• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
veru taky dík, no marcipán jsem nakonec dělala sama, na netu jsem našla recept na marcipán ze salka a musím potvrdit, že se dělal dost dobře, příště budu postupovat stejně,,,
Nelinka zatím dostala panenku co říká tata mama- směje se a pláče, ten pláč mi jde dost na nervy, pak takové hole pro tu panenku, potom panenku co jí svítí hlava, tu na spaní, jo a chodící prasátko s kulometem, teda ono chodí dopředu a dozadu a sem tam jako má zavrtět čumákem a zakvíkat, jenomže to kvíkání zní jakoby stříleli z kulometu, tak jsme říkali, že asi čínské prasata kvíkají jinak než české, jinak nic peníze a až se rozhodneme co koupit, respektive uvidíme něco co se hodí, nebo bude potřebovat tak koupíme, hraček má dost a těch peněz na rozhazování není, takže spíš nakoupíme něco potřebného jako oblečky - botičky a tak,
6. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prejeme Nelince vsechno nej.
Nahodou na to, ze jsi dort delala poprve je skvely. Ja nejak na ty potahovane nemam nervy a u nas se stejne jednou za rok nejradeji tak klasika. Nikdo jiny tady dorty doma nedela, takze jsem stejne za hvezdu. Mladas uz mi hlasil, ze chce letos na dort Shreka nebo Elma - no to mam radost:slight_smile:.

Vy si stezujete na pocasi jo? :grinning: U nas uz 6 dnu v kuse snezi, ale tak nehoraznym zpusobem, ze vcera jsem mela zaparkovane auto pred domem asi 2 hodky a pak jsem asi 30 minut makala nez jsem vubec prez skla videla - docela vyzivne s prckem za zadkem:slight_smile:.

Jinak Vas moc nestiham - jsem docela zmagorila - v lete jsem zacala trosku pracovat, pak jsem v rijnu zmenila praci a ped 2 mesici jsem si pribrala jeste dalsi 2 - sice vsechny na kratky uvazek, ale nekdy toho mam plny zadek:slight_smile:. Nastesti si vsude muzu vzit Petina, kdyz manzel dela a penizky se hodi - tak uz jsem zase spokojena, ze si vydelavam i svoje penize a uz skupuju darky do CR:slight_smile:

Peta smrdla rucickama, ze chce na sanky - tak se jdem strojit a uzivat z dubnu zimnich radovanek :grinning:
6. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi - no fuj fuj. Já už jsem tedy rada že už je sníh fuč a doufám že se nevrátí.

dadu - my jsme za penízky z narozenin už koupili botičky. Nakonec jsme koupili v Deichmannu protože tam jsou slevy. Nakonec jsme koupili z prave kuže na suchy zip a byli slevněne z 800,- na 400,-. Takže super koupě.
6. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovy pohled byl dneska rano z okna :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verrunko a Ty jsi na te fotce taaak povedoma - jen porad nevim, kde Te zaradit. Nejsi nahodou z Oldrichovic?
6. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi čau,
bomba, njn ale sis už zvykla ne na todleto počasí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: brrrrrr

Holky, tak nakonec sem folii objednala na MMB, paní je prodává za 56 plus pošta, takže mě vyjdou jako tady ty ceny :wink:

a Gabi, kdy to dorazíš letos?

Ty jo Verčo, nevěřím, u Deichmana za 400,- botky jo? no tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My skončíme zase v prioru, Hani má celkem velkou a kulatou nožku, takže my 100% vyberem zase tam :wink:
7. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi dík a fuj to počasí, to bych teda byla nas...,
veru tak to dobrá koupě, my jsme Nelince koupili v prioru, taky jak oli, Nelinka má vysoký nárt a jí narvat něco na nohu je úkol dne, takže takové ty sladké princeznovské pro nás nebyly, ale máme s certifikátem, na suchý zip a taky byly slevněné z 600 na 300, to je hodně dobrá cena si myslím, no a hlavně jí sedí .. :wink:
7. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu - tak s tím nartem mame uplne stejny problem. Davidkovi jsme skoušeli i jine boticky a tam kde byl dva suché zipy tak ten vrchní vubec nešel zapnout. Mel ho zapnuty do poloviny.

gabbi- s Oldřichovic nejsem ale jezdívala jsem a pořad do Tyry autobusem přes Oldřichovice (jak jinač že) V Tyře mám babičku a travila jsem tam všechny víkendy. Pak jsem si tam našli i přítele a tak jsem tam byla všechny volné chvile. Takže z Oldřichovic a Tyry mám strašně moc známých.
7. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, prosimtě jak se jmenuješ teď příjmením, díky já jen - prostě něco se mi pozdává

holky byly jsme na roční prohlídce, takže máme 9,8 kg a měříme 77 cm, hlavička 47,5 cm a fontanela 2x2, jo a kvůli té rýmě s pár přestávkama jdeme na orl, takže se fáááááákt těším, jinak skoro celé vyšetření Neli prořvala, protože co by na ni sahaly cizí ženské, že takže docela zábava
7. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..omlouvám se, že Vám sem lezu, kdyžtak to ignorujte.
Sháním maminku, která by si chtěla přivydělat - umí polsky a třeba do Polska i častěji jezdí.
Vše vysvětlím. Nechte mi kdyžtak prosím v IP kontakt (mail, telefon) a já se ozvu.
Díky Renata
8. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, krásné míry, my měli 10 kilčo a 78 cm, takže skoro jak vy :sweat_smile: a tfuj tfuj, ať jí moc netrápí na těch vyšetřeních :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

tanerko, bohužel, polsky neumím snad ani pozdravit :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OLI DÍK,
:wink:
9. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no opravdu krásné míry ... akorat princezna pro Davidka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, veru my to máme fajne, v našem okolí. když se narodil Tomášek byly jen holky, teď když se narodila Nelinka jsou zase samí kluci, takže bude z čeho vybírat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jen doufám, že oba s tím dostatečně dlouho počkají :wink: :grinning:
10. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemate nektera kamaradku, ktera ceka holcicku v cervnu nebo tak nejak. Moje kamaradka (nechutne prachata :grinning: ) by se chtela zbavit par veci. Vetsina je uplne nova jeste s visackama nebo byly nosene jednou. Jsou to znackove veci. Nechce to prodavat tady. Tak me prosila - jestli neznam nejakou holcinu u nas, ze by ji to prodala za postovne (premyselal jsem, ze bych to privezla osobne do CR a priplatila si kufr na ty veci). Jestli nekoho znate tak mi dejte vedet do IP - poslu i fotku tech vecicek - jsou to saticky, svetriky, spici pytle. Co jsem tak koukala tak by to vyslo asi na 1000Kc postovne. Cenu tech veci odahuju tak na 12 000KC :sweat_smile:
11. dub 2010 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás po dlouhé době. Protože jaksi na to můj manžel připomněl, že tady má napsat, chci Vám říct, že už jsme tři. :slight_smile: Byla jsem totiž v nemocnici s vysokým tlakem, a protože se bohužel nesnižoval, malá musela ven císařem. A pak si mě tam drželi dalších osm dnů, protože ten tlak byl pořád špatný. Teprve dnes jsme se konečně dostali domů.
Takže máme dcerku Gabrielku, když se narodila, měla 49 cm a vážila 2780g. Dělá nám velkou radost a až budu mít více času, tak sem hodím nějaké fotky.
Už teda patřím mezi mamči. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to ti moc moc gratulujeme. At se má Gabrielka k světu. Těším se na fotky. Doufám že už to je s tím tlakem dobrý
12. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci blahopřeju, jedno je jak šla ven, hlavně ať se jí tady venku líbí, ať jste obě se zdravíčkem na tom výborně, tobě přeju brzské zotavení po císaři, hlavně se šetři - vím o čem mluvím - přeju prostě celé nové rodince jen to nej a krásné počasí na kočárkování :slight_smile:
12. dub 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, chci se dát střihnout a rozhoduju se mezi viz foto, zatím vede varianta tmavá, co vy na to
12. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě by to chtělo tak hezkou tvářičku, ale s tím nic nenadělám, takže alespoň ten účes na jaro a léto :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, obrovská gratulace ke Gabrielce - moc hezké jméno :wink: přejem kupu zdravíčka, a tobě hodně sil a trpělivosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dadu, ten tmavšíi se mi taky víc líbí :wink: a tvářičku máš pěknou, co fuláš :confused: :dizzy_face:
13. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu me se libi taky ten tmavší
13. dub 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkuji moc za gratulace a přání. Dala jsem tady pár fotek, tak se můžete na tu naši princeznu podívat. :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páni Oooopravdu je moc krásná, je to jen rok a my už máme doma tak velkou princeznu, z toho miminka to strašně rychle vyroste, tak si to moc užívejte, hlavně přeju hodně zdravíčka oběma
15. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc blahopřeji k překrásné princezničce a přeji hodně štěstíčka, zdravíčka a spokojené miminko :slight_smile:
Dadu, ten tmavší je o moc pěknější, máme stejný vkus, loni jsem tu fotku našla taky, ale nějak jsem nenašla odvahu se nechat ostříhat, ale určo ti to bude moc slušet tak běž do toho :wink:
V pondělí jsme byli v půl roce na poradně a už máme 6740g a 68cm :slight_smile: Holky neuvěřítě co se nám stalo :angry: Včera jsme byli s malým na noc u rodičů a ráno o půl 6 rána jako hrom, vyletěla jsem až jsem si narazila palec a malému spadla postýlka, teda vlastně se ulomil ten kolík co drží rošt a matraci a tak spadl ten rošt i s matrací stylem, že se úplně až postavila napříč, bobek malý ležel na zemi bříškem dolů a strašně plakal. Vypadalo to sice, že mu nic není, ale jako správně stresující matka jsem hnedka s ním jela raději do nemocnice, ať se na něj kouknou, tam se na mě sice koukali stylem, zase jedna hysterka, malého prohlídli a poslali domů, že ho máme sledovat, dneska se ještě jdeme ukázat k naší doktorce. Naštěstí vypadá úplně v poho a spíše se hodně lekl. Ale napadlo by Vás to někoho co se může stát, je sice pravda, že postýlka není úplně nová, ale ty kolíky byly v průměru tak 2cm z nějakého pevného materiálu silikon či co a ulomil se přesně na půl asi špatný materiál :frowning2: No hlavně, že je malý v pořádku :slight_smile:
16. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Luci, malá je krásnááá, takové krásné miminečkooo juj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mi připoměla Hani :dizzy_face: :dizzy_face:

Teda Míšo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak to je mazec s tou postýlkou :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: No hlavně, že je Tobi v pořádku, to fakt se asi "jen" lekl, ale bobinek malý to je síla
16. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lee, tak já odvahy mám docela dost, co se týče vlasů, jsem občas dost šílená

ta postýlka je teda mazec, hned jsem se byla juknout na čem drží naše rošty u obou postýlek, jedna je ještě po mě a ta druhá nová, obě dvě jsou na stejný způsob, tzn. že rošty jsou přišroubované, ale hlavní je, že se malému nic nestalo, těch leknutí ještě bude až začne chodit a pak i víc, ale za to bobek nemoh, no jo trénujete ho od mala :confused: , ale krásné míry v půl roce a teda to to uteklo, už máte půl roku, to se ti třeba už chystat na roční dortík, je to tady cobydup :sunglasses:
16. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a hlavní zpráva dnešního dne u nás, ráno jsem byla s Tomáškem u zubařky, bolel ho ten ubitý zoubek, dr. řekla, že to musí ven, udělal se mu tam bobinovi i váček, tak jsme píchli injekci a pak vytrhli, je to můj statečný hrdina, plakal sice, ale jen chvíli, ani jsem ho nemusela držet, nečekala jsem, že to bude tak v pohodě, za vytržený zoubek si koupil nanuka a sestřička mu dala plastového sloníka, mohl si sice vybrat, ale zrovna neměl náladu, což je pochopitelné,
přeju vám stejně statečné dětičky :wink:
16. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Dadu :frowning2: to je fakt statečný můj ty smutku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

jinak my sme včera oslavili s prarodičema a prababi, Hani dostala točky :grinning: a lopatu a hrábě, njn, jaro začíná :sweat_smile: :sweat_smile:
tak tady máte aspon fotečky :slight_smile: nechce se mi to házet do alba :dizzy_face:

a krásnou neděli všem holky, konečně sluníííčko :wink:
18. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak ještě jednou :grinning: :grinning: :grinning:
jedna srovnávací :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek