• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Gabi, no na taťku tvého sem si taky vzpoměla :wink: Tohle je fakt mazec pro ně :frowning2: a toho Adama asi neznám, teda dle jména né, spíš, kdybych ho viděla, tak asi budu vědět :wink: To je hrozné :cry:
A přiletíte letos?

Sluni, neboj, to ti už uteče :wink:

Dadu a jak ty? :astonished:

Simi, čau doma :wink: tak porod dobrý jo, tak to je fajn :wink: a super, žes chytla nadstandart :wink: no moc se na vás těšíme, jen to počasí :frowning2:
18. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, do pátku se to srovná a snad ta voda opadne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni držím palec, to zvládneš

já vstávala v noci co 2 hodiny a kontrolovala hladinu, naštěstí i když lilo, tak se to samo někam ztrácelo a nebylo třeba pumpovat, jen asi 40 cm, to je ještě úplně v poho
zatím´se to drží, horší, že manža jde na odpolední a zase se začíná víc a víc rozprchávat, takže se pomalu hladina zvedá, zase když nebude doma, to bude asi nejhorší, ještě, že máme světlo a teplo, včera jsme točili na kameru okolí, tak pak můžu někdy dát odkaz, můžete mrknout na http://www.stream.cz/?m=profile&a=main&user_domain=seznam.cz&user_name=Petr.Cinci&video_id=470666 to je u nás kousíček olza, kde chodíme s kočárkem na prochajdy, teď to nehrozí
18. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně je tam tak do půl metru a to v nejhlubším místě, další odkazy jsou vedle, povodeň 1-4 2010
18. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, to vím, kde asi je, to je mazec...zdeněk včera pofotil u zobawy vodu, maras no :pensive: tesco zatopené, to sem zvědavá, jak tam dopadlo zboží atd...okey zaplavený, tam nekupovat nic :grinning:
18. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo mazec dadu tak snad už se ta hladila nebude moc zvyšovat i když to tak momentálně moc nevypadá
U nás akorát stojí voda v zahradě sklep nemáme a doma máem sucho
18. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ahojky, voda opadá, ze sklepa nám už taky zmizela, takže je nám podstatně lépe,
od včera Nelinka samostatně chodí, chodila už dřív, ale od včera to je jakoby z jejího přesvědčení a chodí po celém bytě, sice u toho vypdadá jako by ji bolelo v křížích, ale je to miláček a včera s námi poprvé rozumně komunikovala, ptala jsem se jí ve vaně jestli kaká a ona na mě koukla a Ne, tak mě to překvapilo, že jsem odvedla řeč k něčemu jinému a po chvíli jsem se zeptala zase a ona zase na mě Ne, tak to bylo třikrát takže to nebyla náhoda, jsem děsně pyšná
Tomášek šel dneska po dlouhé době do školky, strašně se těšil ani dospat nemohl, no a když jsme tam přišli byly tam jen 2 děti, nakonec se jich sešlo 5, vypukla druhá vlna neštovic a nachlazení, takže uvidíme, jestli nám školku nezavřou :fearful:
20. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, už se něco děje ? :slight_smile: Těšíme se na nové miminko :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi a co ty budeš psát popis porodu? :confused: :confused: :dizzy_face: a co doma, jak se máte? :dizzy_face:

Sluni by snad pisla, kdyby něco :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahaá, já myslela, že sem SLuni posílala svoje číslo přes IP, ale nee, tak se asi nedozvíme, že je prcek venku :grinning: :angry:
22. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem pořád tady :grinning: :grinning: už jsme po záruce a furt nic :grinning: :grinning:
Dneska se chystám na školní radovánky u nás v bystřici a na kontrolu jdu v pondělí tak uvidíme co je nového jinak to vypadá na vyvolání v pátek pokud se mi to podaří mam manžu doma ma volno a ja ho chci u porodu tak snad ho přesvědčím budu už 7den po termínu a začínám se připravovat na cvalíka :slight_smile:
Tak mi písněte někdo číslo do ip ať můžu dát vědět až se natálka narodí
22. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem po kontrole udělal mi hamiltona a jsem volně pro prst a pokud neporodím v pátek v 7:00 mám nástup na porodním takže už se nám to blíží huráá :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
hlásím se po dlouhé době,jelikož vůbec nestíhám :frowning2:.
Malý je zlobivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď ještě ke všemu nachlazený. To počasí už mě štve :frowning2:. Nestíhám ani dočítat,tak dodatečně přeju všem novopečeným i nastávajícím maminkám hodně síly a hlavně zdraví! :slight_smile:
Jinak se máme jakžtakž,ale zase lítám po doktorech :frowning2:,tak jsem zvědavá.
Mějte se všechny moc hezky :slight_smile:. Papa
25. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bývám na FB: Petra Huvarová
25. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tady někdo kdo odkládal očkování hexa vakcíný?
26. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Oli popis porodu snad dodám, ale musím to nějak sestavit, nějak teď nemám na to myšlenky :grinning:
Doma se máme dobře, dětičky jsou hodné, akorát teda té práce je mnohem více, pořád peru, protože malý pokaká všechno, na co ho položím :grinning: , mne už taky několikrát trefil :grinning: :grinning: :grinning: , ale je to krásné, dvě dětičky jsou lepší, než jedno............jsem zvědavá jak dlouho to budu tvrdit :slight_smile: :sunglasses:
Akorát to večerní koupání je makačka, manžel koupe Aničku a já malého, ale nejraději bych to všechno zvládla sama, ale to pak lítám, jak hadr na holi............................. :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, jak se cítíš ? Já už si ani nepamatuju, jaké to je s bříškem :slight_smile: teda ne, že by mi chybělo, ale už je to dávná minulost.
Myslím na tebe :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a co u vás nového ? To počasí mě fakt sere, včera jsme byli venku celá rodinka a zmokli jsme jak slepice.
Co Hani, přáteli se s nočníkem ? :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayla já jsem u Aničky odložila očkování MMR, Hexu jsme měli odloženou kvůli špatné reakci na očkování TBC
teďkom jsem odložila i to TBC do šesti týdnů malého
26. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simi no citim se nic moc pobolívá mně v zádech a břicho a pořád mi odchází kousky té zátky ale co uz se nam to krátí a vikendu už snad budeme tři :slight_smile: :slight_smile: už se těším moc
No já už budu brzo taky bez bříška a těším se jen si to nějak neumím představit ted sem si už zvykla všehno dělat s tím bříškem a ono bude už za chvíli placaté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo simi, je to větší makačka se dvěmi dětičkami, ale taky se víc 2x nasměješ.... jo a to koupání se srovná, ze začtku mi taky pomáhal manža nebo mamka, když byl manža v práci a teď delší dobu, no vlastně co Nelinka zvládne ve vaně sedět je okoupu oba najednou a levou zadní, musíš si akorát pak najít a udělat rituál mytí a jde všechno jako pomásle..... ani to není fyzicky a psychicky náročené, ještě u toho stačíš něco přeprat nebo tak
sluni každý den na tebe myslím....
26. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste hodné holky že na mně myslíte no už jen zítra a v pátek snad toho enbude moc a vyvolají mi to hned v pátek ať už máme tu tajnustkářku u sebe
26. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a Filípkovi k dnešnímu svátku všechno nejlepší a moc moc štěstíčka
26. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no tak trajdáme venku co se dá, jen co jde vidět, že nekápne :sweat_smile: :sweat_smile: jako děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadu, co Nelinka, nechytla ty neštovice nakonec?

Simi, jj, kamarádí už dlouho, ale od cca těch 2 narozenin si chodí sama s tím, že si i sundá tepláčky tak super. :dizzy_face: Jen na spinkání pořád dávám, ikdyž ona nechce, ale jak kdy, někdy si plinku pokouší sama nandat, někdy je boj, takže ustoupím a až usne, jí plínku dám :sweat_smile: :sweat_smile:

a co jak spinká Adámek? je jiný, než Anička :confused:

Beru, Hani taky zlobí, ale dle mě je to hodně i tím, jestli chodíme ven nebo ne :sweat_smile: no jo ale co se dá dělat že jo :pensive:

JInak někdy, když vstáváme kolem 9 ráno, tak přes poledne nechce spinkat, ale pak v 7 vytuhne, minule usnula na koberci a spala až do rána :wink:
27. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj
oli tak do dneška neštovice nemá, tak ještě uvidíme, ale ta doba nakažení myslím, už prošla, asi má dobrou imunitu a chytne to později
jo jo dětičky jsou protivné, Nelinka je poslední dva dny šílená protivka, nechce nikoho jiného než mě, furt se mi plazí kolem nohou, věší se na mě, a když ne tak řve jako tur, pláče s obrovskýma slzama, jako by ji vymřela polovina rodiny, no hrůza, tatínek si ji chce vzít tak se brání a furt jenom zamnou, ani na záchod si nemůžu zajít, klid nastane, když vylezeme ven - dám ji do kočáru a jedem se projít, nebo jen tak kapku pocupkat kolem baráku, to když máme strach, že zmoknem, zrovna teď ji dynčim v posteli, že musí spát, protože spala jen 40 minut a je hrozně unavená, ospalá, protvná, ale nevím kdo z koho, jestli vyhraju já a usne, nebo vyhraje ona a budeme bojovat celé odpoledne :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím prohrávám... :angry:
27. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :wink:

mám zprávičku přeposlanou od Simonky, jsou pryč a nemají tam net :dizzy_face:

Nejkrásnější ze všech dárků dává život do kočárku. V jednom z nich teď tiše dýchá, naše štěstí naše pýcha jménem Natálka, narozená v 17:30, váha 4.40 kg a výška 55 cm.

Tak SLuní,moc gratulujeme k Natálce a přejeme, ať jí zdravíčko a štěstí celým životem provází :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

a my razíme na prochajdu s Lee a Tobíkem, to zas Hani bude říkat, dudu bác :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, velká gratulace k miminku. Sluni, ať Vám Natálka dělá samou radost, hodně síly, moudrosti a všechno nej... :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska ráno jsem si na sluni vzpomnela že nastupuje na vyvolavačku a ona už to měla za sebou.
sluni tak moc moc gratulujeme a Natalce přejeme štěstičko a zdravíčko.
28. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k Natalce a ted modelka vysoka.
Holky jsem ted v Gutech takze jestli bude nejaky sraz tak se mooooc rada pridam i s Petanem :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek