni porod jako suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s kojením se fakt netrap :wink: a užívej si toho miminečka zlatého :dizzy_face:

Verunko, hezké míry :wink: a to řvaní, my z 90% přorvem prohlídky :grinning: :grinning: sem zvědavá na tu ve dvou letech, jestli slečna už nezmoudří, ale pochybuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabinko, jj znám, chodila se segrou na střední :wink: a co se vrátila z USA, tak i ze železáren, jak sem ještě pracovala, tak sme se potkávaly...a jak víš? :confused: :sweat_smile:

No a to pečení...já chci začít tento týden, ale jen linecké, a možná ty košíčky, ale asi jen v "polední pauze", když Hani spinká :grinning: :grinning: a slepovat večer...no uvidíme, moc si nefandím...ale taky chci zkusit jaké to bude, když mi pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti já loni pekla jen asi dva dny,a to tak, že sem Zdenka "vyhnala" ven kočárkovat s Hani na dvě hodky :sweat_smile: nebo ke známým :wink: jinak něco zas budu mít od mamky a její sousedky, tak to ehrotím :dizzy_face:
a okna asi tež už neumyju, já to neřeším, že jsou vánoce, musí být úklid... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No přesně tak. Já ten uklid taky nějak moc neřeším. Okna už jsem umyla na podzim a uklid si dělam tak pomalinku. No a než skončim tak abych začla od začatku, protože tam kde jsem začla tak už tam je zase binec.

Cukroví tento rok peču s mamkou. Jdu ji na dva dny pomoct a za to dostanu polovinu toho co napečem. Doma se akorat chystam na perničky. Ale ty budou taky jenom tak halabala.

Jinak plavčo bylo dneska fajn. Davidek z počatku ve vodě jak rybička, ale ke konci už mu bylo chladno, tak pofňukaval.

Dneska jsme už konečně koupili sedačku. Nakonec jsme koupili v prioru v Třinci tuto: http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-AUTOSEDACKYEspiroOptima20090-25kg05tyrkys-1378.html
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Veru, super, že jste už zdraví a užíváte si plavání. S úklidem to mám přesně jako ty :confused: .
Jak - kolik - kdy budu péct to vůbec nevím, za 1. se mi do toho letos vůbec nechce a za druhé je pořád něco jiného.

Holky, které jste z Těšína nebo ho dobře znáte, kde je hračkářství Dráček, mělo by to být někde u nějakého supermarketu, je to prý dost dobrá hračkárna a mají výběr. Prosím poraďte, na netu jsem nic nenašla. Díky
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu, hračkářství Dráček je u Tesca, jak bys jela do Těšína přes Svibici, tak je to hned u cesty, kousek za sídlištěm Svibice. Jezdíme často kolem, taky se tam chystáme, nevím, jestli ses dívala na netu na jejich letáky, ale výběr mají obrovský, jsem slyšela od několika lidí :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
simi právě jsem na netu nic nenašla, tak jestli něco máš hoď mi odkaz - díky moc, aspoň už vím kde to je :wink:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
8. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Je to Dráčik ne Dráček, nejak jsme to popletly :grinning:
8. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky a pak že jsem to nemohla najít, jsem trouba
8. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
čau baby,

jj, je to Dráčik :grinning: :grinning: my tam jezdíme dost často :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,doma máme půl hračkárny, ale ceny mají suprové,a spon co kupujem my, tak bezva :dizzy_face: :dizzy_face: a když nakoupíš nad 600,-kč, dostaneš slevovou kartičku an furt, a pak pro tebe platí ty pohádkové ceny :slight_smile: :slight_smile: My na hračky jedině tam :wink:
8. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, co tam kupujete ? :grinning:
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek