• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahojky holky, zítra taky dorazíme, dříve jsem tady nestihla napsat, ale Oli mi psala, že se plánuje u ní srazík. Záleží jak se chcete sejít, já vím přesně kde Oli bydlí, takže buď se můžeme sejít u toho Mondu a dojet autama k Oli, je to vlastně jen o 1ulici dále. Pač malý ještě sám pořádně nechodí a nést ho od Mondu až k Oli na rukách by se celkem pronesl, ale jak to tady tak pročítám tak nakonec kromě Sluni všichni ví kde to je, takže to nebude takový problém se domluvit. Tak jak tady Sluni pisne tak se domluvíme, zítra ráno tady ještě kuknu. Mějte se moc pěkně a zítra se na vás těším :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já to taky najdu neboj akorát který byt nebo aspon jméno jestli tak mi napiš do ip
28. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak i já jsem sem dorazila :slight_smile:
No, sice nevím ganz přesně, kde to je, ale to najdu :wink:
Tak mám teda čekat u Mondu, bude tam někdo nebo se sejdeme na místě?
Mi je to fuk, ráno akorát vezu babičku do Tyry, pak pojedu na Třinec.
Veru, nebo když tak písni SMS, kde budeš čekat, jestli budeš čekat :wink:
28. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cca kolem 9:30 u Olina baráku, abychom tam na ni nezvonily každá zvlášť, to by taky šlo :wink:
28. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, tak taky budu (snad budu ráno stíhat) 9:30 před barákem u Oli, ale jak jsem psala, kdyby někdo chtěl klidně přijedu před Mond a pak můžeme společně autem k Oli.
28. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přizpůsobím ostatním, jestli vás bude víc před Mondem, dojedu tam, jestli u Oli, tak vás najdu tam...
28. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájoš si ještě hoví v lužečku :grinning:
29. říj 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano, tesime se na vas :wink: Sluni mi psala smsku, ze dorazi k nam, cislo na me ma, vlastne i vy ostatni myslim, tak budu na telefonu popr.navigovat, ale jste holky sikovne a najdete to :grinning:
29. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, jj to taky vždycky bývá jak se někde má jet tak dětičky vyspávají a když to člověk potřebuje tak to né to jsou čilé :grinning: Takže asi to tak chápu, že nakonec se sejdeme všichni před barákem u Oli.
29. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, presne tak Miso :grinning: :grinning: :grinning:
a mist k parkovani je dostatek :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
My se jdeme krapet zkulturnit, Kájoš už je oblečená, akorát nepodala výkon na nočníku, tak si to asi nechává do plínek k Oli :grinning:
Tak já končím, pa za chvíli, mamky :slight_smile:
29. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moc mě mrzí že jsme nedorazili. Určo jste se měli fajně. My už jsme v devět sedli do auta a chtěli vyjet směr Třinec ale auto vypovědělo službu. :rolling_eyes: :confounded: No a než bych dojela busem tak aby jsme se oblikali a jeli nazpět. Achjo :frowning2: Já se na vás tak těšila. :cry:
29. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka Verunko :confounded: my sem se na vas taky tesili :frowning2: jak naschval fakt :frowning2: no tak priste :wink: :wink:

Bylo fajn holky, uz je nam po vas smutno, takovy klid :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: moc dekujem za vse, a hlavne, ze sme vas videly :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bylo super dojeli jsme dom Naty snědla polívku a spala 3 hodiny jak dudek ještě jednou dík za hezké dopoledne
Veru příště to určo vyjde :wink:
29. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fotky super,....veru příště to vyjde-není možné

holky tak si představte, že během té návštěvy se Nelince vyklubala ta dvojka dole a aby toho nebylo málo, tak mi Nelinka cestou usnula v autě, (to tu ještě nebylo), sice se doma probrala, zhltla celou misku polívky a vytuhla na 2 hodinky - musela jsem budit, kdoví jak dlouho by spala, co mi z toho plyne?? budem muset k oli na návštěvu asi častěji :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem ráda, že jsem vás konečně osobně poznala, všechny se mi líbíte :wink: a doufám, že My jsme vám taky sedly, jo a taťka doma říkal, že byl zlatý klid - tak nevím jak to myslel :sweat_smile:
30. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAKŽE CELKOVÝ DOJEM SUPER
30. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,

taky musím napsat naše zážitky, bylo suprově, děkujeme milým hostitelkám, malé a hlavně velké za všechno !!!
My jsme spavou nemoc "nechytily", Kájka doma ležela hodinu a půl v postýlce a vykládala plyšákům zážitky a ve finále usla jen na půl hodiny, ale i ta byla dobrá :grinning:DD
Jinak nám se srazík moc líbil, fakt super, už se těšíme na další, snad do té doby naše Kájuše zapomene "plakánkovat" :wink:

Dadu,
gratulka k zoubku !!! Super :wink:

Dala jsem nějaké fotky na FB, pro ty, které tam nejsou, přidávám něco i sem :wink:

30. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky super a psala jsem si na FB s renčou příště jí mám dát vědět půjde moc ráda že je škoda že jsem jí nedala vědět že by šla ráda
31. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Fotečky ze srazíku super! :slight_smile: Hezké dětičky a sympatické maminy :wink: Vypadá to, že jste i to hezky užily, tiše závidím :dizzy_face: Taky bych se někdy chtěla k vám přidat-jestli můžu..
Jinak se máme fajně, Natálka už má 8.měsíců-8100g+70cm, běhá po čtyřech, všude si zaleze, sama se posadí, no už je to malý urvišek a s bráškou lumpačí o stošest :slight_smile: Zoubek zatím nemáme žádný, ale ukecá je jak správná baba, i rozčilovat se umí, nejlíp jí jde mama,a pacipaci pacičky, i zamávat pápá, prostě naše šikulka :sunglasses:
A z Kubíka už je velký školkař :slight_smile: Ikdyž někdy se mu jde těžko, ale zvládá to statčeně-někdy líp než já :sweat_smile:
Přidala jsem pár nových foteček, tak jestli máte chuť, nakoukněte :wink:
2. lis 2010 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...je tu někdo kdo bydlí v ropicích? Jsem rodilá ostravačka a moc jsme chtěli nějaký domeček v ostravě...ale nějak nemůžem nic vymyslet a koukám že tam se prodávají krásné a levné domky....tak by mě zajímalo jak se tam bydlí... :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vafle s Ropicí neporadím, vždycky jen projíždím..

no to je dost Dáši, že se ukážeš, zrovna na tom srazu jsme na tebe vzpomínaly, že ses dlouho neukázala, take choď častěji nebo dej někomu na sebe kontakt a příští sraz ti určo dáme vědět,
to je super, že se mají oba tak rádi, Natálka je šikula, teda ale uteklo to, vůbec mě nenapadlo, že už má 8m, no a Kubík je taky už velký chlap, příjde mi, že je podobný na Martina a Natálka zas na tebe, ale to je jen můj názor,
takže fakt kukni a napiš častěji ať se líp poznáme, třeba na tom srazu
3. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vafle Petis myslim bydlela v ropici,skus se zeptat?
Jinak já taky přidávám pár foteček
3. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jich jen pár vybily se mi baterky ve fo´táku :astonished:
3. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasováno, krásná princezna
4. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den holky, venku je krásný sluneční podzimní den, doufám, že bude tak hezky aspoň do konce měsíce :slight_smile:
sluníčko - taky jsme poslali hlas naši jmenovkyni :wink:
dadu - podobu dětí na nás si myslí hodně lidí jako ty :slight_smile: a asi to tak bude :wink: a kontakt na mě ti písnu do ip :wink:
5. lis 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vafle
Ano, já pocházím z Ropice, nyní bydlím v Neborech, s oběma lokalitama jsem spokojená :slight_smile:
Kde máte vybraný baráček? Zkus mi hodit odkaz, jestli nějaký máš, pokud to podle obrázku poznám, tak ti popíšu, co a jak je v okolí atd...
5. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
sluníčko - hlas přidán, krásná princezna.
Jinak holky, mrzí mě, že jsem nebyla s vámi na srazu, nějak jsem neměla moc čas sem na koníka přijít a dozvěděla jsem se o něm s křížkem po funuse :slight_smile: . Ale snad příště.
5. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak hlásím, že mám dopečeno dochystáno, vyzdobeno, zítra oslavujem Tomiho 5 narozky, dort se mi nepovedl úplně jak bych chtěla, ale teď už nic nenadělám, bylo málo marcipánu :frowning2: snad to synek ocení
ale těším se,
jo a je to dinosaurus, kdo by to nemohl poznat...
luci škoda, ale příště to snad vyjde a snad to nebude za dlouho,
tak holky dobrou a zase někdy
5. lis 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek