• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj, díky moc za novinky o Miradce. Jsem ráda, že už má všechno za sebou. Miminka jsou moc krásné. :slight_smile:
29. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Miradce obrovská gratulace k miminečkům, přeju jim hlavně zdravíčko, šťastný život a rodičům nech dělají jen a jen radost ;)
A jsou moc krásníííí :slight_smile:

Margot, s tím plaváním nevím, možná holky budou vědět, jak v tom Kenny...

a co jinak holky? NO ještě únor přežít, a snad už pak v březnu bude jaro :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se těšííím
30. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
zdravím vás po hoooodně dlouhé době(vlastně poprvé v novém roce), jsem to ale ostuda :sweat_smile:
Tak dodatečně vám všem a vašim zlatíčkům hl.hodně zdravíčka! :wink:
Miradce velká gratulace k mimískům, hl.hodně zdravíčka oběma i mamce, jsou slaďoučcí!
Taky mě ta zima už nebaví, u nás se pořád trápíme s nachlazením a rýmou :frowning2:, já byla taky marod, ale když nic nemůžu,tak to léčení trvá déle :rolling_eyes:. Teď chodím na kontroly už každý týden, ale už bych to (porod) chtěla mít za sebou. Malá se nám umoudřila a otočila se hlavičkou dolů,kde už je pěkně zafiksovaná(jinak nám hrozil císař).
Náš malý lumpíček-Kubíček už oslavil tři roky! Jak to letí! Tento víkend bude dvoudenní oslava, tak doufám, že to ještě nějak zvládnem, a pak už můžu jet směr Sosna :grinning:
Přidala jsem pár aktuálních foteček maminy s břuchem a našeho oslavence:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492553&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
1. únor 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky

Tak mi jsme minulý týden byli na desetiměsíční kontrole. Davidek ma 78 cm a 10,12kg. Doktorka uplně koukala, protože přibral za dva mesice necelé dva kila. Takže mazec. No jo když Davča ted sní uplně všechno a popapka si rád.
Jinak jsme posledni dobou meli porad problém s ouškama. Pořad se škrabal, a někdy až do krve. Takže jsme dneska byli nakonec ještě na ušním. Bobankovi dělali vyplach jednoho ouška, tak si umíte představit ten srcervoucí pláč :frowning2: :frowning2:
1. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci popřát Nelince k jejímu dnešnímu svátku, hodně štěstíčka, hl.zdravíčka, hodné rodiče a brášku :slight_smile:
Já byla dneska na kontrole a pásech, ale naše dáma si vyspávala, takže záznam nicmoc, ale jinak vše ok, váha se zastavila(i tak mám 16kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Tak zas za týden.

verru-Davídek je pěkný chlapá, doufám, že už má bobek ušičko ok, ten pláč si umím živě představit
(my byli třikrát propichovat nos,tak vím)

My už taky byli s Kubíkem na tříleté prohlídce - váha 14,5kg a 99cm :slight_smile: , dobrý sluch i zrak, barvy pozná, tvary, zpívá , básničkuje, dr.ho směle poslala do školky(jen kdyby u nás teda bylo volno, tak jde hned) :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

přeju dodatečně Nelince všechno NEJlepší k svátku! Hodně štěstíčka hlavně zdravíčka! :wink:

Jak se jinak všechny máte? My docela dobře,jen ta ima už mě nebaví :frowning2:.
2. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejprve miradce hodně chvály na oba mazlíčky, hlavně štěstíčko, zdravíčko a hodně pevných nervíků

Děkuji všem za přání pro Nelinku

Dáši, máš krásné bříško, supr kila, Kubík je už frajer, škoda, že v té školce mají plno, dětem se tam vesměs líbí a je dobré, když jsou ve stejně starém kolektivu

beru souhlas, už až ta zima končí, má ale strach, že jsme teprve v polovičce, je to hrůza ty miláčky tak navlíkat
4. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máte? My docela dobře :slight_smile:.
Nevíte prosím o nějakém dobrém obvoďákovi v Bystřici nebo Třinci? Já jsem byla jednou u Škňouřilové a nebyla jsem spokojená :frowning2:. Potřebuju nutně kompletní rozbor krve,mám nějaký zánět v těle :frowning2: a taky potvrzení do autoškoly. Měla jsem perfektního doktora,ale až v OV a taky je hodně drahý za potvrzení do autoškoly bere 600Kč což je mazec,když všude jinde se platí polovina.
Mějte se atím krásně
6. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Beru, my máme obvoďačku na Kanadě, jak jsou závodní dr. a spokojeni moc :wink: i sestřička skvělá :dizzy_face: Jinak z města nevím vůbec, předtím sem chodila k dr. Polákovi, ale přestoupila sem :unamused: tak chodíme s MM spolu k jedné lékařce :wink:

Coooo jináč tady?

Já se teda moc těším, až Miradka najde čas a povykládá, jaké to všechno bylo a jak se mají prcci...
7. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, ahoj Oli, ty jsi tady..... :slight_smile: , taky myslím na Miradku a koukám, jestli není něco nového......
7. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčoooo ty vogo 27tt? Tak to si mě dostalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ještě jednou velká gratulaceeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ještě jednou děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . To víš, tajili jsme to i rodičům jako vánoční překvapení, tak jsem musela mlčet, promiň :wink:
7. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé Simi, to je v pohodě :sweat_smile: Je to super :wink: a co vaši na to? a co Anička?
7. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, je to zajímavé, jsem zvědavá, jak budu zvládat dva prcky, rodiče dobrý, Anička se těší a natírá bříško, takže fakt někdy idylka, až se mi chce brečet........ :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to je hezkéééé :wink: Zvládneš to Anička se bude těšit na sourozence, první rok ti uteče jak nic, aspon nám teda utekl ani nevím jak, a pak si už budou hrát o 106 :sweat_smile:

A když to srovnáš s těhu u Aničky?
7. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoro stejné mi to připadá, akorát, teďkom se necháme překvapit, co se mi tam ukrývá, zatím jsem zvědavost přemohla, tak to jde........ Už jsem tlustá, jak v osmém měsíci, až se hrozím, jak budu vypadat na konci.
Těším se, až budeš taky čekat druhé, snad to nebude dlouho, ale fakt je to krásné, jak to Anička prožívá, říká, že ona má taky mimi v bříšku a tatínek taky...... :grinning: , ráno křičí sééééégra, pak zase brááácha a pak obojí :grinning: , to jí naučila sestřenice, když se jí ptala, co chce, jestli ségru nebo bráchu nebo obojí, takže Anička chce obojí, no super, co nás ještě čeká :grinning:
7. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, tak papa a pozdrav Haničku. :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, no my tak za 4 - 5 let :sweat_smile: brou a snad se uvidíme do porodu :grinning:
7. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože, to snad ne tak dlouho, Oli, nenechávej mě v tom :grinning: ............brou, uvidíme snad i před porodem..............pa
7. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi no ted nee, já to mám na houby s tou prací, že se nemám kam vrátit :cry: a ten rodičák tím pádem bych měla na 4 roky a to bysme asi nedali :pensive:
7. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak, to je těžké, chápu, tak se máš aspoň na co těšit......budeš si užívat a já budu muset makat.....dobrou noc
7. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není to jen kvůli toho, ale je to jeden z důvodů :frowning2: právě píšu na jiné diskuzi, že třeba to příroda vyřeší za nás :dizzy_face:
dobrou Simi
7. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásim sa po dlllllllllllllhom čase a moc moc ďakujem za gratulácie, ste strašne zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: Ospravedlňujem sa, že som skor nenapísala, ale akosi je toho na mňa moc a vyhľadávam rady čo a ako. Táto noc bola hrozná, vobec som nespala a ani moj mužík, pomáhal mi, ale o 5 vstáva do práce, tak ma to mrzí...vobec sa nevyspal. Deti sa nedali uspať. Jeden druhého budil... :pensive:

Tak nakoniec som rodila v Karvinej, vzal si ma pod palec moj Dr Lipka. Je najúžasnejší dr, ktorého som mohla mať. Postaral sa, aby som bola pod dohľadom, aj keď som dlho bola v nemocnici. Už som si tam pripadala ako doma :sweat_smile: Bola som na fajnovom pokoji a asi 5 dní som tam bola úplne sama. No a po porode som išla radšej na nadstandard a urobila som dobre. Tie podmienky v Karvinej sú hrozné, ale na tomto pokoji to šlo. Dlhšie sme sa tam zdržali kvoli žloutenke, jeden dva dni som mala poporodnú depku, furt som plakala, najprv z dojatia a potom z tej žloutenky. To boli krupaje sĺz, až potoky :sweat_smile: Domov sme šli na 9. deň.

No a porod som mala celkom fajn, som rada, že som si vybrala spinální anestézi a mohla som počuť prvý plač a Davidek sa dokonca hneď pocikal, tak som bulela hneď na operačnom stole :sweat_smile: Malá išla hneď za ním, sú narodení po minúte.

Pridali sme pár ďalších fotiek na rajče a postupne to nejako utriedime a popíšeme, ale teraz nestíham...
Furt riešim prebalovanie, aké pleny...chcela som plne látkovať klasikou, ale deti pri každom prebalovaní plačú, kopú nožičkami, hádžu ručičkami a je to boj kto z koho, takže to riešim zatiaľ tak, že dávam pampersku a do nej látkovku so separačkou, ale je to fakt neustavičný boj. :angry:

No a ďalšia vec, že malá sa prisaje a je schopná na mne visieť strašne dlho, aj pol hodinu a popritom spí. Keď ju chcem odtihanuť, zahrizne sa do mňa a zase bojujeme a skoro vždy sa prebudí tak, že nechce zaspať. Teda minulú noc to tak bolo...dnes je to lepšie, mám kľud a mamina ma obskakuje. Ale keď bude noc zase taká hrozná, tak sa asi pominiem :sweat_smile:

Tak asi toľko, díky že ste na mňa mysleli a až budem mať chvíľku, tak zase napíšem a prečítam si aj niečo o vás. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miradka, moc blahopřejeme ke krásným dvojčátkům, ať pěkně rostou a mají šťastný život :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsi šikovná, že jsi tak dlouho vydržela, mají krásné váhy a jsou sladcííííí.....

Ty začátky jsou náročné, ale uvidíš, postupem času bude pořád lépe :wink:
10. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradka,

tak fajn, že porod byl bez komplikací :wink: a jak píše Simi, "nejhorší" budou začátky, ale jen se sžijete, bude fajn...však já s Hani měla "problém" se sžít, tak obdivuju vůbec maminky dvojčátek a vícerčátek :dizzy_face: Hlavně, ať jsou zdravounké a to spaní i papání se upraví uvidíš :wink:
a je fajn, že ti mamka pomáhá...jo a mimča jsou fakt krásné, koblížci :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miradko ahoj, holky mají pravdu chce to čas a u dvojčátek dvakrát více času :wink: , ale neboj zvládneš to, si šikovná a nic jiného ti stejně nezbývá :grinning: , strašně supr, když ti pomáhá rodina, to je neocenitelná pomoc, kašli na vše ostatní a mysli hlavně na sebe a mimisky, jsou boží

my byli včera na 10m prohlídce, malá trochu spadla s vahou jak furt někde lítá, takže má 8600 g a měří 75 cm, mudře se líbila, prý je vše jak má být tak se uvidíme až v roce, doufám, teda :unamused:

jinak nic nového - prodělali jsme všichni doma jednu hnusnou virózu, tak jsem fajně shodila 2 kilíčka, no a jinak mě štve ta zima, to navlíkání bobků je fakt hrozné, doufám, že zima nebude moc dlouhá :astonished:
11. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo - Tomášek si vymyslel do školky na karneval, že chce být dinosaurus, tak jsem musela oprášit šicí stroj, můžete posoudit, jak se mi to povedlo

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3794457&vReferer=

kritiku nepřijímám z důvodu amatérství
11. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, jejda ty virozy řádí no :frowning2: a o zimě nemluv, já doufám, že jaro bude už počínaje březnem :grinning:

Kostým je parádní, takový chci tež :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY KDE JSTE VŠECHNY, TO POŘÁD SÁŇKUJETE NEBO CO, ŽÁDNÉ NOVINKY TOŽ :astonished: :cry:
13. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu ten kostýmek je skvělej. Nevím tedy odkud si tu kritiku čekala :slight_smile:
13. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek