• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Já jsem taky dneska ko malá je nějaká protivná nechce spát od 2 v noci nespí tak jsem jak mátoha :angry: :angry:
1. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@slunickoseznam.cz Adam ještě není naočkovaný, necháme to na příští týden, teď jedeme na pár dní pryč,tak až pak.
A nemůže mít Natálka reakci po tom očkování, když je taková jak píšeš ?

@ola84 @daduda ať je vám lépe holky, je krásné počásko, tak třeba užívat :grinning:
1. črc 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to možné a nebo má ten 6 týdenní růstový spurt ale dneska už lepší akorát kojení ještě trochu bojkotuje vrtí se u toho a protahuje ale kojím normálně
Jinak už je super začíná si pobroukávat a smát se :slight_smile:
Máme lehátko od Fischer price tak se jí hrozně líbí :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky

tak ja pristi tyden muzu st a ct, jinak teda Gabi dopol neni kde moc s tema detma :stuck_out_tongue_closed_eyes: u Beranka a tam v tech hospudkach, kde jsou aspon prolezacky a piskoviste, otviraji ve 14 hodin...a to zas je nejvetsi paracek :confounded: sice je fakt, ze tam je stin v tech dvou dalsich, tak by to i slo :sunglasses: ale u Beranka je to tam na slunku :unamused:

Tak nevim holky, kde to spachame? ono v tech hycach ty deti budou spurne ne? :grinning: :grinning: :grinning: ja bych byla pro podvecerni hodiny, ale to asi vetsina z vas zavrhne :sweat_smile:

2. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, dle me to spurt jeste nebude, treba ji vadi to horko, nebo brisko boli, to prejde zas :wink:
2. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bríško si nemyslím to poznám to bude asi tím horkem i na dospěláka je to náročné
Já můžu příští týden kdykoli
2. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
příští týden zatím můžu kdykoli, je mi už lépe jen mi chytlo hlasivky tak sípám, doufám, že mě to do příštího týdne přejde abych na vás nemusela šeptat,
2. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já se už vratila zpět z týdenního pobytu na chatě v Tyře, ale ted jsem mela zase hodně praní, protoze Davidek tam stihl toho tolik zmazat.
No ted hlasili dalsí teple dny tak dám další navrh co utery 13,7.???
8. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A spíš odpoledne u Beranka někde v těch stinných zahradkach
8. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme se vrátili z dovči. Koukám, že srazík se nakonec nekonal. Mi termín v úterý vyhovuje a jsem pro tak pisněte i ostatní. :slight_smile:
10. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky, tak ja urco ne, mam tu pristi tyden segru :unamused: tak si to moc uzijte a pofotte :sunglasses:

Jak bylo Miso na dovci?
10. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokud zdraví dovolí a počasí taky, abychom nezdechli teplem tak dorazíme taky, asi s oběmi ratolestmi, takže bude veselo......
10. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co zítra ten srazík??? nic?
12. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli upresnite cas a misto tak se snad taky zucastnim. Rano jedu do Roznova, ale odpoledne bych mela byt doma.
A mam pocit, ze jsem zahlidla dneska Simcu, ale mela jsem fofr a nebyla jsem si uplne jista :zipper_mouth:
13. črc 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to vypadá s tím srazíkem?
13. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi dneska neklapne :frowning2: , tak snad se domluvíme někdy brzy a ve větším počtu.
13. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lee - nebyla jsi nahodou v utery na bazene v Trinci?
16. črc 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky veru, v úterý né, ale v pondělí ano :slight_smile:
17. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbi tak to jsem byla opravdu já, taky jsi se mi zdála nějak povědová :slight_smile: , potkaly jsme se v Albertu v DM, jsem si tam sama jenom pro něco odskočila, Aničku měl na starosti tatínek a Adama vozila babička před obchodem, takže vyjímečně chvilka soukromí :grinning:

A tuším, že ve čtvrtek, jsme se potkali v lesoparku s Haničkou a její maminkou :slight_smile:

Dneska je teda příjemné počasí, ani mi nevadí, že prší a krásně se pročistil vzduch :sweat_smile:
19. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi.w Jj byly sme to my

Holky, jak ten srazik? Pristi tyden - jak ste na tom? Tedkom ma do stredy prset, pak zas hycaky...a to v tom vedru se mi 2x nechce a v tom Berankovi je to pry dosti napraskane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
příští týden zatím odpolko nemám nic, ale já fakt ze dne na den, takže mi dejte vědět den předtím, to úplně stačí, moc se na všechny těším, protože jak tak koukám, je na čase se poznat osobně, je vidět. že se potkáváme v obchodech, ale nidko nemá odvahu oslovit první :wink: :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si říkam že už je na čase dát nějaký termín na ten sraz. Nebo se snad přes to leto nedomluvime
19. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přístí týden může celý ale ten další jedeme na dovču
19. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda Dadu, o tobe se mi uz i zdalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mazec :grinning:

Holky, tak ono asi bude nejlepsi i podle pocasi, takhle dopredu zas domluvime treba stredu a jak bude prset tak si muzem namalovat :grinning: proste jak pise Dadu, ze dne na den :sweat_smile:
20. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co tak prochazka lesoparkem? Me totiz vicemene spis sedi dopol, a to je u Beranka zavreno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo cukrarna nebo Slezska, je tam piskoviste a v lesoparku si taky deti muzou pohrat u houpacky :wink:
22. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klidne se muzeme domluvit ze dne na den. Akorat tu je to horsí protože tady všichni nechodi každy den. Tak se dozví max dvě nebo tři že je druhy den nejaký srazek.
22. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jedine domluvit nejaky termin ze dne na den a pak ostatní kontaktovat telefonem
22. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oli to je teda něco, tak pak mi řekneš co se ti zdálo, snad to nebyla noční můra :sweat_smile: , jojo, taky sem nechodím každý den, pár tel. čísel mám, takže si myslím, že bychom to zvládli i přes sms, třeba dnes tam a tam a je to, není možné, že aspoň dvě se nesejdem... chichi :wink:
25. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi.w Anicce hezky svatek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@daduda No to bylo takove rychle, ste jely s mamkou nebo tchyni a detma v aute, nastupovaly ste u nas a ja koukam, je Dadu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak ste odjely

No pocas nic moc zatim co :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se to vycasi :wink:
26. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ola84 Oli, Anička děkuje :slight_smile:
26. črc 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek