• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj dadu,

petra už je asi s tím zakuskem na te porade a určo si pochutnavaji.

Na nemocenské už budu asi až do porodu. Po velké namaze me strasně bolí ty kyčle takže mi světčí co nejvíce odpočívat. V práci mám tedy dost velké nervy protože tam se řeší pořad nějaké problémy, že něco nejede.

V Kauflandu vevnitř je krom obchodu jen květinařství a lekarna s trafikou a vedle je okay,deuchmann (či jak se to píše) a myslím že Takko ted si nejsem jista.
14. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj veru a dík - no má cenu tam vůbec jet, myslela jsem, že bych u toho dajchmana :grinning: mrkla na botky, no ale nevím,

jasně, práce neuteče ať si ji udělají ti ostatní, asi v každé práci se musíš nervovat, tu v te republice asi nikde nic nejde :wink: :frowning2:
já už jsem si to vyřešila, kolegyně v práci mi říkají, že jsem teď strašný flegmoš, oni se nervují a já jen tak koukám a usmívám se, vždyť to za to nestojí, to jsou všechno malé věci, ale v základu jsem cholerik, takže chápeš, že přerod z cholerika na flegmatika nebyl krátký a jednoduché, ještě občas mám problém, ale už minimálně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

doufám, že nám pak peta napíše jak jim chutnalo-

Já se teď těším na prodloužený víkend, na pondělí jsem nám doma (mě a manžílkovi) naplánovala mytí oken, tak uvidíme - jestli to klapne. :confounded:
14. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už se ohlašuju :sunglasses:
Takže dnes jsem vstávala už v 6, před 7 jela do práce a na 7:30 byla porada. Tak ji mám za sebou :sweat_smile:
Zákusek chutnal, teda aspoň doufám. Od šéfa a ostatních jsem dostala velkou kytici a bonbonieru :slight_smile: Byli moc milí, mám se opatrovat a pak se jim vrátit. Tak mě to potěšilo :wink:

A jaký jsem dělala zákusek ?
No korpus byl takový vláčný se šlehačkou, i 2 jablíčka tam byly ... nahoru pak přišel tvaroh a úplně nahoru pak poleva z tangu a pudinku. Takový osvěžující a ne moc sladký :slight_smile:

Verun, tak to už si budeš "užívat" doma :wink: Nebudeš se nudit? To je obligátní otázka, co :wink: ?
Já jsem doma od nějakého 28tt a strašně mi to doma utíká, určitě i tím, že se pořád něco dělá a děje.
Tak ať to máš podobné a těhu si pěkně užívej :sunglasses:

Dadu, ať se daří při nakupování a něco hezkého si vybereš :wink:
14. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti díky a jestli budeš mít čas tak mi napiš do ip recept na ten koláč, už teď mi chutná... :sweat_smile:
14. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
máš ho v IP, ať šmakuje :wink:

Já se s váma pro dnešek rozloučím, manža končí ve 12, tak pro něj jedu do práce, odpoledne tu budou naši, chlapi budou dělat s kobercem, mamka chce nabarvit hlavu ... tak máme o "zábavu" postaráno.
A po víkendu už možná budeme spinkat dole v novém, tak se připravte, že budu možná chlubivka chlubivá :sweat_smile: a budu vám vše popisovat :wink:

Tak pa pa a mějte krásný prodloužený víkendek :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló ...
tady nikdo není ? ? ? :confused:

Jak se máte po víkendu?

My jsme v sobotu pracovali do úmoru a výsledkem je, že už od soboty spíme v novém :slight_smile: Dala jsem pár foteček na Střechu, ale zatím jsou to jen "momentky", protože mi docházely baterky, tak to bylo honem-honem.

Ale právě od soboty mě pobolívá bříško, asi jsem to krapet přehnala. Hodně cítím podbřišek, občas přijde takový vlna, že mě až zatne. Tak jen doufám, že je vše v pořádku a jen se to tam "dole" připravuje ...
18. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj petulo, to si teda přehnala, teď hlavně odpočívej, ať se Vám nic nestane, díky za receptík, jsem tu dneska jen na skok, protože na půl jednu jsem objednaná na velký ultrazvuk, jé jak já se těším.

Ale trošku jsem i nervózní, tak zítra hned napíšu co to bude, snad se to už pozná, :wink:

Tak přeju hezké spinkání v novém, jo a co se ti zdálo první noc, prý se to plní. :sunglasses:
18. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babušky

peti opatrně a šetři se!!!

dadu budeš chodit tedy na nějake ty kurzy?
18. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, tak jak dopadl velký UTZ???
19. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ženy,

tak utz. dopadl výborně, miminko je zdravé a bude to.......... holčička Nelinka, panečku, měli jste mě vidět, ten doktor mě tak vyděsil, tvářil se strašně vážně, pak hlásil ty čísla no a mezi tím i tu 2, tak jsem se jen usmála, ale pořád jsem byla nervózní, protože jezdil tam a zpátky, no nakonec mě uklidnil, že je všechno tak jak má být, že to odpovídá tomu 21 týdnu, takže mě asi apríl nemine :grinning:

No, ale jsem strašně šťastná, manža taky málem skákal radostí, škoda, že tam nemohl být se mnou, malá mi dokonce jakoby zamávala, :wink:

Veru, chtěla bych chodit na nějaké to cvičení, snad by mi to i pomohlo, poslední dobou mě hrozně bolí kostrč, kříže a trpne mi od kloubu jedna noha, to jsem zvědavá, jak to ještě bude, vždyť toho mám ještě tolik před sebou :sweat_smile:
19. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
tak to gratuluju k dcerušce, krása !!! Hlavně že je zdravoučká, ta vaše malá princezna :slight_smile:
19. lis 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to mi povídej, na tom lehátku, mi bylo úplně jedno co to bude, jen aby to bylo zdravé. To v té chvíli bylona prvním místě.

Takže mi je teď jasné, že modré oblečky po Tomáškovi ani vytahovat nemusím, ale super, že budu nakupovat nové - růžovoučké... :grinning:
19. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, koukala jsem na fotky na střeše, super, všechno nové - voňavé - čisté :wink: , ještě nové mimi a je rodinka komplet. :grinning:
19. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
díky :slight_smile:

ještě chybí světlo (včera jsme koupili), záclona ... povlíknout postýlku a bude to.
Jinak do budoucna budeme chtít velkou šatní skříň místo té směsky, co tam máme teď.
Ale pro letošek to bude stačit, teď musíme šetřit.
19. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky jsem koukala zvědavě na vaší novou přistavenou ložnici. Pořad jsem to obkoukavala z cesty jak jsem jela autem :slight_smile:
Jinak máte uplně stejnou ložnici jako my. Myslím to letiště, noční stolky a komodu. My k tomu máme i tu velkou skříň. Nakupovali jste v moři nabytku co? :wink:
19. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Verun,
my tu ložnici máme už asi 4 roky a kupovali jsme ji v Polském Těšíně :wink:
Tak to máme stejný vkus, co? :sunglasses:

No, dnešek je na prd, protože jsem ráno objevila, že nám do nové ložnice zatéká. Střechu máme udělanou cca 4 měsíce, od té doby lilo kolikrát a vše bylo v pořádku a najednou, jak jsme nastěhovaní, tak BUM :cry:
Klempíř, co nám ji dělal, není momentálně doma, snad bude odpoledne.
Tak se teď pomalu modlím, ať už neprší, ať se s tím dá něco udělat.
20. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, dostala jsem se k Vám až teďkom, fůra práce, kolegyně má dovolenou tak trpním :frowning2:

My jsme taky část nábytku kupovali v Moři nábytku, ale on nám pak dal katalog (což neměl dělat), protože jsme si vybrali z katalogu, objednala jsem mailem v Polském těšíně, no a pak nám to z Polska i přivezli a i s dopravou nás to vyšlo skoro o 40% levněji než v Moři nábytku :wink:
20. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jak se dneska máme, přála bych vám vidět tu kopu jídla co mám v práci na stole, kolega má 50 tiny, takže zákusečky, chlebíčky, jen to vínečko chybí. Jenže jezdím autem, tak stejně bych nemohla. :frowning2: .

A co bříška rostou....
21. lis 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadu,
u mě je dnešek o hodně lepší než včerejšek.
Já jsem zdlábla chlebík se sýrem a vanilkový tvaroh, takže na tu tvoji hostinu nemám :wink:
21. lis 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo taky to nemám každý den, ale teď uvažuju jestli je to plus nebo mínus :grinning: . Jsem strašně ráda, že se mi už změnily chutě a baštím jogurtky, první 3,5 měsíce jsem se na bílé nemohla podívat, a teď hlavně kakao vede :grinning:
21. lis 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bříško roste, důkaz jsem dala do alba :wink:

Já se teď snažím taky jíst jogurty, teda mi spíš chutnají takové ty ochucené tvarohy-teď vede vanilkový :dizzy_face: Občas si dám i müsli s mlékem.

Včera jsem "sežrala" skoro půlku plechovky Salka, jsem zvědavá na dnešní vážení u pana Dr.
21. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ti držím palečky, salko bych nedala, na mě je moc i jesenka. :grinning: Koukala jsem na ty fotky, na tobě to přibírání asi ani není moc vidět, takové akorát bříško :slight_smile: a asi si i vysoká takže to se vždycky ztratí. Já jsem prďola, takže každé kilčo musím uvážit. Když jsem přibrala 22 kg u Tomáška, tak se všichni smáli, že čekám dvojčata, nejprve šlo břicho pak břicho a pak až já. Ale bez problému, teď se cítím hůř, 2 kila nahořa a zadýchaná jsem jako závodní chrt. :astonished:
21. lis 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Dadu, já jsem byla vždy "krev a mlíko" dupatá ...
Měřím 173 cm a váha? Ani nemluv, stydím se za to, ale na minulé kontrole to bylo 88kg :frowning2:
Jsem zvědavá, jak na tom budu dnes, zatím jsem přibrala 10 kg.
Po porodu bych se chtěla dostat aspoň na svou svatební váhu, která byla 70 kg, to půjde hodně těžko ...
21. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, to je ještě v klidu, já si myslím, že to schodíš, hlavně jak budeš kojit, Já s Tomim přibrala 22 a to jsem začínala na 57 kg, no ale já měřím jen 163cm, takže jsem oproti tobě fakt prďík. Teď jsem začínala na 65 - pak shodila během 3 měs. 3 kila no a teď mám 64 ale to pude nahoru.

po tomim jsem shodila úplně všechno ale až do roka, pak jsem zase přibrala, ale to už jsou tuky :sweat_smile:
21. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme,
hodně kojících kamarádek mi říkalo, že kojením jdou kila dolů, tak snad budu mít taky mlíčko.
Samozřejmě že nejen kvůli shazování kil, ale aby měla prďolka všechno důležité.

No nic, já jsem něco málo poobědvala a půjdu se sprchnout a chystat na tu kontrolu.
Manža dělá do 12 a jede se mnou, už mě nechce moc samotnou pouštět za volant, prý kdyby náhodou ...

Tak pa pa a krásný víkend všem :slight_smile:
21. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa a pak dej vědět, ale určitě bude vše ok, mě Radek už taky nechce pouštět nejraději by byl kdybych jezdila busem, ale to mi do práce časově nevychází, takže autíčko to jistí. Když jsem jela do porodky poprvé tak jsem se tam taky odvezla. Manža nejezdí z osobních důvodů - měl kdysi bouračku, takže jsem jediný řidič doma - zatím, protože Tomi určitě zdědil auto sklony po mě. :wink:
21. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti odkud máte takový supr přebalovak???
21. lis 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, tak jsem hned po ránu dostala sprdunk od sestřičky gyndařky, že ještě jezdím autem. :sweat_smile: Příští týden to určitě schytám i od doktorky :frowning2: . ¨No jo no.

A co u Vás nového, my byli s Tomáškem včera bobovat, na cestě jsem sebou málem sekla, tak už asi nebudu nikam chodit, ta zima to je děs. Ještě, že už neplánujeme dalšího potomka. :grinning:
24. lis 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak v pátek kontrola u Dr. byla zase rychlovka. Neotvírám se, jsem prý "zabetonovaná", ale do hodnot do průkazky mi poprvé nenapsal hodnotu 3 cm, ale 2,5 cm, takže předpokládám, že to je hodnota čípku, že se pomaličku začíná něco dít.

Manža byl "zklamaný", čekal, že už budu tak na 5 cm otevřená a mimi bude brzy u nás, ale hold ty mé bolesti břuša jsem si navodila asi tím stěhováním.

Byla jsem taky poprvé na pásech, tady zafungoval zákon schválnosti a malá asi spinkala, tak ji musela sestřička budit.

Verun,
komodu máme z Ikei a ten přebalovák jsem objednala z Netu a přišrouboval se na tu komodu.
Ten přebalovák je vlastně jen 5 desek z masivu, myslela jsem si, že to bude takový "vál" s mantinelama, podle toho popisu na Netu to nešlo poznat. Ale sedí nám to tu dobře, to je hlavní :wink:
24. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
tak já jsem byla včera zase klidnější, Nelinka sebou včera docela mlela, už jsem byla nervózní, protože skoro 3 dny nic, žádné pohyby. Nějak mě ty pohyby uklidňují.

A co vy jak jste na tom, co říkáte na počasí, já už letos jednou málem uklouzla, takže si dávám bacha, no ale sem tam, nevím kam šlápnout :frowning2:
25. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek