• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
veru díky moc, Nelinka je z toho šílená, máme furt obsazené pc, protože to pouštíme z toho youtubka, tak bysme jí to dali na dvd a ať si blbne v pokojíčku,
já ti pak zato dám čisté dvdčka
5. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@daduda Stačí ti to jako DivX? Přehravá vám to vaše DVDčko? Nebo jako DVD...
6. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru divx nám to nepřehrává, máme starou vykopávku, prosila bych o obyč dvd :wink:
7. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak to na nás padlo jako těžká kláda, dětičky nemocné, myslela jsem, že to zvládneme sirupkama, ale přidala se teplota tak jsme šli navštívit mudr. no a máme antb, oba milášci mají zahleněno a zahnisáno vše, naštěstí jen průdušky ne. no a já mám od včera taky teplotu, ale nevím z čeho, rýmu ani kašel nemám, v krku mě nebolí, zato celé tělo jako z olova, tak buď taky jsem někde něco chytla nebo se projevila ta 2 měsíční nespací kůra... :frowning2: zase se ozvu, teď se pokusím trochu hajat, službu u dětí převzal Radek
10. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím, u nás naštěstí jsme všichni zdraví. Gabča měla zánět průdušek, ale už je v pořádku. Jinak se moc raduji, jaké dělá pokroky. Naučila se sama si sednout, začala lozit po čtyřech a dneska jsme kupovali papučky, protože už se všude staví a docela ji to u nás klouže.
Jinak všem, kteří jste nemocní, přeju brzké uzdravení. :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak co nového?
já ještě týden do práce a pak už s Hani zase doma, tatínek nám jde do práce :wink: už se na to moc těším, 1,5 měsíce doma, než Hani nastoupí už na celý měsíc do školky :sweat_smile: chjo, jak to uteklo :pensive:

Tento týden chodí do školky zase, i se spinkáním po obědě, včera to zvládla, tak sem ráda :dizzy_face:
Bychom se mohly srazit zase v březnu - dubnu, jak bude líp, tahle zima, ostatně jako každá zima, mě už nebaví :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zima dycky tak 5 měsíců v roce pomalu :angry:

co vy snažilky, nemáte nějaké nové zprávičky?

22. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky hlásím že se podařilo. Čekáme druhé miminko :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak my jsme zdárně po antibiotikách, zdá se, že dobre, Tomášek je v pohodě skoro úplně a Nelinka má ještě rýmu, dr říkala, že ještě 5 dní po ant. by se mohla čistit, tak to stopnu,
Oli máš pravdu, zima je fakt dlouhá a bez toho sněhu je to ještě nudnější
jojo utíká to, všem
před pár měsíci se to tu hemžilo miminečkama a už jsou to roky
jinak gratuluju všem k jejich úspěchům, zítra chci začít dávat Nelince jen kalhotky, uvidíme asi budeme jen prát a sušit, sranda byla při jejich nákupu, koupili jsme nejmenší na našem trhu a Nelince to na řitce plandá.....
tak pa a zase napíšu
22. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gratuluju veru strášně moc, moc, moc, vše nej a drž se a opatruj
22. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, velká gratulace, teda to vám vyšlo hned, ju? Super. nebo jak dlouho jste se snažili?

Hlásím, že my miminko nečekáme, zatím se nepodařilo.

Dadu,
super, že jsou dětičky zdravé. A držím palce na odplenkování. My jsme přes den jen v kalhotkách, na noc má plenky. Čůrání nám jde, ale hovína ne, bojujeme s tím od prosince a nejde to a nejde.
Oli,
tak brigádka je u konce. My jsme zrovna byli vedle tvé prácičky objednávat postel pro Kájku. Super, že je Hani ve školce šikovná. Já jsem zvědavá, jestli mi Kájinku někam do školky vezmou ... :unamused:
22. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti povedlo se hned. A to jsem si myslela ze jak dlouho se nebudeme snazit. Jinak segra je těhotna taky. Jsme jen o mesic.
Tak už jste objednavali postel jo? Jaká a za kolik vas vyšla?

Davidek je taky pres den bez plíny. Kakání nam jde ale to čuraní - pokud se ho porad neptam tak na to zapomina. :unamused:
23. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak hlásím, že odplenkování zase bude muset počkat, dneska ráno se děti probudily zase zahleněné, já už fakt nevím, jsou doléčeni antibiotikami, nikam s nima nechodíme, nikdo nechodí k nám, a zase je to tu, zelená z očí a nosu po ránu,
proto nechci Nelinku ještě dávat do kaťat, jednak by se počůrala a nechci aby ještě prochladla, radeji ještě pár dní v plíně, ale dávám tak max. 3 dny a pak to už taky nevydržím s nervama, furt přebalovat jako nějaké mimi, když ta opica je chytrá jak rádio, musím se pochválit s jednou věcí, abych ji jen nepomlouvala, Nelinka skládá už věty, takže mluví furt fakt jak rádio

Peťko, přeju ať to taky brzo klapne....

p.s. my se nesnažíme, 2 stačí :wink: :grinning: vesele beru tabletečky

jo a příští čtvrtek jdu na ukázkovou lekci aquazumby, musím s tím svým tělem něco dělat
23. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky moc zdravím

@verrrunka Veru moc gratuluji opatruj se

@petis Snad se vám brzo zadaří.už si dlouho nebyla na zumbě :slight_smile:

@ola84 Ty už máš místo na stálo až pujde Hani do školky na plny uvazek?

@daduda Snad budete brzo všichni zdraví,taky sem slyšela o té aquazumbě může to být super ale já chodím každé pondělí na zumbu normální a jsem nadšená

Jinak já jsem plně zaměstnaná bud v práci nebo s malou,je šikula už asi tři týdny běhá po 4 jak závodník,chodí kolem nábytku a všude se staví,sama sedí už dlouho je šikovná,a sní všechno co jí dám :grinning:
Když sem v práci je s manželem a zvládají to skvěle,já se odreaguju v práci a k mateřské budou penízky :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na obyč zumbu bylo už plno, tak zkouším tu aqua, taky se musím domluvit se svými zády, norm. zumbu mi můj dr. moc nedoporučil, uvidíme, chtěla bych
23. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verrrunka Verunko, obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@slunickoseznam.cz Kači, nn, místo budu hledat :sweat_smile: a gratulujem k 5.zoubku a šikovnosti Natálky :dizzy_face:
24. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@daduda dobrá hláška ohledně dětí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a s mluvením, nám furt mluví jak ťaman, ale to příjde, už pár hlášek ze školky donesla :sweat_smile:

no a ve školce mělo jedno dítko spálu, tak se hrozím, kdy to Hani donese...nakazili se dvě děti z Haniné třídy, a tento týden zatím nikdo, tak uvidíme :frowning2: :rolling_eyes:

a ten mráz a smog venku mě tak sere holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kruciš
24. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verrrunka
Tak to je super, že vám to klaplo hned, whaw :wink:
Máme pro Káju objednané zvýšené jednolůžko od DOmestavu. Takže bude mít pod postelí bunkr a taky se tam aspoň uklidí hračky ... teda taková je má vize :grinning: Teď jsme doma předělávali náš pidi byteček, ložnici jsme "přepůlovali" závěsem, za kterým spíme my a zbytek pokoje má pro sebe Kája. No není to sice nic moc, ale i za to jsme rádi. V obýváku nám přibyla nová skříň na naše věci.
@slunickoseznam
Jj, na Zumbě jsem nebyla, minulé pondělí jsme byli v Ikea kupovat skřín a doma jsme byli před 19, totálně jsem to nestihla :( A teď jsem neměla hlídání, Palo měl poruchu v práci a vrátil se až v noci. Stáhnul mi Zumbu na DVD, tak zkouším i doma, ale je to teda úplně o něčem jiném ty sestavy.
@Ola84
Ani nemluv, to počasí mě taky se*e, ven skoro nechodíme, nebo jen do auta a z auta, už by to mohlo skončit. A už máš nějakou vizi, kam pak do práce? Snad Hani spálu nechytla !!!
@Daduda
To je škoda, že jsou děti zase marod :frowning2: Ty musíš být taky KO, držte se a léčte se !!!

24. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,,,,
tak jsem dostala od kámošky kapky do nosu co napsala mudra jejímu chlapečkovi a po dvou dnech je Tomi bez rýmy a Nelinka je taky mnohem lepší, kašel jen trošku ráno, takže paráda
starat se o dva nemocné drobky je docela dost velký záhul, hlavně když v noci nespí, teď jsme se do takového stádia naštěstí nedostali, už snad bude dobře

no my taky koukáme po posteli, ale po patrovce, v pokojíčku nemáme tolik místa, dvě postele by se tam vlezly, ale pak by tam bylo málo místa na hraní, tak uvidíme kdy a za kolik se nám podaří něco sehnat, každopádně chceme aby Nelinka od dvou let spala s Tomáškem v pokojíku, snad prospí celou noc, protože tlačit se s ní ve třech v posteli není moc pohodlné, zvlášť když ona pořád v noci ve spánku skáče jak koza

jak spí vaše batolátka? a co mají na sobě, Neli má body, štrample, pižamo, to proto, že se pořád odkopává a pak je studená jako led
24. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@daduda
My jsme právě šli do postele od Domestavu, sice jsou teda dražší, ale zase se dají kombinovat, právě že my taky nemáme místo - Kájin pokojík je i naší ložnicí, proto jsme to řešili tím vyvýšeným jednolůžkem, je metr nad zemí, pod tím může mít hračky apod. a kdyby byl druhý prcek, tak se dá postel nastavit a je z toho normoš dvoupatrovka, nebo kdyby se nezvyšovala, tak jde dát pod ní druhá postel do Lka. No je to variabilní.
Super, že zabraly kapky do nosu !!!
Kája spí dobře, teda aspoň se mi to tak jeví :slight_smile: Budí se mi sice jednou, ale dostane mlíčko a spí dál. A na sobě má na noc bodynko, ponožky a pyžamko (gaťky a vrch s dlouhým), taky se odkopává, už se těším na velkou peřinu !!!
24. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@daduda no Hani dávám jen pyžamko klasické a ona je spíše zpocená, ale okno má pootevřené celou noc a my balkon v ložnici taky a to tam netopíme..taky se stane, že příjde za náma trošku studená,jak se odkope, a šup k nám...ale to není často, tedy že by byla studená, chodit k nám chodí každý den :sweat_smile:

@petis Jéé to budete mít krásné :wink: mě se taky ty "patrovky" líbí, ale u Hani bych měla strach, jelikož my sme kupovali postel už v roce, tak tohle nešlo :grinning: a kámoška má s tou skluzavkou, a ta je teda prudká jako svah :sweat_smile: musí tu skluzavku podpírat na tom spodku, aby to nebyl takový sešup :grinning:
25. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no my se taky dívali na domestav, ale bojujem s penízkama, takže tyhle varianty padly, máme vyhlídnutou dvoupatrovku ze dřeva, teď koukáme po madracích, taky si myslím, že odkopávání přestane s velkou peřinou, u Toma to bylo taky,
jo a prospí celou noc, hlavně když spí semnou, když spí sama tak v průběhu noci se probudí a připendí k nám a vykope manžu :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@daduda Tak mě se Hani odkope i pod velkou peřinou :sweat_smile: :grinning: :grinning: já jí ty cípy od peřiny zadělám mezi matračku a rám postele, když usne, a příjdu po půl hodce a ona jedním kopem odkopaná :grinning: :grinning: tak to vzdávám :wink:

My sme s tou naší spokojení, hlavně to lůžko výsuvné, jak tu lítá ségra, tak to bylo ideální, že nemusela spát na gauči :wink:
http://www.nejlevnejsinabytek.cz/viceucelove-luzko-8808-vcetne-rostu-borovice-p-38342.html

ale až budem mít dvě děti, to nevím, či jedno bude spát dole, druhé nahoře :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky necháváte děti tady u nás očkovat proti klišťatům?Teda na ty nemoci samozřejmě... :slight_smile: tak se bavime s kamaradkou že ji mudr říkala že u nás to není a naše taky to říka tak by mě zajímaly vaše nazory... Jinak krasný sluníčkový den všem!!!!
2. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj margot, tak my Tomáška přeočkovaného máme, Nelinku zatím ne, jde o to ujasnit si, jestli s dítětem pojedeš třeba na dovču do Jeseníků-kde ten výskyt těch nemocných potvor je, nebo jestli budeš chodit jen tady u nás po lese, asi tak jsme si to říkali my
jo a třeba manža, když byl v Nizozemí, tak tam nachytal klíšťata (naštěstí nic z nich nechyt), ale tady u nás měl za celý život jen jedno, já neměla v životě nikdy ani jedno(ťuk ťuk) a sousedka chytla u nás v okolí vždycky když vylezla na trávu mimo cestu, někdo je asi přitahuje víc a někdo míň
2. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak jak se máme :sweat_smile:
Já skončila min. pondělí v práci, a už mě bolelo v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od úterka ucpaný nos, hlava, hnusný kašel, horečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až včera sme vylezli ven konečně a dneska zas venku tááák krásně že jo :grinning: jinač koho znám, tak je nachcípaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt tohle počasí na zabití :unamused:

no očkovat asi nebudem....já sem měla klíště naposledy v 14 letech asi a pak loni ty dva klíšťáky v Lištné a Hani nic...taky myslím, že na někoho lezou víc a taky je to o "štěstí" kam člověk šlápne :sweat_smile:

10. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj, musím zaklepat, my jsme zdraví a doufám, že už nic nechytnem....teď přemýšlíme o dárku pro Nelinku k těm jejim 2 ročkům, včera jsme v hypce koupici stůl a 2 židličky za 350, vzali jsme poslední kus, nějaké paní přímo před nosem, no smůla byli jsme tam rychleji a jeli skoro fakt jen pro to
jinak nic nového, těšíme se na jaro a dneska to zas nevypadá, že bysme byli o krok blíž
10. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak pro změnu jsem nachcipaná já. Bolí mě celý člověk a v krku obrovský knedlík.
@daduda konečně jsem se dostala na ty dvd tak zítra bych měla mít hotovo. V sobotu jsme měli tatkovu padesatku a já se učastnila organizace, tak mi nezbýval čas. :sweat_smile:
10. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru to fakt není životně důležité....

a poslední novinky od nás, vypadá to nadějně, Nelinka se dneska ani jednou nepočůrala, vždycky si přinesla nočník, tak doufám, že to nebyl jen vyjímečný den, a druhá novinka manžu už taky bolí celé tělo, je v práci na panadolech, doufám, že to rozchodí
jo a v sobotu by měli jít naši mazlíčci k tchánům na celý den, Tomi i na noc, ale Nelinku si budu brát na noc dom, vymyslel to tchán a po hodině si to chtěl rozmyslet, že by bylo lepší jen jednoho a pak druhého, tak to jsem to zase zasekla já, buď oba nebo nikdo.... ať si taky užijou našich zlatíček, ne jen na hodinku za 14 dní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja hlásím že sem třinci pořídila nového občana :wink: Matěje :sweat_smile:
15. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@margot80
Jůůůů, velká gratulace !!! :slight_smile:
15. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek