• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahojte holky,
Sluni, u nás se taky nic neděje, jen čekáme :confused:

Oli, jojo, krátí, už je načase, kdo to má tahat :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu, máš pravdu, že to miminko strašně rychle vyroste, je třeba si to užívat každým dnem a u druhého to prý letí ještě rychleji :slight_smile: , takže si teď hodlám užívat na plné pecky :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se musím přidat, sluni, opravdu máte hezký pokojíček. Je to dobře udělané, postýlka a hned vedle přebalovací pult. My máme postýlku v ložnici a přebalovák v pokojíčku, tak musím vždycky Gabču přenášet. Skutečně musím potvrdit, že to strašně rychle utíká. V sobotu bude mít Gabča šest týdnů, ani nevím, kde se to podělo. :slight_smile: :slight_smile:
My teď bojujeme s blinkáním. Už bylo lépe a dneska jsem ji zase musela 2x převlíkat. Nejhorší je, že to není hned po jídle, ale třeba za hodinu. Když spí, tak ji to probudí, pláče. Taky ji asi trápí bříško, i když není to tak strašné. Ale věřím, že to jednou přejde a že bude líp.
Vidím, že nebudu jediná Těšíňačka. Přibude Veru. Tak ať se vám v Těšíně dobře bydlí. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun, tak ať se baráček prodá a už můžete užívat klídečku :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé díky za pochvalu pokojíčku
No myslím skromně že vlastně krom přebalováku který nám udělal známý a dekorací na stěnu jsme nekupovali nic,postylku mame poděděnou,celou sadu do postýlky šila nastávající babička a kolotoč nad postýlku jsme dostali ke kočárku
Máš pravdu dadu není důležité jak drahé a zančkové věci miminko má ale jak ho mají rodiče rádi,my se strašně těšíme je to naše vytoužené miminko o které jsme se snažili více jak rok
Simi koukala jsem k tobě do albíčka a máš tam taky krásné fotečky a Anička jé hezoučká holčička
Dadu ja jsem z Bystřice tak třeba jsme se někde potkaly
Lucik já doufám že malá nebude moc blinkat i když asi bude uškytánek te´d mi škytá v bříšku i 3x denně,venku tak škaredě to by se rodilo..
12. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, děkuji :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, chceš v nemocnici nadstandart ? Já o něm uvažuju, jestli bude volný.......
12. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a naše malé škytá taky docela často, někdy už si říkám, ať přestane :wink:
12. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se tak těším až to budete mít za sebou, na nové fotky a zase nové zážitky,
přidala jsem pár fotek tak můžete mrknout a tady dávám fotky mojí proměny, nenamalovala jsem si obličej tak se nelekejte jo a ten tmavý je po práci venku, takže není upravený,..... docela změna ....myslím
12. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak to je tedy pořadná změna. Ale moc ti to sluší :wink:
Já se taky ted nechala ostřihat, ale je to děs a vubec se mi to nelibi. Takže fotit raději nebudu. Počkám až to doroste :rolling_eyes:
12. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ja ho brát nebudu tak pokud bude volný můžeš si ho vzít ty
Jinak mi včera zase odešel kosek hlenové zátky ale saamo to nic neznamená
Dadu proměna super moc ti to sluší a fotky dětí super vidim ze si spolu rozumí
Já už se taak těším na ten náš poklad jka bude vypadat a takk :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni prostě se ti to krátí :wink:
veru vyfoť, možná se to zdá jen tobě, ty si taky měla dlouhé vlasy že?
díky za pochvalu
13. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
všem nastávajícím maminkám držím pěstičky, ať vám to holky dobře dopadne, a máte brzo ta vaše zlatíčka u sebe, a můžete se z nich jen radovat! přeju všem hodně zdravíčka a taky už se těším na zprávičky, jak jste to zvládlly :wink:

dadu- proměna tedy razantní, smam bych tě teď nepoznala! ale sluší ti to, kočko :sunglasses: dětičky jsou celá maminka :slight_smile: a jsou si taky hodně podobní, a hezké fotečky, jak už si spolu vyhrajou, Nelinka už je velká holka, toto letí...

já si užívám toho našeho ještě miminka, už bude mít tři měsíce, hezky se na nás směje, heká povídá, ukecaná je jako správná baba, čeká nás první očkování, a taky píchání náušniček (toho se teda bojím i za ni)
no a Kubík jako velký brácha přebaluje, vozí, asistuje u koupání, povídá si s ní, mazlí se, pusinkuje, a konečně nás teda vzali od září do školky, na celý den, tak to už se těším,a zároveň mám trošku obavy, jak to budeme všichni snášet to odloučení.
Ale on se těší, tak doufám, že mu to vydrží co nejdéle, a nebude hned třeba marodit.

dadu-kdy vy jste dávali píchat náušničky? co na to Nelinka? jo, a taky jsi psala, že máš na Písečné ve školce sestřenku, tak mi to nedá, abych se nezeptala, jak se jmenuje? možná ji znám, jsem taky z Písečné, odchovanec tamnější školky :wink:

a na srazík bych se taky přidala, a ráda vás všechny a vaše dětičky poznala :slight_smile: , doufám, že se už konečně někdy to počasí umoudří, a bude hezky, ať můžem něco naplánovat :wink:
13. kvě 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky píšu od kámošky tak ve zkratce jedna krásná zpráva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

"Celých 9 měsíců mě hlídala jen máma, ode dneška mě hlídá i tátova náruč. Jmenuji se Adam, 3780g a 53 cm. Narodil jsem se dnes v 14:17 hod. Tatínek nám pomáhal. Šťastní rodiče Simona a Vlastík.
13. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Simi moc gratuluji ty už to máš za sebou krásné míry přeji hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a rodinné pohody
13. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi - taky se přidavam ke gratulaci at vám dělá jen radost. :slight_smile:

sluničko - jseš na řadě tak šup šup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi gratuluju k Adamkovi:slight_smile:
At je zdravy, vesely a hodny a rodicu at dela jen samou radost a segra at ho prijme s otevrenou naruci.
13. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky se přidávám ke gratulacím, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a šťastnou celou rodinku, máte páreček tak ať se má hodně rád

ty jo Dáši už tři měsíce, toto letí, neboj náušničky budou v pohodě, my dávali po prvním očkování, tedy po těch třech měsících, měla jsem sice ty náplasti emla, ale nám to nepomohlo, protože Nelinka měla chlupaté ouška, takže jí víc bolelo to sundávání té náplasti než to vlastní píchání náušniček, plakala fakt minimálně a krásně a rychle se jí to hojilo, tak přeju ať to máte podobně, gratuluju k přijetí do školky, to teprve uvidíš s jakýma řečma bude Kuba chodit ze školky, já se nestačím divit, no a jak bude balit holky a ony jeho, paráda
sestřenka se jmenuje Jiřina Szotkowská, ona tě zná, teda celou rodinu, ale to se není čemu divit, Písečná (mi připadá) taková jedna mafie, bývala jsem tam o hlavních prázdninách tak 2-3 týdny a to minimálně - takže taky trochu znám
13. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, taky moc gratuju k chlapečkovi! Přeju vám oběma hl.hodně zdravíčka, i celé vaší rodince. :slight_smile:

Dadu, tak Jiřinu znám moc dobře! Taky mě učila ve školce :grinning: A o prázdninách jsme se možná někdy potkaly a ani o tom nevíme :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruu ja už bych šla na řadu ale naší krasotince se nějak do toho hnusného počasí nechce :angry: :angry:
14. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, blahopřeju k Adámkovi, ať vám dělá velkou radost. :slight_smile:
Teda jak je ten svět malý. Paní Jiřku taky znám. Jednak mám rodinu v Písečné a taky jsem nějaký čas učila ve školce i škole náboženství. Je to příjemná ženská. :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vida, ten svět je opravdu malinkatý

sluni tak možná dneska nebo následně, mají přijít lijáky, to se bude asi rodit,
všem přeju ať to není tak katastrofické jak předpovídají, aŤ si vás voda neodnese, všem nám přeju brzy hezčí počasíčko
15. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace SIMI k Adámkovi od nás letí :slight_smile:
Hodně zdravíčka a štěstíčka do života a ať se máš jen a jen dobře, chlape :wink:
15. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj trochu z jiného soudku, pro ty. které mají domky, jak jste na tom s vodou. nás topilo akorát v roce 97 a teď, od rána čerpám vodu čerpadlem ze sklepa, manža má ranní je v práci tak mám doma vzrůšo, už aby přestalo pršet, bože to je hnus
17. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu mazec, držte se vím jaké to je, naši bydlí "na kopci" a total zatopení :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a pro představu fotka z Třince - jak se jede přes most na Sosnu pod myší dírou...
17. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli dík, my taky nejsme nijak blízko a přesto je už tolik vody, že je až u nás, kámoška mi psala, že jí plavou kapři po balkonku - její soused má stav s kapry, přesněji on už dneska nemá nic a ona je má skoro doma, kdyby to nebylo kritické tak je to pro zasmání
oli hezká fotka, ty jsi teda odvážlivec
zrovna mi volal manža, že asi musí zůstat v práci, protože za 1. lidi se tam noví nemají jak dostat, 2. uvízly jim tam 2 autobusy protože se najednou zalily mosty 3. dost silnic je celkově uzavřeno takže mám radost, jestli budu muset být v noci sama s děckama a ještě chodit pumpovat, chjo no, ještě že moje mamka pomůže, to má jít ve čtvrtek na operaci s očima, to chci vidět
17. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ta fotka je brutální. Náš sklep už taky plave. Máme kousek od baráku Olzu i říčku Ropičanku. Olze už chybí jen asi dva metry, aby se začala přelívat přez hráz. Jediné štěstí, že v Polsku mají nižší břehy, tak to tam teče jim. Ale Ropičanka už se vylívá, zatím teda na opačnou stranu, než je náš barák. A ještě tu hrozí jeden potok. To je fakt na nic. Lidi se chodí neustále na tu vodu koukat. Už jsme tu měli situaci, že nám po cestě tekl potok. :unamused: Taťka ani nejde do práce. Ani nemůžeme topit, raději jsme rozebrali plynový pec, který máme ve sklepě. Ještě že máme v bytě krbová kamna. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimi moc moc blahopřejeme k Adámkovi ať je to hodné a spokojené miminko a dělá Vám jen samou radost. :slight_smile:

Holky to počasí je mazec, my čekali krásné jaro se sluníčkem a ono zatím dorazily povodně, no děs :angry:
17. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme v Neborech ještě docela v pohodě protože jsme na kopečku a pozemek máme taky mírně s kopečka takže nám to stíká do pole. Zato babička s dědou v Tyře jsou na tom docela blbě. Bydlí přímo u Tyrky takže jim přes zahradu teče voda, mají zatopený sklep a auto u baraku a jedina cesta po které se dá vyjet pryč je ztrhnutá. Přikladam fotku zahrady od sousedu a ta se stromem už je konec zahrady kdy ta voda vyteka
17. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
dneska nás pustili z porodky a zrovna taková potopa :frowning2:

všem moc děkujeme za gratulace, v porodce jsem si vás četla z mobilu, ale nemohla jsem odesílat příspěvky, takže jsem měla menší absťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

Sluni, ty jsi pořád celá ? Držím pěsti, ať už máš taky mimčo u sebe, je to krása :slight_smile: , jsem z toho pořád v euforii :grinning:
pořád se nic nedělo, já myslela, že neporodím a najednou šup a už to mám za sebou, porod byl v pohodě a mám z něho dobrý pocit, v nemocnici jsem chytla ten nadstandart, takže mi ke spokojenosti nic nechybělo, teda až na to, že už jsem se nemohla dočkat, až půjdu domů a budu společně s manželem, Aničkou a Adamem užívat novou rodinku :sunglasses:
malý je zatím zlatíčko, pořád spinká, napapá se a zase pokračuje, jsem moc šťastná, že ho máme a že to proběhlo tak dobře
mám plno elánu, jak už nenosím mimčo v bříšku, ale můžu na něho koukat, vypadla bych hned ven vyzkoušet kočárek, ale to počasí nám nepřeje, musíme vydržet a pak hurá do parku :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tatka je hasic a katastrofa- uz ani nepamatuji, kdy naposledy spali.
Je to silene - tak hlavne opatrne.
Oli znas Adama Znisczola z Gutu? Ta pani co umrela byla jeho mamina - jsem z toho uplne na prasky.
Moc na Vas myslim a hlavne at uz prestane prset.
18. kvě 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky noo je to mazec venku včera jsem byla na kontrole a do pátku yvdržím ale nakonec jsme ráda v takovém marasu fakt rodit nechci když většin cest je uzavřených a zatopených
Simi ja vim že jsi byla na nadstandartu všimla jsem si byla jsem tam v pátek za 3 kamarádkama na porodním a koukala jsem na štítku simona tak jsem si říkala že to budeš ty
Super že byl porod v pohodě jako druhorodička si to fakt zasloužíš a je dobře že je malý zlatíčko tak snad bude brzo hezky ať můžete kočárkovat a co na Adámka anička?
18. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek