• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj holky, tak se hlasíme, už tentokrát né 2v1. Narodila se nám 1.9. holčička Dorothea. Porod byl super, měla jsem planovaného císaře, ale abych to neměla tak obyčejné, tak mi ráno před zákrokem začal porod normálně, odešla mi plodovka, začaly kontrakce...Ale bylo to nádherné. V Třinci jsem byla moc spokojená, nakonec jsme tam sice byli až devět dní, malá měla silnou žloutenku, ale zvládly jsme to. Přidám na ukázku fotečku a až bude více času, určitě dočtu. :grinning:
16. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
Jů, velká gratulace mamince, dcerušce i celé rodince.
Hodně zdravíčka a štěstíčka do života :slight_smile:
Malá je krásná a těch vlásků, whaw !!! A jak byla veliká?
16. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty brďo, hodně hodně zdraví a štěstí oběma, Tolik blond vlásků jsem snad u miminka ještě neviděla. Ještě jednou velká gratulace.
16. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Teda, gratuluji. Moc hezká holčička a je taková krásně blonďatá :slight_smile:
16. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulacím k překrásné holčičce :slight_smile: Přejeme hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a spokojené miminko :wink:
17. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za gratulace, děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malá je zlatíčko, při narození měla 50 cm a 3660g, ale je v 39. týdnu, takže kdybychom čekali až do konce, asi bychom ještě nabraly. Jinak moc děkuju za názor ohledně Třinecké nemocnice, jsem ráda, že jsem se rozhodla rodit tam. Bylo to super a fakt si nemůžu stěžovat, i když těch 9 dnů, co jsme tam byly, bylo hóóódně dlouhých.

Bohužel dost bojujem s kojením, ta žloutenka nám to zkomplikovala. Malá byla hodně spavá a tak jsem musela dokrmovat. ani doma se mi nedaří plně rozkojit a tak dokrmuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád má tendence u prsu hlavně spinkat :unamused:
18. zář 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, jsem tady nová a potřebovala bych s nečím poradit. Mám 3 měsíčního syna a ráda bych sním chodila na cvičení, bohužel jsem v Havířově žádny takový kurz kde se může s 3měsíčním miminkem chodit nenašla. :frowning2: Nevíte náhodou někdo jestli v Havířově existuje mateřské centrum pro tak male děti?? Moc Vám všem děkuji!!!
19. zář 2011 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkahavirov Ahoj, holky tady jsou spíše z Třinecka, takže nevím, jestli ti nějak poradíme. Vím, že Těšíně je MC Šťasné srdce a tam je cvičení pro děti od 6. týdnů, ale Havířov neznám. Co jsem se dívala na internet, tak jsem našla tohle http://majacek.com/. Zkus se informovat tam. A ještě zkus najít tady na fóru, jestli tu není přímo někde Havířov, tam by ti holky mohly poradit. Pěkný večer.
19. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terkahavirov AHOJ, v Havířově jsou 3 MC a vím, že tam bývá cvičení pro miminka. Zkusím Ti sem hodit odkaz, pokud ještě najdu adresy. Chodili jsme v Havířově do Sluníčka, ale jen do herny. Pak bylo cvičení a plavání pro miminka na Slávii, tam jsme chodili na plavčo, ale něco jsem slyšela, že to letos není. Tak to se spíš zeptat pak rovnou tam.

http://www.materskecentrumslunicko.eu/
19. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co u vás nového? My jsme si teď prošli jednodenní střevní chřipkou. To byl hnus. Asi teď něco řádí, protože u rodičů od manžela měli něco podobného. Tak jsem ráda, že nás to přešlo a že už je vše ok.
23. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,jsem tu dnes poprvé,TP mám 7.ledna a jsem z Mostů u Jablunkova.Jak se máte?
23. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jéé až teď jsem si všimla - móóóc gratuluji
23. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Mooc gratuluji a přeji malé do života jen to nejlepší

@kulkinka Vítej mezi náma

@lucikf hlavně že jste to zvládli,já i tím prošla před měsícem a chválabohu se mi jeden den starala o malou mamča jak sem zvracela,Jirka byl v práci a já jenom běhala ložnice záchod
Jinak my jsme začali chodit každý týden do ddm bystřice máme tady človíčkov,malá je nadšená nové děti,hračky...a myslím že by to mohla být dobrá průprava do školky,jelikož chci dát Naty do školky od příštího září,mluvila jsem s ředitelkou tak uvidíme mám rok na to abychom se odplenkovali a naučili pěkně papat sami :wink:
24. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka Jsme rády, že jsi mezi námi. :slight_smile:
@rina76 Zdravím z Těšína do Těšína. Jsem ráda, že se tu objevil někdo nový z Těšína.
@slunickoseznam.cz No fakt to nebylo nic moc. Naštěstí jsem ustála zvracení, tak to byl jenom .....
My zase chodíme do MC v Těšíně. Mají tu cvičení pro děti a Gabka je naprosto nadšená z jejich bazénu s kuličkami. Vůbec ji tam odtud nemůžu dostat. :slight_smile: No ale co se týče učení na záchod, tak to je zatím na mrtvém bodu. Moc dobře ví, co se dělá na záchodě nebo na nočník, ale buď nic neřekne a někde se zašije a tlačí nebo sice řekne aa, chvíli na nočníku posedí a neudělá nic a když jí dám plínku, tak za chvíli je tam nadělení. Takže tak je to u nás.
24. zář 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Natálka se vykaká i vyčura do záchoda ale musím jí tam dávat časztěji jinak je to v plínce ještě neumí zavolat a jakmile začne čurat už si tleska,dokonce tleská i mně na záchodě snad jí to nezůstane :grinning: :grinning:
24. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my máme ted docela drsne období.
Davidek se konečně tento týden vyhrabal s pomocí antibiotik ze zánětu průdušek. Měl to tak silné že nám minulý týden hrozili nemocnici.
Já jsem byla v úterý u zubaře a trhali mi osmičku. Samozřejmě že jestě teď mě to ještě pořadně bolí, protože tam mám díru jak do světa a obnaženou kost a hojit se to nějak nechce.
No a aby toho nebylo malo tak segra v pátek jela do porodky ze rodí. Bohužel ale nenatočili žadne srdičko, takže to dopadlo špatně a holčičku nemáme. Více se nechci rozepisovat, protože to tu není uzamčeno.
26. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka
Ježiš, Verun, to já mám husí kůži až nevím kde :frowning2:
26. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka tak to je hrozná zpráva,sestry je mi hrozně líto :unamused: :unamused: :confounded: :cry: Nedávno jsem na ní myslela :frowning2: , zda už mají miminko. Držím palce, ať se z toho brzo aspoň trošku vzpamatují :zipper_mouth:
26. zář 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka Verunko to je mi strašně líto taky mám husinu,tak se všichni držte,snad už se vám polepší a brzo bude i druhý prcek doma :wink:
Pokud byste chtěli holky tak založím uzavřenou diskusi?
27. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verrrunka tak to je fakt smutné. Je mi tvojí sestry moc líto. :frowning2: Tohle se nedá slovy vyjádřit, co asi musí prožívat.
že na ni myslím, i když se nedokážu vcítit do její situace.
27. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, je mi to moc líto, přeju celé tvojí rodině, hlavně sestře ať je brzo lépe, tady není co napsat, protože je to ta nejbolestnější věc, kterou může žena prožít. Držte se!!!!
27. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nakouknu tady po mesicich a takovva zprava.Hodne sily pro Vas vsechny. Je to tragedie....
Mozna by fakt nebylo od veci to zamknout.....ja taky nepriapivam kvuli toho, ze si to kdokoliv muze precist a lidi umi byt zli...
30. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem začala znovu, koukněte a přejděte na Třinec a okolí....jedeme dál
budu se těšit
30. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
samozřejmě v soukromých tématech
30. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přesouvám do soukromého...
30. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
nevíte náhodou jestli v okolí je někde Jóga pro těhotné? Ráda bych začala chodit :slight_smile:
3. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katty.w
Ahoj Kači,
my jsme se přesunuly do Soukromé diskuze, tak sem přijď za námi, ju :wink: ? O přístup požádej Dadu.
velká gratulace k těhulení !!!
Tak už ses konečně z Beremka přesunula i sem, paráda :slight_smile:
Jak to prožíváš, je ti fajn?
Jóga pro těhotné, to nevím :frowning2: Já chodila u Karoli do Kenny na těhu kurz, tam se i cvičilo-různé protahování, břišní tance, plavání. Nebo se zkus podívat na stránky nějakého MC, jestli jógu nemají ...
3. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petis Díky za přivítání, napsala jsem ti do IP :wink:
4. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tehulky a maminky z Třinecka :slight_smile:
Momentalně se stěhujeme do Třince a ja jsem v 8 tydnu tehotenstvi takze na uuuuplnem zacatku.
Chtela bych se zeptat zda chodite nekam cvicit a take jak jste a nebo jste byli spokojeny s peci v Třinecké porodnici.Jde mi i o to ze nechci odejit od sveho gynekologa v Liberci ale vim ze to dojizdení se zvetsujicim se briskem bude obtiznejsi a pak i nemozne,tudiz budu muset dochazet na pravidelne kontroly a vse s tim spojene do nemocnice abych nemusela odejit od sveho gynekologa.
Moc dekuji za rady a pripadne nazory :slight_smile:
18. kvě 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek