• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

@agentkadaisy já bych to opravdu nechala na jejich posouzení... nám taky nic dopředu neřekli...nemá cenu nad tím laborovat. Mě pak zpětně řekla doktorka, že už zažila mnohokrát, že to nevypadalo dobře a pak z toho jsou zdravá miminka. Držím pěsti. :slight_smile:
8. dub 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy ahoj, s Polákem mám dobrou zkušenost, sice mi vadí, že se u něj musí platit 1400, ale pojištovna mi to proplatí zpátky. Jinak vždy mi řekl v 12-14tt co čekáme a nikdy se nemýlil a sestřičky jsou tam také moc hodné. Kdy máš termín porodu?
8. dub 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule Termín porodu mám 22.11. cca :grinning: Tak my jsme si s manželem říkali, že tentokrát asi půjdeme k němu...
8. dub 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 No jo, cenu to nemá :grinning: Kdybych si nemyslela, že mám vše vědět, tak bych to nevěděla a byla teď úplně v klidu. Takhle jsem si ověřila, že fakt je lepší jen tak to nechat vše plynout a neřešit to...
8. dub 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy já jsem byla u Poláka vždy spokojená, ale zase třeba nevím jak to funguje ve Fakultce na geneteci nebo někde jinde, tak to nemůžu posoudit.
8. dub 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule Já u něj byla jen jednou a to mimo ordinační hodiny, s problémem mě tam poslal můj gynekolog. A ta diagnóza mě celkem vzala, ale on se ke mě choval dál prostě tak... chladně, no. Ale snad při objednání na něco, co se mu zaplatí... no to jsou jen špekulace :grinning:
8. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy
@nandule holky, já u Poláka byla moc spokojená. Otázka je, jak je to pak když je nějaký problém, to si asi žádný doktor moc oblibu nezíská :unamused: Každopádně se choval jako profík.
8. dub 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008 Asi doktoři tak obecně moc psychologii nestudují, takže se pak třeba zachovají jako studení čumáci. Ale co, už je to pryč...
8. dub 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008
@agentkadaisy holky jak to máte s kočárkem, máte už nějaký vyhlídlí? Já se pořád dívám a žádný mě nějak nenadchl nebo si nedokážu vybrat a když už se mi nějaký líbí tak zase si přečtu recenze a zase má nějakou chybu.
9. dub 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule no my jsme vybrali easy walker: http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-walker-sky-plus.html Je dobrý do terénu, doporučila nám ho sestřenka. Problém je, že je k dostání v Praze a v Kolíně, takže trošku z ruky. My to měli při cestě :slight_smile:
9. dub 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule A my si necháme Roan Maritu, co jsme měli na malého, protože budu rodit asi na začátku zimy, tak někdy v něm vozit určitě budu. Jinak budu tentokrát asi víc šátkovat a nosit. Ale to spíš pak budu řešit bundy a svetry, pod které se šátek vleze :grinning:
9. dub 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy tak na roan maritu jsem se dívala, také ale já chci kočár s natáčecímí koly nebo nápravou a tu má jenom asi Mutsy Urban Driver, ale na něj jsem četla kritiku a v Olomouci jsem jej zatím na prodejně nikde neviděla, nebo jsem se blbě dívala
9. dub 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule Kamarádka Mutsy měla a právě ten podvozek se jí celý pokazil a jezdila s jakýmsi náhradním. Ale jinak byl bezva, že se dala ta rukojeť vytáhnout, jak kdo chtěl a o kočár se dalo opírat. Korba byla teda dost malá. V zimě se tam už její malá nevlezla a musela ji dát předčasně do sporťáku, i tam ale byla s fusakem namačknutá. A nedalo se houpat. A to je pro mě největší mínus. A připadalo mi vtipný, jak se pak ty maminky nehoupavých kočárků snažily těma svýma "kvedlat", aby uspaly miminko. Já jsem dvakrát houpla rukojetí a bylo :wink:
12. dub 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy ono málo ktérý kočárek je dnes houpavý, já jsem předtím měla také nehoupavé a štvalo mě to, hlavně když jsme jeli někde terénem tak mi tam malá skákala a asi to nebylo moc pohodlné
13. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule Myslím, že pokud jde o miminko, tak nejvíc ocení právě to houpání. A o dítě jde především, ne? :grinning: Pro nás byla Marita jasná volba i vzhledově. Ty moderní rakve se mi nějak ani nelíbí... Ale pokud to půjde, budu hlavně nosit v šátku... Teď hlavně aby nám dobře dopadla ta kontrola ve středu. Tam se to rozsekne :pensive:
13. dub 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy určitě Vám dobře dopadne kontrola, budu Vám držet pěsti .-) . Mě se nové moderní kočárky také nelíbí, hlavně ty malá kolečka, která mi připadají, že je sundali z nákupního vozíko, s tím se snad nedá nikde projet.
15. dub 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandule No už se zítra klepu :grinning: Dneska jsem byla s malým celý den venku, abych na to nemyslela ani chvilku...
16. dub 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy já jdu dnes také k doktorovi a vždy mám zvláštní pocit, aby bylo vše v pořádku a až odjedu z ordinace tak se uklidním
17. dub 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky a těhulky...tak jak jste všichni na tom...já mám za měsíc rodit :grinning: ...ale počítám že to bude dřív...dnes jdu na kontrolu tak vám později pisnu víc...tak zatím pa a pište pište :grinning:
17. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás po nějaké době zdravím. Asi 14dní jsme si teď poleželi ve fakultce. Jeli jsem tam raději na kontrolu, protože mi tvrdlo bříško, k tomu bolesti v podbřišku a v bedrech. Nechtěla jsem jet, že to přejde jako každé tvrdnutí, ale na doporučení své gyndr. jsme jeli a skončili jsme na porodním na infuzích, začala jsem se otvírat, dostali jsme kortikoidy a gynipral a unikli předčasnému porodu. Asi po 4 dnech nás přeložili na normální oddělení odkud nás za chvíli kvůli vysokým a pravidelným kontrakcím zase lifrovali na porodní sál. Nález byl ale stejný, tak jsem cestovali zpět. Jakmile jsme ukončili 34tt, tak už se ničím netlumí, takže jsem si akorát užívala bolesti, což bylo hlavně náročné psychicky :frowning2: Už jsem měli jít domů v úterý, ale čípek se zase zkrátil, tak nás pustili až v pátek. Teď už se kontrakce ničím nezklidňují, takže musím jen vydržet. Dnes jsme byli v porodce na kontrole, jsem stále otevřená volně pro prst, čípek valovitý (před týdnem ani ne 12mm) a hlavička naléhá. Jsem už unavená, furt mě něco bolí, ale to vám myslím nemusím ani říkat. Dle utz je malý cca o 10dní starší a váhový odhad asi 2900g, takže bychom dle primáře klidně mohli i rodit a já mám najednou pocit, že bych mohla i uhlí složit a nic :grinning:
Všechny se tu děvčátka opatrujte! :slight_smile:

@lindoska Ahojky, tak jak jste dopadli? A jaký byl ten předporodní kurz? My jsme nakonec nebyli, protože jsem zrovna ležela ve špitále. :slight_smile:
17. dub 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kontrola celkem dobrý...mimi pořád hlavičkou nahoře...měla jsem první monitor a ten byl v pořádku :slight_smile: ...no a tlak a otoky hrůza...mít bílkovinu v moči tak jdu okamžitě do porodnice...takže si teď musím hlídat tlak kvůli preeklamsii :unamused:
19. dub 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla ve středu na té kontrole a prý je vše v naprostém pořádku a za dalších 14 dní si mám jít pro těhotenskou průkazku a žádanku na krev :slight_smile: Řeknu vám, že ten den jsem poprvé zvracela, jak se mi ulevilo... a taky teda ségra na zahradě pálila listí, tak ten nechutnej smrad mi taky nepřidal a večer šel ven snad i oběd se snídaní :grinning:
19. dub 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak vas vsechny zdravim po dlouhe dobe, jak se mate a jak se dari vasim malym v brisku?:slight_smile: ja jsem ve 30tem tydnu a zacinam stresovat, obcas me boli podbrisek, jinak bez problemu, cim vic se to blizi, tim vic se bojim a premyslim jak to vsechno bude a tesim se na prcka:slight_smile: jak to mate vy?:slight_smile:
27. dub 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky těhulky a maminko @froka :wink:

Tak hlásím že jdu 9.5 na císař do Olomoucké porodnice tak vám pak určitě pisnu jak jsem dopadla :slight_smile:

Jinak holky piště...nějak nám to tu utichlo...ať vím pak s kým můžu počítat a pak i vozit :grinning:
4. kvě 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ahoj, to teda uteklo:slight_smile: gratuliji a preji hodne stesti a at je vse v poradku:slight_smile: me to ceka v cervenci a snad klasicky..._:slight_smile:
5. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza2008
Ahoj já jsem take z olomoca bydlim kousek za baumaxem.Rada bych kamaradku na pokec,kafičko a pozdeji na vylety s kočarkem.Mame asi podobny termin :wink: ja 7.8. radeji v Olomouci nikdy človek nevi co se muže přihodit.Jsem hodne akčni přibrala jsem už 14kg přitom stale nekde litam.neřešim to na mimi se hrozne tešim a veřim že najdu nejakeho pohodoveho sparingpartnera abych si tehu dál uživala a pak i mateřskou.Budu rada když napišeš a ješte rdeji když se třeba ve měste sejdem.
marcela.leos@seznam.cz
5. kvě 2013 ve 23:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maci2013 ahojky, maci, já jsem bohužel dosti zaneprázdněná, takže napsat na koníka, to by mi ještě šlo, ale na kafíčka mám problém domluvit se i se svými kamarádkami, tak se nezlob :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka ahoj, jen chci pogratulovat ke krasnemu synkovi a zeptat se, zda mas kocarek jedo fyn? a jak si snim spokojena?:slight_smile: jiank ti to vazne moc slusi!:slight_smile:
6. kvě 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska pozítří držím palce a těším se na zážitky z porodnice :sunglasses:
7. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ter26 Ahoj, děkujeme :slight_smile: Zatím jsme vyjeli jen jednou a spokojenost. Je opravdu lehoučkej, lze ovládat jednou rukou a korbička je super prostorná, malej by se tam vešel snad 3x :grinning:
7. kvě 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek