• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
ahoj holky

tak u nás se dneska po ránu slavilo, Tomášek se úplně sám oblíkl - já vím jsou už mu 4, takže na čase, ale neměl nic naruby, všechno jak má být, nic mu nečouhalo tak jsem byla pyšná, asi to uměl i dřív - jen byl lenivý a maminka po ruce,
no a druhá sláva, dala jsem Nelinku na nočník, že jako zase zkusíme a ona poseděla, pak se zaposlouchala - zatvářila divně a vyčůrala a vykalala a pak si zatleskala, tak nevím, to ji nikdo neučil, holt ty holky jsou v tomhle asi lepší - teda beru to podle Tomáška
16. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudu to je super k oběma pokrokům moc gratlujuli :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,koukala jsem na fotky,fakt super :wink: Zjistila jsem,že Luky teda není jediný,kdo se tak kření a dělá různé ksichtíky.Většinou,když ho fotnu,tak má takové přivřené,jakoby "opilecké" oči,co má Nelinka na fotce s Tomíkem,jak tam sedí na nočníku :grinning:
A všimla jsem si,že jsi Tomíkovi "vymazala pindíka".To je dobře,taky bych to udělala.Přítelova sestřenice je zase taková,že dá na net normálně fotky malého i s pindíkem,normálně viditelným.Já bych teda nemohla takhle vystavovat Lukyho "chloubu".Oni jsou na netu různí úchyláci,hledají takové fotky,pak si to stahujou a doma si nad nima honí péro...
18. led 2010 v 07:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci no právě, já bych to tady nevymazané nedala, snad jsem se někde nepřehlídla, ještě by mi to v pubertě mohli vyčíst :grinning:
úchylů je všude dost, raději na to ani nemyslet

jo jo ty oči někdy fakt stojí zato :fearful: :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babyyyyy,

Dadu, tak Nelinka je šikulka :wink: Kámoška takhle dávala malého na nočník, a v roce a půl ani ne bez plenek :dizzy_face: tak držím palečky...a jak si to měla u Tomáška?

Jinak v mém okolí jsou kluci šikovnvější na nočníkování než Hani :wink:

Luci, ty jo tak si dlouho kojila super :wink: No mám pocit, že to kojení chybí víc maminkám, než dětem :grinning: a je teda kus chlapa Lukin :wink: My máme 12 kg ale poslední dobou mám jako problém jí zvednout :sweat_smile:

Jo s Peti sme se potkaly, Kajka je dupná :dizzy_face: taká slečna z ní, jak se ty děti změní, jak začnou chodit

Ty jo, tak Miradka zítra na císaře? Bobinek, který je vůbec týden? BBudu držet pěstičky :wink:

A už nevím, na co sem chtěla reagovat..
19. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak Dadu, děti jsou si hrozně podobné :wink: A jak řádí ve vaně :wink:

Chtělo by to srazík nějaký, kdyby ste měly chuť, můžem klidně srazík udělat u nás, hraček máme aleluja, kávy taky dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sme minule právě o tom mluvily s Lee...co vy na to?
19. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli jsem pro, ale ukočírovat ty moje dva draky - teda draka a ještě větší dračici, aby vám z bytu něco zbylo

na miradku myslím pořád

oli Tomášek byl levý na kakání, bez plenky i vnoci až ve 3 letech, jinak přes den na čurání 2 roky, pak se ještě sema tama pos... :unamused:
19. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
panečku já vám zapomněla napsat tu největší novinu

u nás se od včera leze po čtyřech a když ji chytnem za ruce tak kráčí, předevčírem ještě vůbec nic, včera pár čtyřkroků a dneska si zašla do kuchyně, všude kam potřebovala, takže nám začíná veselo, stačila dneska vyklidit Tomáškovi všechny auta a když si Tomi hraje tak už před ní musí utíkat, protože mu všechno bere jak už se k němu v klidu dostane :zipper_mouth: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,tak Nelinka je teda šikovná :grinning: A chudák Tomík,utíkat se schovávat s hračkama,aby mu je malá nebrala,a to je teprve začátek :wink:
My si užíváme,Luky chytil od malého od segry střevní chřipku,včerejšek problinkal,má průjmík,do toho mu rostou dva dolní zuby,tak i teplotky :frowning2: tak doufám,že už bude brzy lépe,leží takový bobeček unavený na gauči a volá jenom mami
20. led 2010 v 11:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,Nelinka je fakt šikulka :wink: . To ten můj neposeda začal chodfit až skoro v 17ti měsících,chodil asi týden pak se rozběhal a teď se nezastaví a neposlouchá :confused: . Kdy Ti začal Tomášek chodit na nočník,Filípkovi se nechce,sedne na něj občas a jen když má plínku,jinak vůbec. V březnu bude mít 2roky a byla bych ráda kdyby to šlo už bez plínek :unamused: .

Luci,vy máte teda fakt smůlu na ty střevní nemoci,chudáček Lukášek :frowning2: . To my jsme zatím ještě nebyli pořádně nemocní,ťuky,ťuk . . . :slight_smile: . Přejeme Lukáškovi ať se brzy uzdraví a až budete zdraví a budete mít chuť na procházku,tak se ozvěte,budeme moc rádi. Nebaví nás to chodit pořád sami. :frowning2:
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru už jsem to tu psala, Tomášek byl lenivec, když jsi ho posadil tak tam něco stvořil, ale sám si neřekl,v těch 2 a půl (bylo léto, takže to bylo lepší) jsme ho naučili bez plenky na den, na noc ji měl až do 3 let a něco, ona sice ráno byla suchá, ale musel ji mít, když šel spát bez tak se počůral, kakání bylo složitější, vždycky zyčal chtít až bylo už v kalhotech, do něčeho se zabral a bylo, tresty ani odměny u něj nefungovaly, ono vůbec nějaké pobídky nešly, ze dne na den na to přišel sám a přestal, jak u toho čůrání tak kakání, jeden čas z nočníku utíkal, udržet ho nešlo, pak na to přišel sám, byla jsem z toho nervózní, že má furt plínu, ale pak mi sestřenky řekly (obě učí v MŠ) ať nešílím, že obecně je každé dítě jiné, chce to čas, někomu to trvá déle, no a někomu to jde samo dřív, každopádně jsou kluci na tom statisticky hůř(déle jim to trvá)
snad jsem to dobře napsala neli mi do toho mlátí
20. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, nebojím se toho :grinning: Hani to tady taky nešetří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak fakt holky, pisněte kdy byste mohly :wink:

No já to s Hani zkoušela já nevím, v 10 měsících posazovat na nočník, tak to vůbec, ona byla total beran, nesedne, kroutí se, propíná...vůbec nee...pak sme to zkusila v roce, to skoro to samé, ale časem si zvykla a teď jen nahatá no čůrá a kaká...někdy v punčoškách taky řekne, ae to je velká vyjímka :sweat_smile:

Holky, a co tež Miradka? :confused:
20. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci, a myslíme na Lukiho, ať je mu líp :wink: bobin
20. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevíte,co to je v karvinské nemocnici za infekci?Nebo virozu,či co to?Neslyšely jste některá něco?
No tak já se těšila,že Luky už kadí hezky,"hustěji" a prdlajs!Před chvilkou takový splav,jakoby čůral a ono to bylo kakáníčko...samá hnědá voda s kouskama mrkve a brambor z oběda...bobek,plínku měl celou nalitou tou vodičkou a on si tak stál a hop,hop,smál se,protože mu to v té plíně všechno žbluňkaloNo ale asi to nebude jen tak obyčejný průjmík,zase chtěl zvracet,ale asi už nemá co...přítel taky začíná s průjmem :confounded: a malý synovec už je na infekčním :unamused: a čeká na výsledky,budou večer,tak jsem zvědavá,co to je...Já jsem snad díky těm antibiotikům z obliga
Tak mě to docela vytočilo,jeli jsme do Rychvaldu jen proto,abysme vzali babičku k tetě do Frýdku,a přivezli jsme si odtamtud nějakou sračku hnusnou :angry: tomu se říká pech!!!Je mi jasné,že za to ten malý nemůže,ale stejně...segra mohla zavolat,že ten její malý zvrací,bysme nepřijeli vůbec...
21. led 2010 v 17:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda koukám, že jste se tady celkem rozepsaly :wink: Asi zatím nikdo nevíte něco více o Miradce, ale podle toho jak tady píšete tak už má dětičky na světě. :slight_smile: Holky, chtěla jsem se zeptat chodily jste některá s dětičkami na plavání? Od kdy jste chodily a kde? Děkuji za tip.
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ja bych mohla kdykoliv zaleží jak holky.

lee - já jsem chodila do Bystřice na plavčo. Chodila jsem až do bazenu od šesti měsíců, ještě jsme chtěli pokračovat, ale Davidek to vždy odmarodil, tak možna budeme pokračovat až na jaře.
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já můžu taky kdykoliv :slight_smile:
Veru a byli jste spokojení? Asi to taky mají rozdělené podle věku a co už dítě umí, asi bych to taky nechala na jaro, to malému bude 6.měsíců.Teďka se bojím, že by byl taky pořád nemocný. Dneska jsem volala do Kenny a tam mi řekli, že už máme nejvyšší čas, jenže nechci chodit v takových mrazech a teda nevím kolik to stojí v Bystřici, ale v Kenny 3200Kč 16lekcí (na 2měsíce) a potom zase další.
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o Miradce zatim zadne zpravy - zkusim neco vysondovat :grinning:
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze Miradka ma cisare naplanovaneho na pondeli :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobek, furt jí tím trápí, že to posouvají, když už jednou řekli, že to bude císař, tak jí to mohli už uděla, sama vím jaké to je čekat na to,
tak na dálku ji přeju hodně sil
23. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lee - mi byli spokojeni a bylo to rozdelene podle veku a co ktere dite umí. A stalo nas to 1200kč na 8 lekcí. 16 lekcí vyjde na 1600kč myslím. Jediná nevyhoda tam je co jsem slyšela že tam nejsou vyhřívané ty šatny jako v Kenny. Ale o tom by ti určitě řekla vic Petis, protože ta ted chodí do Kenny a předtím chodila do Bystřice.
23. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám, že se Lee ptala na plavčo ... takže my teď chodíme do Kenny a oproti Bystřici je to teda rozdíl a můžu 100% doporučit Kenny.
Jednak přístup, pak je tam teplíčko, nejdřív se jde do herničky "cvičit", to trvá necelou půlhodinku, říkáme říkanky, zpíváme ... pak se jde do bazénu, je tam fakt teplá voda i vzduch a i šatna je teplá.
Jinak ano, 16 lekcí stojí 3200,-, Bystrřice od nového roku taky zdrahla a stojí tam 2500,- 16 lekcí.

Já jsem nejdřív chodila do Bystřice a bylo to tam fajn, nemůžu říct, že ne, ale co se týče těch aktivit, tak se to fakt nedá srovnat. V Bystřici jsme si řekli pár říkanek u bazénu a šlo se do vody, kde jsme pak byli cca půl hodiny. V Kenny je to o dost delší a pak taky v Bytřici já jsem absolvovala 3 kurzy a pořád jsme jen polívali kelímkem, což je o ničem.

Jestli se bojíš mrazů - já jsem z toho měla taky strach, ale zatím OK, je tam fakt teplo, do Bystřice bych v takové zimě nešla. V Třinci po každém plavču dostáváme tymiánový krém a mažeme tím děti jako prevence před nachlazení.

Takže toť můj názor :wink: Určitě tě nechci od Bystřice ani v nejmenším odradit, tohle jsou jen mé postřehy :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase novinka Miradcinym prckum se pry v brisku dari takze CS posunuli az na ctvrtek. Je ted v 37tt :dizzy_face:
24. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petis moc děkuji za postřehy a názor z plavání. Tak to ještě promyslím, ale asi zkusím Kenny. Děkuji
Tak Miradka si ještě chvilku na prcky musí počkat, ale určitě se brzy dočká, hlavně, že jsou všichni v pořádku, ale už je to super 37t.g.
25. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za zprávy o Miradce. Teď na ni docela myslím. Říkala jsem si, že už to bude mít za sebou, ale ještě si teda musí chvíli počkat. Já mám teď v břichu rošambo. Mimčo se tam asi učí nějaké latinsko-americké tance :grinning: . Dává o sobě pořádně vědět. Ale jinak je vše v pohodě. Tak si užívejte a ať v těch příštích dnech nezmrznete.
25. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak slavte, bouchejte sampicko.
Miradka ma prcky u sebe.
Miriam 2730g a David 3030g.
Moc gratulujeme a at se bobanci maji cile k svetu a jsou zdravi. A mamince hodne pevne nervy a radosti z bobisku:slight_smile:
27. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufam, ze se Miradka nebude zlobit, tady prekopiruju vzkaz:slight_smile:. Ja bych si to nechala pro sebe, ale oni jsou taaak krasni, ze se musite kouknout.

ahojte, tak přikládám odkaz na pár foteček. děcka se mají k světu. David je kliďas a k spokojenosti mu stačí málo. ani moc nemrmlal, ani jsme ho moc nezajímali, skoro pořád měl zavřené oči. Zato Mirka je šídlo, pořád koulela očima,otáčela hlavou, mručela v jednom kuse a hlavně pořád zpracovávala plenku do které byla zabalená. nakonec si ji chtěla i dát na večeři... ... moje mladá vás všechny zdraví
http://mrozkovi.rajce.idnes.cz/decka_v_den_porodu/
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak už to má holka za sebou... tak přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka obou bobiskum a rodičum at dělaji jen radost :slight_smile:
28. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jak se tak bavite o tom keny to je pro minimimi a takove "dospelaky" :slight_smile: pres tri roky to taky maj nake takove kurzy?My sme na to plavani jak byla holka mala nechodily ale ted se ve vode vyziva a protoze sem sama celkem neplavec nevm jak ji to plavani naucit.Tak jestli nekdo nevite co a jak a kde a kdy a tak vsechno :sweat_smile: dik a krasny den vsem....
29. led 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek