• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Gabi a do kdy jste tady? :confused: :confused: :confused: Tak my kdykoli, co vy ostatní holky? To počasí je takové na pikaču no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli do 30.8 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, tak to jo, to je super :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojík, velká gratulace Sluni, je to teda kusanec ženské, ale hlavně ať je zdravá a šťastná po celý život a rodičům ať dělá jen samou radost

srazík, celkem jedno jaký termín vyberete, já se budu orientovat pak podle vás, do práce se zatím nechystám, takže bych měla jako matka na rodičáku, mít spouuuuustu času a žádnou práci
30. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluni taky se přidáváme ke gratulantům, přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a hodné a spokojené miminko a rodiče. :slight_smile:
31. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Velká gratulace SLUNI k Natálce, ať je zdravoučká, dělá rodičům jen a jen radost a roste jako z vody :slight_smile:
Teda pořádná ženská je to, pokořila naši Kájku ve váze a délce :wink:

Já jsem taky pro srazík, je mi jedno kdy a kde, jen ať konečně svítí sluníčko !!!!
31. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u jsme doma děkuji za gratulace jsem ještě slabá mám o 13kg méně než před těhotenstvím
Jinak porod mazec 19 hodin ale hlavně že jsem ji vytlačila
A fotečky jsou v albu
31. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sluni tak se drž, prosimtě kolik jsi v těhu přibrala?. že te´d máš o 13 míń nez před těhu???
31. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, moc děkuji za písnutí zprávičky od Sluni, zrovna to tak blbě vyšlo, že jsem neměla přístup na net :slight_smile:

Sluni, moc ti gratuluju, ať je maličká zdravoučká, hodná a celá rodinka spokojená, tobě přeji brzké zotavení poporodu, aby sis mohla miminko užívat naplno :dizzy_face:
jsem byla připravena, na pátek, že mi příjde zprávička o Natálce a ona si pěkně pospíšila :sweat_smile:
byla pěkný obřík, smekám před tebou, jako prvorodička vytlačit cvalíka, to muselo být něco a vidím, že jsi rodila 19 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem měla u porodu taky toho doktora a PA Hložkovou, byli na tebe hodní ?
tak odpočívej, mamino :slight_smile:

fotečky krásné, naše mimča měli stejnou zavinovačku :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jsem z těšína a jsem v 5 týdnu těhotenství. Lucka
1. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jak je to v Třinci s vítáním občánků, pošlou nám pozvánku nebo se mám zajímat já :grinning: ? Pokud jo, tak kde ? :grinning:
1. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, v Těšíně nám pozvánka na vítání občánků přišla domů. Nemuseli jsme nikde chodit. Myslím, že to tak bude i v Třinci.
Jinak Sluni, máte moc hezkou holčičku. To musela být fakt fuška, tak velkou holčičku vytlačit. Tak teď hodně odpočívej, pokud to nějak půjde.
Ahoj Lucko, já jsem taky Lucka a taky jsem z Těšína. :slight_smile: :slight_smile: Ať ti to dobře dopadne a narodí se ti zdravé, krásné miminko. :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Sluní, vítej doma a Natálka je teda krásná, rozkošný buclík ty jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty si šikulka, žes to dala normálně :wink: :wink: :wink: :wink:

Luci, vítám tě u nás :wink: a jestli chceš, napiš něco víc o sobě :wink:

Simi, nám teda přišla pozvánka domů, jak sme byli dubnoví, tak sme byli na začátku června, nevím, jak často dělají vítání občánků, jestli každý měsíc :confused: přišlo to dva týdny předem myslím :wink:

jo a dr Zielina je sympatický :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pak dej vědět, něco blíž o porodu, až budeš mít chuť a časík :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - vítam tě mezi námi. Ze mě bude taky za nedlouho Těšínačka. Ty jsi v pátem týdnu? To si se musela tu radostnou zpravu dozvědět nedavno že?
1. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, konečně jsem objevila, že máš v albíčku fotky Adámka :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krteček krásný :dizzy_face: :dizzy_face: a Anička má krásně ostříhané vlásky, to se nechá? My musíme "tajně" ve vaně, jinak vůbec :frowning2: :frowning2: takže je ošlehaná jak rumcajs :grinning:

Verunko a jak vy, už máte nějaký ten byteček vybraný?
2. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Oli :slight_smile: Anička se nechá stříhat, někdy musím zvýšit hlas, ale stříhání vlasů jí nevadí, hlavičku drží, ale mne se nějak třepe ruka, takže vepředu je to pěkně zubaté :grinning: i když lidi říkají, že to vypadá, že to tak má být, prý je to teď moderní účes :slight_smile:
A Hani je ošlehaná jak rumcajs, jo :grinning: :grinning: :grinning: ...krásné přirovnání :grinning:
2. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska měl Adam poradnu, tak jsem k doktorce táhla i Aničku, byl to teda výkon, pohodička jednoho dítěte mi skončila :grinning: , že já jsem si toho předtím nevážila :grinning:
konečně máme krásné počasíčko, už jsem měla depky............
2. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je simi to muselo být veselo, já jsem vždycky šíleně mokrá - skoro ze mě kape, a počkej až budou najednou nemocní (přeju ať vás to brzo nepotká a vůbec ať je to co nejmín) pak běháš od jednoho k druhému, to je taky pěkný záhul
3. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, víkend má být krásný :confused: tomu snad ani nejde věřit :sweat_smile: :grinning:

JO nejdete někdo do Gutů na Odpust? :confused: My uvažujem, že bychom kukli :wink:
4. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli ja na se zitra kouknout jdu, vcera delali zabijacku tak bude i dobry obed :grinning:
Kdyz tak se zitra uvidime. Mam pocit, ze jsem vcera videla Denisu v Oldrichovicich, ale nemela jsem odvahu na ni kricet pres pul cesty :grinning:
4. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, to je už zítra? já myslela, že v neděli :confused: My zítra máme oslavu v Mostech :rolling_eyes:

4. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli ja jsem blbec. JA mam ty dny tak pomontovane, no samo, ze to je v nedeli. Tak se kdyz tak uvidime. :grinning:
4. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všechny vás zdravím, konečně za pěkného počasíčka.
Sluni malá je nádherná princeznička :slight_smile:
Šimi pošlou ti pozvánku na vítání občánků domů, my byli až měl malý přesně 3.měsíce a přišlo to tak 2.týdny předem.
4. čer 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky

tak sme byly s Míšou a Tobim na prochajdě kolem beránka - tak co srazík, kdy dáme? Jak jste na tom příští týden? ono by bylo nejlepší, jak budou hlásit hezky, tak se domluvit tak nějak ze dne na den, moc dopředu se to naplánovat nedá, teda kvůli počasí :wink:
tak pište, jak to máte příští týden, já nemůžu akorát čt.... je jasné, že se všechny nesejdem, však těch srazíků uděláme víc :wink:
JO a další věc, že bychom se mohli srazit v té hospůdce o pár metrů dál, je to tam menší, děti budem mít blíž, jsou tam dvě skluzavky, pro větší a menší děti, písek...je tam otevřeno od 14 hodin...je tam i víc stínu :wink: ale to už záleží dle situace :dizzy_face:
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli ja bych mohla az po 24 :sweat_smile: ted tady je jeste manzel takze mame litacku po rodine a znamych, ale potom muzu kdykoliv.
Ale klido udelejte srazik ted a ja se pak pridam pozdeji.
9. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, pro srazík jsem všemi deseti, ale až se vyléčím, musela bych tam být tak max půl hodinky, od soboty mě chytly příšerně záda, chodím na opichy a zatím bez výsledku, v pátek má Tomášek výlet ze školky do Dinoparku, moc jsem s ním chtěla jet, ale musí tatínek, maminka by to nezvládla, je to úplně hnusná bolest, doufám, že mě to nějak brzo pustí, ráda bych vás viděla, v pátek zkusím jestli by mě nevzal můj dr. na neurologii, i když nejsem objednaná, ale snad se slituje, když to tak pekelně bolí :angry: :cry:
9. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, všechny moc zdravíme :slight_smile:
Oli, byla jsi v Gutech na odpustu ? My tam chtěli, ale jaksi to nevyšlo :confounded:
Srazíku bych se zúčastnila, ale s těma mýma dvěma zlobidlama to nebude možné :zipper_mouth: dneska jsem potřebovala něco málo pokoupit a jak teď Anička už nejezdí v kočáru, tak je to nakupování o nervy :rolling_eyes: chodí si po obchodě volně a umíte si představit, co asi tak provádí.........takže já vezu kočár s malým a Aničku naháním po prodejně, na nějaké prohlížení zboží není čas ani nálada, spíš všechno ve stresu, tak jsem vzala akorát rohlíky a rajčata a valila k pokladně, tam fronta, takže ta moje holčička měla dostatek času vybrat si lízátka a čokoládky a že to chce koupit :grinning: , já zpocená, nasraná............
dadu, se zádama to je nepříjemné, obzvlášť, když máš na starosti dětičky a ty na to trpíš častěji ? tak ať je brzo lépe a netrápí tě to.
9. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

no tak to posunem holky no dyt se nic neděje, spíš sme s Míšou říkaly, že červenec srpen jestli nebude dovolenkový :confused: :sweat_smile:

Dadu, moc držím palce, ať bolest přejde :wink:

Simi nn nebyli sme nakonec v Gutech, než sme vstali atd :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak s tím srazíkem, však Adámka budeš mít v kočárku a o Aničku se ti postaráme neboj, ona se zabaví s dětmi :wink: ale chápu tě, jak to musí být těžké v obchodě :wink:

Jo a jinak holky, vzpoměly sme si s Míšou, že Lucka se dlouho neukázala ne? :confused:
10. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak si užíváte krásného počasí? My super. Jsme dneska u rodičů. U nás doma už je trochu nedýchatelně. :slight_smile: Včera ráno jsme měli v obýváku 26 stupňů. A ani nechci vědět, kolik tam je dneska. Ale pořád je to lepší než metr vody ve sklepě. :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já snad můžu prakticky kdykoli. Akorát koncem června jedeme na týden na Oravu, tak kdyby byl srazík v červnu, , tak od 26. nemůžem.
Jinak jak píše Oli, domluvíme se asi pomalu ze dne na den, já spíš bývám na FB, kdyby už byl jasný termín, písněte, ju?
Těšíme se !!!
10. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek