• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj holky, jak se máte? Dovolenkujete ve velkém? My teď máme období oslav. Skoro všichni z naší rodiny máme narozeniny přes prázdniny, takže jednou jsme u toho a podruhé u někoho jiného. Tak ať se vám daří. :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

to vidim, ze se sejdem opet v zari :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak já jsem v sobotu potkala v tescu Peťu s Karolínkou, Kája je úžasná, je to kus ženské, ale tak krásná holčička je to a pořád vysmátá, prostě celá mamča, i když jsem pak přemýšlela a kusy tatínka tam jsou znát taky, ale to hlavní jsme se shodly, že plánovat sraz asi nemá cenu, asi bude lepší ze dne na den poslat sms, že tam a tam jsme a jestli se někdo třeba přidá.. :sweat_smile: no není možné, že aspoň ve třech bychom se nesešli

oli mám na tebe dotaz, samozřejmě na kohokoli kdo mi může odpovědět, jaká je ta cukrárna v kosmosu??? stavili jsme se tam v neděli na zmrzku, na to že byla kopečková celkem ušla, ale co mě tam zaujalo byly horké maliny se zmrzlinou, jo a taky ten koutek pro děti, tak jsem přemýšlela, že kdyby bylo hnusně, dalo by se tam zajít na pokec s dětma, připadámi to tam docela prostorné i bezpečné pro děti,............... co vy nato???
9. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute zenske.

Vcera jsem se potkala se Simcou a jeji Anickou a Adamkem.
Anicka je uuuuzasna:slight_smile:
Nas Petik byl nevyspaly tak tam strihnul takovou scenu, ze si Simca urcite mysli jaky to je rozmazleny americky spratecek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takze rada Vas poznam osobne, co takovy sraz kolem 25,26.8???
13. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám že přes léto je tady skoro prázdnou
Natálka už je príma krásně pase koníčky,přetáčí se na bok a asi dvakrát na bříško houká jak sova směje se fakt si to užívám
Simi nebo ostatní holky mam dotaz jaký mte názor na prevenar děti narozené letos ho prý mají zadarmo tak váhám jestli očkovat???Moc se mi do toho nechce poraďte jestli byste do toho šly????
15. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadu, Kosmos je fajn, ale pro nas teda malé :D pokud se tam sejde vic deti, tak si tam deticky nepohrajou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Hani mi tam nevydrzi, tu bych jen chytala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Leda v dobe, kdy bude spinkat :D :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Videla bych to pres tyden u toho Beranka, hned kolem 14 hodiny, minule sem sla kolem asi ve 3 a moc lidi tam nebylo jeste... tak co vy na to? nebo chtely byste pozdeji?

Jinak Gabi, Hani taky jak se "podari" udela scenu jak z praku, to proste deti v tu nejlepsi chvili umi :sweat_smile: :sweat_smile:

15. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz
Ty jo to je Natalka kocanda, sikovna, kolik toho umi uz :dizzy_face:
No ja prevenar dala, ale hooodne sem vahala a dneska bych uz dala spis synflorix, nebo vubec nic...to je strasne tezke rozhodovani :unamused:
15. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

@gabbi Gabi, no teda :grinning: to si vůbec nemyslím, Peťa si pěkně hrál na písku a mne nepřišlo, že by udělal nějakou extra scénu, co by byla rarita, děti v jeho věku to prostě tak dělají, Anička se taky umí pěkně projevit, zatím naštěstí jenom doma, venku má toho hodně na práci a pozorování, a tak nezbývá čas na maxi zlobení, ale určitě to taky znám, nemysli si. A malý má krásné oči určitě po tobě, je to fešák, Aničce se líbil, když jste odešli, tak trochu posmutněla :wink:
Jak jsme se tehdy potkaly, tak jsi se mi zdála povědomá, ale vůbec bych tě nepoznala, teda fakt ty vlasy udělaly velkou změnu, sluší ti to moc :slight_smile: ...................a to nešplhám :grinning: Můžu se zeptat, kde sis nechala udělat "hlavu" ?

@slunickoseznam.cz Natálka je šikovná, co všechno zvládne, to moje zlatíčko je starší a nic se mu nechce, koníčky pást ho nebaví :grinning: , snahu nevidím ani u přetáčení na bříško, akorát kope nohama a posunuje se dozadu, u nás vedou úsměvy, co takový malý človíček dokáže vykouzlit za ksichtíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když se na mne zasměje, tak odpouštím zlobení jemu, Aničce i manželovi, takovou má ten úsměv Adámka pro mne hodnotu :dizzy_face:
Co se týká očkování, tak já dávám dětem pouze povinné, už mám v tom jasno. Je to těžké rozhodování, musíš si být jistá, abys v budoucnu nelitovala, že jsi to udělala špatně, je to každého věc, myslím, že očkování navíc, je dost o penězích, mne už s prominutím sere, jak se to všechno propaguje, my už byli na tříměsiční poradně a sestřička se mne ptala, jestli chceme Prevenar, tak říkám, že ne.............asi jsem za exota, dost se divila a zeptala se ještě jednou.
I když je to zdarma, nemusíme mít všechno :zipper_mouth:
15. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simco ja prave maleho s takovyma scenama nepoznavam. Ale je to moje vina, budila jsem ho a on byl pak takovy, ale dik, ze si to nemyslis.
Dekuju za pochvalu ucesu. Setkavam se bud s tim, ze se to nekomu moc libi a nebo mi nekdo rekne, ze to mam fakt hnusne:slight_smile:.
Delala mi to kadernice v Tesine ve Svibice jak je obchod Marie tak hned vedle toho. Jmenuje se Bibana Szarkozyova a je fakt strasne sikovna a rekla bych, ze hrozne levna. Aspon kdyz jsem predtim byla v hotelu steel tak jsem zaplatila trojnasobek:slight_smile:.

Tak co babky pristi tyden nekam vyrazime, ja uz pak odlitam tak mam posledni sanci...
16. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tak navrhni termín. Já mužu kdykoliv a byla by škoda to nevyužít a nepoznat tě :slight_smile:

Ohledně očkování - my jsme dávali symflorix. My jsme moc neuvažovali jestli to dát nebo ne u nas bylo rozhodnuto a to z proto že mám strejdu který chytl pneumokoka ted na stare roky. Zasahlo mu to hodně organu a bohužel mu zustali následky. Ted je na invalidním duchodě. Jak jsme videli co ten pneumokok dokaže tak jsme nevahali. A to je dospělý člověk a ne dítě.
19. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co utery? Misto necham na Vas moc to tady neznam...
21. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
No bylo by super, kdyby jeste v utery bylo hezky a mohly bychom do toho Beranka co? a kdyz bude prset, to nemam tucha kam, zalezelo by, kolik se nas sejde...Petis neprijde, je tento tyden v Madarsku :unamused:
22. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze v kolik? Toho Baranka mi budete muset priblizit kudma tam mam jet. klidne muzu nekoho z Trince treba pribrat.
A v pripade spatneho pocasi snad jedine ten Kosmos?
22. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, oteviraji tam ve 14 hodin, takze kolem pul treti? a kdyz bude prset, tak kosmos no, ale pokud tam bude vice maminek, tak nevim nevim, je to tam male pro ty deti...jeste me napada hypernova - nahore v Black Hillu, maji dva stoly a detsky docela velky koutek pro deti :slight_smile:
22. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem taky klidně pro úterý i časík vyhovuje. Jen teda nevím jestli bych se do té Hypče dostala nahoru s kočárkem a bez něj to asi nepůjde.Tak snad bude pěkně a klapne to u Beránka. :slight_smile:
22. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, urco se tam dostanes, je tam vytah ;) popripade prijed autem, nechat dole v garazi a jen se sedackou..To ale jedine, ze by ti uz nespal :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No ja taky doufam v hezke pocasi, ikdyz teda strasi bourkama :unamused: holky, kdyby slo o to, klidne prijdte k nam :wink: do obyvaku se vlezem :sweat_smile: :sweat_smile: hracek mame milion :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me taky vyhovuje utery. V kolik tedy a kde?
23. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja budu stihat na tu treti, a to i tak nevim, ci mi Hani bude spat doma :sweat_smile: ja predpoved vypada blede :unamused:
24. srp 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hezky to vypada zitra :unamused: skoda no :unamused: i ctvrtek neni spatny :unamused:
24. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes ve 3 v te Hypernove?
Pocasi nevypada do konce tydne nic moc....
24. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 3 v Hypernove
Zatim prijde Ola a ja - tak doufam, ze se jeste nekdo prida:slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
731867290, kdyby nekdo potreboval:slight_smile:
Lee kdybys potrebovala pomoct s kocarkem tak jenom cinkni ja Ti prijdu pomoct.
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak budeme min 3 :wink: , já s malým taky dorazím. Dobře Gabbi, když tak brnku pokud třeba nenarazím na Oli, díky. Nějak to uděláme. Tak zatím papa
24. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
ja jsem trubka. Zas jdu s křížkem po funuse. Zapomnela jsem se tu rano podivat. :unamused:
24. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahoj, byl sraz? Jak jste se měly? My jsme stejně včera měli návštěvu a nevyšlo by mi to. Tak snad budu mít možnost někdy příště. :slight_smile:
25. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jj srazik byl super :wink: Sem rada, ze sme se videly i s Gabcou a Petulou :wink: Hani o nem mluvila jeste doma :dizzy_face: :dizzy_face: a Lee Tobiasek byl zlatounky, v kocarku pozoroval deti a spokojeny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi i neco pofotila, tak tu sem pak neco prdne... :sweat_smile:

Jinak kdyby bylo v zari hezky, uvitala bych i srazik u Beranka :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé koukám holky že jste měly srazík,já bych taky šla s váma jenže mi nejezdí auto :frowning2: :frowning2:
28. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, koukám, že tu je spousta pro mě nových tváří. :slight_smile: Dodělávala jsem Bc. a teď přes prázdniny jsem na netu moc neseděla a tak už ani nestíhám číst, co u vás nového. :( Barunka je už velká holka, za měsíc bude mít 2 roky, hrozně to letí. :slight_smile:
Chtěla bych vás poprosit o doporučení nějakého zubaře pro malou. Můj zubař (Szurman) děti nebere a co vás znám tady, tak vím, že vy byste k někomu jen tak nešli. :slight_smile: Takže prosím prosím, poradíte? :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak je tu mrtvo :slight_smile: Co podnikáte? My jsme byli před týdnem na dovči v Jeseníku. Bylo tam fajn. Začíná nám hezký podzim, že? Kdyby to tak vydrželo co nejdéle.
21. zář 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo fakt je tu mrtvo,
takže nej novinky od nás, nic moc hezkého, Tomášek odchodil 3 dny do školky, chytl nějakou kakací infekci, tak jsme byli týden doma, pak to chytla Neli, pak šel 4 dny do školky a zase chytl nějakou jinou a teď má antibiotika a skoro 40 horečky, takže když je hezky my sedíme doma a to jsme si koupili sedačku na kolo, že budeme při pěkném podzimku brázdit přírodu na kole, tak nic
já chodím taky po dr. čeká mě zase rehabka - záda furt zlobí a k tomu ještě vyšetření štítné žlázy, proč zrovna já musím všechno pochytat, fakt už mě to neba
ale není všechno jen zlé, Nelinka se konečně chytá aspoň nějaké řeči a je to takové mazlící stvoření, Tomášek se taky mazlí a největší sranda je když se mazlí spolu :wink:
23. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek