• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
@slunickoseznam.cz jeste neprozradím :slight_smile: az 13.6. po velkem UTZ
2. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznate nekoho kdo dela Tupperware? Pisnete mi prosim email gabbis@live.com. moc dekuju
10. čer 2011 ve 04:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak mám dneska po velkem UTZ. Dopadl výborně, mimis je zdravý. A bude to chlapeček :slight_smile:

To jsem zvědavá co bude mít @Petis ... chcete to vědět??? Dneska jsme se minuly. My jsme vylézali z Kiku a vy zalezli do Dračíku? Co jste pěkného kupovali?

Jo koukala jsem jak uzamknout tu naší diskuzi.... to musíme vytvořit novou uzamčenou diskuzi nebo jde nějak uzavřít tato?
13. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka
Jůůůůůů, tak další klučina do party ,Davídek bude mít parťáka a budou si tě chlapi hýčkat :slight_smile: Jak se bude jmenovat?
Fááákt jsme se minuly? Kurňa, škoda že jsi nezavolala, koukla bych se na pupíka :slight_smile:
Kupovali jsme bazén, sice nám zabere půl hřišťátka Kájčina, ptž jsme se s manželem nějak nepochopili,kam ho umístíme, no ale neva ...
Nám už pohlaví pan dr. odtajnil, ale musím se objednat na velký UTZ, tak uvidíme, či nám to tam potvrdí nebo ne :wink:
Verčo, jak moc dopředu ses objednávala na ten velký UTZ (pokud jsi byla na Sosně) ?
14. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petis Jak se bude jmenovat to ještě nevíme. U kluka se nemužeme nějak dohodnout, u holky jsme měli jasno že by to byla Karolínka :slight_smile:
Už vám to odtajil??? No typuju že to bude určo chlapeček, že jo :slight_smile: Snad se vám podaří páreček.
Na UTZ jsme se objednavala myslím už tři tydny dopředu. Čím dřív, tím lépe. Segra se objednavala tyden před a už ji vynadali proč nevolala dřív.
Vy už máte vybrane nějaká jména?
14. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka
Díky, ciknu si tam zítra, jednak už budu zítra 17+0, takže mám 3 týdny čas :wink:
Karolínku schvaluju, krásné jméno :slight_smile:
My máme jasno u chlapečka-Honzík, leda, že by Palova sestřenka, co rodí v srpnu a čeká chlapečka, dala stejné jméno, tak bychom viděli, či bude vybírat jiné. A na holčičku se nemůžeme domluvil, resp. ta jména, co se nám líbí, tak mají svátek v říjnu/listopadu, což jsme moc nechtěli, aby měla vše dohromady-Michaelka, Nikolka.
A jak se jinak cítíš?
14. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verunko gratuluju k zdravému mimisku, teda 2. chlap, to budeš mít doma bodyguardů.... hlavně, že všechno bude ok
14. čer 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super, že očekávaná miminka jsou v pořádku. No, my bychom taky chtěli druhé miminko. Uvidíme, kdy se podaří. :slight_smile: Gabi je zlaté dítě. Konečně jsme se vyhrabali z těch všech chorob a hned se to projevilo tím, že před týdnem začala Gabča chodit. Je to super, každý den je to lepší a lepší. Teď už nám chrapká a doufám, že si pospí aspoň do půl 7. Dneska se jí to podařilo.
15. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdete někdo zítra kouknout na Pohádkový les?
28. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj oli nic o tom nevím, hoď nějaké info :wink:
28. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ola84
Ahoj Oli,
jj, my tam máme namířeno, lístky dopředu koupeny nemáme, tak snad nebude velká fronta, chceme dorazit až tak na 15:30, kvůli spaní dětí. Jak to tam chodí?
28. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí

no nemám tucha Peti, já tam ještě nebyla a to to máme pod okny téměř :grinning: No my uvidíme hlavně, jaké bude počasí, páč hlásí už buřáky na zítra :-P
@petis
@daduda Draži tady něco píšou, jinak já viděla jen ty plakáty ve městě

http://www.trinec.cz/clanek/pohadkovy-les-2011-jiz-zitra-29-6-2011/
28. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ola84
Jsem zvědavá, i dnes už měl být hyc a prdlačky, tak snad nebude ani pařák ani pršet ... taky se budem pak podle toho rozhodovat.
My máme sraz s partyjkou kolem 15:30 na místě, než dojedou chlapi z práce a až se děti vzbudí. Akce má být do 17, tak snad něco uvidíme :wink: A potkáme se tam !
@daduda
Já taky viděla letáky a četla jsem o tom na fm.denik.cz, jinak osobní zkušenost nemám :wink:

Kočky, jsou všichni zdraví že bychom se sešli než se rozprchneme po dovolených atd? Co vy na to? KDY???
Já co zatím vím dopředu, tak mám 11. a 13.7 kontroly, ale jinak máme zatím volno. Udělat to můžeme klidně u nás, i když to může být pro mnohé z vás z ruky :frowning2: Venku u nás není problém, doma by to bylo asi horší, ptž máme doma méně místa, ale taky bychom se nějak vměstnali určo...
28. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Peti taky jsem nad tím přemýšlela a klidně bychom mohli i u nás venku máme místa dost a doma taky ale je to z ruky do Bystřice ale rádi se zůčastníme
My jsme měli teď 40 horečky mudra tvrdila že má virozu ale ja si jsem jista ze to bylo zubama jako vzdy leze nam třetí 4 dole a už je skoro prořezaná jinak jsme ready :slight_smile:
To počasí mi už leze pěkně krkem hlásí tropy a kde nic tu nic zima,vítr no snad se to konečně vyletní ať z toho léta něco máme
29. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych taky byla určo pro srazík, ale leda by to bylo tento týden :grinning: příští jsou ty svátky, a pak od čt začínám pracovat na pár hodin :sweat_smile: ale pokud by byl odpol, tak to mi vyjde snad kterýkoli den, příjdem rády :wink:
Jinak nevím, jak máte dovolenky, my teda žádnou :grinning: a Míša s Tobiáškem jedou tento víkend na dva týdny pryč, pokud správně pamatuju....
29. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v plánu jet až koncem července/začátkem srpna, takže čas máme.
I k nám je to krapet z ruky (Nebory), ale nic se nedá nezmáknout, no ni :wink:
Tento týden můžu snad jen v pátek, dnes má palo svátek, zítra přijedou popřát naši, tak budu péct a chystat.
Klidně se můžem sejít i odpoledne, jen nevím, jak vám dítka spinkají, my můžeme v 16 hodin být kdekoli připraveni :wink:
29. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jako obvykle, srazík můžeme dát, je mi jedno kde, můžem i u nás, ale dojedu snad kamkoli, dovolenou máme až 22. srpna do té doby jsme volní....
Tomáškovi jsme objednali nové kolo na netu a dneska došlo, takže dnes se bude skládat a jezdit, takže pohádkový les padá, Radek má ranní, tak taky bysme tam šli na max hodinku, což se asi nevyplatí, možná příště, doufám, že se teplo dostaví, bazén napuštěný a zatím na nic...
takže se domluvte a dejte vědět, já se budu orientovat podle vás, a kdyby náhodou to nemělo být kde, tak u nás fakt klidně... :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aNelinku jsme včera zase ostříhali na chlapečka, byla moc hodná, nemůžu si ale zvyknout, je ještě drobnější - aspoň mě připadá -
29. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my už máme dovolenku za sebou. Byli jsme na týden v Krkonoších. Počasí fakt super, vůbec nám tam nepršelo. Tak ať se vám ty dovolenky taky podaří. :slight_smile:
4. črc 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro srazík a přijedu kamkoliv. Z nachlazení jsme se ted vyhrabali tak ted už jsme volní až do 20.srpna kdy odjiždíme na dovču. Nejlepe by to bylo ted během července....
4. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ten srazík¨? Aby jsme ho stihli ted v červenci. Co některý den příští týden???
12. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já příští týden nevím, že bychom měli něco mít, takže jsem pro :slight_smile:
13. črc 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tak my nemůžem v sobotu a asi čtvrtek odpo něco máme, ale není to ještě jisté, jinak volno...
13. črc 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásím, že středa odpoledne plná - omlouvám se.. co tak úterý odpo u nás nebo chcete někde do venkovní hospůdky
13. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to uterý taky brala a klido u tebe Daši a pokud by mel nekdo problem s cestou tak mužu přibrat autem
13. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky myslím, že by neměl být v úterý problém :wink:
Místo je mi jedno kde, můžem u nás, u Drahuš nebo i do hospůdky ... to mě napadá zase baránek pro variantu hezkého počasí nebo pak ten poutek v Blackhillu nad Hypernovou, kdyby bylo škaredě.
13. črc 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky v úterý volno dopo sice jdu kvůli dědictví ale odpo máme volné a dojedu kamkoliv pokud mně auto nezradí
14. črc 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super tak ikdyž je nas 4 tak i to je dobré. Když se přidá ještě někdo tak bude jen fajn. Tak zatím platí úterní odpoledne. Místo se ještě uvidí podle počasí :slight_smile:
15. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK :slight_smile:
Já můžu vzkázat Denise a Verči s Barunkou, jestli se taky nepřidají :wink:
Takže mám to brát tak, že kdyby bylo hezky, jde se do Baránka a kdyby škaredě, tak Blackhill?
Páčko.
15. črc 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já myslela, že příjdete v úterý odpo k nám, ale je fakt, že pivo nečepujem :wink: :sweat_smile:
takže úterý mám pro nás rezervované, jen se musíme domluvit teda kde, ale fakt klidně u nás, něco se nachystá, jen když vám nebude vadit, že nemáma doma zábavní park, jen normální rodinné poměry, zahrada veliká, tak snad nám vyjde počasí
15. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek