• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

@ter26 no tak aspoň je tam telka, jsi tam sama...takže tě ostatní návštěvy na pokoji neruší...ale zas si na druhou stanu nemáš s kým pokecat...i když po porodu asi nebude mít na nějaké vykládání nikdo moc chuť
26. únor 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano Olomoucacky :slight_smile:.
26. únor 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska
@ter26
@froka
jéé prý stejně mladá, to je hezké :slight_smile: no holky já už přibrala přes 10 kilo a ani nevím jak :grinning: a přitom nemám pocit, že bych se nějak přejídala. Začínala jsem při výšce 174 cm na 75 kg a teď mám 87, takže v červenci ze mě bude určitě metráček. Ale neřeším to, hlavně ať je mimi v pořádku a spokojené a já si pak holt budu muset s tím shazováním kil trochu víc máknout :slight_smile:
Jinak já pracuju na třídě Kosmonautů a plánuju chodit do práce do konce května, tak bychom pak až bude hezky a teplo mohly udělat nějaký sraz na kafe, dokud budeme ještě 2 v 1. Co vy na to?
26. únor 2013 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ty jdes ve stredu do fn?? ja jdu ve ctvrtek :slight_smile:
26. únor 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mate vybrany kocarek? A podle ceho jste se rozhodly? Ja mam velke dilema, vubec nevim, ktery si vybrat :unamused:
26. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinglubing Ahojky, tak kočárek vybíráme s píš na doporučení sestřenky, která ho má i na běhání po lese, takže si říkám , že i naše kočičí hlavy by mohl zvládnout :slight_smile: Zatím jsme pro Easy Walker - http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-qtro-plus.html Má nafukovací kolečka, je v něm prý dosti místa v korbičce a prý se sním super zatáčí. Na to běhání je prý odpružení taky ok. Už jsem viděla i esteticky hezčí kočárky, ale jak říkám, pro mě je důležité, že mi to doporučila holčina, které věřím :slight_smile:
Co je v něm na nic, tak že bude dělat 4 stopy - ale prý je zase hooodně lehoučký...
26. únor 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 nevypada spatne :slight_smile:. Mam take kamaradky, ktere maji kocarky. Ale vis co je nejhorsi? Ze kazda ma jiny kocarek a kazde jine vyhovuje. Proc nemuzou mit vsechny stejne :sunglasses: ? Aspon by byl klid s rozhodovanim. Od vcerejska se mi libi http://www.icandyworld.com/cz/cs/collections icandy apple. Chtela bych se podivat v realu,jak vypada. Premluvim pritele a udelame si prochazku do centra:slight_smile:.
26. únor 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinglubing jj, ten je hezký, i ten peach se mi líbí. Moc ho tam ale nemají popsaný, chtělo by to ho vidět. A v centru myslíš kde? Je tam nějaká prodejna přímo s kočárkama?
26. únor 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 prave kamaradka mi preposlala jejich internetovou stranku a dve obchody maji v Olomouci. http://www.icandyworld.com/cz/cs/stockists
26. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ikdyz uz mam po porodu musim za sebe rict ze uz bych v OLOMOUCKE FN. nerodila radeji Sternberk....ja 5dni prenasela a uz me museli vyvolavat porod od pichnuti plodovky jsem zacala mit co minutu bolesti a zastavila jsem se na 6cm otevirani a dal to neslo lezela jsem v krutych bolestech nepomahali uz ani injekce proti bolestem a kdyz jsem po 20ti hodinach prosila at mi udelaji cisar ( kterej jsem vubec nechtela chtla jsem rodit prirozene)tak ne prej nejsem akutni pripad.....kdyz zjistili ze se uz vubec neotviram tak me na cisare vzali v celkove anestezii ....behem te doby co jsem tam lezela prijali dalsi maminky a vsechny odrodili driv jak ja :slight_smile: personal je luxusni ale tady ten pristup moc ne radeji vas nechaji trpet ....cisare moc delat nechteji nebo maji problemy s pojistovnami zase je fakt ze sterneber nema poradne vybavene novorozenecke ....znamou chteli nechat rodit zadeckem napred tak se sebrala a jela do sternberka .....preji at mate sve prdolky brzy v naruci :slight_smile:
26. únor 2013 ve 12:03  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mvmartina právě, že ostatní návštevy tě tam neruší a můžeš tam mít déle návštěvy popř. manžela/přítele i přes noc.. ja doufám, že bude volný a hlavně budu mít soukromí a klid na prcka..:slight_smile:
26. únor 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinglubing ahoj, to jsme na tom asi stejně.. pro mě je důležité, aby byl pohodlný pro mimčo, skladný, lehký, trojkombinace, slušný košík, pěkný a aby rostl s miminkem..

takže kdyby jste o nějakém takovém věděly, budu rada za tipy:slight_smile:
26. únor 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Ahojky, my máme Jedo Fyn 4ds (viz. foto v albíčku). Pro nás byla důležitá co největší a nejpohodlnější korbička (tu měl, když jsme vybírali právě Jedo a Dorjan) a aby byl lehoučký :slight_smile: Projdi si pár obchodů (Sambaby, Kočárky Davídek, Puntanela v Tescu, Delfínek-mimischop), kde kočárky mají, chce to opravdu vidět a vyzkoušet si je :slight_smile:
26. únor 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,můžu se přidat, my už teda mimčo máme, tak snad to nebude vadit
26. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phoebe88 vítám:slight_smile: a kde si rodila a jaké jsou tvé zážitky?:slight_smile:
26. únor 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 děkuji za přijetí :slight_smile: rodila jsem ve Šternberku, chodila jsem tam i na předporodní kurzy.. byla jsem velice spokojená, ležela jsem tam už den před porodem, protože jsem šla na vyvolání... nemocnici jsem nesla dost špatně, ale to je moje chyba, protože špitály nesnáším.... :grinning:
26. únor 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phoebe88 jé to je super, že jsi rodila ve Štnb. :slight_smile: taky se tam chystám, tak jsem ráda za každou osobní zkušenost.. můžeš mi prosím napsat co nejvíce informací, o personálu, přístupu k nastříhávání hráze, službách, soukomí, zacházení s miminkem a celkovou ohleduplností atd? promin, že jsem tak zvědavá, ale jsem prvorodička a mám z toho celkem nervy..:/
26. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phoebe88 a jak staré máš mimčo?:slight_smile: gratuluji:slight_smile:
26. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 v pohodě, já jsem byla taky vyjukaná :grinning: Adélce budou 4 měsíce, hrozně to letí.. ty máš kdy termín???
no já jsem chtěla PA, kterou jsem měla na těch předporodních kurzech i k porodu, no nicméně se mi to nepoštěstilo, jelikož otěhotněla a šla na nemocenskou... nicméně na PA, která mě rodila si nemůžu ztěžovat, byla skvělá, snažila se pomoct... měla jsem rychlý porod, v 6 zaváděli tabletku ve 12 byla malá na světě, takže nějaké 3 hodiny bolestí..
personál je v pohodě, samozřejmě mi tam semtam někdo nesedl, ale tak to jsou ty osobní sympatie, každý to má jinak, nemůžou být všichni skvělí... na šestinedělí všechny sestřičky naprosto skvělé, chodily za náma, ptaly se co a jak, jestli nepotřebujeme pomoct atd... na novorozeneckém, tam se našly neochotné sestřičky, ale většina se snažila pomoct s kojením atd.. šlo nám to špatně, ale když jsem potřebovala, tak přišly...
o tom soukromí na porodních sálech je to celkem v pohodě, i když jde všechno z okolních sálů slyšet, ale tak při porodu máš jiné starosti, takže to bych neřešila :wink: vybavenost skvělá, já jsem byla spokojená, hrálo mi rádio, dali mi tam olejíček (aromaterapie)
k tomu nástřihu nevím, myslím, že se dá domluvit, že ho nechceš, ale stejně pokud bude potřeba, tak ho udělají - podle mě je to lepší, než aby jsi se potrhala... já jsem ho teda měla a dá se to přežít :wink: jestli máš ještě nějaké dotazy, tak se klidně ptej, budu se snažit odpovědět :wink:
26. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phoebe88 tak to gratuluji k dcerce:slight_smile: ja mam termin 8.7..:slight_smile: myslis si, ze ty predporodni kurzy jsou nutne? jinak jakou tabletku? a ja se prave nejvic bojim toho nastrihu a jelikoz nesnasim nemocnice a mam blbe zkusenosti z FNOL, tak si jen preju klid, soukromi, mily peresonal a mit prcka porad u sebe..:D tak doufam, ze mi to vyjde.. jeste se chci zeptat, nemas prosim nejaky tip na kocarek?:slight_smile:
27. únor 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 to ti rychle uteče, ani se nenaděješ a budeš mít prcka u sebe a pak to bude utíkat ještě rychleji... určitě nejsou nutné, ale my jsme chodily plavat, takže já jsem byla s kurzama spokojená a aspoň jsem něco dělala..
tabletku jsem dostala na vyvolání porodu :wink:
ty jo my máme kočárek Dorjan, prošla jsem toho hodně, ale tenhle mi vyhovoval nejvíc, chce to hledat a hledat, pročítat diskuze a pak se na něho jet hlavně podívat... :wink:
28. únor 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phoebe88 právě, už teď vidím jak to utíká..:slight_smile: a s těma kočárkama jsem bezradná, protože čtu recenze, dívám na net, po obchodech a je tolik tipů a druhů, že nevim kterej:slight_smile:
28. únor 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@solteeskaa Tak jak si dopadla? Já dobře...mám 3D fotku :grinning:
28. únor 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jinak zdravím další nováčky
28. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes poradna, prcek stále hlavičkou dolů, hrdlo uzavřené a placenta se už vytáhla :slight_smile: Další poradna a utz už ne po 3 týdnech, ale od teď jednou za 14 dní. :slight_smile: Jinak vše v pořádku! :slight_smile: Tak snad to tak půjde i dál :slight_smile:
28. únor 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Ahojky, hezká fotečka. Jaké máte míry a váhový odhad? :slight_smile:
28. únor 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@froka ještě nevím...já byla jen na 3D...velkej ultrazvuk mám až za 14 dní
28. únor 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska aha, my jsme byli ve fakultce taky na 3D a i tam prcka měřili, tak proto jsem se ptala :slight_smile:
1. bře 2013 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ahojky ja dopadla skvele....sice vim uplny kulovi ale aspon vim ze je vse v naprostem poradku... :slight_smile:á mam takovouhle fotecku kde se tre ocicko... :slight_smile:
1. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska jo a jinak miminko mas moooooc kraasny... :*
1. bře 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek