Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

Ahoj holky, doufám, že se přidáte, napište něco o svém těhotenství ať prvním či dalším, o zkušenostech, nebojte se ptejte se na co chcete, podělte se o radosti i starosti ať máme o čem kecat 😃 😎

j.a.n.u.s.
stačí ty tečky??? 😕
dadudaautor
16. pro 2009
tak jsme byli na 8m prohlídce 8kg a 71 cm
zítra ráno jsme pozvaní na výtěr z nosu aby se zjistilo co je to za besttii
ola84
16. pro 2009
Dadu, krásné míry 😉 bobinci fakt těm dětem by se to mělo vyhýbat takový humus chjo 😞
verca.c
16. pro 2009
Peti, nás se týká jen těch 1500, to už jsem si zjistila. uteklo to o měsíc a něco. 🙂 Ale aspoň něco.
ola84
16. pro 2009
Jo a do albíčka sem hodila fotečku, jak byla u nás min týden Míša s Tobíkem 😉 Je moc krásný a jaké úsměvy na mě házel krásné x-) x-) a Hani mu nosila chrastítka všechny, a házela mu je na hlavu 😃 😃 😃
ola84
16. pro 2009
jo holky a co Denča, byly ste s ní? Jak se mají?
petis
16. pro 2009
Oli,
jj, s Denisou občas bývám. Teda ne moc často, jak bych chtěla, chodím ven v jiné časy než ona, teď k tomu všemu peču atd., tak mi moc času nezbývá, ale mají se fajn.
Snad se sem taky přijde podívat ... Vašík je zalťučký, hodný, je to šikulín, v necelém půl roce už měl něco přes 8 kg, takže je to kluk jak buk 🙂 🙂
simi.w
16. pro 2009
Oli v Albertu jsem koupila dvě zvukové hračky, vkládačku lokomotivu, která po vhození správné kostky hraje a telefon taky pípací a houkací a ještě svítící, to prostě cirkus, Anička to zbožňuje takové hračky, co vydávají tóny a zvuky. Pak jsem koupila magnetickou tabulku na její pousy o kreslení a psaní, myslím, že bude nadšená, když se to dá stále dokola mazat.
O víkendu jsme byli v Dráčiku a tam jsme ji koupili mluvícího pejska od Fischer Price a ještě jakousi zvířecí farmu, kde jsou zvuky zvířat a ještě další funkce. Ještě chci koupit nějaké knížky a končím, už to nemáme skoro kam dávat, hraček pořád přibývá a byt není nafukovací, takže to utnem.

Oli, takže vy nás podvádíte, jako jo 😃 s Míšou a Tobíkem, ne dělám si legraci 😃
A Hani byla z malého nadšená, no jo, malé krásné mimi, kdo by nebyl......... 😃
A s tou pojišťovnou je to trapné, ale my jsme u Revírní a ta dává takové bonusy, že to nevyužijeme, ani kdyby jsme chtěli, jako očkování opravdu nechci a tábor pro malou taky ne, takže jsme nevyčerpali ani korunu.
Uvažuju, že se ještě narychlo přehlásím a využiju aspoň tohle. I když času už není moc..........

Holky, nevíte, jestli se teď před Vánoci nedá uzavřít stavební spoření třeba s nulovým poplatkem za uzavření smlouvy nebo s nějakou výhodou ? Chceme malé zařídit stavebko, tak by to mohla mít výhodnější.

Dadu, a ty jsi o ten výtěr nosu malé požádala sama nebo to napadlo doktorku ? Někteří doktoři to neřeší, už jsem slyšela více mamin, že dr. nechají dítě kašlat několik týdnů a příčinu nehledají, až na popud maminy.
dadudaautor
17. pro 2009
simi, dr. viděla jak už jsem neštastná a obě nevyspalé, malá uřvaná a přestává mít chu´t k jídlu, tak jí to konečně napadlo samo, no výsledky budou v pondělí, takže se do té doby budeme muset trápit sami
luc.ija
17. pro 2009
Ahojík,tak se po delší době opět hlásím...
Oli,Haničce koukají z očí teda pěkní rarášci x-)
My v dráčiku moc nenakupujeme,u nás to většinou jistí tesko nebo net 😃
Na Vánoce jsme nachystaní,mám napečeno,nazdobeno doma,dárky zabalené,jen pak ještě sehnat stromeček.Lukymu jsem koupila hrací stan do pojíčku,sadu knížek,žirafkový baťůžek,oblečení,kombinézku na zimu,plastová zvířátka a sadu plastového nářadí,ale to už ten lump vyčmuchal a hraje si s tím už teď 😃 Ale co mu koupí ten můj,to netuším,on si to totiž nechává vždycky až na poslední chvíli.
Konečně snížek,takový fajňácký bílý křupavý,asi půjdeme dneska ve se sáňkama,před chvílí jsem je snesla z půdy.
Přejeme všem marůdkům brzké uzdravení,my jsme naštěstí pořád zdraví,musím to zaklepat pro jistotu
gabbi
19. pro 2009
Ahoj holky - jsem nemocna tak mam cas se na Vas kouknout.

Chceme Vam poprat krasne a spokojene, klidne Vanoce at jste vsichni zdravi a rok 2010 je k Vam stedry.
Prani jsme prilozili do alba🙂
slunickoseznam.cz
20. pro 2009
Ahoj měla bych dotaz chodili jste některá na těhotenské cvičení někde v Třinci nebo okolí,chtěla bych se někam přihlásit ale nevím vůbec kam a co to cvičení obsahuje díky
ola84
21. pro 2009
čAU Baby,

tak chřipka pomalu odchází a doufám, že brzo ani nepříjde ]-(

Jdu vás pozdravit, hodit do albíčka přání a popřát krásné vánoce, zdeněk bude do března doma pokud nesežene nějakou brigádku, tak si ho budem užívat 😉

Sluníčko ahoj, no se přihlas do nemocnice na kurzy, máš v tom přednášky, cvíčo a plavání 😉 zkus si tam zavolat, začínájí nový kurz určo po novém roce...já to taky tak začala, měla sem termín duben a fajně mi to vyšlo 😉
petis
21. pro 2009
Také přeji krásné vánoční svátky, přáníčko stejně jako pár foteček najdete v albíčku.

Sluníčko,
a nebo si zavolej do Kenny klubu, tam jsem chodila třeba já a Reni a taky spokojenost, taky to jsou přednášky, cvičení i plavčo 😉
verrrunka
21. pro 2009
ahoj holky,

tak Vám taky přeji pohodové svátky vánoční a přáničko máte v albičku.

Peti, vidím že jste ten roček pořadně oslavili 🙂
beruskaph
22. pro 2009
Ahoj holky!

Přeju Vám všem šťastné a veselé Vánoce

plné klidu a pohody! 🙂
lucikf
22. pro 2009
Ahoj holky,
všem Vám přeju pokojné Vánoce, plné pohody a radosti s Vašimi polovičkami a dětmi. Už se vybodněte na úklid a další takové podobné věci a užívejte si a odpočívejte, jak jen to jde. 🙂 Já mám naprosto zlaté mamky. Moje mi umyla 3 okna a mamka od manžela mi poslala balík cukroví. Jojo, když člověk chodí večer z práce, tak toho moc nestihne. 🙂 Tož zatím.
mdasa
22. pro 2009
Ahoj holčiny, dlouho jsme tu nebyla, ale pravidelně vás dočítám(jen nějak nemám čas reagovat) 🙂
Máme se fajn, naštěstí nemarodíme, často chodíme ven, Kubík dostal od mikuláše boby, tak se chodíme vyřádit na sníh.
Teda až do dneška, dneska už je břečka :-|, škoda, mohlo to vydržet, mrazy mi nevadily 😎
Úklid jsem jakžtakž zvládla(s tím břichem mi to dalo teda zabrat :-p), a cukroví mi napekla teta x-),kapříka máme ve vanně a ještě dneska nastrojíme stromeček 🙂a dárky mám už taky pobalené, takže vánoce můžou napno začít 😃
Přeju vám, vašim rodinám, a hl.dětičkám kouzelné, šťastné a veselé Vánoce, plné radosti, klidu a pohody.
V albíčku je přáníčko a pár nových foteček 😉 :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
dadudaautor
22. pro 2009
tak holky všem hezké klidné svátky plné radosti a veselosti

peti, gratulace k ročku, neuvěřitelné jak to utíká, tak vše nejkrásnější

luci - to se někdo má

dáši, moc ti to sluší s tím bříškem, Kubíček je zlatíčko, přeju tobě i Martinovi krásné svátky, příští rok vás už bude víc, to bude radosti, pekla ti cukroví teta, mě se zdálo, že u vás peče Martinova mamka, ale asi toho má přes rok dost, toho vaření co,

tak ještě jednou všem hezké svátky
kovik
22. pro 2009
maminky byla jsem odkázána na tzhle stránky a prosím o radu, jsem s Karviné a scháním zde gynegologa mate nějakého dobrého, či zkušenosti děkuji 🙂
leee
24. pro 2009
Holky všechny Vás moc zdravím,
Mějte se moc pěkně a užívejte si šťastné a veselé vánoce 🙂
Přáníčko je v albíčku 😉
dadudaautor
27. pro 2009
ahoj holky, tak všichi slaví klidem, tak to má být,

pár postřehů z vánoc

Nelinka okusila všeho ze štědrovečerního menu, tzn. hrachovku, kapustu, pstruha, akorát salát jsem jí nedala, i když to vypadalo, že se na ni dopouštím velké nespravedlnosti
od té doby co on nás odchází rýma, Nelinka spapká co vidí, hlavně když při tom jde hýbat pusou
z dárečků měla radost, ale víc jí baví Tomáškovy věci
Tomášek při pohledu na dárečky pod stromečkem běhal jako Kevin v sám doma, myslela jsem, že ho chytil amok, ty vánoce jsou z dětmi tak krásná

tak holky užívejte klidu, snad nám trochu nasněží, aby šlo aspoň sáňkovat a někdy zase pa

kovik, vydrž teď je tu mrtvo, ale snad se někdo ozve a poradíti, já nevím
verrrunka
27. pro 2009
ahojte holky,

tak už máme po vánocích a já se cítím pořad nažraná.
S Davidkem jsme první Vánoce prožili krásně. On tedy ochutnal jen kapříka, protože salát jsem mu taky nedala. S cukrovíčka měl jen takvé sušenky bez cukru.

Jinak se ten náš raubiřek už pořadně projevuje. Už krasně lozí po čtyřech, ke všemu si stoupá a chodí za ruce. No už nám ten klidek taky přestává. 🙂
verrrunka
27. pro 2009
kevik - já bohužel taky neznám žádného gynekologa z Karvine. Nejbližší znám z Těšína.
ola84
29. pro 2009
ahoj holky,

tak u nás Vánoce super, s dětma to má holt své kouzlo x-) x-) x-) Hani salát třeba nechtěla ( a přitom taááák dobrý ), ale rybu vzala do ruky a zbaštila asi půlku, pak jí začala vadit ta strouhanka :-N

Verunko, jj, klídek přestává, teď ty dva tři měsíce "přežít" a pak je to už super 😃 😃 😃 není tolik pádů a ták 😃 😃

Dadu super, že Nelince víc chutná 😉 a co ten výtěr? víte výsledky?

Dáši, bříško ti moc sluší x-) a je fakt, že trošku sněhu zůstat mohlo, a raději pod nulou teploty, než tohle divné počasí :-p zas nasněží, jak děti půjdou do školy co :-p
dadudaautor
29. pro 2009
oli výtěr neřek nic, prý úplně v pořádku, takže ta 3m rýma byla asi halucinace, halucinace více lidí i dr.
už to neřeším, snad už je pokoj a budeme mít do jara klid, každopádně když jsem nasadila homeopatika bylo do 3 dnů po rýmě, škoda, že mě to nenapadlo dřív, a to se léčím homeopatiky vždycky sama - no a u Nelinky mě to nenapadlo,

říkala jsem to i dr. a ona, že každopádně jí to nepomohlo, že to muselo být něco jiného :-N =-) co asi

já vím svoje, homeopatika a šup ven a je klid 😉
rennik
30. pro 2009
Ahoj holky 🙂
hlásím se po delší době, moc na vás myslím!!!!
maminka začne teď od ledna chodit na chemo tak snad to všechno dobře dopadne. Já už jsem se s tím tak nějak smířila a beru to takové jaké to, držím jí palce a spíš jí povzbuzuju.

No jinak my se máme moc dobře, Lukášek je zlaté miminko, je strašně moc hodný, šikulka jeden 🙂
Dneska už má měsíc, hrozně to letí!!!
Vánoce proběhly u nás v klidu, akorát to jídlo to je děs, všude vám furt něco nabízí....... no s takovou ty kila po porodu neshodím ]-( ale dala jsem si předsevzetí do Nového roku že budu hubnout aspoň na svou původní váhu před těhotenstvím tak snad se mi to podaří 🙂

3koda že je takové škaredé počasí, hned bych šla s Lukim ven s kočárkem, byli jsme jen 2x ale i tak to bylo super.

Maminky přeju vám všem do Nového roku jen to nejlepší hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, porozumění a hlavně hodné a zdravé dětičky 😉

Mějte se krásně !!! papa
ola84
1. led 2010
brý večer 😉

Tak u nás včerejší den moc krásný x-) x-) x-) Hani šla hajat před půl 11, sem myslela, že půlnoc prospí tvrdým spánkem a houbelec... my si se zdenkem připili na balkoně, a do 10 min se Hani vzbudila vším tím rachotem 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Nešlo jí uspat, ikdyž přes den jí bouchání nevadilo :-N :-N :-N NO tak sme nakonec usnuly kolem druhé, ale spaly aspoň do půl 10 😎

Dadu, no vidíš,to je super, že je Neli líp x-) x-) x-) x-) u nás homeo nezabraly, já je teda zkoušela jen u prvních zoubků, tu Cammomilu...a nic..a na sobě mi taky nějak "nefungujou" :-p
Ale mám kamarádku tady z MK, co na ně nedá dopustit, i teď jim zase Paszanda pomohl, její kluk měl přes tři dny horečky až 40, jinak nic...už z toho byla špatná, Paszanda jí cosi doporučil, a že do tří dnů to zmizne...a fakt x-)

Reni mamince posílám hodně síly x-) A Tvůj přístup k věci je moc super 😉
luc.ija
4. led 2010
Ahojík,tak hlásím,že od silvestra nekojím 😉 Luky se sice netváří moc nadšeně a sem tam si vzpomene,hrabe mi po tričku a volá mí (to je po jeho mlíčko😃),ale myslím,že 17 měsíců kojení stačí.No já bych byla schopná kojit dál,ale mám helicobactera,tak bych si ho už chtěla přeléčit antibiotiky a tím pádem bych stejně dokojila.
Silvestr u nád v pohodě,přišli sousedi s malou,Luky se předváděl jako obvykle 😃 a šel spát kolem půl jedenácté.
Já si nakonec našla zubaře v Bystřici,Kotase.To jsem ale netušila,že se u něj platí i za obyč amalgámovou plombu či jak se to přesně jmenuje ]-( ale tak aspoň vrtá bezbolestně,s injekcí....no já tam byla na plombu minulé pondělí a od toho večera mě pobolívá pravá strana pusy,vlastně už týden a den ode dne to je horší a horší.Už ani nevím,jestli mě bolí zub nahoře nebo dole....tak si tam odpoledne zavolám,je tam od dvanácti.To zas bude pětistovka za plombu,se už těším 😃
Luky dostal ještě pod stromeček od taťky trojkolku,s košíkem vzadu,s pásy na připnutí aby nevypadl,tak tu denně drandí po obýváku a kuchyni 😃
dadudaautor
4. led 2010
HOJ HOLKY luci kojení to si borka, přeju ať zuby přestanou bolet a ten zubař by se měl vzpamatovat, to jsem netušila, že se někde platí za obyč blombu

Nelinka dneska baštila na snídani veku se šunkou, měla to na kostičky a kousala jako vzteklá, obdiv, když má jen dva zuby 😃
pijeme s pítka od nuku myslím ten chytrý hrneček za 300 :-S , ale je fakt, že Nelinka ho má ráda, není láhvová, Tomášek ten byl dlouho dudlíkový, ona ani s dudim není moc velký kamarád, max na usnutí a pak ven

jo dneska se poprvé vyčůrala na hrnečku, koupili jsme včera kojenecký nočník a dneska už byl úspěch, koukala na to jako na zjevení, ale smála se, kaku nešlo, protože neměl kdo hlídat, mamce se taky chtělo kaku, tak to bylo v plíně, ale kdybych jí tam měla čas podržet déle, tak by to tam spadlo, ona to má dost pravidelné, každé ráno a večer,
lucikf
4. led 2010
Ahoj holky, zdravím Vás v novém roce a dodatečně přeji hodně zdraví, síly, radosti, trpělivosti, co nejméně nemocí,...
Už se pomalu budeme chytat dětského pokojíku, je ho potřeba trochu přestavět. Pak by to chtělo zařizovat nějakou tu výbavičku a další potřebné věci. Ten čas letí jako voda. Už se těším, až to naše mimi bude na světě a taky tu budu psát o společném sžívání se jako vy. 🙂