• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj holky
My už jsme si s natálkou na sebe docela zvykli tak mam čas i na pc ale ten prvni ytden byl dcola těžký dokrmovala jsem nutrilonem protože mlíčka bylo málo a do toho jí bolelo bříško tak plakala ale už jsme to docela vychytali mlíčka mam dost takže už jen kojím a co odstříkám zamrazím,ve středu jsme byli v poradně tak malá krásně prospívá je moc hodná a málo pláče a v noci spí úplně úžasné,jezdím už na procházky tak se naparuju jak páv za tím kočárkem :grinning: :grinning:
Na srazím bych šla s vám kdybych mohla akorát teď ještě moc nemůžem mezi lidi protože Naty není naočkovaná proti TBC není vakcína tak čekáme a nechci riskovat
Simi malý je moc krásný :slight_smile:
Holky za jak dlouho vám přišlo porodné?
11. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak o Aničku se postaráte, jo :grinning: , ona je teď nějaká divoká a nejhorší je, že chce zase jezdit v kočárku, od začátku tohoto roku jsme chodily bez kočáru pěšky, protože do něho nechtěla sednout a teďkom, jak to není možné, protože vozím Adama a když jdu sama, tak druhý kočárek opravdu vézt nemůžu, tak si panička usmyslela, že chce jezdit v kočáru a prudí :rolling_eyes:

Sluni, to je super, že vám to jde s Natálkou tak krásně :slight_smile:
Adam taky není očkovaný proti TBC, jsem to nechala odložit na šest týdnů, ale myslím, že nějaká nákaza nehrozí nebo myslíš, že raději být opatrní ?
Žádost o porodné jsem podávala 31.5. a včera přišla poukázka k vyzvednutí :sweat_smile: :grinning: taky se těšíš, až to roztočíš ? :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ taky taky se těším
No já ji naočkovanou nemám protože není vakcína ale myslím že nákaza nehrozí a chodíme normálně ven ale spíš se projít než po obchodech
Ten pařák je šílenej jsem ráda že už nemám břicho a Natálka taky spí nic moc v tom vedru ale zato pak krásně spinká v noci :slight_smile:
11. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, no já to taky tak měla s Hani, v zimě jen sáňky, nebo pěšo, a od jara kočárek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže delší trasy jedině kočárek :rolling_eyes: :grinning: ale jak bude s Hani, tak si pohrajou v písečku to se neboj :slight_smile:

dle mě taky nákaza nehrozí, každopádně do obchodu pokud možno nee a do větších měst :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčátka moje :slight_smile: :grinning:

tak se vám hlásím na zpět a tentokráte už z Těšína. Už jsme přestěhovaní a dostěhovat už chybí jen maličkosti. Ted jsme čekali na zapojení netu tak proto jsem se tak dlouho neukazala. Už si tu pomalu zvykam akorat se asi nezžiju se zdejší kuchyni. Je o moc menší než jsem mela a jestě starší takže než bude nová tak budu muset vydržet. Hold jsem se na baračku s velkou kuchyní rozmazlila.
Davidek je ze stěhování nadšenej. Pořad chce jit ven "pápá". Tady se pořad něco děje a nějak ho to na te dědině asi nebavilo. Já tam byla zase ráda, ale když už to takto dopadlo, tak se nedá nic dělat.

Pro srazík jsem taky a taky mi to je jedno kdy. Já mám čas pořad a jsem mobilní takže stačí určit termínek. :wink:
11. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kdy a kde plánujete ten srazík?
14. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě by mě zajímalo jestli bydlí některá z vás blízko nemocnice.
14. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co je tady nového? jak se máte? :sweat_smile:

Luci - srazík bude v Třinci a budem rády, když se přidáš :wink: koukala sem ti do alba, ten Adámek je čí? To je synovec tvůj? Jinak moc hezké fotečky ze svatby :wink:

No u nás byl minulý týden smutný, u našich umřel pejsek, měl skoro 15 let :frowning2: :frowning2: Táta to hodně obrečel i já, byl to jeho mazlík a náš "bráška" :frowning2: :frowning2: No a chtěl hned dalšího pejska, tak sme včera z Opavy dovezli štěnátko jezevčíka, snad se mu bude u našich líbit :wink:

A co mimiska, jak se mají? Adámek a Natálka?

Verunko, tak super, ať se vám tam bydlí dobře :wink:
21. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, já bydlím při walmarku. To je od nemocnice trochu dál. :slight_smile: Jak jinak žijete? My se máme dobře. Kdyby se tak to počasí umoudřilo, to by bylo super. Abychom mohli ven s kočárkem.
21. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahok holky tak jsem zpěz, 10 dní na neurolce na sosně, ale jsem trochu poléčená, tak snad to i tak vydrží, Nelinka měla trochu problém, - teďa hlavně mě to mrzelo, nechtěla po týdnu ke mě moc jít, ale je to lepší, tak snad se co nejrychleji zase smazlíme.
dočtu vás, ani nevím jestli jste ted srazík nakonec ztihly???
22. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zenuse jak to vypada s tim srazikem.
Ve ctvrtek se vracim z Prahy opet na Slezsko tak bych Vas rada poznala osobne.
Dojedu kamkoliv, jsem mobilni,popripade dojdem prochazkou a Petrik rad pohlida i mladsi deti = je na to prebornik (sice se mozna priuci i nejake lumparny, ale to k tomu patri ne? :grinning: )
23. čer 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Dadu a co s tebou na neurolce dělali co ti vlastně bylo?
Určitě se zase smazlíte a nelinka je určitě ráda že má maminku zase doma
My se máme dobře Natálka někdy pozlobí a jinak je hodná když jí netrápí prdíky
Doma jsme se už docela sžili takže jsem si zvykla už i na to že nějkých 5 hodin spánku mi občas stačí
Dneska jdeme do poradny tak jsem zvědavá co nám dr.řekne
Akortá mně štve že Natálka není naočkovaná proti TBC protože není vakcína :angry: :angry:
Jinak jsem teď spokojená protože po porodu mám o 17 kg míň než před těhotenstvím tak jsme vyměnila šatník za menší protože jsem měla všechno velké :slight_smile:
23. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co dát srazík někdy v přístím týdnu??? Budu přebyvat týden v Tyře a budu mít od dědy auto. Co třeba čtvrtek?
23. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na ctvrtek zatim nic nemam takze klidne taky muzu:slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr a co vy ostatní?
24. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

no my snad taky, ale uvidime uvidime, mame trosku trapeni v rodine, tak na 100% to rict nemuzu :unamused:

Gabi, kazdopadne kdyby ses "nudila" v Gutech, muzem pak nekdy dat i prochajdu, byvam tam casto :wink:

Sluni, moc hezka fotecka :wink: a to jako kdy maji byt ty vakciny?

Dadu, ty jo, tak drzim palecky, at ty zada poslouchaji :dizzy_face:
25. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli díky no nevím kdy mají být mám si zase zavolat příští týden malá má 4 týdny a vakcína nikde štve mně to
No já ještě nevím jak s tím čvrtkem mám jít na návštěvu ale skusím to přehodit na pátek a kde by ten srazík byl?
25. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak já příští týden určo nemůžu, zrovna ve čtvrtek odjíždíme na dovču, tak pokud se domluvíte tak si to užijte a pěkně pokecejte a snad ještě brzy spácháme další ať se můžeme přidat :slight_smile:
Sluni s tou vakcínou se ti nedivím taky bych byla naštvaná, tak snad brzy bude.
Dadu tak co už se Nelinka umoudřila a začala se mazelkovat? Jinak držím palečky ať jsou záda ok :wink:
26. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leee tak to muzem udelat klidne i v utery = ja jsem ted casove nevazana na nikoho tak to je super:slight_smile:

Oli doufam, ze to trapeni bude brzo OK. V Gutech budu behem tydne tak se muzem pak domluvit.
26. čer 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jestli myslíte 1.7. tak já můžu,
Nelinka je ve starých kolejích, mazlíme, blbneme, super fakt hodná, musela se na to asi vyspat,
záda doufám budou v pohodě, zatím rehabky, nejvíc mě asi te´d trápí sval na stehni, který mi po těch kapakách prostě otrpnul a necítím ho, je to už víc jak týden a ta noha je znatelně slabší, běhat s ní nemůžu tak jí taky procvičuju
dneska máme na Zaolší radovánky, jsem zvědavá co se ten můj synek naučil, co nám předvede, počasí se umoudřilo tak snad bude hezky
mějte se fajn a dejte vědět kdy a kde, zatím budu počítat s tím čtvrtkem a čas se může upřesnit i klidně ten den
26. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ola84 Adámek je můj syn myslím že ho mám napsaného i v profilu. Ten srazík určo nestihnu snad příště.
ahoj Lucik f to není zas tak daleko někdy by sme se mohli sejít třeba ve městě nebo v sikoráku moje tel. č. 734386649. mám i facebook tak jak chceš tak písni. zatím pa.
27. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé aháá Luci, no v profilu to právě nemáš :sweat_smile:
28. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak s tím srazem?
Jinak vakcína už je tak jsme byli dneska na očkování
Simi je už Adámek naočkovaný?
Akortá se mi ted moc nedaří s kojením :frowning2: malá je u toho nějaká nesoustředěná furt se vrtí a tahá mi tu bradavku do všech stran a pak se zase nerví že nic neteče :angry:
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co ten sraz? Slo by to treba ve ctvrtek dopolodne?
29. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babky,

tak já zítra určo ne, sem nachcípaná a od začátku týdne furt něco zařizuju, tak se potřebuju vyléčit :cry: tak se nezlobte, já teda nedorazím :pensive:

Příští týden to nemám šajnu, pak mi přiletí ségra 10.7. na týden, tak pak až kolem 20.7. budu moct asi :wink:
30. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co kde a v kolik????
dopoledne nemůžu, já tak až od 3 odpo.
30. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile: jsem z Karviné a strašně ráda fotím :slight_smile: Proto jsem se rozhodla fotit těhulky, mimíšky a svatbičky :slight_smile: Nejsem profík, ale strašně mě to baví :slight_smile: kdo by měl zájem mrkněte ke mě do albíčka, už se dodělávaj moje netové stránky, takže i tam za chvilku budou nové fotečky :slight_smile: a pokud někdo budete mít zájem o nafocení, klidně písněte :slight_smile: Jsem z Karviné :slight_smile: Přeji pěkné těhulkování!
30. čer 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych vás ráda poznala osobně, ale pro mě to je horší, protože neřídím a navíc teď máme celkem nabitý program. Pořád někde jsme. Ale určitě bych se s vámi chtěla někdy setkat.
Luci, jsem ráda, že se chceš sejít. Teď je to pro mě horší, protože tu máme rozkopanou cestu, dělají nové chodníky, potom budou dávat asfalt a sikorák nám zavřeli, protože tam se taky něco předělává, takže s kočárkem se nemám zatím jak do města dostat. Ale snad už to brzy bude v pohodě. Já se ti ozvu. Číslo jsem si uložila.
30. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak já jsem dneska marná, celou noc mě bolelo v krku a jsem dost zahleněná, takže se omlouvám, ale dneska nepřijdu, nechci vaše ratolesti nakazit, pak dejte vědět jak bylo a třeba příští týden se můžem srazit zase někde
1. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze dneska nikdo nemuze tak ja se jdu vyplacnout taky k bazenu a kdyz tak to udelame pristi tyden co?
1. črc 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek