• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
dadu ja si normalne az dnes vsimla zpravy v interni poste o srazu u baranka co jste mely v lete!Je to skoda prisla bych kouknout kdyz bydlim vlastne skoro vedle :slight_smile: tak snad pristi rok...
5. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar to neva budou i další - doufám, já tam tehdy taky nebyla :frowning2:
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Davidek udělal přes prosinec veliké pokroky. Davidek u všeho u čeho jde tak si stoupne a pořad potřebuje chytače, protože jak ho něco zaujme tak se zapomene držet. Trumpeta.
Jinak noci jsou ted taky hrozne. Jak ho dám spát, krásně sám usne, ale za hodinu se vzbudi a je uplně vyspanej. Včera usnul znova až o pul jedenacte a ráno už je v sedm zase ready. A vždy jak se vzbudí tak hned si stoupne na nohy, takze ho za noc ze stoje pokladám do lehu asi čtyřikrát.
5. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jak je to s dětskou doktorkou. Musím ji mít už před narozením mimi? A mohly by jste mi nějakou v třinci doporučit?
6. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,

Verunko, my to tak taky měli, právě před rokem, jak se Hani uměla už postavit v postýlce, dělala psí kusy...jednou mi málem i vypadla, když zkusila vylézt ven...a to byl rošt dávno dole už :rolling_eyes: tak od té doby spala pak s náma, a od roka ve velké posteli

Mayli, já volala k naší dr. asi měsíc před porodem, jestli přibírají, a sestřička řekla, až se malá narodí, ať příjdem tak do týdne, ale jelikož to máme kousíček od baráku, tak sme tam skočili hned z porodky, a to nám udělala i kontrolu první..ale prý některé dr chodí i domů...
každopádně myslím, že žádná nemá moc narváno a přibírají všechny... a doporučit...mě připadají všechny stejné v Třinci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: My chodíme k Heczkové... taky záleží, kde bydlíš, je dobré mít dr po ruce, hlavně teď v zimě sem to ocenila :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím hned u beskydu no a po ruce jsou jen ty pod laubama a tam se mi právě nechce moc. Asi zkusím Jínkovou.
6. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Veru tak to máte doma veselo :wink:
Tobiášek roste jako z vody, začal se otáčet na bok tak taky nějaký pokrok :slight_smile: Zítra jdeme na poradnu ve 3.měsících a i zítra máme vítání občánků tak snad to bude pěkné už se celkem těším.
Mayli my chodíme k Dr. Jínkové a jsem spokojená, na cokoli se zeptám tak vysvětlí a udělá si na tebe čas, líbí se mi u ní, že tě i objedná na čas a nemusíš čekat s mimi v přeplněné čekárně, byla jsem se tam před porodem jen zeptat jestli mě vezmou a po porodu k nám domů přišla sestřička, která je super moc příjemná a ochotná poradit.
6. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Lee tak to budete na vítaní občánku s mojí kamarádkou. Budou vítat občánka Damiánka Špišáka. :slight_smile:
6. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru od kud je tatínek špišák? není ze sosny???

jinak gratuluju k pokrokům jak verunce tak lee, my jsme pořád na mrtvém bodě, myslím, že etapu čtyřnohých přeskočíme a dostaneme se pozvolna do etapy dvounožců.... :grinning:

jinak přeju hezké vítání občánků

jo a na Jínkovou jsem slyšela taky jen samou chválu
6. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu ... jj je ze sosny. Ho znáš?
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru jeden špišo semnou chodil do třídy na střední Michal :wink:
7. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu aha tak já se bavim s jeho brachou :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak pěkně rosteme včera na poradně jsme měli 5220g a měříme 61cm, takže spokojenost :slight_smile:
Vítání včera bylo pěkné, Veru jj byla tam ta tvoje kámoška, dokonce seděli přímo před námi, malý je krásný a oni bydlí tady na Sosně jako my, že jsem jí tady ještě nepotkala?
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lee... bydlí taky na sosně. Asi jste se porad míjeli, že jste se ještě nepotkali. Jinak máte krásné míry. :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru máš nádhernou fotku v profilu :dizzy_face: :wink:
9. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujííí :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jakpak se všechny máte? Mys Lukáškem moc dobře, zítra jdeme na sosnu na kyčle a pak na kontrolu uška, no a já pak na kontrlu po šestinedělí tak snad bude všechno ok.
10. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni to tak utíká ... vždyť si nedavno rodila :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru ani mi nemluv to je hrůza, už máme takového chlapa :slight_smile: ale hlavní je že je všechno v pořádku, je to naše zlatíčko :slight_smile:
11. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim nevite nahodou o nekom kdo napravuje zada?Tak nejlepe z trince nebo blizko.Ja ani nevim jestli se tu na to muzu zeptat.Nebo jestli nemate nekdo zkusenosti s nakym dobrym doktorem.
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
margot, když jsem měla tenhle problém tak jsem šla za mojí dr. a ona mi něco píchla a pak poslala na rehabku a na rehabce mi dr. mrozkova napravila a ještě dala procedury, takovým těm napravěčům moc nevěřím :pensive:
14. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky sem chodila na rehabky na sosnu a tam se na me divali jak na cvoka ze nic nedelam proto me boli zada to te potesi.Tak mi je uz trapne. Byla sem i u toho "napravěče" a ten jak mi skocil na zada tak se zebra huply tam kde patri ale zachvili to bylo to same....no uvidim....dik
14. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Byla jsem se dneska kouknout v dvojickach na kamosku a nasla jsem tam zpravu o Miradce - tak doufam, ze se nebude zlobit, ze Vam to sem hodim..

ahoj holky, tu je michal
moje mladá vás pozdravuje z nemocnice. má se fajn, dneska už hodně cítila kontrakce. doktor stanovil císaře na někdy od příští středy.
15. led 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda whaw, díky za zprávy o Miradce, teda bobek, už být v nemocnici ...

Jinak jsme se minulý týden potkaly s Oli a Haničkou ve Sportisimu, Hanička je už slečinka, koukaly se na sebe s Kájkou tak nedůvěřivě :wink:
15. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!

Přeju vám všem šťastný a pohodový rok 2010! Hlavně hodně zdravíčka!

Jinak jsem opět v Bystřici! :sweat_smile:

Nevím sice na jak dlouho,chodím tady k zubaři (Kotasovi) a mám toho víc. Tak uvidíme. Chlap chce abych se k němu vrátila a snaží se. :confused:

Byla jste už některá někdy na mamologii? Já jsem objednaná na 29.1. a jsem z toho trochu nervózní. :frowning2:
15. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte

dík za zprávy, vím jak miradce je, takže budu na ni hodně myslet

beru, zase jsi uveřila, :dizzy_face: no však uvidíš jak mu to snažení půjde, držím palečky ať dostane rozum a hýčká si svoje dítě a přítelkyni :wink:

na mamo jsem nebyla ale byla tam moje kamarádka, když byla těhu tak si nahmatala nějakou bulku a nikomu nic neřekla, pak odrodila a kojila, zvětšovalo se to tak už měla strach, takže kojo ukončila a šla k dr. ti ji udělali mamo a pak ji tu bulku vzali, naštěstí to nebylo nic vážného, ale manža ji sprdnul na dvě doby, že nic tak dlouho neřekla :frowning2:
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zapomněla jsem dodat, beru držím palec i tobě
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,Petruš,tak to je super!To jsem fakt ráda,že jste zase tady!!!
A já ti psala na Dámu a ptala se tam ještě,jak se vám tam v té Skotnici,či kde jste to byli,daří :sweat_smile:
Držím palečky,určo to bude ok.Já sice osobní zkušenost nemám...
15. led 2010 ve 14:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy

Miradce moc držím palce a už se moc těším na fotečky těch dvou drobečků, snad to všechno dopadne bez problémů a půstí je brzy domů :slight_smile:

my se máme krásně, Lukášek roste a roste, je to už veliký chlap, plnno dupaček už můžu schovávat do krabice pro další mimi. :slight_smile:
15. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!My byli na 18ti měsíční prohlídce a Luky už váží 14 kilo a měří 90 cm,cvalík jeden!
Jo a koupili jsme dneska plínky,v tesku v Těšíně,ale určo to bude i v Třinci.Pampersky 2+1.Takže jsme ušetřili fajně přes 4 stovky.Různé velikosti,tak jsme nabrali do zásoby :grinning:
16. led 2010 ve 20:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek