• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
jéjda sluníčko tak to jsme asi vzdálená rodina, protože ti Haltofovi - teda paní Haltofová, (syn jí říká paní s červenými vlasy) je sestřenice od mojí tchýně, takže tak

jo a známé teda včera v 8 ráno vyvolali a v 13:30 se jim narodil šimonek 4,70 kg a 54 cm, nevím po kom tak velký, ale každopádně chudák, to tlačení muselo být něco.

veru tak co už chodíte sami, nám by to šlo kdyby jsme nespěchali a tolik se u toho netlemili, to zkončíme vždycky ny zemi
1. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Dadu jak je svět malý paní s červenými vlasy je manželova babička
Dneska jsem umyla všechna okna a zítra musím uklidit.
Oli a co děláš za práci?
Jinak hezký 1.máj
A já doufám že Natálka tak obrovská nebude ale dnel odhadu v 36tt měla 3 kg :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, teeeeda, pěkný cvalík :rolling_eyes:

Sluní, no já dělala administrativu u známého, on ale krachnul loni, tak sem bez práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do školky berou děti maminek, které jsou zaměstnané no :unamused: ale jak si tu práci mám najít, když nevím, či mi ji vezmou do školky :frowning2: a hlídání absolutně nemám :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak s tou váhou mimča...já měla odhad ve 32.tt 2,2 kg, pak před porodem, že bude mít tak 4 kila a nakonec 3,74 kg :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli :slight_smile: ,
jako dít myslím, že se tělo na ten porod připravuje, taky nějaké poslíčky, zkracování čípku a tak :sweat_smile:
Mne dr. na poradně říkal, že se vůbec nic nezměnilo a že už by teda pomalu mělo.............a to myslím, že teda měl pravdu, i když to může přijít z ničeho nic najednou, no ne ? :grinning:
A rodit budu v Třinci, Karviná mne nasrala tím sociálním zařízením, WC a sprchy pro celé oddělení, žádné soukromí na pokoji a tak.
2. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi :grinning: :grinning: ale já vím :grinning: :grinning: :grinning: no prý je to super v tom Třinci po novém :wink:

holky, co srazík, když bude v květnu hezky, něco jako minulý týden :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: zase u Baránka co?
3. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, uvidíme :grinning:
3. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, teď nevím, či to myslíš na porodnici, nebo srazík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: klidně i v červnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jak to máš vyřešené s kočárkama? Anička ti ještě ráda jezdí v kočíku?
3. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, myslím porodnici a tak :slight_smile:
Srazík to teda nevím, možná v tom červnu, podle situace.................
Anička nechce jezdit v kočáru, chodíme pěšky, takže jí to snad vydrží, mimčo se poveze a ona bude muset po svých, však už má na to věk :grinning:
A co Hanička, neutíká ti z kočárku ?
3. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojík, tak máme ode dneška doma marodku, Tomášek chytnul plané neštovice, takže 14 dnů doma, týden je infekční, takže teď čekám, kdy to napadne Nelinku,

jo a před chvílí jsem potkala Renatku v Albertu, koukly jsme na sebe, nevím jestli mě poznala, ale děsně spěchala.....

jsem pro srazík, ale teď v blízké době určitě nee

jo a pokud někdo chce chytit neštovice, návštěvy přijímáme, prý lepší rychleji než v pubertě, jednu návštěvu už máme hlášenou, :confused:
3. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simi ja jsem na tom stejně po dnešní kontrole dr.říkal že mam být v klidu že to jen tak brzo nebude tak počítám že do termínu vydržím a pak se uvidi naštěstí je mi celkem oki až na tu zas.... žáhu
Jéé vy budete mít srazík
Jinak neštovice Dadu teď sit o yvberete u obou a pak budete mít klid,v pubertě je už to pak horší byt puntíkovaný a má to i horší průběh taak přeju ať to máte brzo úspěšně za sebou...
3. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, no teď cca dva týdny jezdí v kočárku, předtím ani náhodou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: furt pěšo a teď prostě změna, ale tak na půl, půl cesty jede, pak jde, ale sem ráda, aspoň ještě kočárek využijem :wink:

Dadu, no uvažuju o návštěvě u vás :wink: Raději teď, než pak ve školce, a jestli bych chtěla být těhu, tak fakt raději teď, sice myslím, že neštovice sem měla..no ale jistá si nejsem :sweat_smile:

SLuní, tak já doufám, že nezůstanem u jednoho srazíku letos, určo podnikem víc že jo :wink:
3. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdyby jste mně někdy vzali sebou na sraz byla ybch ráda moc maminek tady v okolí nemam :frowning2:
3. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile:

Sluníčku a Simči držím palečky, ať mají porod rychle za sebou, je pokud možno co jak nejmíň bolestivý a brzy mají prcky u sebe.

Sluni,
mi dělal dr. Hamiltona, sice to bolelo, ale ten den o půlnoci jsme jeli do porodnice, dělal mi ho v den termínu.

Jů, na srazík bych dorazila, jasnačka ... akorát to nebud etaková pohoda jako loni, už se vidím, jak lítám za Kájulí, která leze všude tam, kam by neměla ...
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní a kde bydlíte vůbec?

Peti, no neboj, já za Hani tež budu ještě lítat...sice skluzavka, písek...no uvidíme, to by mohlo zabavit :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli bydlím v Bystřici směrem na kolibu :slight_smile:
Petis děkuji s kajkou už to musí být teda legrace
3. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, dneska mi bylo tak zle od žaludku, že jsem myslela, že se fakt pob........., navíc je asi něco ve vzduchu nabo špatný tlak, chodím jak mátoha a skoro jsem usnula i když mám na starosti malou, tak mě to sebralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli, tak Hani je šikovná, že se chce zase vozit a vy máte nějaký novější kočárek, že ho chceš ještě využít nebo se ti spíš s ním lépe chodí :grinning: než bez něho, a tak tu změnu vítáš ?

Sluni, no, jsem na nás teda zvědavá :grinning: , ale přenášet raději moc nechci, mne se to malé v břichu tak roztahuje, že se mi chce někdy brečet, cpe se doleva a doprava současně, pěkně nepříjemné...... :rolling_eyes:

Petis, děkujeme :slight_smile: , věřím v dobrý porod, ať mám na co vzpomínat :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi no naše malá je většinou zadkem nacpaná pod pravym žebrem a mně brní cdelý hrudník,pořád se tam mele ale už moc ne má už asi fakt málo místa,trochu mi začínají natékat nohy :frowning2:
Myslím si že nebudeš přenášet ale myslím že já asi jo a to až se mi bude blížit termin tak mi dr.skusi toho hamiltona nebo ho budu prosit co nejdřív po termínu domluvit vyvolání vzhledem k tomu že nás straší že malá bude velká
A jinak mně je dneska úplně stejně jako tobě,pořád se mi chce spát až se mi zavírají oči a nějak nemam na nic chuť a taky mi bylo dost blbě odpoledne
3. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak s tím chozením jsme na tom uplně stejně. Jak jde tak spěchá a děsně se u toho směje. Dneska ale zase prekvapil už si chodí i zatačky, nebo se zastaví a změní směr kde chce.

Jinak pro srazík jsem taky kdykoli. Ale spíš beru ten červen.
3. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
teda koukám, že jste se rozepsaly jako ďas. :grinning:
Šimi a Sluníčko přeji ať máte rychlé, co nejméně bolestivé porody a jen samé pěkné vzpomínky, ale ještě to chce asi chvilku počkat, mimča se samy rozhodnou kdy se kouknou na svět :wink:
Pro srazík jsem taky, místo máme tak jen vychytat to počasí a může se plánovat termín :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na srazík se moc těším, jen asi pojedem na něj autem, Nelinka v kočárku moc nechce být a to už máme hole, protože tu trojkombinaci bojkotovala ještě víc, hlavně ji nesmím vyndat, to už jí zpátky do kočáru nedostanu, jo a taky za ni budu běhat, furt někam leze a moc jí šmakují sedmikrásky a hlína, písek nee :grinning:

taky přeju co nejrychleji po porodu a ať máte svoje hvězdičky u sebe a ať to jsou ty nejhodnější miminka
4. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uděláte si na nás chvilinku čas ?

Kukněte na : http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=3&p=5306 a pokud se vám líbíme, dejte nám hlas, děkujeme :slight_smile:))

(je nutná registrace a čím víc meil.adres máte, tím líp pro nás)
4. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis fotečka je nádherná, hlasík poslán :wink:
5. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petis, máte moc krásnou fotku, sluší vám to tam, taky jsem poslala hlas :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Simi tak co stále v celku my pořád a vypadá že do termínu v poho vydržíme
11. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky, se vám to krásně krátí :confused: :sweat_smile:

Dadu, co neštovice? :confused:
11. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holky,
tak dneska se nam trochu poštěstilo. Vyšlo nám nové bydlení. Budeme tedy bydlet v Těšíně zatím v podnajmu a z pozdějším odkupem bytu. A budeme bydlet ve stejnem panelaku jak moje mamka a na stejnem patře. K sobě budeme mít jen přes chodbu. Ted ještě aby se prodal barak. Tak snad už se na nas trochu štěstí usměje, protože mě už to živoření nebaví.

Jinak Davidek už nám cupitá. Sem tam spadne na zadek ale už to chozeni jen piluje. Co vy, Dadu, jak jste na tom s chozením?
11. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak Tomík už infekční není, hojí se mu to dobře, ale na sluníčko nesmí, dneska jen prošel a naskákaly mu fleky takže ok ještě není, hrůza je mu vymyslet program, docela se doma nudí a tak malinko zlobí a maminka se rozčiluje, školka mu hrozně chybí, ale stejně ho miluju
jo no Nelinka se v sobotu chytla chůze a od té doby si prostě chodí, semo tamo ju to vezme do boku, ale snaží se, každý den jí to jde líp a líp, jen moje nervy trpí, protože ji vždycky vidím jak málem narazí na nějaký ostrý roh nebo něco podobného a to mě berou mory, no ale snašíme se dávat pozor a je pravda, že se trochu zklidnila a nesnaží se už běhat, ale bere to pořadě, nejprve chůze a pak běh
Veru, super, přeju ať se vám moc hezky bydlí, ať brzo prodáte a finanční situace ať se zlepší, mimochodem taky bych brala přivýdělek, s těmi pěnězmi je to dost kruché, sice nemáme nijak nouzi, ale jsou na obzoru platby, kterým se nevyhneme a nevím kde na to vezmem, taky nám zvýšili úrok na hypotéce, ale to jsme čekali, není to nic závratného, ale každá stovka se počítá,
snad bude hezčí počasí a spraví se i nálada, ještě že mi život do žil vlévají ty moje dva sluníčka
12. kvě 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je príma Dadu že už není Tomík infekční a co Nelinka ta to od Tomáška nechytla a kam chodí Tomášek do školky?
Mně se hrozně líbí jak se učí děti chodit,chodí ze začátku tak nemotorně ale to nás čeká až za dlouho
Jinak jsem si konečně založila nějaké fotoalbum ale moc tam toho nemám
12. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni, ještě Nelinka nic nemá, prý to ani chytit nemusí, no tak či tak já to neovlivním, budu jen čekat, Tomášek chodí do školky na Záolší, já tam chodila taky, takže trochu srdeční záležitost :wink: , už jich tam je jen 5 bez neštovic, ale moje sestřenka dělá učitelku v MŠ na Písečné a tam ty neštovice jsou taky a v Třinci už prý taky něco je,

jo to já si taky myslela, že si to miminkovství u Nelinky užiju víc a nic, zase to hrozně rychle uteklo, takže jak píšeš, že vás to čeká za dlouho tak to je velmi relativní a za rok si na moje slova vzpomeneš :sweat_smile: :slight_smile:
teď jdu kuknout na fotky a dneska bych vám chtěla taky nějaké nové ukázat, dneska jsem fotila jak vozí Tomášek Nelinku ve vlečce za traktorem :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni připadá mi, že tě odněkud znám, ale může to být jen dojem.... hezký pokojíček, proč píšeš, že skromně, vypadá opravdu moc hezky a to mimčo toho ze začátku moc nepotřebuje, ono kašle na výbavu, potřebuje hlavně milující rodiče a to myslím, že dostane tak co, to bohatě stačí, je to to nejdůležitější
12. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek