• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Simi, všechno :grinning: :grinning: :grinning: tam jak jednou vlezeš, tak fakt s prázdnou neodejdeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky jezdíme jedině do Dráčika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pohádkovou kartičku, o které píše Oli, taky máme a jezdíme tam móóóc rádi :wink:
8. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Verunko, sedačka vypadá super, jde i polohovat?
8. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a vidíš ... co dostane Hani od Ježíška za hračky??
9. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
kuchyňku Tefalku tu menší,
puzzle Doba ledová a Medvídek Pů, ty obr dílky
knížku Medvídek Pů
a hrající klavír se zvířátkama, vše až na knížku koupeno v Dráčiku...

a možná jeěště toho mluvícího Krtečka :D Miluje Krtečka a Púa no, tak u nás je to jasné :grinning: :grinning: :grinning:

a co vy máte už všechny všechno pokoupeno?

Já byla ráno u nás v Tescu a lidí sem teda tolik nečekala :confused: čemu se divím co....a přitom tam nic takého zajímavého není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako mě lidi nevadí, ale jít tam s Hani, to mám 10 min s bídou na nákup, než začne vřeštět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak holt, až tatínek bude někdy večer doma, musím sjet sama...Jinak teda chodím nakupovat jen do Koruny, mají tam taky super ceny a ne milion lidí :sweat_smile: :sweat_smile:

ale mají v tescu za super ceny ty sanťácké oblečky pro mimča,komu se to líbí, a bodýnka krásné za 57,- :wink:
9. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já věděla, že si to byla ty Oli, taky jsem tam byla na nákupu, poznala jsem tě podle Haničky, míjely jsme se před uličkou myslím jak je mouka a tak - tak někde před tím, neměla jsem odvahu se dát do řeči :unamused: trumba, tak si myslím, že se se všema potkám v tesku, vi'ď peti :grinning:
já docela spokojená, nebylo tam rozhodně tolik lidí jako v hypernově, jo a jede víc pokladen :wink:
9. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééj Dadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je škoda :( mělas mě bouchnout do zad, ať se vzpamatuju, já tež kolikkrát nečumím kolem sebe trouba :pensive: :sweat_smile:

No jo, jako v poho, já byla na pokladně sama, ale tak jako obecně se tam motá víc lidí, než když tam jezdím běžně přes rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zdeněk byl teď večer v hyper, a prý lidí taky v pohodě, jako každý den :wink:

a s Peti ses tež potkala? :grinning:
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, ale to bylo jindy, právě mě pobavilo, že už druhou jsem potkala zrovna v tescu

u tebe jsem si fakt nebyla jistá, ale ta Hani mi padla hned do oka, no ale víš jak :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo , tak si ale zlatá, že si Hani poznala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš pamatováka

No tak snad příště, a nebo se snad už uvidíme naživo na srazíku někde, ať příště si sme jisté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ji poznala podle těch jejich kukadel :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, krásné nové fotky Lukáška, moc vám to sluší :dizzy_face: . A jak se máte, co malý ?
11. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se opět hlásím. Vidím, že ve velkém nakupujete. My nemáme lauter nic. :confounded: Pro mimčo zatím nic netřeba, to bude novinka až za rok, ale my nemáme ani nic pro sebe, ani pro rodiče. Nějak máme v hlavě vymeteno, co by se dalo koupit. Spíš to budou nějaké maličkosti.
Jinak mimčo už začalo kopat, asi týden pozoruju pohyby, ale zatím je to legrační :slight_smile: . Myslím, že za pár týdnů už to tak legrační nebude.
Takže pěkné dny.
11. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi všichni pečou, že je tady takový klid, já včera 4 druhy a v noci jsem spala jak zabitá :sweat_smile:

luci super, že mimčo kope, je to supr pocit, který jindy nezažiješ tak si to užívej

holky, těšínačky, potřebuju poradit, kdo zná nebo má zkušenosti s mudr. Pašandou, díky moc :wink:
13. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já nepeču protože už máme na pečeno. Stihli jsme to předtím s maminou za dva dny. Ted akorat dělam vanoční uklid, ale jde to pomalu protože to dělám na etapy. U Davidka to ani jinak nejde.
Pred chvili jsme přijeli z oslavy maminych narozenin. Koupili jsme ji darkovy poukaz na masaže a udělali jsme ji slaný dort.
Jinak pro změnu zase nejdeme zítra na plavání, protože Davidek ještě kucká a s nosíku mu porad teče.Ach jo :frowning2:
Chtěla jsem s ním chodit na pokračovaní, ale s takovou to nemá cenu, když každou lekci co jdeme tak odmarodí.

dadu - s Pašandou nemám skušenost, ale slyšela jsem že je dobrej. Ale taky že má tolik pacientu že se k němu musí objednavat hodně dopředu.

Oli - sedačka je polohovatelná.Má 4 polohy.

Peti - do toho Kenny se chodí od jednoho ročku? A to je nějaké cvičení s dětmi?

Lucikf - je to supr pocit když už to miminko cítíš kopat že? Hlavně pro tatínka to musí byt taky zažitek jak ucítí kopanec :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
nee, v Kenny je i plavání a plavou tam mimča už od 3. měsíců.
My jdeme plavat, ale tam před každým plavčem máš i nějaké cvíčo s dětma, tak jsem zvědavá.
Každopádně je tam tepleji, i šatna má vyhřívanou podlahu, tak to bylo rozhodující pro volbu, jestli budeme chodit dál do Bystřice nebo do Kenny.

Já mám uděláno 7 druhů cukroví, uf, ještě chci 1-2 druhy a končím, jupí!!! hlavně už mám umytá okna, tak jsem ráda, ještě mě čeká běžný úklid a pak dát do pucu kuchyň, ptž při pečení mi asistuje Kája a to je pak těsto rozpatlané všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se že se teď tady neukazuju, ale mojí mamince našli nádor a zjistili že je zhoubný tak jsem z toho úplně špatná a nemám na nic náladu. Jen chci ať víte že na vás myslím a že až bude líp tak se určitě ukážu...
Jinak se máme dobře, malý je zlatíčko, trochu nás sice trápí prdíky ale to snad přejde, jinak je všechno v nejlepším pořádku, mě je taky výborně, tak teď peču cukroví a snažím se nějak zabavit abych přišla na jiné myšlenky..
Mějte se moc krásně!!! papa
15. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, posíláme mamince hodně síly, držte se.
15. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hrozně dlouho jsem tu nepřispěla, začala mi škola, tak mám vcelku fofry. Jen jsem zapinkala jednu věc a chtěla bych od vás poradit. Jednou mi manžel řekl, že jeho dr na rehabce mu řekla, že pro děti je nejlepší chodit bosky, hlavně na trávě. Jenže já si tak n ějak neuvědomila, že to neplatí pro doma. :( Barunka už plně chodí dva měsíce a to jen v takových capáčcích. Snad jsem to moc nezpackala a hodlám teď koupit nějaké botičky na doma.
Můžete mi prosím poradit, kde v Třinci koupit kvalitní boty? Zimní botky máme z deichmanna v Těšíně, ale zajímal by mě Třinec.
Peťka (petis) psala, že v Prioru, ale zdá se mi, že někdo říkal, že tam to končí.

Peti, všimla jsem si, že Karolínka nosí na doma botičky. Má je celý den? Teda samozřejmě mimo spinkání. :slight_smile:

Dadu, já pana Paszandu znám už dlouho a nedám na něj dopustit. S jeho léčbou jsem měla úspěch jak u psa, tak u Barunky, které pomohl od blinkání. Taktéž moje teta za ním jezdí ze Slovenska, léčí jí boreliózu, za 1 rok vystřídala 7 antibiotik a hodnoty jí pořád stoupaly, po 2 měsících léčby u pana Paszandy je téměř vyléčená. Ale jak už psala Verča, chodí k němu hodně lidí (i z Německa), ale vždy se snaží vyjít vstříc.
15. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dík

no já mám napečeno 6 druhů a ještě jeden přidám, tím končím
okna umyta, ještě uklidit ten bordel co mám všude okolo
15. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni,
ahojky, držte se ... moc na tebe a maminku myslíme a posíláme hodně síly.
To je super, že je Lukášek hodný a prdíky snad brzy přejdou ... pokud můžu poradit, zkus od 1. měsíce dávat probiotické kapky (zajeď si na ně ale do Polska), nám hodně pomohly;

Verčo,
ahojky, vítej, je fajn, žes sem za náma přišla !!!
Nedávno jsem potkala tvé rodiče v Dráčiku :wink:
Kája taky plně chodí už 2 měsíce a já jsem kupovala boty v "žirafce" v Prioru, nevím, že by to tam končilo ... fakt nevím. Kája měla první botky celokožené Pegresky, byly a jsou super, ale na doma se jí v tom hodně potila nožka a měla pořád mokré ponožky, tak jsme koupili taky tam papučky taky Pegres. Tyhle papuče má 80% dne na nožce. My máme doma plovoučky, tak jak ji nechám ponožky, tak jí to klouže a jak běhá, tak je to "o hubu".
Takže ano, botičky má na noze skoro pořád. Třeba ráno po porbuzení jí dávám protiskluzové ponožky a stejně tak i večer před koupandem, ale ona je chytrolín a sundává si je, takže my jedeme na papučích :slight_smile: :slight_smile:

Dadu,
tak to jsme na tom podobně - okna mám umyté taky, z cukroví mám 8 druhů a asi ještě možná 1-2 přibydou, ale jinak je pěkně všude kolem bordýleček
:sunglasses:
15. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Reni, s maminkou je mi to moc líto, jak píše Simča, hodně moc síly a chuť bojovat :wink:

Jinak já se trápím s chřipajznou, přišla z ničeho nic minulý pátek, horečka 38,5 :pensive: :pensive: :pensive: dneska už je trošku líp, ale furt nic moc, njn týden to bude trvat určitě no :sweat_smile:

ALe Hani včera ráno v pět chytla taky horečku, přes den jí vylítla na 39, sirup absolutně nezabírá, čípky mi kaká do pulhodinky ven :frowning2: ale dneska ráno zatím ťuk ťuk dobré, volala sem mudře, že nekašle, je bez rýmy, tak máme počkat do zítra, pokud by se zase horečka vrátila, přijít...že je to teď "normální" vysoká teplota jako reakce na všechen ten humus okolo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a nemusí to nic být..
ale moje nervy, to nesnáším, dycky mám strach, kam až ta teplota vylítne fuj :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a to zavádění čípků šíleně prořvala, už si nechce ani měřit teplotu :angry: bobek

Holky a s tím chozením, Hani mi papuče nesnese :frowning2: :frowning2: :frowning2: jen v pokoji má koberec, jinak obývák plovoučka, a to zrovna zdravé není prý chodit naboso... ponožky celkem snese, sundává je často, ale já jí je zpět zase oblíkám a furt dokola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže doufám, že to nějak nožičku nepoškodí no :cry:
16. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti jo jo přesně bordýleček

oli, tak se leč a držte se, jestli hani čípek vykaká za půl hodinky tak to je docela v poho, já mám z čípky taky ten problém, fungují u mě jako dobré projímadlo, když mi dávali na sosně, tak dr. říkala vydržet aspoň půl hoďky, že to zabere, no já vydržela vždycky max. 10 minut :grinning:

Tak babky na sebe i své mimi fukejte.

my dneska jdeme na pozdní 8m prohlídku, volala jsem mudr. že máme furt takovou hnusnou rýmu, chodím spát až tak ve 4 ráno, do té doby se s Neli trápíme, tak jsem zvědavá, jsem docela nasraná, protože to naše mudr. nechce řešit a to má Neli tu rýmu s jednou týdení přestávkou už 3m, dneska jsem dokonce nasadila homeopata tak uvidíme

reni ip včera jsem ti psala
16. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to máš dobrou paměť, že jsi poznala moje rodiče. :slight_smile: To já mám fakt děsnou paměť na lidi.... :unamused:
atk já teda mrknu do toho Prioru. Já se právě dočetla, že by měli být botičky na zavazování a nad kotníky, ohebné... Tak vůbec nevím, jaké koupíme. Doma zatím chodí v capáčcích s protiskluzovou podrážkou, taky mám eplovoučky. Ale navytvoření klenby si myslím, že je nějaká ta obuv potřeba. Doufám, že mi paní v Prioru poradí...
Peti, nikde jsem nenašla, jestli se dá v České průmyslové zp poslat paragony, účtenky a oni mi to proplatí na účet. Co jsem se dočetla, tak my vyšlo, že to jde snad jen osobně. Všude bylo, že "předložíte kartičku )účtu...", tak jsem vydedukovala, že asi jen osobně. Nikde ani nemají datum, do kdy se to může proplácet, tak asi do 31.12. Chtěla jsem tam napsat, ale nejde se mi zaregistrovat. :( Hlásí mi to pořád, že mi k tomu chybí program, který jsem si kvůli nim nainstalovala. Takže prd.
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, botičky ano vysoké ke kotníčkům, a na doma papučky, dělají je taky ke kotníčkům, paní ti určo poradí,
my měli na zavazování, to HANI s radostí rozvazovala, a pak na zapínání na přezků, krásné riflíčkové, ale hrozně rychle z nich vyrostla :confounded: sme je měli měsíc :sweat_smile: Jinak ceny jsou kolem stovky

ale jinak co se týče té klenby, je to těžko...kámoška prvnímu synovi dávala od malička vše s ort.vložkou, nikdy neměl bez ní a stejně má ploché nohy :confused:
16. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
my máme zimní boty vysoké na zavazování a papučky na přezku.
Paní je tam šikovná a poradí ti.

jinak co se týče té pojišťovny, tak já tam byla osobně, měla jsem účet z kenny, pak z plavání v bystřici a pak z lékárny a proplatili mi 4500,-. Super.
Měla jsem s sebou výpis z účtu, aby si opsala, kam to má poslat.

Oli,
jejda, marod ty i Hani - špatná kombinace. Ať jste brzy fit !!!

Dadu,
vás ať opustí rýma, bobci. Já se nemůžu dovolat k doktorce, kdy mám přijít na roční prohlídku, tak jsem kapku nasmolená, bo mi říkala, ať se před vánocema ozvu, volám tam od pondělí a oni už asi mají vánoce teď.
16. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, díky za rady. Je to někdy blbé, když člověk dělá vše proto a pak to nedopadne jak by mělo.... :confounded:

Peti, já budu asi taky kupovat na přezku, protože Barunka by to pořád rozvazovala a vytahovala tkaničky.
To je blbé, v Agelu aspoň to šlo poslat poštou. Teď určitě všichni proplácejí před Vánoci a zas tam budou šílené fronty.... NO jooo, to je tak, když člověk si na něco vzpomene na poslední chvíli... :angry:
16. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě něco.... může se v lékarně koupit z jednoho léku, přípravku více kusů? Třeba že bych vzala Bepanthen 5x?
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jj, můžeš, já taky brala 2 Bepanteny.
Akorát teď nevím, jestli se i na Barču vztahuje těch 4500,- nebo jen 1500,-, protože se narodila dříve než toho 25.11.2008, tak se na to jukni, abys to pak nemusela platit ze svého.
16. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem marodům brzké uzdravení, ať jste na svátky fit :sweat_smile:
Oli, tak ty máš chřipku, jo ? A Hanička ji dostala taky nebo měla jen ty teploty ? My zatím odoláváme, snad to nezakřiknu.

Holky, ode dneška mají v Albert hypermarketu slevu na všechny hračky 50 %. Dopoledne jsem tam s malou byla, lidí docela dost, hlavně teda u těch hraček, ale výběr ještě měli, tak jsme táhly tři krabice pro Aničku pod stromeček, ať má co rozbalovat.

Jo, Oli a ještě jsem si všimla, že máš v albu Hani vyfocenou s medvídkem Pů a s modrým oslíkem :confused:, tak ty dvě hračky jsem v Albertu taky viděla. Chtěla jsem se zeptat, hraje si s nima malá ? Moje malá moc plyšáky nemusí, tak nevím, zda ji to koupit, vypadají dobře. Možná bych si je koupila pro sebe :grinning: .
16. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, no já už to nějak doklepu, ale hlavně, ať Hani je ok

Simi, nn, chřipku, no bolí mě na průduškách, tak ani nevím, či to chřipka byla.... a Hani jen teploty,a dneska je zatím ok, tak snad z toho nic nebude :wink:

Jinak ta pojišťovna mě vytáčí, jako proč to takhle mají jen pro ty nejmladší děti, mi to příjde sprosté holky, 4500 a zbytek si naserte :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: víte jak ne

Simi, Púa i Oslíčka máme z Tesca, Pua sme koupili loni už, byly na něj slevy, takže místo 800 stál 450 :wink: a oslíčka jsme jí koupili na rok a půl, ten byl asi za plnou cenu, teď si nevzpomenu asi... jsou super, stlačíš bříško, tak meda bručí a oslík dělá houham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hani jako Pua a tyhle pohádky kolem zbožŇuje, takže my máme Pua, kam se podíváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že i Krteček se jí líbí hurááá

Jo a Simi, co ste pokoupili Aničce? JInak v hyper moc teda hračky nekupuju, se nám tam nic nelíbílo nějak, dycky ten dráčik spíše, tak sem zvědavá, co tam měli
16. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek