• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj holky,
tak já ještě stále dva v jednom :slight_smile: ale to čekání je hrozné, když člověk neví, kdy to na něj příjde :wink:
jak jste prožily dnešní svátek zamilovaných? my to nijak neslavíme, jsme zamilovaní 365dnů v roce :slight_smile:
zima už nám taky leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nic nenaděláme, víc sluníčka by bodlo!

dadu-kostým je naprosto úžasný! a Tomáškovi moc sluší, jsi šikula, já bych nikdy nic takového nespíchla, nějak
na to pletení a šití nejsem :confounded: a kdybys ho někdy chtěla prodat, ráda ho od tebe odkoupím(taky se nám
bude hodit do školky, a Kuba dinosaury taky může :slight_smile:)
a vidím, že jste taky slavili Tomíkovy narozky-kdy je vůbec přesně měl? tak dodatečně všechno nejnejnej..
Nelinka už je velká holčička a jsou si hodně podobní, sourozenci jak se patří! :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj baby,

Daši, no to teda, dyt si byla nedávno v polovině a už je to tady :sweat_smile:

Valentýna taky neslavíme, jak píšeš, zamilovaní sme furt, a upřímně se mi tedy víc už líbí 1. máj :dizzy_face:

A sluníčko by fakt mohlo vylézt už :confounded: Sněhu jak na Sibiři :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne že by to k zimě nepatřilo, já jen, že je za chvíli březen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej
dáši, prodat by mě to hanba fackovala, ono to není na 5P, ale pokud budeš chtít pro Kubíka půjčit - tak to nebude problém, hrozně ráda

jinak valentýna taky neslavíme, jako Oli, mám ráda 1. máj, Valentýn je na mě moc americký a komerční

jo a dáši, přeju ať to máš brzo za sebou, čekání je hrozné, hlavně ať je to na 1000% lepší než ten minulý porod,
Tomášek je narozený 3.11. ty fotky jsou starší, nějak mi to tam přeházelo se.... :confounded:

jo a všem dík za pochvalu, je to můj třetí výrobek, v 8 třídě jsem ušila vestu, v 16 jsem si ušila kalhoty a teď dinosaura, takže za pár let zkusím něco dalšho :grinning: :grinning: a pletu tak sama sebe, nic uplést neumím
15. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dadu,
kostýmek je super! Jsi šikulka :wink: . Mi dělá problém přišít i knoflík :unamused: . Já jsem na domácí práce rozený antitalent. Můžu jen blednout závistí :angry: . :grinning:

Oli,
já už z té zimi taky šílím! jsem pořád unavená bez energie a ke všemu teď nemocná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Už se těším až bude pěkně teploučko a budu moct jezdit s Filípkem na kole :slight_smile:.

Jinak Valetýna taky neslavíme,ale u nás je to trochu složitější. :fearful:

Ale vám všem přeju aby jste byli zamilovaní pořád. Dneska už je to vzácnost když někomu vydrží vztah dlouho.Tak hodně štěstí :slight_smile: .

jak se jinak máte? My kromě toho,že mám bloklou krční páteř a Filípek zlobí se máme celkem dobře. :wink:
15. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já teda dycky v hlavě nápad mám, ale realizace šití je pak jaksi sci-fi :grinning: Stroj nemám a stejně sem levá, pletení hladce - obrace :sweat_smile:

Berus, a bylas někde na těch rehabkách? Filípek zlobí? To neznám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ne musím říct, že co je Hani větší a větší, je to s ní "lepší", není to to věčně uřvané mimčo, a vzteklá je občas...jen ten nočník mi vadí, že jednou tak, podruhé na něj hází bobek,ale ne tak, jak by měla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Taky přemýšlím, jestli jí nezkusit příhlásit do školky už letos, když je dubnová :confused: Aby si trošku zvykla pár hodin v měsíci do školky, a pak od dubna natvrdo :sweat_smile: Jenže mám obavy, že jak sou silné ročníky opět, tak kdo ví, jaké jsou kapacity :fearful: a stejně jako nezaměstané mi ji asi nevezmou :confounded:
16. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za pochvalu miminiek...no sú zlatučkí hlavne keď spinkajú :grinning: ale myslím, že sa to postupne zlepšuje. :slight_smile:

Ani som si nevšimla kedy bolo Valentýna.. :confused: aha, žeby som preto dostala on mužíka toffife? :sweat_smile: No máme na seba fakt minimum času, vlastne skoro žiadny...detičky sú na prvom mieste. Keď zaspia, tak aj my ideme rýchlo spať, inak je potom nic hrozná... :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No neboj, my to tak měli i u Hani spánek spánek spánek a zase spánek :sweat_smile: mám pocit, že je to tak dodnes :sweat_smile:
A jak vůbec po porodu ses cítila, myslím po císaři?
16. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli,
na rehabky se jdu domluvit až v pátek jelikož měli plno. Budu chodit do Bystřice,prý jsou tady šikovní :slight_smile:.
Filípek zlobí,ale jen doma,teď jsem si našla hlídání a tam je prý hodný a když ho minule hlídala kámoška tak byl prý dokonce "zlatý" což se mi ani nechce věřit. Doma všechno vyhazuje,rozbíjí,hračky ho moc nebaví a druhých si hraje pěkně. Já můžu doma řvát,nadávat,dát mu na zadek nebo přes ručky a on se mi směje a za chvilku to udělá zas. A bít ho moc nechci.Snad ho to brzo přejde :frowning2: .
Jako miminko byl hodňoučký,plakal jen když ho něco bolelo,jinak ne. teď se občas i vzteká :astonished: . No jo,je to beránek :slight_smile:. Od té doby co začal chodit,je to někdy na provaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak nočník máme jen na hraní,sedět na něm nechce :frowning2: . V 3nci berou do školky i děti mladší než 3roky,ale to musí být už určitě be plínek,ne?
16. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, no určitě musí umět chodit na wecko, což u nás zatím nehrozí :sweat_smile: Já myslím spíš tak, že bych si "platila" místo kvůli toho dubna, to snad už chodit na wecko bude :confused: a kdyby dřív, tak bych jí dávala na 5 dnů v měsíci, ať si zvykne, pohraje atd.

Jo a o beránkách mi vyprávěj :grinning: Ale uvidíš, vyrostou z toho, holt období vzdoru, zkouší nás :sweat_smile:
17. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru nezoufej, to je období, Tomášek byl zlaté miminko, teď je taky hodný, ale bylo období, myslím kolem dvou let, a to bylo fakt zlé, nářez, nejsem zastánce bití, ale škoda rány, která padne vedle v pravou chvíli, jednu dobu dostával na zadek každý den, jinak bysme asi nepřežili, každá návštěva dopadla tak, že jsme šli s řevem domů, když jsem ho dávala do sedačky tak řval na parkovišti tak, že si kolemjdoucí mysleli, že ho snad unášíme od rodiny, kopal, štípal, hryzal, prostě peklo, když něco nebylo po jeho tak si byl schopný lehnout na zem, jedno kde, obchod, chodník, jednou jsem ho nesla za hřbet jako nákupní tašku, protože nešlo jinak a byla jsem zrovna v obchodě, takže v druhé ruce nákup, lidi na mě koukali,on řval a já čekala, kdy mi nějaká "milá" paní dá pár výchovných rad, stejně bych ji poslala někam, ale při pohledu na lidi, hlavně ženské jsem spíš viděla pohled, jo jo taky jsme si tím prošli. Ale ze dne na den to přestalo a je to zase můj hodný miláček, prostě fakt je to období, které si snad všechny děti musí projít,
a co se týče znamení, Tomášek je štír takže taky veselo a s Nelinkou nás to čeká - je to beran a je to vidět už teď, no můj táta byl taky beran a stejné povahové znaky sleduju už teď, bojovala jsem s ním celý život, takže mě čeká další bitva a to s dcerou,

beru - na rehabce v bystřici jsou zlatí, hlavně taková mladá blondýnka, ale nevím jestli tam ještě je, myslím, že chtěli mimi, chodila jsem tam a nemůžu si ztěšovat, supr přístup

jo a v některých školkách berou děti i s plínami na spaní, ale nevím, jestli to nejsou jen vesnické školky
17. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:

jdu vás po dlouhé době pozdravit, maminka už je na tom líp, sice nemá vlasy po chemu ale zvládá to suprově a krev je zatím taky dobrá. Teď jí čeká operace a pak další 3 chema- no snad to už pak bude všechno ok a ta hnusná rakovina zmizí úplně :pensive:

No ale jinak se máme dobře. Lukášek roste tak rychle že už se mi nevleze do dupaček pro jeho věk, ale dáváme na 6-9 měsíců :astonished: je hrozně velký. Včera jsme byli v poradně a váží 6140g :astonished: šílené, ale dr říkala že to nevadí že to je tím že je tak velký. Bohužel dáváme furt Nutrilon, nemám skoro vůbec mlíko, ale už jsem se s tím nějak smířila. No a jinak se už Luki krásně směje, poznává nás po hlase, nejvíc se otáčí za tatínkem, stačí aby promluvil a mu se zdá že si hlavu vykroutí jen aby ho viděl... :grinning: a na maminku kašle a to jsem s ním celý den :grinning: Je strašně šikovný, spinká celou noc, ráno vstávám tak v 5 nebo 6 takže si fakt můžu gratulovat :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás všechny, je super, když se tu člověk může poradit, nebo si postěžovat, když se něco nedaří. Dneska jsme byli na velký nákup v Polsku. Ani bych nevěřila, že člověk může utratit tolik peněz, když jde kupovat věci pro mimčo. :slight_smile: Ale už máme aspoň skoro všechno, co je třeba. Skvělé je, když má také člověk rodinu, která se nabídne, že něco zaplatí. Jsou zlatí. :grinning: Tak si užívejte čas se svými dětmi a za dva měsíce už se snad tady taky s miminkem pochlubím. :slight_smile: Pěkný večer.
18. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tři dny nikdo :confused:

Luci, no krátí se to vid, a já před dvěmi lety byla s bříškem stejně jako ty :sweat_smile: a o utrácení vím své, teď nevím, kam to dávat, takže něco budu prodávat, a budu dávat na bazar i sandálky z loňska, takže pokud byste holky měly zájem dejte vědět :wink:
21. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo fakt skoro nikdo

oli a nechceš si ty věci nechat, už neplánujete potomka?? :wink: Já jsem po Tomáškovi nechávala úplně všechno, kdybychom měli druhého chlapečka tak bych využila fakt všecičko, no podařila se holčička, ale i tak spoustu věcí unosila i Nelinka a ještě nosit bude, hlavně po doma a na ven, něco co nepoužiju jsem darovala sestřence, něco jsem půjčila kámošce a něco je ještě pod postelí
co budu ovšem dělat s věcičkami po Nelince - to nevím, něco mám tady na bazárku, ale ještě se nikdo neozval, no přitom to jsou samé hezké věci a dáte mi zapravdu, že ty mimina tak strašně rychle rostou, že něco fakt použijí jen párkrát a vyrostou z toho, kdybychom plánovali ještě jedno- jako že ne- tak bych si to bez problémů nechala, ale ta nevím, a věcí stále přibývá

luci jo jo utíkáto, před "pár dny" :sweat_smile: jsem řešila zrovna otázku porodu a nemohla spát bolestí v zádech a teď ten špunt bude mít skoro rok a druhý na podzim 5, no hrůza času jak to teče

reni - super, že je mamince líp, věřím, že všechno dopadne na jedničku a maminka si bude užívat vnoučka a on babičky, krásně rostete, ještě před nedávnem si pracovala a starala se mi o Nelinku a teď máš doma už takového "chlapíka" jo a s tím mlíkem to neřeš, já u Tomáška taky nic a teď jsem hrdě kojila skoro 8 měsíců

jo a dáši jsem ti chtěla říct ať pak dá Martin vědět tu úžasnou novinku

___________--
??????
hele holky kde se nám ztratila verunka a petis a další a další, hrozně dlouho tu nebyla i sikiki - jestli ona se na nás nenaštvala po tom srazíku, Oli nevíš co s ní je?????????????
21. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Reni, na tebe sem zapoměla reagovat, tak i dál moc držím palečky, at to jde jen a jen k lepšímu :wink:

Dadu, no já kdybych si měla všechno nechat, tak v tom bytě nemáme nic jiného, jen Hani oblečky :grinning: :grinning: :grinning: A druhé jestli bude,tak za 5 - 6 let :sweat_smile: A s botičkama taky nevíš, či chytneš dobré číslo, Hani měla třeba velkou nožku :wink: No neprodám, tak nechám.

A se Siki sem byla min. týden, určitě se nenaštvala, jen prostě na MK už tolik nechodí :wink: Ale jak přijedou v létě, tak snad nám vyjde udělat srazík i s nima :dizzy_face: Tadýs je tež pěkné číslo :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
no já jsem na Vás nezapomněla nebojte. Jen toho je ted hodně. Davidka je ted všude hodně a nejvíce ho zajimá to zakazane, takže abychom měli pořad oči na šťopkach. K počítači přes den nestihám a to už vůbec ne když je vzhuru, protože kdybych začla psát s ním na klině tak klepe do klavesnice více než já.
Do toho jsme ted řešili a ještě řešime finanční situaci (nejspíš prodáme barak) a do toho se nám ještě pokazilo auto. Takže když se se... tak se se...

No jinak za měsíc oslavíme už taky první Davidkové narozeniny.
Dadu - Nelinka je ma taky před sebou co? Pečeš nějaký dortík a nebo si nechavaš upéct?
23. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, úplně tě chápu, jsou to malé šídla
je mi líto - to s tím barákem i autem, když budete prodávat barák tak kam půjdete? k rodičům nebo máte v záloze i něco jiného? přeju aby se problémy vyřešily co nejdříve a hlavně co nejlíp

jo narozky nás čekají, Tomášek už naplánoval, že budeme kupovat čepičky a balonky a budeme zdobit, dort budu určitě péct já, tolik pro ni můžu udělat, ale ještě nevím jaký motiv, uvidíme, zkusím načerpat inspiraci z netu

oli dívala jsem se, že si siki smazala album, tak proto mě to zajímalo
24. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dostal jsem příkaz napsat Vám tady info o tom, že je na světě Natálka. Narodila se dnes ráno v 8.37, váha 3140g a délka 48cm. Mamina i Natálka jsou v pořádku. Porod byl o moc jednodušší než ten první. Doufáme že to tedy bude ok. Jinak momentálně přebírám na týden všechny domácí práce, tak nevím jestli do toho spadá i psaní příspěvků na to vaše fórum :slight_smile:
Tak čaute Martin.
25. únor 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééééééééééééé Natálko vítám tě, a přeju Ti hodně zdravíčka a krásný život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Martine klidně piš, budem rády :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak se daří holkám atd :dizzy_face: moc je pozdravuj od nás

a porod lepší než první, tak to je super :wink:

Verunko, jejda, to mě mrzí s baráčkem, tak držím pěsti, ať se situace vyřeší a je zase dobře :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj martine :wink: moc ti blahopřeju, tak už máš na světě páreček, přeju mamince i Natálce hodně zdraví a štěstí, tobě pevné nervy a hodně tolerance, Kubíkovi ať se mu role staršího velkého bráchy hodně líbí, prostě tu nejšťastnější rodinku, vzkaz pro Dášu, že je dobrá, hlavně, že to má za sebou a ať sbírá síly, teď to bude kolotoč, jedno dítě je krásné, dva ještě krásnější a veselejší, :grinning: :wink:

jo a držím palec ať to doma zvládneš na jedničku, určitě tě pochválí, mamka ti taky určitě pomůže, už je dvojitá babča, jo a moc to nepřežeň s oslavou dcery, _jako třeba u nás_ ale zase na druhé straně, zapít se zdravíčko a štěstíčko Natálky a maminky musí :sunglasses:
25. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Natálko vítej na světě, přejeme s Lukáškem mooooc štěstíčka, zdravíčka, lásky a plno lidiček kteří těbudou mít mooooc rádi :slight_smile:

Děkuji holky za podporu :slight_smile: teda dadu fakt jsi tak dlouho kojila Nelinku? No to je super tak možná až budu mít druhé mimi tak se mi to taky podaří

Verunko je mi to moc líto, drž se bobku snad bude brzy lépe :slight_smile:

oli moc tě zdravím škodaže nemám holčičku hned bych si něco odkoupila :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO díky za přání,
tak mamina je ok, říkala že by klidně šla domů, to se s tím prvním porodem teda nedá vůbec srovnat. Předtím ležela dva dny na kapaččce. Jinak Kuba to nese zatim statečně, ale je vidět že je z toho rozhozený.
Co se týče oslav, tak zatím určitě nic. To příjde až koncem měsíce, ale nic extrémního to asi nebude.... doufám :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem velká ostuda, ale už sem chodím tak málo, teda hlavně dočtu, to jo, ale jinak nepíšu, ptž mi přijde blbé jen se ohlásit a pak zase zmizet ...
Každopádně se máme fajn, Kájinka je strašný dráteník, vymyšlok a nevím co ještě :slight_smile:
Byly jsme na našem prvním karnevale v DDM v Třinci, chodíme plavčit do Kenny a taky do Cipíska do DDM.
Akorát teď je Kájka marod, už 2 týdny se nás drží kašel, ale už je snad na ústupu. Jako bonus se opět ozvaly zuby, ale konečně aspoň něco vylezlo - máme první 2 stoličky (nebo teda spíše jejich pidi části:wink:
Už se moc těším, až zase bude pěkně a sejdeme se, ju !!!!!!!!!!!!!!!

JJůůůůůůůůů,
taky od nás letí převeliká gratulace k malé Natálce, hodně štěstí a zdraví do života :slight_smile:))
Už se těším na fotečky.

Verun,
teda to je pech s barákem, autem atd. A jak to budete řešit, kam půjdete bydlet??
Držím palce, ať se daří líp.

Oli,
taky prodávám nějaké věci po Kájce, máme jich hodně, 80% si nechávám, ale apsoň něco chci prodat, abychom toho doma neměli moc.
Zrovna začínám řešit, že budeme muset pomalu koupit nějaké jarní botky pro Kájku, máme jen zimní a papučky. Ty kožené Pegresky už mám jsou bohužel malé.
V jaké velikosti máš ty sandálky na prodej? Sice jsem četla, že by mělo mít dítko botky nové, ale pro jistotu se ptám...

Reni,
kojení neřeš, hlavně že je Lukášek spokojený a zdravoučký a potřebuje pohodovou maminku, takže úsměv :slight_smile:

Dadu,
ty jsi dobrá s pečením dortíku, určitě bude moc dobrý !!!
A ještě jsem ti chtěla strašně moc pochválit Tomáškův kostým, jsi teda mamča šikulka :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se připojuji ke gratulacím k miminku. Je super, jak se nám to tady rozrůstá. Takže mamince i Natálce hodně zdraví, síly, pevné nervy, moudrost v řešení různých situací, a další jen ty nejlepší věci.
Ty jo, taky už bych to měla ráda za sebou. Blíží se to a člověk má různé obavy, jaké to bude, jak to všechno zvládne. Tak doufám, že to bude OK. :slight_smile:
27. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se po delší době hlásíme.Jak měl onehdá Lukášek tu střevní virozu,co chytil od svého bratránka,tak nakonec skončil na JIPce na kapačce.Byl bobek skoro dehydrovaný.Pít jsme mu dávali hodně,ale měl pořád ten průjmík a do toho docela dost zvracel,tak jsme jeli do nemocnice.Jednu noc ztrávil na JIPce,a tu druhou mi ho už dali na pokoj,no a další den už to bylo šílené!Do herny nemohl,protože mu nedělali testy na rotaviry,tak kdyby náhodou,tak aby nikoho nenakazil,tak jsme seděli pořád na pokoji.Jenže jeho to tam už nebavilo,ráno volal PANÍ,HAM,HAM-to se dožadoval snídaně.Kopal do dveří,pořád utíkal,v postýlce skákal,výskal,rachot dělal nehorázný,takže jsme byli rádi,když nás po víkendu pustili domů.
No a jinak-já mám angínu,a to jsem se nedávno chlubila,jak jsem nebyla dlouho nemocná :angry:
Luky je šibal,po probuzení mi říká-bone jano-to je po jeho dobré ráno :grinning: taky umí bony jen,ahoj-no teď se tak rozkecal,až kolikrát žasnu :grinning:
3. bře 2010 v 08:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucikf neboj bude to ok, já jsem se taky strašně bála ale nakonec to bylo a je v pohodě :wink:

luci.ja tak to je mi líto že Lukášek se tak trápil doufám že tam na vás byli hodni nebo je půjdu zprdnout, byli jste na kojencích? tam se moc sestřiček nevystřídá jsou tam jen 3 ale snad byly hodné :slight_smile: a gratulace ke slovíčkům to je moc fajn že tak povídá :slight_smile: , u nás už Luki krásně pase koníčky takže taky slavím úspěch :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau mamči a těhulky

Peti,sandálky mám dvoje, jedny z Rena, ty jsou 20, pak z Humanicu vel. 22, ty mají stélku 14 cm myslím. Tak kdyby náhodou :sweat_smile:
ALe máš pravdu, botky raději nové, každé dítko má jinou nožičku, Hani mi příjde, že má širší nožičku, my třeba Adidasky, ikdyž se mi líbí, nebudem kupovat, jak jsou úzké... já zůstanu věrná prodejně v Prioru, ač teda sandálky se mi tam moc nelíbily žádné loni, uvidíme, co letos....

JInak teda věcičky prodávám na MMA, páč fakt všechno si nechat nemůžem :rolling_eyes:

Luci, jejda, to mě mrzí, že ste nakonec skončili v nemocnici :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Sama vím, jaké je to děsné tam být,zavřený na pokoji... a kor s raubířem ve věku Lukáška :sweat_smile:

No my v pátek dostali druhé očko Priorixu, a dnes jdem na ko, páč se Hani udělal na prstíčku auvinek...prý se asi o něco píchla, a má tam hnis a je to tvrdší...v pátek na to dostala višňovku, ale obvaz vydržel do večera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jen doufám, že to nebude nic strašného :unamused:

A počasí, to snad nebudem ani komentovat že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás po delší odmlce zdravím :slight_smile: ,
oba prckové mi spí, tak mám chvilku pro sebe. Malá je zlatíčko, jenom papá(maminčino mlíčko) a spinká-klidně vydrží i čtyři hoďky(hl.v noci se to šikne, se aspoň vyspíme). Kubík, jako starší bráška, přijal Natálku celkem v pohodě, měla jsem z toho víc strach, co ji bude vyvádět, ale zatím se hezky o ni hezky stará(pusinkuje ji, hladí, povídá si sní). No a porod? Takovou rychlovku jsem teda ani ve snu nečekala-půl hodiny i s cestou do porodky!a na třetí-čtvrté zatlačení byla malá venku :slight_smile: a za tři dny už jsme byly doma :slight_smile: Teď už jen aby se umoudřilo počasí a mohli jsme poprvé vyjet kočárkovat :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, nejprve všem děkuju za pochvalu

daši ahoj, tak teda supr porod, to je fakt mazec, ale hlavně, že to tak dopadlo, to můžeš jít i do třetího chichi
ne vážně gratuluju a přeju aby byla pořád tak hodná a Kubík aby byl pořád super brácha
jo a tobě hodně odpočinku
luci - taky mi je to líto, hlavně aby se nic nevrátilo a bylo všechno ok

všem nám přeju brzo hezké jaro
9. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný slunečný den všem :slight_smile:
vytvořila jsem Natálce nový albumek, tak kdo chcete, můžete mrknout na tu naši princeznu :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=609078&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. bře 2010 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek