• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Olomouce, 2013

Ahojte holky, jsem z Olomouce a čekám nyný druhé dítko.Můžu se k vám přidat?
6. čer 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s cim pak? ja sem moc nechodim prijde mi to tu mrtve :slight_smile: a jinak se tady v Olmiku nudim, moc lidi tu neznam :unamused:
7. čer 2013 v 11:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinkab ahoj,urcite se pridej,aspon to tu trochu ozije :wink:

@heluska85 proste tak vseobecne :grinning: mrtve to tu je,ale to mi prijde jako bezny olomoucky rys :grinning: ospala atmosfera atd :wink:

A vy jste primo z mesta? Ja jsem z vesnice kousek... No a ted jsem zacala chodit na gravidjogu a jsem nadsena :wink: vcera jsme s manzelem byli na prvnim setkani s dulou v cajovne Kratochvile. Byly tam nejake dve tehule u stolku vedle,nebyly jste to vy? :wink:
8. čer 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska Ahoj, podařilo se ti něco zjistit o @lidnoska ? Stále se neozvala, ani na zprávy neodpovídá, tak doufám, že jsou s prckem v pohodě!
11. čer 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Ahoj a nema jen treba prilis prace s malinkym miminkem? Treba jen nestiha.... Doufam,ze je to tak a ne neco hruzneho.
11. čer 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agentkadaisy Taky jsem si zpočátku říkala, ale už je to víc jak měsíc, tak mám docela starost, když sama slíbila, že napíše.
11. čer 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka to je divne...jeste me napadlo ze pro samou lasku k miminku zapomnela na vse :slight_smile: ale je to divny. A ty na ni nemas kontakt?
11. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka
@agentkadaisy holky, ono mi to píše, že její profil neexistuje.... :confounded: :confounded: :confounded: aháááá tak existuje, ale správně je to @lindoska :slight_smile: tak proto. Už sem se lekla.... ale taky jsem čekala na info, měla naplánovaný císař na stejný termín jako jsem nakonec porodila i já....
11. čer 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim vas neznate nekoho kdo rodil v Olomouci s dulou? Shanim zkusenosti....
11. čer 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Ahoj, no o zakladatelce diskuze stále nic nevím, ale častokrát jsem si na ni vzpoměla ... vím že bydlí na Polívkově ulici (psala to asi na třetí stránce této diskuze), mám na ni dokonce telefonní číslo, poslala mi ho když jsme se domlouvaly na předání zboží, ale je mi hloupé jí psát ... třeba má jen hodně práce s miminkem, tak nechci otravovat, vždyť se prakticky neznáme ... ale je to divné ... ani na diskuzi o olomoucké porodnici na emimino už se neukázala ... hlavně aby byli ona i miminko v pořádku :zipper_mouth:
11. čer 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Prosím, využij inzerování v bazaru”
21. čer 2013 v 09:10 • ivis7
To už nikdo v Olomouci nerodí? :confounded:
8. črc 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska ja budu ;) ale bohužel tato diskuse nejak utichla :frowning2:
8. črc 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky...koukám že se tu po mě skoro vyhlašuje pátrání :grinning:

Jsme s malou v pořádku zdraví a rosteme jak z vody...Jen pořád někde lítám a nemám vůbec čas jit na net
5. srp 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lindoska Kdy a kde?? :slight_smile:
5. srp 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak někde v parku a kdy...to se musíme nějak domluvit :wink:
5. srp 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska jsem taky pro :slight_smile:
5. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska Ahoj nejsem v Olomoci ale od stredy kdykoliv :slight_smile:
5. srp 2013 ve 13:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska
@solteeskaa
@heluska85 Holky všechny vás obdivuju :slight_smile:. Já když nemusím, tak do těch veder ani nejdu:frowning2:. Nějak špatně to už snáším či co :slight_smile:
5. srp 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska ja bych byla urcite pro :slight_smile:
5. srp 2013 v 16:24  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska taky bych byla pro,ale pristi tyden ve stredu jedem na Slovensko na tyden :slight_smile:. Navic od patku mame byt ochlazeni,takze bychom se mohly potkat v pondeli nebo v utery,kdy nebude takove vedro kvuli prckum :wink:.
5. srp 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska jééé, ztracená ovečka se našla :grinning: ... jsem ráda, že jste obě holky v pořádku ... a co nějaká zkušenost z olomoucké porodnice, byla by? :sunglasses: ... ale prosím co nejdřív, nejlíp hned, jinak už mi jakékoli info bude houby platné :wink:
5. srp 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my určo nee, jsme právě v porodnici :slight_smile:
5. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irca86 jejda, že by včerejší bouřka? :grinning: ... gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
5. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska nee, malej se narodil v neděli 12:17 :slight_smile:
5. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irca86 já myslela včera při bouřce, že už třeba konečně také pojedu, ale nic ... tak čekám dál :sunglasses:
5. srp 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska drobci sami vědí kdy je jejich čas :slight_smile:
6. srp 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je dost teplo, ale malá procházka prckům neublíží...viděla bych to na 13.8 což je úterý někdy dopoledne tak v 10h...protože odpoledne je už moc vedro...tak pište jestli souhlasíte :wink:
6. srp 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek