• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahojky,
náhodou DADU, hodnotí se i snaha, ne?
Dortík bude dobrý, neboj a Tomášek určitě Dina pozná !!!
Jsi dobrá, že se takhle dáváš do pečení, já upeču zákusek, cukroví, ale do dortu bych se nedala ani náhodou.
Mám moc šikovnou kamarádku (kdo jsou na FB, tak se podívejte ke mně do přátel na Simonu Cieslarovou Kanderovou, album s dorty má veřejně přístupné, je šikulka, dorty chuťově skvělé, tak kdybyste někdy chtěli někdo upéct nebo z vašich známých, dám kontakt)
Já mám u ní objednanou Včelku Máju na Kájčiny 2 narozky :wink:
DADU,
měla by sis zřídit FB, abys byla v obraze, nebo ti ti nějaké fotky nakopíruju, kdbys chtěla.
Jo a pro tebe jsem zřídila na Rajčeti tu naši koupelku, abys taky viděla :
http://petiska.rajce.idnes.cz/Koupelka_WC/
Uživ.jméno : koupelka, heslo WC :wink:
A pořádně to dnes oslavte !!!!!!!
6. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti koupelna super taky mame oranžovo bílou
A dorty sem koukala nádhera určitě si nějaký objednám až bude mít Natynka rok :wink:
6. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti hezké, ty barvy nejsou moje favoritky, ale je taková moderní, čistá, bez přeplácání, fakt hezká
6. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
díky.My to tu máme fakt pidi malinké, koupelka je cca 1,5x1,5m
DADU, jasně, každému se líbí jiné barvičky:wink:
7. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
DADU,
jak se vyvedla oslava? Fotečky budou? Těším se na ně :wink:
Dortík byl určitě skvělý a každý se oblizoval, jsi šikovná mamča, já fakt smekám když se někdo pustí do takového díla, whaw.

Na kdy naplánujeme další srazík? Chtělo by to ještě letos, ne? těšíme se, že brzy strávíte dopoledne u nás :wink:

My máme krapet rýmku, sice nic hrozného, normálně ven chodíme, snad se to nerozjede !!!
7. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojík, tak oslava se - myslím - vyvedla Tomášek byl spokojený, lidi najedený až k prasknutí, teda prý, dort chutnal, soudě podle toho, že si přidali a už není, šlehačková roládka taky není, nezbylo skoro nic, kapku masa a šťávy, takže super, fotky budou jen je dám do pc a hned je tu šupnu....jo a ještě k tomu dortu, Tomi poznal, že je to dino, dědeček řekl, že je to ještěrka a ještě někdo podotkl, že by to mohla být najedená žížala :wink: :angry: :grinning:
7. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fotky z oslavy jsou ve fotobloku
7. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda Dadu nahodou se dort povedl, oceňuje se snaha a nejhlavnější je že to Tomík poznal že to je dino.
Fotečky taky pěkné.

@petis Peti koukla jsem taky na dortíky od tvé kamošky a má je fakt úžasné. Normalně se vyprdnu asi na pečení a objednám si taky pokud nebude cena moc vysoká.

Jinak jsem pro srazík ještě tento rok. Klidně kdykoliv jen to naplanovat. Doufám že mi pro tentokrat to auto nechcipne.
7. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka
Veru, myslím, že má ceny rozumné, aspoň teda mě se zdá.
D8m pak vědět, na kolik vyšel dort pro Kájku, ale třeba pro tchána dělala na 50tiny pivo-ležíka 10tku a vzala si jen 200,-
Myslím, že se to pohybuje kolem 200,- za 1kg, ale pak samo záleží na náročnosti, co si kdo vybere.
7. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo podotýkám, že Simonu znám, chodila semnou do stejného ročníku na střední, jen ona byla áčko a já béčko
8. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 200 za dost se mi nezdá moc
My jsme nechali udělat taťkovi na narozky salámovou slečnu taky byla super mam ji v albičku
Dadu fotečky supeer a dort musel být dobrý :wink:
Jo a pokud by byl další srazík ráda se přidám auto mi zatím jezdí tak není problém kamkoliv dojet první srazík byl super :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Svět je malý, co ?
8. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Ona sem taky kdysi chodívala, nevím, jestli jsi tady na ni natrefila, měla tu i pár fotek :
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/sajmon113/

Sluníčko,
ono to bývá 200,- za 1kg dortu, podle náročnosti :wink:
My tehdy pro tchána měli malý dortík, jen tak místo bonboniery do ruky :wink:
8. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadu -dortík překrásný a hlavní je, že se líbil oslavenci, fotečky taky moc pěkné :wink: :wink: z Tomíka roste pěkný chlap teda :wink:

Peti - dneska sem na FB koukala na ty fotky od Simci - a určo jí budu psát, v lednu má zdeněk 30 tak ať má hezký dortík, já se s tím taky každý rok s*át nemusím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pro srazík sem taky - pokud by byl u Peti nebo Dadu, dorazím busem nějak :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem viděla Míšu a Oli s kočárkama na terase kolem 11 :slight_smile: ale ony mně asi nee čekala jsem na bankomat :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, která z vás je už unavená - koukněte na http://www.slevopark.cz/default.aspx :wink:
11. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak co dárečky, máte vybráno? My máme pro Hani lego dvě krabice, pak dvě krabice vláčků z tesca a tabuli oboustrannou...a ještě jeden max dva dárky a fajront :wink: spíš pokud ještě rodiče dají penízky - páč tcháni už dali něco - tak dáme na účet u poštovní spořky :wink:

14. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, vůbec nevím, od tchýně dostane Nelinka kočárek na panenky a zbytek nevím, náš tati chce od ježíška kolečkové brusle..... :wink:
15. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u n ás bude letos ježíšek smutný dnes odpoledne mi zemřel tatínek :frowning2: :frowning2: ale byla jsem s ním a rozloučila se
15. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz Katuško, moc moc mě to mrzí :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: upřímnou soustrast :cry: kdyby něco, přijď se vypsat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mě to moc mrzí, je to smutné, když odejde někdo, koho máme moc rádi. Myslím na tebe, Katuš.
16. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kači, upřímnou soustrast, vím jak ti je, taky jsem toto prožila, kdyby něco napiš a jinak ti přeju hodně lásky a síly, kterou načerpáš z malé Natálky, já to dělala taky tak, bylo to snadnější.
16. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc holky hodně to bolí ale mohla jsem se s ním rozloučit,pohladit ho a držet za ruku byla jsem s ním 5 hodin včera než umřel a stíhla mu všechno říct bude mi chybět ale život musí jít dál a Dadu má pravdu Natálka mi dává sílu a s ní se člověk musí zasmát :slight_smile:
16. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickoseznam.cz
Kači, je mi to moc líto, přijmi i mou upřímnou soustrast.
Držte se.
16. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak pohřeb už máem za sebou tak snad už bude jen a jen lépe
A co další srazík mohli bychom nějaký další naplánovat už jsme se dlouho neviděli:slight_smile:)))
20. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem pro, můžem zase u nás :sweat_smile:
20. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidˇo se srazíkem souhlasím :slight_smile:
20. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky souhlasím a taky nabízím místnosti :wink: :grinning:
21. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky.
U Oli jsem nabízela, že se příště můžem sejít u nás, tak to samozřejmě platí !!!
(nemůžem to nechat jen na Oli a Haničce), ale jestli se Oli nemůžeš dostavit, nejsi mobilní, tak samozřejmě zase rády dojedeme my :wink:
Můžu snad prakticky kdykoli, zatím nevím, kdy něco mám ... teda akorát zítra, to mám u nás doma "školičku"-jak se scházíme s kamarádkama každý týden, tak to bude šou :grinning:
21. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mužu taky prakticky kdykoliv kromě zítřka. Ale kdyby se to konalo odpoledne tak o pul pate musím byt doma a předat auto manželovi do prace
21. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek