• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
tak jsme byli na 8m prohlídce 8kg a 71 cm
zítra ráno jsme pozvaní na výtěr z nosu aby se zjistilo co je to za besttii
16. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, krásné míry :wink: bobinci fakt těm dětem by se to mělo vyhýbat takový humus chjo :frowning2:
16. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nás se týká jen těch 1500, to už jsem si zjistila. uteklo to o měsíc a něco. :slight_smile: Ale aspoň něco.
16. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a do albíčka sem hodila fotečku, jak byla u nás min týden Míša s Tobíkem :wink: Je moc krásný a jaké úsměvy na mě házel krásné :dizzy_face: :dizzy_face: a Hani mu nosila chrastítka všechny, a házela mu je na hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a co Denča, byly ste s ní? Jak se mají?
16. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,
jj, s Denisou občas bývám. Teda ne moc často, jak bych chtěla, chodím ven v jiné časy než ona, teď k tomu všemu peču atd., tak mi moc času nezbývá, ale mají se fajn.
Snad se sem taky přijde podívat ... Vašík je zalťučký, hodný, je to šikulín, v necelém půl roce už měl něco přes 8 kg, takže je to kluk jak buk :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli v Albertu jsem koupila dvě zvukové hračky, vkládačku lokomotivu, která po vhození správné kostky hraje a telefon taky pípací a houkací a ještě svítící, to prostě cirkus, Anička to zbožňuje takové hračky, co vydávají tóny a zvuky. Pak jsem koupila magnetickou tabulku na její pousy o kreslení a psaní, myslím, že bude nadšená, když se to dá stále dokola mazat.
O víkendu jsme byli v Dráčiku a tam jsme ji koupili mluvícího pejska od Fischer Price a ještě jakousi zvířecí farmu, kde jsou zvuky zvířat a ještě další funkce. Ještě chci koupit nějaké knížky a končím, už to nemáme skoro kam dávat, hraček pořád přibývá a byt není nafukovací, takže to utnem.

Oli, takže vy nás podvádíte, jako jo :grinning: s Míšou a Tobíkem, ne dělám si legraci :grinning:
A Hani byla z malého nadšená, no jo, malé krásné mimi, kdo by nebyl......... :grinning:
A s tou pojišťovnou je to trapné, ale my jsme u Revírní a ta dává takové bonusy, že to nevyužijeme, ani kdyby jsme chtěli, jako očkování opravdu nechci a tábor pro malou taky ne, takže jsme nevyčerpali ani korunu.
Uvažuju, že se ještě narychlo přehlásím a využiju aspoň tohle. I když času už není moc..........

Holky, nevíte, jestli se teď před Vánoci nedá uzavřít stavební spoření třeba s nulovým poplatkem za uzavření smlouvy nebo s nějakou výhodou ? Chceme malé zařídit stavebko, tak by to mohla mít výhodnější.

Dadu, a ty jsi o ten výtěr nosu malé požádala sama nebo to napadlo doktorku ? Někteří doktoři to neřeší, už jsem slyšela více mamin, že dr. nechají dítě kašlat několik týdnů a příčinu nehledají, až na popud maminy.
17. pro 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi, dr. viděla jak už jsem neštastná a obě nevyspalé, malá uřvaná a přestává mít chu´t k jídlu, tak jí to konečně napadlo samo, no výsledky budou v pondělí, takže se do té doby budeme muset trápit sami
17. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak se po delší době opět hlásím...
Oli,Haničce koukají z očí teda pěkní rarášci :dizzy_face:
My v dráčiku moc nenakupujeme,u nás to většinou jistí tesko nebo net :grinning:
Na Vánoce jsme nachystaní,mám napečeno,nazdobeno doma,dárky zabalené,jen pak ještě sehnat stromeček.Lukymu jsem koupila hrací stan do pojíčku,sadu knížek,žirafkový baťůžek,oblečení,kombinézku na zimu,plastová zvířátka a sadu plastového nářadí,ale to už ten lump vyčmuchal a hraje si s tím už teď :grinning: Ale co mu koupí ten můj,to netuším,on si to totiž nechává vždycky až na poslední chvíli.
Konečně snížek,takový fajňácký bílý křupavý,asi půjdeme dneska ve se sáňkama,před chvílí jsem je snesla z půdy.
Přejeme všem marůdkům brzké uzdravení,my jsme naštěstí pořád zdraví,musím to zaklepat pro jistotu
17. pro 2009 ve 13:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - jsem nemocna tak mam cas se na Vas kouknout.

Chceme Vam poprat krasne a spokojene, klidne Vanoce at jste vsichni zdravi a rok 2010 je k Vam stedry.
Prani jsme prilozili do alba:slight_smile:
19. pro 2009 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj měla bych dotaz chodili jste některá na těhotenské cvičení někde v Třinci nebo okolí,chtěla bych se někam přihlásit ale nevím vůbec kam a co to cvičení obsahuje díky
20. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čAU Baby,

tak chřipka pomalu odchází a doufám, že brzo ani nepříjde :angry:

Jdu vás pozdravit, hodit do albíčka přání a popřát krásné vánoce, zdeněk bude do března doma pokud nesežene nějakou brigádku, tak si ho budem užívat :wink:

Sluníčko ahoj, no se přihlas do nemocnice na kurzy, máš v tom přednášky, cvíčo a plavání :wink: zkus si tam zavolat, začínájí nový kurz určo po novém roce...já to taky tak začala, měla sem termín duben a fajně mi to vyšlo :wink:
21. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásné vánoční svátky, přáníčko stejně jako pár foteček najdete v albíčku.

Sluníčko,
a nebo si zavolej do Kenny klubu, tam jsem chodila třeba já a Reni a taky spokojenost, taky to jsou přednášky, cvičení i plavčo :wink:
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak Vám taky přeji pohodové svátky vánoční a přáničko máte v albičku.

Peti, vidím že jste ten roček pořadně oslavili :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Přeju Vám všem šťastné a veselé Vánoce

plné klidu a pohody! :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Vám přeju pokojné Vánoce, plné pohody a radosti s Vašimi polovičkami a dětmi. Už se vybodněte na úklid a další takové podobné věci a užívejte si a odpočívejte, jak jen to jde. :slight_smile: Já mám naprosto zlaté mamky. Moje mi umyla 3 okna a mamka od manžela mi poslala balík cukroví. Jojo, když člověk chodí večer z práce, tak toho moc nestihne. :slight_smile: Tož zatím.
22. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, dlouho jsme tu nebyla, ale pravidelně vás dočítám(jen nějak nemám čas reagovat) :slight_smile:
Máme se fajn, naštěstí nemarodíme, často chodíme ven, Kubík dostal od mikuláše boby, tak se chodíme vyřádit na sníh.
Teda až do dneška, dneska už je břečka :unamused:, škoda, mohlo to vydržet, mrazy mi nevadily :sunglasses:
Úklid jsem jakžtakž zvládla(s tím břichem mi to dalo teda zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:), a cukroví mi napekla teta :dizzy_face:,kapříka máme ve vanně a ještě dneska nastrojíme stromeček :slight_smile:a dárky mám už taky pobalené, takže vánoce můžou napno začít :grinning:
Přeju vám, vašim rodinám, a hl.dětičkám kouzelné, šťastné a veselé Vánoce, plné radosti, klidu a pohody.
V albíčku je přáníčko a pár nových foteček :wink: :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3632111&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
22. pro 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky všem hezké klidné svátky plné radosti a veselosti

peti, gratulace k ročku, neuvěřitelné jak to utíká, tak vše nejkrásnější

luci - to se někdo má

dáši, moc ti to sluší s tím bříškem, Kubíček je zlatíčko, přeju tobě i Martinovi krásné svátky, příští rok vás už bude víc, to bude radosti, pekla ti cukroví teta, mě se zdálo, že u vás peče Martinova mamka, ale asi toho má přes rok dost, toho vaření co,

tak ještě jednou všem hezké svátky
22. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky byla jsem odkázána na tzhle stránky a prosím o radu, jsem s Karviné a scháním zde gynegologa mate nějakého dobrého, či zkušenosti děkuji :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všechny Vás moc zdravím,
Mějte se moc pěkně a užívejte si šťastné a veselé vánoce :slight_smile:
Přáníčko je v albíčku :wink:
24. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak všichi slaví klidem, tak to má být,

pár postřehů z vánoc

Nelinka okusila všeho ze štědrovečerního menu, tzn. hrachovku, kapustu, pstruha, akorát salát jsem jí nedala, i když to vypadalo, že se na ni dopouštím velké nespravedlnosti
od té doby co on nás odchází rýma, Nelinka spapká co vidí, hlavně když při tom jde hýbat pusou
z dárečků měla radost, ale víc jí baví Tomáškovy věci
Tomášek při pohledu na dárečky pod stromečkem běhal jako Kevin v sám doma, myslela jsem, že ho chytil amok, ty vánoce jsou z dětmi tak krásná

tak holky užívejte klidu, snad nám trochu nasněží, aby šlo aspoň sáňkovat a někdy zase pa

kovik, vydrž teď je tu mrtvo, ale snad se někdo ozve a poradíti, já nevím
27. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak už máme po vánocích a já se cítím pořad nažraná.
S Davidkem jsme první Vánoce prožili krásně. On tedy ochutnal jen kapříka, protože salát jsem mu taky nedala. S cukrovíčka měl jen takvé sušenky bez cukru.

Jinak se ten náš raubiřek už pořadně projevuje. Už krasně lozí po čtyřech, ke všemu si stoupá a chodí za ruce. No už nám ten klidek taky přestává. :slight_smile:
27. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kevik - já bohužel taky neznám žádného gynekologa z Karvine. Nejbližší znám z Těšína.
27. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak u nás Vánoce super, s dětma to má holt své kouzlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani salát třeba nechtěla ( a přitom taááák dobrý ), ale rybu vzala do ruky a zbaštila asi půlku, pak jí začala vadit ta strouhanka :sweat_smile:

Verunko, jj, klídek přestává, teď ty dva tři měsíce "přežít" a pak je to už super :grinning: :grinning: :grinning: není tolik pádů a ták :grinning: :grinning:

Dadu super, že Nelince víc chutná :wink: a co ten výtěr? víte výsledky?

Dáši, bříško ti moc sluší :dizzy_face: a je fakt, že trošku sněhu zůstat mohlo, a raději pod nulou teploty, než tohle divné počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas nasněží, jak děti půjdou do školy co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli výtěr neřek nic, prý úplně v pořádku, takže ta 3m rýma byla asi halucinace, halucinace více lidí i dr.
už to neřeším, snad už je pokoj a budeme mít do jara klid, každopádně když jsem nasadila homeopatika bylo do 3 dnů po rýmě, škoda, že mě to nenapadlo dřív, a to se léčím homeopatiky vždycky sama - no a u Nelinky mě to nenapadlo,

říkala jsem to i dr. a ona, že každopádně jí to nepomohlo, že to muselo být něco jiného :sweat_smile: :confused: co asi

já vím svoje, homeopatika a šup ven a je klid :wink:
29. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
hlásím se po delší době, moc na vás myslím!!!!
maminka začne teď od ledna chodit na chemo tak snad to všechno dobře dopadne. Já už jsem se s tím tak nějak smířila a beru to takové jaké to, držím jí palce a spíš jí povzbuzuju.

No jinak my se máme moc dobře, Lukášek je zlaté miminko, je strašně moc hodný, šikulka jeden :slight_smile:
Dneska už má měsíc, hrozně to letí!!!
Vánoce proběhly u nás v klidu, akorát to jídlo to je děs, všude vám furt něco nabízí....... no s takovou ty kila po porodu neshodím :angry: ale dala jsem si předsevzetí do Nového roku že budu hubnout aspoň na svou původní váhu před těhotenstvím tak snad se mi to podaří :slight_smile:

3koda že je takové škaredé počasí, hned bych šla s Lukim ven s kočárkem, byli jsme jen 2x ale i tak to bylo super.

Maminky přeju vám všem do Nového roku jen to nejlepší hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, porozumění a hlavně hodné a zdravé dětičky :wink:

Mějte se krásně !!! papa
30. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer ;)

Tak u nás včerejší den moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani šla hajat před půl 11, sem myslela, že půlnoc prospí tvrdým spánkem a houbelec... my si se zdenkem připili na balkoně, a do 10 min se Hani vzbudila vším tím rachotem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nešlo jí uspat, ikdyž přes den jí bouchání nevadilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: NO tak sme nakonec usnuly kolem druhé, ale spaly aspoň do půl 10 :sunglasses:

Dadu, no vidíš,to je super, že je Neli líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u nás homeo nezabraly, já je teda zkoušela jen u prvních zoubků, tu Cammomilu...a nic..a na sobě mi taky nějak "nefungujou" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale mám kamarádku tady z MK, co na ně nedá dopustit, i teď jim zase Paszanda pomohl, její kluk měl přes tři dny horečky až 40, jinak nic...už z toho byla špatná, Paszanda jí cosi doporučil, a že do tří dnů to zmizne...a fakt :dizzy_face:

Reni mamince posílám hodně síly :dizzy_face: A Tvůj přístup k věci je moc super :wink:
1. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak hlásím,že od silvestra nekojím :wink: Luky se sice netváří moc nadšeně a sem tam si vzpomene,hrabe mi po tričku a volá mí (to je po jeho mlíčko:D),ale myslím,že 17 měsíců kojení stačí.No já bych byla schopná kojit dál,ale mám helicobactera,tak bych si ho už chtěla přeléčit antibiotiky a tím pádem bych stejně dokojila.
Silvestr u nád v pohodě,přišli sousedi s malou,Luky se předváděl jako obvykle :grinning: a šel spát kolem půl jedenácté.
Já si nakonec našla zubaře v Bystřici,Kotase.To jsem ale netušila,že se u něj platí i za obyč amalgámovou plombu či jak se to přesně jmenuje :angry: ale tak aspoň vrtá bezbolestně,s injekcí....no já tam byla na plombu minulé pondělí a od toho večera mě pobolívá pravá strana pusy,vlastně už týden a den ode dne to je horší a horší.Už ani nevím,jestli mě bolí zub nahoře nebo dole....tak si tam odpoledne zavolám,je tam od dvanácti.To zas bude pětistovka za plombu,se už těším :grinning:
Luky dostal ještě pod stromeček od taťky trojkolku,s košíkem vzadu,s pásy na připnutí aby nevypadl,tak tu denně drandí po obýváku a kuchyni :grinning:
4. led 2010 v 09:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOJ HOLKY luci kojení to si borka, přeju ať zuby přestanou bolet a ten zubař by se měl vzpamatovat, to jsem netušila, že se někde platí za obyč blombu

Nelinka dneska baštila na snídani veku se šunkou, měla to na kostičky a kousala jako vzteklá, obdiv, když má jen dva zuby :grinning:
pijeme s pítka od nuku myslím ten chytrý hrneček za 300 :confounded: , ale je fakt, že Nelinka ho má ráda, není láhvová, Tomášek ten byl dlouho dudlíkový, ona ani s dudim není moc velký kamarád, max na usnutí a pak ven

jo dneska se poprvé vyčůrala na hrnečku, koupili jsme včera kojenecký nočník a dneska už byl úspěch, koukala na to jako na zjevení, ale smála se, kaku nešlo, protože neměl kdo hlídat, mamce se taky chtělo kaku, tak to bylo v plíně, ale kdybych jí tam měla čas podržet déle, tak by to tam spadlo, ona to má dost pravidelné, každé ráno a večer,
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás v novém roce a dodatečně přeji hodně zdraví, síly, radosti, trpělivosti, co nejméně nemocí,...
Už se pomalu budeme chytat dětského pokojíku, je ho potřeba trochu přestavět. Pak by to chtělo zařizovat nějakou tu výbavičku a další potřebné věci. Ten čas letí jako voda. Už se těším, až to naše mimi bude na světě a taky tu budu psát o společném sžívání se jako vy. :slight_smile:
4. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek