• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
předem všem děkuju za přání, s tím hezkým jménem- no nevím, mám ho 30 roků a ještě jsem si nezvykla :sweat_smile: :grinning:
jinak rodila jsem v třinci 2x a pokaždé císařem, podruhé paráda, protože to bylo jen s epi a mohla jsem u toho být. :wink:
klidně se přidej a pokud ti vyjde čas zítra na srazík - tak dojeď a poznáš nás osobně

oli - fůra místa na auta
18. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky
Taky se přidáávám a přeji Draži všechno nej k svátku
Já uvidím jaké bude počasí ale asi nejspíš přijedu na kole s malou
Dopoledne kdyžtak něco upeču,snad to stihnu mám jít k notáří kvůli dědictví
Tak zítra holky
18. črc 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
Já jsem rodila v Třinci císařem loni. Bylo to kvůli vysokému tlaku a otokům. Poležela jsem si v nemocnici necelé tři týdny. Rodil mě přímo primář a dr. Cieslarová. Nemůžu si stěžovat na jejich přístup, ale některé sestry na novorozeneckém bych :angry: .
Škoda, že mi to zítra na srazík nevyjde. Už něco máme. Tak snad někdy příště.
18. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
DADU,
mám taky něco upéct? Ať se s ničím nechystáš !!!
Když tak koupím něco k zakousnutí nám i dětem a bude :wink:

P.S. Psala jsem verči, možná dojedem spolu.
18. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
plánovala jsem upéct bábovku, dneska jsem si nakoupila a doma zjistila, že jsem zapoměla na máslo, tak buď bude jiná, nebo něco z listového těsta, ještě jsem koupila obyč sušenky a čipsy - to děti rády, no hlavně ať nepeče každá - jinak budete u nás tak dlouho - dokud se to nesní :grinning: :grinning: :grinning:

největší problém má Tomášek - prý samé mimina, on bude dělat šéfa školce? ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: je to můj malý truhlík, ale nebojte on je hodný, ještě snad nikomu neublížil, spíš ho Nelinka drezuruje, dneska mu říkala, jsem na tebe naštvaná, musím tě lépe vychovat :fearful:
18. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK,
tak nepeču, jen cosik dovezem :wink:
18. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf a @daduda , byli jste po tom císaři hned na pokoji nebo Vás dali na JIP. V Havířově jsme všechny po císaři ležely 2-3 dny na JIPce. Asi se nakonec rozhodnu podle toho, jak bude porod probíhat. Pokud budu mít planovaného císaře, tak Havířov. Pokud vše půjde normálně, což bych si přála, tak Třinec. Špatné sestřičky jsou hold všude, i v Havířově se taky našly. Ale zase Ty dobré to vyváží a člověk prostě občas chytne špatnou směnu.

Zítra si holky srazík užijte. Třeba se připojíme na nějaký další. Moc děkuju za milé přivitání a pozvání. Ráda K Vám do diskuze dojdu poklábosit.
18. črc 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vezmu něco slaného z list. těsta :sweat_smile: Já myslím, že to se sní Draži :dizzy_face:

Jo a ad Tomášek - Hani neměla dřív moc ráda společnost "větších" dětí, ale teď jak byla u tchánů, hrála si s holkama 10 a 14 let jak urvaná ani domů nechtěla :sweat_smile: Jen jí chvilku trvá, než se "osmělí" :wink:
19. črc 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Karolínce taky trvá, než se osmělí a do toho má teď kňučoúvztekací období, tak je to někdy náročné :frowning2:
Zrovna dnes vstávala v 6:30 a jestli po obědě neusne, tak to bude odpo zajímavé ....
19. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petis tak to jsme na tom stejně Nelina se dneska provztekala od snídaně k obědu, pokud se z toho nevyspí, bude zábava
19. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lennetfrigg ani po jednom jsem nebyla na jip, po prvním v celkové anestezii, jsem byla na gynekologickém oddělení asi 3 dny a pak ještě 5 dnů na poporodním u druhého při epi jsem byla hned na normálním pokoji s jednou holkou co jsme rodily v jeden den ona rodila přirozeně.
jip mi nechyběla, měla jsem dobrý průběh, nedávali mi ani drény, ani krev, jen u prvního kapačky, u druhého vůbec nic jen cevka, když budeš ještě něco chtít vědět napiš, pokud budu vědět tak odpovím
19. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak počas by mohl vydržet a beje fajně :grinning: :grinning:

My jdem chrápat, snad neusnu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to počasí vydrží ...snad mě tentokrat auto nezklame a nastartuje, ale máme nové takže bych se divila :slight_smile:
A pojedu raději přes oldřichovice a karpentnou protože mám strach že tam někde skysnu v zácpě směrem z Třince. Tam je to kazdodenně mi ted připadá
19. črc 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že budou zácpy, Veru? Kurnik, to jsi mě nahlodala, abych taky jela přes Old.
19. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj holky, my teda s Míšou vyrážíme ve 3 od nás a dle toho jaká bude zácpa, dorazíme :grinning: ale ono je to nejhorší ta křižovatka se semafory dole jak už se jede na Vendryni, kvůli toho to tam dycky stojí :confounded: ale je to hodně závislé na tom, jak chytneš kamiony směrem na SK
19. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s Verčou vyrazíme snad kolem 15 z Nebor, podle toho, jak dojede můj Palo z práce, aby mi předal auto :wink:
19. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vyražím taky kolem treti ted jdu jeste dodelat obed pro toho pracanta co prijde z prace :slight_smile:
19. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky ještě jednou díky za milou návštěvu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no jen nevím.... Tomášek básní o Haničce a Nelinka o Davídkovi :grinning: takoví malí a takové starosti, jen půjdem za Haničkou, bydlí kousek od pastelek atd, vykládali už i babičkám a Tomi už prý nic neřekne - a červenal se :dizzy_face:
takže ještě jednou díky i za jídelní příspěvky - děti budou mlsat ještě rok
19. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak že by se pomalu domlouvaly svatby :wink: :grinning:
To je super, jak se ti malí cvrčci tak super spřátelili :slight_smile:
Taky moc děkujeme za moc příjemné prostředí a za všechno, bylo fakt moc fajn !
Příští srazík bych viděla tak srpen/září a to u nás :wink:
19. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už se předem moc těším,
je fajn, že všechny děti jsou takové super a že nebyl žádný problém nebo konflikt - jsou holt hvězdné po nás :wink:
19. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

taky jdu poděkovat, ač sme se vytratily brzy, moc díky za hezké chvilky, Hanička je nadšená z Tomáška a pak v autě jí ještě říkám, že na posteli se neskáče, mi řekla, že se teda bouchla, ale neplakala no mami před Tomáškem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: Se z ní picnu...takže až příště Tomášek bude chtít kluka, víme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Moc díky holky za posezení a snad brzy a na dýl, sice nevím, do kdy jste seděly vlastně? :confused: :dizzy_face:

Dobrou všem
19. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tad Neli včera usnula ve třičtvrtě na jedenáct, na ni ani únava snad neplatí, Tomášek ještě před usnutím se prý v posteli zamyslel a povídá, asi přehodnotím názor na holky, možná, že některé mohou být i lepší jak kluci... a to má 5, zajímalo by mě- nad čím se bude zamýšlet za 10 let
20. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky fakt bylo super Naty mi usnula hned v autě ale doma sem ji vzbudila a v půl osmé už byla v posteli a ko síce toho asi snědla ze všem dětí nejvíc a nadělala nejvíc bordelu:slight_smile:
A další srazík může být klidně i u nás
Že by se domlouvaly svatby:slight_smile:)
Dadu Tomášek je super kluk:¨-)a doma to máte opravdu hezky zařízené fakt se nám tam moc líbilo tak ještě jednou díky moc
20. črc 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači díky
20. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky mladších holčiček, nelíbilo by se vám něco po naší Kájuli?
Když tak písněte, vkládám od větších velikostí po menší ))
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=136693
22. črc 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já bych si tam pár věcí vybrala kam ti to mám napsat?na mimibazar?
23. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sem ti to tam napsala budeš tam přidávat ještě nějaké věci?
23. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači,
díky, už jsem se koukala.
Během dneška se budu snažit ještě popřidávat tam nějaké věci, až tam bude vše, písnu ti, ať se ještě kukneš, ju :wink:
Chtěla bych to právě stihnout dnes, nejpozději zítra, ptž od pátku jsme na týden mimo, tak ať je to hotovo :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak zdravím po víkendu :grinning: Co pak podnikáte v takovém počasí? Ja ještě uklízím, o víkendu jsme malovali dětský pokojík (no, máme to dohromady i s ložnicí). Do toho jsem se ještě pustila do zavařování, tak to bylo náročné :unamused:

Koukám, že srazík jste si užily, což je super. Ja se chystám s prckem ve středu do Třince, do Sluníčka. Musím totiž už na ÚP odevzdat nástup na mateřskou, tak toho využiju, že budu v Třinci. :grinning:

Snad se nebudete na mne zlobit, že tady vložím taky obrázek kočárku, co dávám k prodeji. Nějak se mi ho nedaří prodat, pro prcka už máme nový a tenhle nám pořad zavazí. Kdyby jste o někom věděli, kdo by kočárek chtěl, prosím dejte mi vědět. Nabízím ho i s autosedačkou, fakt za symbolické tři stovky. Je plně funkční, kolečka už jsou trochu ojetá, ale určitě ještě může posloužit. Je to takový ten typ z Polska, i když kupovaný u nás v obchodě. Tak se nezlobte, že sem vkládám:slight_smile:
25. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg segra by měla o ten kočárek zájem. Dneska na něj koukala a říkala že pokud je opravdu plně funkční a bez závad tak by se pro něj přístí týden stavili. Ted totiž maji auto v opravě, takže nejsou pojizdní.
Kdyžtak mi pošli do IP kontakt a já ji ho předám. :slight_smile:
@petis Peti takové krásné věcičky. Mít holčičku tak toho beru hafo :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek