• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
ty jo Peti taky toho máš požehnaně, já toho mám plný prostor pod postelí a nevím co s tím, některé věci jsem chtěla prodat přes baby bazar v třinci, kočárek jsme tam prodali, no a část věci se záhadně ztratila, bazárek se zavřel a pán mi slíbil, že se mi ozve - kde si věci můžu vyzvednout a už se neozývá a telefon má vypnutý, mrzí mě to, protože tam byly fakt krásné kousky, hlavně zimní a některé i nenošené..... :confounded: :angry:
27. črc 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, budou nějaké fotečky ze srazíku? :slight_smile:
Peti, zahlédla jsem tě v sobotu u nás na dni obce Milíkova :slight_smile: máš moc hezké bříško :wink: už víte co to bude?
Jinak počasí fujtajbl, sedíme doma, nudíme se a zlobíme :angry:
Vložila jsem aspoń pár novějších foteček, tak můžete mrknout :wink:
Jo, a Leni - vítám tě, sousedko
27. črc 2011 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdasa Ahoj Dáši, na koho tu nenarazím :grinning: :grinning: . Ja vždy nějak zapomenu, že bydlíš na Milikově. Byli jsme tam na srazu veteránů a bylo to super.

My dneska byli kouknout ve Sluníčku v Třinci, Tedík byl nadšený, jen škoda, že je tam pro nás tak zdlouhavá cesta. Fotky se moc nepovedly, měla jsem jen mobil, tak jsou rozmazané. Ale asi zase někdy zajedem, jestli teda budu jakž takž do porodu.
27. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Tak to je hnus s tím bazárkem na Třinci, není tam majitel nějaký p.Jasiek (nebo tak nějak) ?

27. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdasa
Jů, tys mne viděla? jj, byli jsme tam dopo i odpo, dopo bylo fajně, odpo už pak byla Kájka protivná, ptž po obědě nespala a evidentně jí to chybělo a já pak byla protiva taky, tak jsme jeli domů. Škoda, žes do mě nešťouchla, abychom se poznaly :frowning2: Břušo roste, někdy si říkám, že až moc, někdo zase říká, že je malé na to, že jsem v 6m, no každopádně mi už stačí, ptž začíná trošku zavazet :grinning: A bude hůř.
27. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
Na sraze veteránů jsme byli taky :slight_smile: Takže ve Sluníčku se vám líbilo? Já s Kájkou přes zimu chodila do MC Šťastné srdce v Těšíně nebo pak občas do DDM do Třince. Už se to krátí, co ...
27. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti viděla a poznala :slight_smile: Jen jsme taky spěchaly domů na oběd(bydlíme hned vedle hřiště)a v jednu zase zpět na ty klauny. Taťku jsme měli ve stánku HCK, a ty jsi šla s nějakou kámoškou s kočárkem.
A kdo se ukrývá v bříšku, už víte?
Leni, jak je ten koník malý, viď :grinning: Máte pro mimi vybraná hezká nezvyklá jména :slight_smile: A už víš, co to bude nebo to vydržíte až do konce, se nechat napínat kdo na vás vykoukne? :slight_smile:
27. črc 2011 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdasa
Tak to jsi nás viděla odpo, dopo jsme byli s manželem a Kájkou sami. Klauny jsme neviděli, my jsme taky jeli domů na oběd a zpět jsme dojeli kolem 15.
V bříšku mám Honzíka :slight_smile:
27. črc 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petis jo jo přesně pan jasiek mi nezvedá mobil
28. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mdasa Daši, měla by to být spíš holčička, což si i moc přeju. Ale i klučina by nevadil. Ale tak vnitřně si myslím, že to fakt ta Dorotka bude :grinning: .

@petis No, nám se na veteránech moc líbilo, jen jsme šli už dopoledne a teprve kolem poledne se začínala většina aut sjíždět. Ale zas nebylo tolik lidí, což bylo fajn, protože se Tedík chtěl u každého auta fotit. :grinning: Uvidíme, zda se vydáme i příště. :slight_smile:

No a dnešní počasí na zkolabování. Děla mi to hrozně zle, jak se takhle to počasí mění, tlak mám pak špatný, no katastrofa. :confounded:

@daduda to věřím, že to musí mrzet, to je tak na trestní oznámení, kdyby Vás bylo víc. :angry:
28. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Tak to je fakt hnus, tak to vím přesně, kdo onen pán je, je tady od nás z Nebor, bydlí kousek od nás.
28. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt Peti - kde bydlí, pošlu manžu :wink: :grinning:
28. črc 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Konečně sluníčko,tak jsem se vrhla do praní malých věciček pro miminko. Už si to fakt musím pochystat, ještě nemám ani sbalenou tašku do porodnice. :wink:

@verrrunka dneska jsme teda prodali ten kočárek Pochopila jsem to tak, že je to přes tebe, tak snad jo a snad budou s ním spokojení.

No a ja včera zažila strašný den, asi jsme od prcka chytli tu střevní chřipku, no bylo to strašné. Jenže ja k tomu dostala i teploty, bolelo mně celé tělo, každičký kousek. Nemohla jsem asi vstát z postele. Do toho křeče břicha, fakt hrozné. Už jsem myslela, že pojedu na pohotovost, ale naštěstí je už dneska líp. Nikomu bych to fakt nepřála. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pokud jste holkdy na FB, můžu Vás poprosit o hlásek:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1166115&l=22af7dca9c&id=100000001130038
předem moc děkuju :grinning:
4. srp 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jo brala si ten kočar moje segra :slight_smile:
4. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka Tak hlavně ať je spokojená :grinning:
4. srp 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ola84
HANIČCE vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile:

Jak se máte, mamky? My fajn, na dovolené bylo suprově, hned bych si střihla další :wink:
Min. týden jsem byla u zubaře, na gyndě, na testech na cukr, teď mám měsíc s dr. klid, uf ... miminko je aktivní až až, kopká ó hodně více než Kájka, mazec.

@lennetfrigg
Jak se cítíš, těhulko ?
15. srp 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@petis Peti, díky moc za přáníčko:wink:
Fotečky máte krásné z dovči, moc vám to sluší :wink:

Jinak to léto ale děs holky že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My sme tu měli teď na týden ségru z toho sme v půlce se segrou chytly bacila,mazec, ale popraly sme se s tím a snažili se to užít i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale děs, čím sem starší, tím hůř nesu ségřiny odlety :cry: :cry: :cry: :cry:

Zas bych dala nějaký srazík, ale zatím pořád pracuji, z práce jezdím kolem 16 hodiny, tak leda by vám nevadilo v těch odpoledních hodinách...Hanička byla z dětí nadšená, hlavně z Tomáška :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak my taky přejeme všechno hezké Haničce - teda hlavně Tomášek, včera jsme šli kolem Vašeho baráku do lesoparku, musela jsem mu ukázat kde bydlíte.
Ohledně léta- to jsem si nevšimla, že nějaké bylo, mám jednu poznámku, co dneska vypotil Tom, díval se přes okno a: tak, že by dneska bylo hezky, no ale ženou se nějaké mraky, mamko nic si z toho nedělej, víš to je příroda, té neporučíš, příroda je zkrátka příroda :grinning: !!! Myslím, že není co dodat.

Těhulkám přeju příjemné chvilky s bříšky, pro sraz jsme taky, za týden jedem na dovču - tak se těšíme.
15. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem se včera vrátili z dovolené v Jeseníkách. Vyšlo nám uplně báječné počasí a ani jednou nám nepršelo. Ted mě čeká velké praní, protože ve čtvrtek jedeme zase na tyden na chatu do Tyry. Babča jede na dovču tak budeme hlídat zvířectvo.
28. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jsme dneska odvedli děti do školky, Tomášek byl úplně v klidu, Nelinka se ke mě chvilku tulila, ale když zjistila,že si Tomášek odešel hrát tak hnala za ním, Tomášek nám hned ukazoval ať se stratíme, že na ni dá pozor a paní učitelky nás taky poslaly pryč, že když se zabavila, tak je nejlepší čas zmizet. Docela mě to překvapilo, že odešla mezi děti, ale teď jsem doma a jsem nervózní jak pes, co tam asi tak dělá, doufám, že se moc nerozeřvala, samozřejmě, že vím, že paní učitelky mají mnohaleté zkušenosti, ale taky znám svoji malou berušku a vím, jaké zvíře ona umí být, no dneska první den jí vyzvednu po obědě a uvidíme, jestli ji tam pak ještě dostanu, nebo jestli jí dneska ze školky vytáhnu, fakt vůbec nevím, na co se připravit. JEŽIŠ jsem tak nervní, že píšu asi páté přes deváté, tak snad to přelouskáte :confounded: :frowning2:
1. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Dadu, tak jak to dopadlo ve školce? Ale utekly ty prázdniny, co?
1. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daduda
Tak jak to dopadlo a co Nelinka?

U nás Karolínka ráno o školce mluvila nadšeně, tam taky vše v pohodě, ale asi jsem tam s ní zůstala moc dlouho a byl pak kravál, učitelka už nás pak vyhnala, tak jsem měla knedlík v krku, slzy v očích ... doma jsem byla jak na trní, jestli mi nebudou volat, že si pro ni mám přijet, ale nic, tak jsem pto ni před obědem jela (neměla jsem na dnes nic nahlášeno), Karolínka vysmátá jen do té doby, než mě uviděla, pak začala natahovat atd.
Ptala jsem se učitelek, tak říkaly, že poplakávaly na střídačku všechny děti, ale že v pohodě, že se pak Kájka zabavila, byli venku, klouzali se, na písku ... tak jde zítra nanovo a už i s obědem a pak si ji vyzvednu.
Ředitelka mi nabídla, že mi ty dny rozepíše tak, aby Kája chodila každý den na dopoledne a zvykla si, že kdyby tam byla 1x v týdnu, že by to bylo o ničem a od října už může i na spaní.
Na jednu stranu jsem samozřejmě ráda, na druhou stranu je to šok, že budu bez malé, dnes jsem to pěkně ořvala. Jen kéž by se jí tam líbilo a nebude plakávat, já nic přes koleno lámat nebudu a nutit ji tam chodit. Jen jsem zatím zmatená, že nevím, co je pro ni v tuto chvíli lepší.
No, akorát že teď večer babička prohodila, ať jde Kájka spát a vyspinká se pěkně na zítra do školičky a od té doby Kája řve, že do školičky nejde, že ji tam nesmím nechat, že ji nemám ráda atd.
Já jsem z toho na nervy, už jsem brečela taky a pohádali jsme se i s MM, ptž bych asi vyměkla a už ji tam nedala, Palo zase říká, že to bude stejné kdykoli, ať už teď nebo za rok.
Bojím se, že to Kájka vezme jako zradu, že ji tam nechávám

Asi pracují i těhu hormony a to vše kolem, prostě je mi z toho všeho naměko ...

1. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám takovou jednu prosbičku, moje kamarádka má za dveřmi termín porodu, rozhoduje se mezi porodnici v Třinci nebo porodnici v Karviné. Moc prosím holky, co jste rodily v Třinci můžete mi napsat Vaši zkušenost? Jak jste byly spokojené s oddělení šestinedělí? Moc Vám děkuji za každý příspěvek a za Váš věnovaný čas!!!
1. zář 2011 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@petis u nás je to na román, když jsem si včera po obědě pro ně přišla tak oba natahovali, že domů ještě nechtějí, tak jsem se ptala paní učitelky a ta mi říkala, že úplně v pohodě, že Nelinka vůbec neplakala, byla pořád poblíž Tomáška a hrála si i s většími dětmi, těch co plakaly se stranila, hezky chodila čůrat, napapala se- takže ji můžu klidně v pátek nechat celý den, Doma Nelča vykládala nadšeně o školce
.tddd...dneska ráno vstávali, oblíkali se, spěchali do školky a když jsme tam přišli Tomášek si šel hrát a Nelinka mi hupsla kolem krku a nepodařilo se nám ji setřást, bude tam jen pokud bude i maminka, tak po půlhodinovém přesvědčování jsme šli s Nelinkou domů, v polovině cesty začala plakat, že chce do školky za Tomáškem, doma to samé, ach jo
já jsem ji odhlásila a budu to zkoušet až na konci měsíce, doma bude probíhat psycho příprava, pak se uvidí
2. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejatka333 rodila jsem v Třinci ještě před přestavbou a byla jsem spokojená, moje kámoška rodila v Karviné a prý by neměnila
mylsím, že co se týče péče jsou obě dobré, ale Třinec má výhodu samostatných pokojů a sprch - záchodů, kdežto v ki je to prý vše společné na chodbě, což by mi po porodu dost vadilo
2. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejatka333 Rodila jsem v Třinci loni v dubnu. Protože jsem tam ležela 3 týdny, měla jsem možnost trochu to tam poznat. Doktoři jsou fajn, ale na některé sestry z novorozeneckého nemám moc dobré vzpomínky. Byla jsem po císaři, měla jsem velký problém s kojením a místo povzbuzení :angry: :angry: . Ale některé tam byly zlaté. Jinak velké plus je koupelna se záchodem na pokoji. Nedokážu si představit, že bych po císaři měla jít někam na chodbu, jak to je v Karviné. Takže tolik.
9. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf @dadula - moc děkuji!!!!
A holky nevíte, kolik je maminek v Třinci na pokoji (pokud teda čověk nemá nadstandart..)A pomáhaly s kojením nebo napoprvé ukázaly techniku a pak už nic...
9. zář 2011 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejatka333
Ahojky,
taky mám za sebou i před sebou porod v Třinci a za mne spokojenost.
Jak píšou holky, některé sestry nebyly moc příjemné, ale to se může stát všude...
Jinak tady v Třinci jsou na pokoji 2 maminky, pokud není vyloženě nějak plno, že by museli přidávat postel.
U mne byla zkušenost s kojením taková nijaká, že mi ráno v 5 přinesli malou a že až se vzbudí, tak ať ji přebalím a nakojím a já nevěděla laurt nic jako prvorodička. Ale chodila jsem tam za nima ptát se,ale rozkojila jsem se nakonec až doma.
10. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejatka333 Já jsem měla problém s kojením, nechtělo se mi spustit mléko, navíc jsem musela kojit přes klobouček. Některé sestřičky fakt přišly, ukázaly víckrát, zkoušeli jsme to spolu, ale od jedné jsem slyšela, že stejně kojit nebudu... :angry: . No nakonec kvůli lékům od vysokého tlaku jsem skutečně nemohla kojit. :frowning2: Ale naštěstí už je tohle období za náma a já doufám, že až budeme mít někdy druhé mimi, tak to půjde lépe. :slight_smile:
10. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u mě to bylo asi tak, že u Tomáška jsem začala kojit až třetí den, protože jsem měla komplikace u porodu a když mi ho sestřička přinesla, přiložila mi ho k prsu - Tomi byl chamtivec, přisál se a nepustil a ona odešla, pak časem byly problémy, že chtěl pít furt a pak z toho blinkal a furt dokola, chytla jsem blbou šichtu a sestra mi řekla, že je to normální, ráno vyčerpaná jsem došla za novou sestrou a ta mi poradila, tehdy jsem fakt nadávala...u Nelinky jako druhorodička jsem měla svoje zkušenosti a sestry si mě moc nevšímaly ohledně kojení a já to ani myslím nepotřebovala, paradox chtěly mě u druhého učit koupat miminko :grinning:
10. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek