• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
mdasa moc krásné fotečky Natálky je to opravdu princeznička :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
všechny Vás po hooodně dlouhé době moc zdravím, nějak moc nestíhám se dostat na PC a napsat tady, malý je sice zlatíčko, jenže když je chvilka tak se snažím toho využít a něco stihnout udělat doma.
mdasi moc blahopřejeme k překrásné princezničce a přejeme hodně zdravíčka :slight_smile: Jinak teda porod ukázkový, super. :slight_smile:
My jsme už oslavili 5.měsíců, strašně rychle to letí, zatím jen kojím, a od příštího měsíce začínáme s příkrmem, už se těším, ale i z toho mám trošku strach, ale nějak to určo zvládneme. :wink: Jinak plavčo jsme nakonec na vaše doporučení tady vybrali Kenny, začínáme příští týden tak pak pisnu jak se nám tam líbí. Až budu mít chviličku dám do albíčka pár foteček malého.
Tak se mějte všechny moc pěkně
10. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau baby,

ty jo Daši, super porod :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a Natálka je krásná princezna, a s bráškou jim to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kdo tě rodil?

Míšo, strach neměj, já to nějak "neřešila" a Hani od začátku baštila :grinning: :grinning: ale je fakt, že jsou jedlíci a nejedlíci :sweat_smile:

JInak Hani má bebinko,cca týden, asi se píchla do prstu, ale něco se jí tam dostalo, má tam černou tečku a tvrdší, taková boulička je z toho...zatím mažem, ven nic nejde, tak to příští týden půjdem asi říznout :( bojim bojim :pensive:
10. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé aha, já vám to v pondělí psala o tom prstu :sweat_smile: no tak to máte aktualizované :unamused:
10. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáši, malá je princezna, Martin ať kupuje brokovnici, asi ji bude do budoucna potřebovat. :grinning:
všem vám to sluší, sourozencům strašně moc, tak ať je brzo jaro a můžete kočárkovat

oli, jejda, to je mi líto, doufám, že se to Haničce rychle spraví ať může na jaře řádit v pískovišti,

lee, letí to letí, zrovna dneska jsem říkala Nelince, kde mám to malinké miminko co jsem si přinesla z porodnice, připadá mi to, že u toho druhého to letí ještě víc, i když už ani u Tomáška si nepamatuju to miminkovství, to je na tom smutné, že to tak utíká, ale na druhé straně, zase nás čekají jiné zážitky
teda a už máte doma chlapa, za chvíli to bude na tebe přesila, dva chlapi :wink: tak šup princeznu :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj ahoj :grinning:

baby, tak sem ráda zatím, řezat se nebude :sunglasses: prý počkáme do jara ( estli letos bude náké ), jestli to nezmizí samo...páč jí to neroste, vypadá, že ani nebolí, tak do toho rýpat nebudem :dizzy_face: Uf, trošku to ze mě spadlo.

Dadu, no to ani nemluv, rychle to utíká, já nevím, co bylo před rokem, už jen matně vzpomínám :pensive: ale máš pravdu, že ty zážitky jsou zase jiné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já doufám, že jaro brzo bude, a´t můžem ven, to je doma někdy za trest, jak venku fučí a nedá se nic dělat :rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás všechny. Tak to vypadá, že už by snad konečně mělo být jaro. :slight_smile: Alespoň hlásí celkem pěkné teploty. Byla bych moc ráda, kdyby už bylo teplo. Aspoň bychom nemuseli shánět fusák. :slight_smile: My se máme dobře. Mimčo roste, už je pěkně natočené dolů. Zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, co bude nového. Tak se držte. :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky v novém :dizzy_face:

my se z dubnovek skoro všechny nastěhovaly na FB, kvůli fotkám, že jdou komentovat apod. a oni to tu na koňovi předělají taky :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No jinak venku to vypadá na jaro že? Není možné, v úterý ještě sníh :confused:

Jo a holky, prosím o radu, nemáte tucha, dají se takové ty jedlé folie na dorty koupit někde v cukrárnách? :confused: na netu jsou, ale raději bych koupila osobně :wink:
20. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak je to tu celé nové tak si na to ještě zvyknout.

My za týden slavime ten naš první roček. Davidkovi se pořad moc chodit samotnému nechce. Více se mu libí na kolinkach.
Jinak u nas nic nového není. Auto pořad není v pořadku a stale tam neco odchazí. To nam do toho jeste skoncila technicka. No lepší by bylo nové ale kdyby na něj bylo.
Baraček nakonec prodavame. Už jsme se rozhodli. Je to tu pro nas velke a finančně neunosné. Takže pokud se to podaří prodat tak pak jdeme prozatím nekde do podnajmu a jak budeme čístí a bez uveru, tak si postavime novy a maličky.
Tak snad se začne bliskat na lepší časy konečně.
20. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, vítám jaro, snad bude hezké

oli, hezká fotečka, nový koník nové foto, co :wink:
já jsem kupovala na Tomáškův dortík tu folii v cukrárně v bystřici, jestli jsou v třinci to nevím, ale zkus se poptak, jeslti to měli u nás, není možné, že v třinci ne :sweat_smile:

veru, tak hlavně, že jste se shodli a domluvili, je to asi těžké, ale lepší je když už si rozhodnutý, líp se zvyká na řešení, přeju ať se najde kupec a ať se brzo zbavíte dluhu, taky bych si to přála, taky máme hypo a vůbec mě to netěší
jinak přeju krásné narozeninové přípravy, já už taky něco plánuju, jo a Nelinka je na tom stejně chodí kolem stolu, za ruce, ale když má jít sama, tak si raději klekne a pydlá.... jo a roste nám nahoře první jednička a dvojka, takže jsme hodně mrzutí, snad se rychle prořežou

jo lee, nebyla jsi s malým a manželem včera v albertu nakupovat, se zeleným kočárkem, myslím, že jsme se dvakrát potkaly, ale nepoznaly :confused: , ale jestli jsi to byla ty, tak malý byl nádherný a krásně pozoroval ty světla nahoře
20. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Dadu, už zase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já dnes byla v Tescu v Těšíně, viděl mě někdo :grinning: páč já koukala, jestli neuvídím známou tvář a nic :rolling_eyes:

Verunko, přeju hodně štěstí, at domeček prodáte dobře :wink: a i na podnájmu se to dá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale sama vím, jaké je to mít dluhy atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a tu folii na dort...tak v mondu v cukrárně nemají, tak ještě zkusím kosmos a jinač jedu do Bystřice :sweat_smile: děkuju za tip :wink:
20. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak a jsme v novém, no chce to trošku si zvyknout :wink:
Dadu jj byli jsme nakupovat, poznala jsi nás jsi dobrá, to já na to moc nejsem, máš se hlásit :wink:
Jinak jsme s Tobiáškem začali chodit na plavání do toho Kenny a zatím se mu tam mooooc líbí, tak snad mu to zůstane. Je spokojený plno dětí, nové prostředí tak je to super. Jinak je to tam moc fajn.
21. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny:slight_smile:.

Koukam, ze briska co jeste pamatuju ja uz pomalu slavi prvni narozeniny - stydim se stydim, ze sem malo chodim, ale nejak moc aktivit a kratke dny:slight_smile:

Vypada to,ze bych mohla letos prijet do CR tak bychom mohly naplanovat nejakeho scuka? :sweat_smile:
22. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak mám novinu, pořídili jsme se třetí miminko :grinning: , dneska jsme si byli v OV pro štěňátko, no má 4 měsíce a je to úžasný černý vlčák mixnutý s něčím, s čím se neví, ale stejně je úžasný, fotky přidám později, takže bude ještě více práce, ale co, on se taky odvděčí,
jinak pa a nikdo tady, to znamená že si užíváte krásného jara, tak se těším na nějaký srazík, doufám, že jich letos stihneme víc.... :astonished:
25. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu - jsem se se podivila pri první větě že ses dala tak brzo na třetí a otěhotněla si. :grinning:

My jsme byli včera na kontrole a v tom našem prvním roce máme 81,5cm a 10,63kg, jinak jsme uplne zdraví. V sobotu ty narozeniny slavíme tak ted kuchtim a kuchtim a tvořím dortík.
25. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru :slight_smile: :grinning: :grinning: chichi, to fakt vůbec, stačí mi dvě děti - manžel - a teď pes

máte krásné míry, jsem zvědavá na ty naše, takže ti přeju ať se dortík podaří, oslava samozřejmě taky, ať se ti kuchtí lehce, všechno ti jde a všichni jsou spokojení, prostě tu nejúžasnější oslavu a dobře zvládnuté přípravy
mě to čeká za týden, slavíme na velikonoce, tak nám to pěkně vyšlo, co navařím už vím, ale ještě nevím jaký budu dělat dortík a jak ho nazdobím, počtu introš, tam se vždycky nějaký nápad najde :wink:
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, tež mě napadlo, že by tak rychlé třetí :grinning: :grinning: :grinning: prý pořídili :grinning: :grinning: :grinning: děti jsou asi nadšené co? :dizzy_face:

Verunko, hezky to oslavte, ať se vše vydaří a Davídkovi očička jen září :wink:

a holky, s tím srazíkem, byly sme na prochajdě s Lee, a právě sme říkaly, že by to chtělo nějaký srazík, třeba v květnu...nebo kdyby se vám chtělo jít třeba na prochajdu do lesoparku nebo někde co? :wink:
26. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, tež mě napadlo, že by tak rychlé třetí :grinning: :grinning: :grinning: prý pořídili :grinning: :grinning: :grinning: děti jsou asi nadšené co? :dizzy_face:

Verunko, hezky to oslavte, ať se vše vydaří a Davídkovi očička jen září :wink:

a holky, s tím srazíkem, byly sme na prochajdě s Lee, a právě sme říkaly, že by to chtělo nějaký srazík, třeba v květnu...nebo kdyby se vám chtělo jít třeba na prochajdu do lesoparku nebo někde co? :wink: už dřív
26. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,
tak jsme prave dorazili z prochazky a potkali jsme za ohradkou berany. Byli tak krotcí že pořad žebrali o neco dobrého a dali se i pohladit. Davidek k nim natahl ruku a jedna ovečka mu ji olizla. No byl s toho uplně nadšenej.

Dneska jsem už dodělala dortík (přidavám fotečku) , tak doufam ze do zítra vydrží pohromadě.
26. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkooooooooooo ty bido, ten dort je překrásnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A na té procházce s berany, nebyli ste tam u dřevěného kostela směrem na SMilovice? :confused: tam sme taky chodívali na berany :wink:
27. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene my jsme šli na prochazku na druhou stranu směrem k cestě na neborovky kopec
28. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

tak pro sraz jsem všemi deseti !!!! :slight_smile:

veru,
dortík krásný, teda ty jsi mega šikovná, nádhera.
Oli,
jé, jsi na FB? Jak tě tam najdu? Já se taky chodím kukat na FB, asi častěji než na koníka, stydím se.
Lee,
to jsem moc ráda, že jste v Kenny spokojeni:slight_smile:
Dadu,
já jsem si taky říkala, jestli budete mít miminko a ono šťěňátko:slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojík,

veru ty jsi teda super cukrářka, dort úplně úžasný, ty myšky jsou supr, prostě celý je boží,

já věděla, že vás zmatu, chi chi, miminko nee, mám dva dost a podle jejich apetitu je bude lepší šatit než živit, ale hlavně, že jim chutná,
jinak dneska počasí naprd, snad se to zase brzo otočí, taky přeju ne moc šílené úklízení před velikonoci a pokud bych to nestihla do velikonoc sem kouknout tak přeju všem mokrého šmigrusta a hlavně hezké zelené svátky
31. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
se nám počasí trošku pokazilo, tak snad už bude zase brzo hezky sluníčkově, ať můžem špacírkovat po venku :slight_smile:
na novou verzi koňa jsem si nějak nemůžu zvyknout, líbil ase mi ta původní :unamused:

verru-dortík nádherný, umělecké dílo, jsi maminka šikulka! :wink: jak se líbil dort Davídkovi, pustil se do něj?

dadu-hezky jsi nás zmátla s třetím mimi :wink: a jak to teď teda stíháš se třema? poslouchají všichni? :dizzy_face:

Taky vám chci všem popřát krásné a veselé velikonoční svátky plné pohody, radosti, spokojenosti, voňavou pomlázku a příjemné strávené jaro :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak doufám, že už mi ty fofry končí, počasí nic moc, ale snad u vás pár koledníků bylo, abyste neuschnuly, oslava se povedla, dort snad taky ( i když na verunku nemám), ale tak na 1. pokus dobré, na podzim se pokusím znova
trochu Nelinka zase smrká, nahoře se jí furt prořezávají ty 4 zuby naráz, jeden má úplně hnusně napuchlý a má to tam fialové, no modřina jako blázen, tak doufám, že to brzo pomine, ale i tak je hodná,
jo přikládám ještě fotečku a další jak bude víc času, dobrou
5. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jejku tak Dadu, další krásný dort, mě se teda líbí moc :wink: Verunka ho měla hezký, ale ty taky a moc, krásný holčičí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já chci taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já mám v plánu udělat čokoládový plus jeden objednám u nás v cukrárně, dělají Krtečka :sweat_smile: jo a na ty jedlé folie sem se ptala v Kosmosu cukrárně, a mají jen 5 druhů na výběr, spíš klučičí s autama, tak ještě musím zkusit tu Bystřici :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli dík za pochvalu, jo jo růžový holčičí, Tomášek mi říkal, že až on bude mít na podzim narozeniny, že mu taky musím udělat, ale on chce se spidermanem, tak to abych začala s pokusama v létě, než se mi něco podaří

když jsem kupovala ty folie já, tak zase naopak jsem chtěla klučičí motiv a on byl jen jeden s formulí, jinak tak měli myšku minie, sněhurku, barbinu a ještě jeden a to nevím co to už bylo, škoda, kdybych tam měla cestu tak se ti tam aspoň skočím zeptat, abys nemusela třeba nadarmo, ale do Bystřice zas tak často nejezdím, teda myslím do centra
6. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jsem zapoměla pochválit dáši dětičky, na tom velikonočním přáničku vyšly opravdu moc hezky,
a jak to jde, pomáhá Kubík nebo vyžaduje větší pozornost? já to zvládám i s tím štěnětem zatím dobře, Radek pomáhá, štěně je hodné, Tomášek je ve školce takže je víc času, ale i tak je to všechno na sekundy, minulý týden měl Tomi nějakou krizi a nechtěl chodit do školky, takže jsme rána probrečeli, pak jsme přišli na fintu s autíčkem a bylo vystaráno, Nelinka je ok, kdyby jí netrápily ty zuby tak příšerně tak by byla úplné zlatínko, no a štěně je štěně, docela nám nadělalo paseku na záhrádce, jediné štěstí má, že se vyhnulo mojí skalce, jinak by byla 3 světová
6. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, si zlatá děkuju, ale my jezdíme i do Jabla, tak tam skočím, nebo koupím co mají tady v cukrárně a bude :sweat_smile: nebo udělám jen obyč, myslím, že i tak udělá radost :wink:

Jejda, ale to poččasí, je fakt vydařené :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě nevadí zamračeno, ale jak celý den chčije a chčije to je mazec :pensive:
6. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu - dortík se ti tedy moc povedl. Je krásnyý. Dělala si to nakonec s toho receptu a nebo si tu hmotu nekde sehnala? A co Neli dostala pěkného k narozeninam?

oli - s tím počasím máš pravdu. A to ještě když už je tak hnusně a mužu aspon něco doma udělat a uklidit tak se mi vubec nechce a porad se mi chce spat. :unamused:
6. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek