• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

@lindoska tak to jsme asi sousedky:Da v kolikátým jsi?:slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindoska My bydlíme v Neředíně. A zatím jsem přibrala asi 7kg :slight_smile:
25. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ter26 v pátek 29tt
25. únor 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@froka Tak jo jsme na tom stejně...a Neředín je taky kousek :wink:
25. únor 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
me bude za 31 let.to jsem ale stara baba :slight_smile:. bydlim na Roznavske. Urcite dam vedet ty svoje pocity ze Sternberka.pojedem tam az za 14 dni.tenhle vikend budu v Praze u rodicu.
Holky....Prostejov mame za sebou.super pocity mame.krasne oddeleni,zatim prijemne sestricky.a vypada to,ze termin budu mit na konci dubna,na zacatku kvetna.k cisari se jde ve 38tt. Hrozne to utika:slight_smile:.
25. únor 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se do party...
25. únor 2013 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinglubing a jak to mají v Prostějově s přítomností otce u císaře?
25. únor 2013 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak co já vím o porodnici v Prostějově...tak je pěkná...hezčí lůžka jak v Ol...ale rodila tam známá a poslali ji domů i když bylo mimi trochu žluté...a za dva dny musela jít stejně do nemocnice se žloutenkou...ale šla už v Ol...tak nevím no...stejně budu rodit v Olomouci...je to nejblíž a o mimi tam je nejlíp postaráno
25. únor 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmartina Ahoj...tak nám něco pověz o sobě :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mvmartina zdravím:slight_smile:
25. únor 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindoska no tak jsem 15 tt, z Olomouce (kousek od vlak. nádraží,), termín mám v druhé polovině srpna, porodnici jsme zvažovali Šternberk (Manžel je sice na mrtvici, že by mě tam pak hehající na zadním sedadle měl vézt, ale asi mu nic jiného nezbyde. Totiž po mojí zkušenosti z července 2012, kdy jsem ležela na gynekologii ve FN v Olomouci, tak tam nikdy více- při banální operaci cysty mi dokázali tak uškodit, že sem se pak léčila ještě jak dlouho, a stálo mě to celkem dost peněz, a vadil mi i ten přístup- jednali tam se mnou jak s malým frackem- v 28 letech). Takže za mě asi tak...
25. únor 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mvmartina tak to potom jo...taky bych se bála po takové zkušenosti...ono taky záleží jak jim dovolíš s tebou jednat a já se s nimi srát rozhodně nebudu...no spíš můj manžel :grinning: Četla jsem hodně pozitivních i negativních věcí o FNOL...ale já to prostě risknu a navíc když budu jinde než v Olomouci tak tam za mnou moc návštěv nepřijede
25. únor 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lindoska jasně, já se o tom ještě pobavím s doktorkou, ono taky záleží na spoustě věcí, konec těhu může být rizikovější- konec pánevní, málo plodovky atd, a taky bych asi pak volila radši Olomouc, mě vem čert, hlavně ať je mimčo ok, no uvidíme ještě :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mvmartina taky mé zkušenosti z FNOL jsou strašné, takže ikdyž ji mám pomalu za barákem volím Štnb. tak třeba se tam potkáme:slight_smile: přemýšlíš o nadstandartním pokojem ve Štnb?
25. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vy devcatka se kulatite a ja kilecka schazuji...zajimave je ze mam pupek jak v 5mesici... :slight_smile: a to jsem jeste ve tretim :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@froka u normalniho porodu muze byt tatinek. Jsou tam tri boxy pro maminy,kde rodej. Maji vedle luzka vanu a sprchu.U cisare u spinalni anestezie take tam muze byt a u celkove ne. Sestrick mi rikala,ze na jejim miste by sla do celkove narkozy. Pac u spinalniho ti mimi ukazou jen dve vteriny a pak ho davaj na novorozence,kde se o nej staraj,zvazi ho,zmeri ho a dalsi klasicke vysetreni. Pote maminka je prevezena na normalni pokoj a zalezi na tobe a jak se budes citit,muzes ho mit celou dobu u sebe a nebo sestricky se o nej postaraj. Je tam nadherne prostredi,ciste,nove...nadstandarty jsou 3 a dvouluzaky 7. Ja bych sla na normalni pokoj.
25. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@solteeskaa já do 5tého měla břicho jak normálně:D
25. únor 2013 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zacinam se bat...ja byla na operaci 2krat s cystama a jednou se slepakem a super...jednali semnou moooc hezky ale po porodu to muze byt jinak...no holky pak musite dat vedet jak kdo kde dopadl at se muzu rozhodnout... :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ter26 njn... Ja uz bych chtela byt v tom 5mesici proto ze uz miminka kopou atd..... Uz se taaaaaak mooooooc tesim az to mozny neni... :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Na mě to nešlo poznat do 6 měsíce...teď jsem 7,5 a konečně si už připadám jako těhotná...né nějak extra ale stačí mi to...protože mi doktorka řekla že mám malé bříško...a teď už břicho mám :slight_smile:

Nechali jste si dělat 3D ultrazvuk? fotky nebo video? a kde?
25. únor 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindoska My jsme byli na 3D ve fakultce, doporučuje se ve 25-26tt, kdy je prcek nej vidět. Malej se schovával (viz. fotky v albíčku), ale i tak to byl super zážitek. Stojí tam 650,-Kč a v ceně je asi 20min video, fotek si pak můžeš udělat kolik chceš :slight_smile:
25. únor 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@froka mě se právě mimi pořád schovávalo za ručičky...nechtělo se ukazovat...tak jdeme právě ve středu do fakultky...tak doufám že si odnesu jak fotečku tak i video a zprávu o tom co to bude :grinning:
25. únor 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme chteli 3D,ale malej se nechtel ukazat. nebyla to moc dobra fotka :frowning2:. maly lumpik to je :slight_smile:. tak mame smulu. nevadi, hlavne, ze maly je uplne v poradku :slight_smile:.
mam necelych 9kil nahore a to nejsem vubec otekla a apetit mam dobry. ze zacatku jsem jedla vse mozne jak kyselina :grinning:.
25. únor 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj olomoučandy :slight_smile:
25. únor 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@irca86 Ahojky, tak koukám, že máme stejný termín porodu :slight_smile: první teda mám 9.8., ale druhý 13.8.
25. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:. to mate jeste cas,jen si to uzivejte. Cim se to blizi, tim se trochu zvetsuje nervozita :slight_smile:.
25. únor 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky taky bych se ráda přidala :wink:
25. únor 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ter26 pokud bude volný, tak váhat nebudu :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mvmartina to já mám na něho taky zálusk, jen nevím, jestli to zaručí soukromí a pohodlí..:slight_smile:
25. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všechny nové těhulky zdravím
25. únor 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek