• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Kouknete na tuto stranku http://cp.c-ij.com/en/index.html jsou tam super veci na vystřihovaní a ruzne tvoření
21. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se orientuju ze dne na den, kdysi jsem plánovala, teď s našimi dětmi je to fakt ze dne na den, někdy jsou světlé výjimky a plánuje se na dýl, takže buď se přizpůsobím nebo to vyjde nebo ne :wink: :grinning:, ale určo vás ráda uvidím všechny
veru dík za odkaz - už jsem kukala
22. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chcete spíš dopo nebo odpo?
Asi možná spíš dopo, tipuju, každému spí děti po obědě jinak ... my spíme většinou od 12-14, ale třebas dnes ještě neusla a já mám nervy jak špagáty, zasrané zuby!!!
22. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky spíš dopo, Peti vydrž a díky dorazil včera - hezké počtení
23. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne je to jedno kdy
Peti my už máme taky zoubek včera sem objevila kousíček tak čekám až se úplně prořeže takže v noci pláče přes den je protivka a k tomu zvýšená teplota po očkování včera takže paráda:slight_smile:)
23. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak život běží? Vidím, že už se tady delší dobu nikdo neukázal. No jo, každý asi gruntuje a peče cukroví. Nebo sháníte dárky, že jo? Tak to moc nepřehánějte a pojďte tu zase něco napsat :grinning:
6. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám napečeno ä dárečky už povětšinou taky:slight_smile:
Co ten náš srazík asi se už nestihne do konce roku každý má asi teď práce dost
U nás už jsou dva zuby a blbě spíme protože se Nany naučila kutálet v noci na břicho a pak vřeští a tak to máme celou noc
Dneska jsme byli pro stromek v Polsku tak až vygruntuju ozdobíme ho :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám taky něco napečené, ještě mě čeká úklid, ale nebudu to nijak přehánět. My teď bojujeme s rýmou a nachlazením. Gabka měla přes víkend horečku, ale teď už je to dobré. V noci naštěstí spíme dobře. :slight_smile:
16. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

u nás nic zásadního, Hani má od včera trochu rýmu, nic hrozného, ťuk ťuk snad to tak i zůstane celou zimu :grinning:
Napečeno taky něco máme, úklid nějak nehrotím, uklízí se celý rok ne :wink: :sweat_smile:

Stromek strojíme až z 23-24.12. když Hani spí, ať má ráno překvapení :wink: Ty užaslé očička stojí za to :dizzy_face: :dizzy_face: Dárečků máme taky pár, 4 krabice lega, 2 krabice vláčků z Tesca, a nějaké drobnosti k tomu ;) Ještě Zdeněk dělá postýlku pro panenky a mě čeká matrace a povlečení ušít :wink:

Tento týden máme už taťku doma, tak je to super, páč přes rok pořád v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen se chci zeptat nějaká čerstvá maminka nebo nastavající z Havířova? Děkuji Gabka
19. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabčo, co vím, tak jsou všechny holky z okolí Třince, Bystřice a dvě jsme z Těšína. Nevím o nikom, kdo by tu byl z Havířova. Zkus si v diskuzi vyhledat, jestli tam není přímo Havířov. Vím, že třeba holky z Karviné mají svou diskuzi.
22. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky a Kamarádi,
přejeme Vám krásné Vánoce a vše nejlepší do Nového Roku :slight_smile:
Peťa s Karolínkou ...

23. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky se přidávám a přejeme s Naty krásné a veselé Vánoce,spoustu dárků pod stromeček a do nového roku hlavně hodně zdraví,štěstí,lásky a hodné dětičky
23. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
taky Vám všem přejeme krásné a veselé vánoce a hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka v Novém roce
Míša a Tobiášek
24. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky Vam prejeme vsichni krasne Vanoce,uzivejte co nejvic jiskricek v ocich Vasich deti a pohody:slight_smile:.
Gabina s rodinou.
24. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my taky, doufám, že včera byl krásný a štědrý ten Štědrý den, další svátky hlavně hodně klidu a do roku 2011 abysme se měli všichni tak dobře jako tento, ale spíš líp... hlavně zdraví, lásku, dobré přátele a spokojenou rodinu.
25. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky sice později ale taky vám přeji krásné svátky a do nového roku šťasný krok, hodně štěstí, zdravíčko :wink:
26. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co pěkného vám a dětem přinesl Ježíšek??? :wink:
26. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj holky,

jdu popřát krásného Silvestra a super příští rok, ať máme zdravíčka a všeho, co si přejem,dost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám všem krásný nový rok, užijte si dnešní večer :slight_smile:
31. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
další těhulka z Ropice Za lesem... 29.tt, klučina to bude...
3. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulisek1988 juuuuu taky tak taky tak :wink:
4. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám nové těhulky ... konečně se to tu trochu rozroste :slight_smile:
5. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcatka byla ste nektera posledni dobou nakupovat v polsku vecicky na uplne mimi do porodky a tak?Jestli se to tam jeste vyplati.Vim ze jinak tam je obleceni teda uz na urovni nasich obchodu :unamused: ale nevim jak s temi soupravickami :sweat_smile: Dekujiii a krasny den
6. led 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nové těhulky :slight_smile:
Já su taky Ropičanda :slight_smile: rozená a žijící tam 25 let, teď jsem o pár km vedle :wink:
MARGOT,
já už teda doma mimi nemám, ale v Polsku jsem nakupovala malinko. Většinu věcí měla Kájka z Tesca-bodýčka, overálky. Z Polska jsem něco málo kupovala v obchodě který je přímo naproti křižovatky,ještě před žel. přejezdem.
6. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petis ja sem teda z trince to sem nepodotkla :slight_smile: sem prave v polsku nakupovala pri prvnim a ted se mi tam teda uz moc nechce jeste v te zime bleeee. No uz bych mela koukat kde co a jak je toho ted hodne tady tech obchudku :sweat_smile:
6. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margot, my jsme v Polsku nakupovali, ale spíš než oblečení, tak takové ty potřebné věci typu vanička,..... Ale to jsme byli pro to v Bielsku. Ale jinak v Tescu se dají koupit hezké věci, pokud to už není vybrané.
9. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no vanicku a tak mam od prvni.Ted kazdy basni o tom Bielsku no asi tam taky zajedem.Tesco ma krasne veci jeste nakeho "Oslicka" co natrese a bude supeeer :grinning:
10. led 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám všem daří? Dlouho už se tu nikdo neukázal? Mám otázečku: Co říkáte na to, že z Třince bude odcházet tolik doktorů? Myslíte, že to může dojít až tak daleko, že zavřou nemocnici? Holky, co jste z Třince, nemáte nějaké informace?
17. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamina byla na ocnim a doktorka pry uplne nadavala ze vubec nevi co bude delat ze tak strasne doktoru odchazi ze to vazne vypada ze ji zavrou!A vcera na gynde mi taky doktor rikal ze kdovi jestli se tu za dva mesice bude rodit takze vypada to strasne ale ja bych to tak cerne nevidela prece nezavrou vsechny nemocnice!A kde by asi tolik doktoru slo :wink:
19. led 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek