• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

Zdravim,vsechny kvetnove maminky :slight_smile:. Jj,je to prvni dite...planovane i neplanove:slight_smile:. Jsme na ceste do Prostejova. Holky...vubec netusim,na co se mam ptat :slight_smile:? Nadstandart bych nechtela. Za prve je to za priplatek a za druhe je prima mit vedle sebe matku,kde si navzajem muzeme podporovat. Ale nikdo nezaruci,jaka to bude maminka. do Sternberka chcem se take podivat. Prohlidky delaj jen o vikendu a v ramci porodniho kurzu.
Vubec netusim,zda mam jit do celkove a nebo v castecnem. Chtela bych slyset prvni plac ditete:wink:.
25. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuza2008 já byla taky u Poláka a jediný co mi řekl bylo že mi to nemůže říct jistě ale že se přiklání k holčičce
25. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solteeskaa Myslím, že zjistit to jde, ale nevěřila bych tomu, pokud to neuvidím na vlastní oči. Přece jen znám zkušennosti maminek, které do poslední chvíle čekali např. holčičku a nakonec to byl klučina a nebo dokonce celé těhu kluk a na porodním sále holka :grinning: Nám v 17tt dr. na kontrolní genetice tipoval holčičku a nakonec čekáme chlapečka :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska no u holčiček se to prý hůř pozná. u kluků to bývá větší jistota. u nás viděl pindíka, tak ten mu už snad neupadne :grinning:
25. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinglubing Já bych byla rozhodně pro spinál nebo epidurál. Miminko ti hned přiloží a můžeš se sním poňuhňat.:slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme tu jenom samé prvorodičky :grinning: To budete všechny určitě mladé a krásné :grinning:
To abych přejmenovala diskuzi...místo těhulky na prvorodičky
25. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak milé prvorodičky, vidím, že nás tu je čím dál víc..:slight_smile: můžu se zeptat, jak se chystáte na své mimčo? už máte výbavičku nebo seznam co pořídit, seznam do porodnice atd? Já osobně si myslím, že se to s přípravou nemá moc přehánět, ale jak měsíc za měsícem utíká, cítím, že mi toho ještě hodně chybí:D a vybíráte už kočárek? dívám se na net a kolikrát mi z toho de hlava kolem, spoustu modelů a typů a ve finále otázka jestli cena odpovída kvalitě..? a můžu se vás všech zeptat kolik vám je?:slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take cekame chlapecka Matyska :slight_smile:.
25. únor 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Tak výbavičku pořizujeme průběžně, s těmi hlavními věcmi jsem čekala až do velkého utz a tak nějak finálně chystat bych chtěla po druhém velkém utz. Základní věci už by doma byli, ale některé ještě schované, zabalené, v garáži, ve sklepě :grinning: Takže praní, chystání, umívaní, čištění atd. nás teprve čeká. Doufám, že to stihnu :slight_smile: Ale myslím, že jsou to maličkosti, důležité je, abychom byli v pořádku :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinglubing Ahoj, taky se chystám podívat do Štnb. myslím, že tam budeš dřív, tak bych pak prosila osobní zážitek a pocity z porodnice, kdyby to bylo možné..?:slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 tak uvidime snad mi miminko zapozuje pekne a ukaze pindika... :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka přesně nejdůležitější je zdraví obou..:slight_smile: kdy máte termín v květnu? strašně rychle to utíká a už se těším až budu prcka chovat v náručí:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a odkud z Olomouce jste? :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 15.května, mám to v profilu :slight_smile: JJ, člověk by měl k těhotenství přistupovat s pokorou, ale to je také dané zkušennostmi. My jsme dvakrát o miminko přišli a teď jsme původně čekali dvě, ale jedno mimčo se nevyvíjelo správně, tak jsme museli podstoupit redukci. Takže pro nás je důležité, že jsme v pořádku :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě dotaz pro všechny, přemýslíte nad epidurálem atd?
25. únor 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka promin, registrovala jsem se nedávno a ještě to tady nemám pořádně prohlidlí..:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nová Ulice...přesněji u vlakové stanice Olomouc Město
25. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Za chvilku se tu zaběhneš :slight_smile: Jinak do předchozí zprávy jsem ještě něco připsala :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ter26 19 let
@solteeskaa 22let
@lindoska 23 let

zbytek nevím
25. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka přesně tak, pokora je nejdůležitější a aby vše bylo v pořádku.. Když si čtu různé články na netu, jak některé maminky se o ďítě snaží a opakovaně jim to nejde, uvědomuji si, jaké mám vlastně šťestí.. Já jsem otěhotněla i přes pravidelné používání antikoncepce a musela jsem čelit rozhodnutí, jestli si miminko nechám nebo ne. Jsem relativně dost mladá a můj přítel taky, který si miminko na začátku vůbec nepřal protože to změnilo některé naše plány a je to závazek, ale jsem ráda, že už to je teď všechno jinak a sám nakupuju výbavičku a říka, že se těší:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska mladé, krásné, perspektivní.. :D :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ter26 tak tak a kulaťounké už některé :grinning:
25. únor 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jste mlaďounké, mně je 28 let :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nějak nám to utichlo...tak odkud jste z Olomouce?
25. únor 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@froka tak to si taky mladá :wink: a navíc @barucca je stejně mladá jako ty
25. únor 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska to ja naštěstí přibrala zatím asi dvě tři kila a to jenom bříško, ale obávám se kdy se to změní..:D jelikož jsem i malá, tak se bojím abych nepřibrala třeba 15 kg..:D(měřím 153 cm a vážím teď asi 53kg..) tak bych byla širší než vyšší:D

Kolik jste zatím přibraly vy?:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka to jsi taky mladá, ja si své první dítko plánovala v tvojem věku, a ono to přišlo skoro o 10 let dřív.. ale vše je jak má být:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ja bydlím kousek od centra, za parkem, jak je nádraží město..:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ter26 já taky nádraží město na Polívkove a ty? Já už mám 7 kg nahoře :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme asi sousedky:Da v kolikátým jsi?:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek