• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

chci se zeptaj je nebo neni brzo vybirat kocarek...ja ho moct koupit tak uz ho mam doma... :slight_smile: klidne bych si ho schovala k babicce... :slight_smile: asi jsem se zblaznila zee???? :D
1. bře 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj zdravím Vás, je to mazec jak čas letí, jakoby to bylo včera co jsem řešila všechno ohledně těhulování a příprav a už máme doma 7. měsíční cácoru :slight_smile: moc si to užívejte ať vás nic netrápí :sunglasses:
1. bře 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky...dneska máme pěkně...já toho mrňouska cítím čím dál tím častěji :grinning: Břicho mám naplí jak balón, že bych ho občas nejraději vyfoukla :slight_smile:
2. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ahojky co delas v pondeli po druhe hodine???ze by sme mohli jit treba do mesta :slight_smile:
2. bře 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky...nějak nám to tu utichlo :frowning2:
10. bře 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nejake novinky?:slight_smile:
12. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak po velkém ultrazvuku ve 30tt máme 1600g a pořád hlavičkou nahoru...a já už mám o 10 kg víc...s takovou do porodu budu vážit metrák :grinning:
17. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ahoj:slight_smile: kam prosim te chodis na ten ultrazvuj a vysetreni? normalne do FN? ja totiz chodim ke svemu doktorovi a ten mi neni schopnej na zacatku 6teho mesice rict pohlavi a nic:/ takze se mam objednat do FN? prosim o radu..:slight_smile:
17. bře 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 ahojky, nevím jak ve fakultce, ale dá se objednat i u Poláka http://www.petr-polak.cz/ , kde je to teda placené. Nám řekl pohlaví už ve 13 tt :slight_smile:
20. bře 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ter26 Já jsem byla u své doktorky...co máš z toho...já to pohlaví nemám jisté doteď...ve fakultce jsem byla jen na 3D :wink:
22. bře 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a Olomouc už utichl... :grinning: Za chvíli budu rodit...tak kdo pak bude se mnou vozit? :wink:
25. bře 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza2008 to se mas, dekuji:slight_smile:
25. bře 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska to pohlavi taky jeste nevim:/ uz se strasne tesim na mimco, celkem ti zavidim, v dobrym slova smyslu:slight_smile: kdy rodis?:slight_smile:
25. bře 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ter26 v půlce května...taky už se nemůžu dočkat :slight_smile:
26. bře 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska to chapu, me uz to prijde nekonecny:D:slight_smile: a uz mas vybavicku atd?:slight_smile:
28. bře 2013 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska moje Šarlotka má už sedm týdnů, ale pak klidně ráda s tebou budu vozit :slight_smile:
28. bře 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím si že už mám všechno...jen pár maličkostí...teď mě jen čeká praní a žehlení...ať to mám už nachystaný :wink:
28. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně téma, kam zapadám úplně. Olomouc a 2013? Bezva :grinning: Nás čeká porod teda až na podzim...
31. bře 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@agentkadaisy Ahoj...to nevadí že až na podzim...aspoň ti můžeme povykládat :wink:
1. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Tak doufám budou k vykládání jen dobré a ještě lepší zprávy :slight_smile:
1. dub 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy se vám objevilo srdíčko na UTZ? Já byla včera na první prohlídce, jsem 7. týden podle ms a ještě tam nebylo vidět. I když doktor říkal, že tam určitě někde je a mám přijít za 14 dní, jsem tady celá nervozní....
4. dub 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy já bych se nestresovala :slight_smile: Záleží i hodně na kvalitě ultrazvuku, co má lékař. U nás jsme srdíčko viděli někdy v 7.-8.tt, ale jen vaginálním UTZ. Navíc se ti termín dle ms a pak skutečný může lišit. Nám se liší o 9 dní, takže ten týden to může být plus mínus. Čekání je hloupý, ale uvidíš, že to bude stát za to :sunglasses:
6. dub 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 Díky za povzbudivou odpověď! Je to teď psycho, protože včera volala tchýně, že švagrová je v nemocnici, že má buď potrat nebo mimoděložní těhotenství. Dneska ráno už volala, že je na operaci - bylo to to mimoděložní těhotenství. Prostě jsem v šoku. Bylo to jako blesk z čistého nebe, že jsem to v první chvíli brala jako vtip a zasmála jsem se. Taková škoda, mohly jsme rodit stejně :frowning2: To miminko tam bylo, jen prostě na špatném místě, chudák... A teď o to moje miminko mám ještě větší obavy. Prostě je poposedávám a říkám si, že je vše určitě ok. Furt dokola. Ne že bych se třásla strach a tak. Ale myslím na to často.
6. dub 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata,tak ja jsem taky 1z vas:slight_smile:. Jsem z Olomouce a na podzim cekame 2.mimi. Rodila jsem v Ol. A nemenila bych. Ikdyz jsem nakonec skoncila na vyvolani a po 6hod na cisari(ale to proto tak dlouho,ze mi dali obed,takze jsem nemihla do narkozy).Ted pokud by mel byt planovany cisar tak mozna zvazim Ster.Chodim k dr. Latalovi do Ol.a o. Je zastupcem primare ve Ster.
6. dub 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy To je mi líto :frowning2: bohužel se to stává. Já si myslím, že ten strach o miminko tě pak už provází celý život, takže je normální, že se teď bojíš. Já se bojím před každou kontrolou, aby byl malý ok. Chce to si zvyknout :slight_smile: držím pěsti, ať vše dobře dopadne ! Určitě jo :wink:
6. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 Naštěstí mi pomáhá Koník a ostatní diskuze, kde vidím, že je toto úplně normální a většinou jde jen o to počkat si na další UTZ. A můj doktor je asi ještě zlatej, zachoval se klidně a mile. Někdy ti doktoři posílají hned miminko k pánu bohu a přitom se pak ukáže, že je OK. Já už jednoho syna mám a byl na několika operacích. Ten strach o děti je šílenství...
6. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
agentkadaisy nám se srdíčko ukázalo až v 8tt, určitě bude vše v pořádku a švagrové je mi moc líto :frowning2:
Já čekám miminko na začátku října a doma mám už dvě holčičky a do třetice se asi povedl chlapeček, alespoň podle pana doktora Poláka, tak snad to tak bude a nespletl se, ale u holek se také nikdy nespletl, tak mu budu věřit i teď :slight_smile:
6. dub 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy no u nás taky bylo ze zacatku podezření na zamlklý potrat a pak bylo vše ok, srdíčko se ukázalo :slight_smile: jestli mě něčemu těhotenství učí, tak trpělivosti :slight_smile:
6. dub 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule Ahoj, díky za odpověď! A jaké máš jinak zkušenosti s Polákem? Já uvažuju, jestli tam jít na ten prvotrimestrální screening.
7. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 Mně ani nic jako podezření neříkal, ale já sama jsem to věděla, že už by mělo být vidět... Holt jsem nějaká moc chytrá a pak mám nervy :frowning2:
7. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek