• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Dadu - taky sem poslala hlasik :wink: a na story o skolce se tesim...

No ja to vidim, ze vice nez ctyri stejne nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Misa Lee mozna taky, ale ta jeste uvidi :dizzy_face: V tom kine cukrarne je to male pro ty deti - tam tak max 3 deti u hracek a zbytek stejne pochoduje po kine :grinning: :grinning: V te hyper je to celkem dobre, ale zase chytnout, aby tam uz nekdo nebyl, objednat se to neda a dopol otviraji v 11 myslim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle u nas muzem aspon v relativnim "klidu" pokecat...tak nevim no ...dalsi vec, jak vam deti odpol spi, me nekdy Hani usne ve 2, nekdy v 5 tak je to tezko :sweat_smile: :sweat_smile: Proto sem spise pro dopol, ale prizpusobime se :wink:

Peti, me to vubec neva, curbes tu je i po jednom urvisovi :grinning: :grinning: :grinning: Jo a jste vystaveni v Mondu u fotografa na tabuli venku - laka na vanocni fotky :sweat_smile: Ta fotecka, co jste meli PFko loni, moc hezke :wink:
26. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych taky dopolko mohla. Obídek navařím den předem at mám klidek a klidně mužeme dorazit. Akorat jeden problem mám - vubec nevím kde Oli bydlíš. Musíš napsat tady nebo do IP podrobný popis :sweat_smile:
26. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky prosím o popis trasy dík :wink:
26. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím, kde Oli bydlí a hlavně ulice v Třinci ani neznám ....

My bychom mohly dorazit tak kolem 9:30-10 a zdržíme se max. do 11:30, pak Kája dostává oběd a jde do hajan :wink:
26. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je vy budete mit srazik mohla bych dorazit taky?
26. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych mohla taky tak samo dorazit jak Petis. Tedy pokud nezabloudim a najdu cestu :slight_smile:
26. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
potvrzuju datum a čas :wink: napište co mám vzít sebou, teda kromě sebe a Nelinky :grinning:
27. říj 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: sem byla cely den pryc, ale myslela na vas :dizzy_face:

a vsechny prijedete autem? :confused: Vite, kde je Mond v Trinci? Nebo 5.ZŠ nebo vstup do lesoparku na Pohadkovy les? To jen zkousim, kdyby nahodou nekdo vedel :wink: a jak ne, pisnu vecer do IP
@slunickoseznam.cz urco se pridej :wink:
27. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda Krom tebe a Nelinky nic , jo dobrou naladu snad? :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak mam nescu, turka mozna :sweat_smile: , caro, sipkove a zelene cajiky... detem sem koupila nejake krupky apod, neco malo, tak snad jen tem detem bych to videla neco na zub kazda vemte co? :wink:
Nejaky kolac ke kavicce upucim :sweat_smile: snad bude pojidatelny a jak ne, skaknu do pekarny rano :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,
taky něco přivezu, jak dětem, tak nám něco ke kafču, tak nepeč :slight_smile:
MOND, to je teď jak je Koruna? předtím to byla Delvita? Tak to vím :wink:
(jinak 5ZŠ nebo vstup do Lesoparku mi nic neříká), ale když tak písni adresu, pověřím Pavla a zítra se zajedu podívat, kam mám jet nebo použiuju GPS :wink:
Nebo si dáme všechny sraz třeba 9:30 někde?
27. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příští srazík je u nás v Neborech :wink:
27. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a další u nás v Bystřici :wink: a pak, že to nerozjedem
27. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ja bych taky přijela tak na hoďku pokud můžu sice budem nejmenší a ještě nic nesníme ale to neva :grinning:
28. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak srazík konečně domluveny tak ještě chybí ta adresa kde máme přijet ... tak Oli šup šup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka holky me se od rana neslo prihlasit :frowning2: psala sem rano Peti na FB adresu.. jinac jde i Misa s Tobim, tak nas bude 6? :astonished: :grinning: no super

28. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinac me napadlo, pokud tedy jedete vsechny autem, pac ste nepsaly ci jo ci ne, srazit se u hypernovy treba 9.15 a pak k nam? Nevim, aby to bylo jednoduche pro vsechny no :wink: Nejbliz by to bylo od Mondu teda, ale treba Petka pisne, ze nasla, kde bydlime, pokud byli s manzou podivat a povede vas ona :slight_smile:
28. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych přijela autem akorát nevím jak dotáhnu autosedačku s Naty,šlo by tam někde nechat konstrukci kočarku?
28. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz No kocarek si muzes nechat na chodbe u nas, pokud se tedy vlezes do vytahu s kocarkem :sweat_smile: ja sem nechavala bezne kocarek u vytahu u nas na chodbe, ale klidne si ho dej i k nam do chodby, sice je uzka, ale vleze se tam :grinning: :grinning: :grinning: kocarkarnu nemame - teda nepouzivame, pac je tam hnus velebnosti :frowning2:
28. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zatím jsem nehledala :slight_smile: Jsem ostuda a odpo jedeme s manžou do Obi, tak nevím, či to za vidna stihnu do Třince prozkoumat okolí.
Adresa je Koperníkova 679 :slight_smile:
Ale líbí se mi nápad Oli, že bychom se někde scukly a šly společně. Takže co na parkovišti u Mondu? Tam, kde je takové to hřišťátko, kde kdysi byl Obchůdek u Kamči. Sejdeme se tam a půjdem společně? to nějak najdem, nebo nám když tak Oli přibliž cestu :slight_smile:
28. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to by bylo fajn, snad Dadu a Sluni budou vedet, kde to je.. no a u Mondu, kdyz stojite u hriste, je po leve ruce bily dlouhy panelak, ne vysoky...no a ten je treba obejit a za nim jsou tri cervene a v prostrednim bydlim ja :sweat_smile: :sweat_smile: kruca, bydlim ve meste a slozite jak hrom :grinning:
28. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se sem Dadu, Sluni a Veru kouknou a domluvíme se.
Holky na mě, myslím, mají i telefon.
když tak počítám s tím, že kolem 9:15 -30 tam budu :slight_smile:
Složité jak hrom :grinning: :grinning: Teď si sice nevybavuju červené paneláky, ale tam trefíme, toho se nebojím. Tvůj popis mi sedí někde mezi Hradčanama a Pračkou :wink:
28. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petis Peti, no si velmi blizko :grinning: :grinning: U pracky, smerem k Vidlim, nebo k tomu 17. patrovemu panelaku, chcete - li, je prave prvni z tech cervenych panelaku, pak ten druhy, to sme my :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a doufam, ze tady necumi nejaky uchylak :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: ja tu kuknu kolem pul 8 vecer, jak Hani bude koukat Smouly, nebo pak kolem 10, jestli ste se nejak domluvily :wink:
28. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo u mondu by to šlo,tam bychom se mohli sejít
28. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě to je jedno, třinec znám, kde to je vím přesně, dneska jsem tam byla, vyzvedávala jsem u jedné paní kombinézu pro toma na zimu, ona bydlí v tom prvním u pračky - takže ten kousek ujdu, zrovna jsem si říkala, že tam někde by to mohlo být :grinning:
jen připomínka, tam na tom parkovišti se blbě parkuje, málokdy je tam volno, víc volna dopolko, je přímo před oliným bydlištěm :wink: úplně u baráku
28. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda No vidis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: parkuje se tady dobre, od te doby, co nemame auto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale o parkovani by mohla spise vypravet Misa vid :grinning: :grinning: Jinak mas pravdu, dopol tady zaparkujete, odpol je to horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase jsou prazdniny, tezko rict,kolik lidi odjelo pryc, nebo kolik prijede, ale nebojte, neni to takova hruza :grinning: :grinning: :grinning:
No tak piste, jak vy ostatni, kdo nevite :wink:

28. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tedy podřidím a pujdu vás tedy počkat na to hřistě u Komerčky ale podle mapy jsem pochopila kde to je tak si asi parknu u baraku a přijdu tam.
28. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli :grinning: , já přijdu podle času, musím ráno oblíct dva kusy semnou tři, vyložit toma u tchýně a dorazit k vám, doufám, že budou vstávat v 8 jako obvykle....zase bude ráno vzrůšo :dizzy_face:
takže raději se s vámi nedomlouvám, abych nebyla brzda, jen dotaz oli byt č.??? nebo příjmení ať nezvoním na všechny
28. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze akorat Sluni nevi presne,kde bydlim? :confused:
28. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek