• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Tak Dadu klidně se můžem domluvit a každý něco přinese :slight_smile: já vůbec nevím kde beránek je a jak je to s dětma jestli není lepší je vypustit někde na zahradu: :slight_smile:
Zatím vypadá počasí na úterý docela jakš takš :slight_smile:
15. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
nám je to jedno, kam dojedeme, klidně můžeme Dadu k vám, nebo k nám, já myslela, že je Třinec uprostřed cesty, tak že by byla spokojenost na všech stranách. Pivo určitě není prioritou, když budem všechny řidičky :grinning:
Pokud, Dadu, u vás, tak nic nechystej, každý něco donesem :wink:
A Baránek je v Třinci , za Zobavou přes koleje a tam kousek, co pamatuju z minulého srazu, kdy jsem tam byla poprvé, tak to tam bylo oplocené, ale jak je to teď, netuším ...
15. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě vubec nevím jaké bude počasí. Je pravda že kdyby hlasili nahodou přehanky tak kdybychom byli i Dadu tak se aspon narychlo máme kde schovat... u toho beranka jedině dovnitř do hospody (ale s dětmi???)

A jestě je třeba dát vědět Ole84 a Lee...
15. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer holky,

tak Verunka mě odchytla na FB, a dala mi vědět díky Veru :wink:
No my se rádi přidáme, ale všemi 10 jsem pro vypuštění divé zvěře u Draži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U Beránka je to většinou nabité už od tří, a jak tam jsou velké děti, je to celkem mazec holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Blackhill je malinký, pokud nás bude hodně, což bude....

a jestli bude pršeti, můžem zase k nám holky, to už máte nacvičené :grinning: :grinning:
dobrou všem
15. črc 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za info, Oli, jako Třinečanda si podala vyčerpávající info :wink:
16. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda u Drahuš? jen nám dádu napiš kam máme přijet a musíme si domluvit čas:slight_smile:
16. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verči jsem dala vědět, Danise taky, ale Deni se bohužel nebude asi moct zůčastnit :frowning2:

OLI,
kurnik, píšeme o stejném Blackhillu :grinning: My jsme tam s partyjou byli místo toho POhádkového lesa, nakonec a bylo nás tam 8 dětí (2,5-5let), pak 4 miminka v kočárku a k tomu rodiče a v poho jsme se tam vlezli :wink:

Pa pa :slight_smile:
16. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky v žádném případě vás doničeho nenutím, v blackhillu jsem nikdy nebyla tak nemůžu posoudit, a co se týče počasí, tak je to tak na hraně, prý má být hezky s přeháňkami, to mi je předpověď, nevím co si myslet...

jo a jak vám chodí děti spát - nebo nespat, abychom se domluvili na nějakém čase, 15-15:30-16:00 vůbec nemám představu, jak to máte

zkusím nějakou mapu k nám sem hodit - ju
16. črc 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže popis cesty: důležitý bod je Karpentská křižovatka, musíte se dát směr karpentná, asi po 50m je první ulice směrem na třinec a tou ulicí až na konec, pořád rovně i do zákazu vjezdu, jsme poslední chalupa v ulici a máme velké parkovací místo za domem
červená střecha, zelený plot, bílá okna č.p. 493

případné další dotazy ráda zodpovím,
16. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blbá fotka mapy omlouvám se zkusím jinou
16. črc 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přibližně vím takže u mně není problém ale fakt se přizpůsobím ostatníma už se teda těšíme s Natálkou
16. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jsem si to našla na mapě. Máte jednoduchy příjezd.

Jinak David je vyspany tak o pul druhé, takže my bychom stihali i na třetí hodinu. Záleží jak ostatní...
16. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája spí jak kdy, někdy vůbec, někdy do 15 ... máte po jako na houpačce po oddudlíkování, takže my tak na 15-16 můžem dojet.
16. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snad nebude vadit, ze Vam lezu do rozjete diskuze. Chtela bych Vas poprosit o info, zda jste rodily nektera v Trinci. Psala jsem dotaz u porodnic, ale tam dlouho nikdo neprispival. Prvniho prcka jsem rodila v Havirove, tam jsme i bydleli. Ted jsme se prestehovali do Jablunkova a Trinec je prece jen nejbliz. Navic chodim k dr. Swarcovi do poradny a ted jsem lezela na gynekologii a nezdalo se mi to tam spatne. Prosto bych rada, kdyby jste mi napsaly nejakou osobni zkusenost.:grinning:
17. črc 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennetfrigg já myslím, že třinecká gynekologie a porodní je na velmi dobré úrovni, hlavně porodní sestřičky jsou skvělé a po přestavbě je to nádherné prostředí, pokud se v tomto smyslu dá mluvit o nemocnici... :slight_smile:
17. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo čas tedy mezi 15-16 jak to bude prckům vyhovovat tak dojeďte, moc se na vás těšíme

podle poslední předpovědi má pršet, tak doufám, že aspoň na chviličku se na zahradu dostanem - popřípadě, dětem gumáky a pláštěnky :grinning:
17. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
Ahojky, tady jsme v Třinci rodily snad skoro všechny a já za sebe můžu říct, že jsem byla spokojená, vše v pořádku, sice některé sestry nebyly vždy nejpříjemněji naladěny, ale to je určo všude :wink:
Ani jsem neuvažovala, že bych šla rodit jinam :wink:
Akorát teda Schwarc mi moc nesedí, já ho teda neznám, jen jsem ho teď zažila na velkém UTZ a přišel mi takový nemluvný morous, až jsem měla strach, aby bylo vše v pořádku ... :wink:
17. črc 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Peti, tak ono záleží, kolik by nás bylo, plus musíš brát v potas, že jak je škaredě, je tam plno většinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to je fakt, jak to chytneš zrovna :grinning:

Jinak my spíme taky jak kdy, ale viděla bych to spíše na tu 16 hodinu, ale klidně se dorazte dřív, co budete vyspaní :sweat_smile: My máme čas do večera, Hani mi nikdy dřív než v 9 neusne :sweat_smile: :sweat_smile:

TEď sem koukala na čt1 na počasí, tak úterý ukazujou polojasno u nás, ale je fakt, že kdo ví jak bude, v Třincu může být pěkně, a v Bystřici pršet :grinning: :grinning:

A kdyby pršelo, sejdem se taky Draži u tebe?
17. črc 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Peti, ještě ke Schwarzovi - já ho měla taky na velkém UTZ a taky toho moc nenamluvil, ale já se pak na všechno ptala a na vše hezky odpověděl, vysvětlil .....a pak taky ráno před porodem jsem ho měla i při příjmu v noci a byl strašně zlatý, to je fakt asi od nálady, jak chytneš :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ola84
Jj, to je jasné, že fakt záleží, koho chytneš a taky i na náladě. My jsme se na tom velkém UTZ taky pak ptali, ale byl hodně strohý, ale samozřejmě odpověděl, to bych mu jinak křivdila :wink:
Já měla při příjmu k porodu Zielinu a teda bych ho prokopla, jak to vyšetření bolelo, chvála bohu, že pak za mnou chodily jen PA a u porodu jsem měla Fišaru (což jsem se teda dočetla až později z papírů), ale porod vedly asistentky a on jen šil :wink:
Tak to jsme to tehdy v tom kouktu chytli dobře, nebyl tam nikdo a celý byl jen pro naše robátka :slight_smile:
17. črc 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ola84 škaredě hezky vždy u nás
17. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já měla schwarce jak na utz tak u obou porodů, nakopla bych ho pokaždé, první porod, nebýt prim. Vojkovského tehdy - tak nevím jak by to s námi dopadlo a druhý porod zakončil slovy tak a můžu na párek :angry: aspoň mě se to tehdy dotklo... jinak už jsem to popisovala tak si přečti odkazy v dubnu před dvěmi lety
17. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Vše nejlepší ke dnešnímu svátku, Dadu :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draži, krásný svátek i tady :dizzy_face:

Peti, přesně tak v tom Blackhillu, jak chytneš fleka :wink: Je fakt, že kdyby tady v Třinci vymyslel někdo restauraci s velkým koutkem pro děti plus na léto se zahradním koutkem, nebylo by to špatné :grinning: :grinning: :grinning:

Draži, tak říkáš, že se tam kupa aut vleze jo? :sweat_smile:

18. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, strašně děkuju za informace. Trochu jste mě i uklidnili. A náhodou, nerodila jste některá císařem v Třinci? Ja zatím nevím, zda se povede normální porod. První jsem měla císaře a prý se může stát,že opět. Mám totiž podélný řez na břiše a pokud by byl stejný i na děloze, tak prý normálně rodit nemůžu. Ale chtěla bych. Musím si pry vyžádat zprávu z porodnice z Havířova, tam jsem rodila prvního prcka. Dr. Swarce znám, jsem z Jablunkova a mívá u nás ultrazvuky a poradnu. Moc ráda k němu nechodím a raději jsem chodila k Bojkovi. Jen ultrazvuky jsem měla u něj a neměla jsem z něho nic moc pocit. Mám totiž dost i nadváhu a dával mi značně najevo, že mu to vadí. Ale podle toho, co píšete, tak asi je takový. Ale zas co se týká péče o miminko, tak mi přišlo, že nechce nic zanedbat. Poslal mě Teď i na gynekologii, trochu bojuju s vysokým tlakem, takže chtěl mít jistotu, že je miminko v pořádku. Tak jsem trošku i názor na něj přehodnotila. No a primáře jsem zahlídla, jinak o mně pečovala dr. Cieslarová a ta byla super. Strašně hodná. Tak uvidíme, ještě mám chvilku čas.

Co jsem tak zahlídla Vaše poslední příspěvky, koukám, že děláte srazík. A tak se ještě chci zeptat, zda se dá s prckem zajít někam v Třinci sednout? Nějaké mateřské centrum tady asi není, co? Hledala jsem na internetu a našla jsem jen v Těšíně, ale zatím jsem tam nebyla. To mi tady chybí, nějaké dobré hriště, kam by se dalo s dětmi zajít. Ani v Jablunkově jsem noc moc neobjevila. :confounded:
18. črc 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, taky se připojuji k blahopřání k svátku :slight_smile:
Teda koukám, že se dohodnul i nějaký srazík :wink: snad nám to s Tobiáškem taky zítra vyjde, rádi bychom vás zase viděli :slight_smile: Budeme se těšit.
Lennet je tady v Třinci mateřské centrum Sluníčko na Sosně, ale jak jsou tam o prázdninách to nevím.

18. črc 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leee Moc děkuju, už jsem to našla a měl by tam být provoz i přez prázdniny ve středy, tak to je super, určitě vyrazíme. Kdybys náhodou věděla, kde to tak je, byla bych ráda, kdybys mi napsala. Koukala jsem do mapy a asi by to měla být jedna zastávka před nemocnicí.

Jinak jsem zklamaná, protože jsem se chtěla zůčastnit předporodního kurzu přímo v nemocnici a ten se nekoná, až na podzim, což už je pro mne pozdě.
18. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda Taky gratuluji k jmeninám, moje mamča je taky Drahomíra. Je to hezké a netradiční jméno.

Holky, nevadí, když tu k Vám budu nakukovat a přidám se?
18. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg vadit to určitě nebude když se tu přidáš. :slight_smile:
@daduda přidavam se ke gratulaci k svatku
18. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
A nezkoušela jsi se zeptat na předporodní kurz v Kenny?
Určitě se tady k nám přidej :slight_smile:
18. črc 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek