• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
Ahojky :slight_smile: Je tady někdo z Opavy a okolí?Já jsem z Kravař :slight_smile: Jsem v 17.tt a mohly bychom se podělit o zážitky z těhotenství :wink:
23. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem taky z Opavy, a mám to za pár :wink:
3. srp 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: To je fajn,že jsi z Opavy :slight_smile: Já ještě do porodu pár měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já už nejsem těhu, ale z okolí Opavy jo :grinning:

A vidím, že
@lucie5779 už to má možná za sebou,držím palečky, ať je všechno ok :wink:
9. srp 2010 v 17:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemámmmmmmmmmmmmmm čekámmmmmmmmmmmmmmmm pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a k tomu chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tak chřipka je naprd, honem se snaž aspoň uvolnit nos, ať s ti u porodu líp funí :wink: :grinning:
Ale tak dnes nebo nejpozději zítra prckovi domluv, pak se má zase udělat škaredě, tak ať se narodí do sluníčkového dne :sweat_smile:
10. srp 2010 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky(ahoj Luci).Já jsem z Kobeřic a taky už nejsem těhu, ale moje sestřenka je z Kravař a taky plánujou rodinu, možná jí znáš už je tady taky mezi náma koníkama :slight_smile:.Jmenuje se Pavla Uvírová :grinning: :grinning: :grinning: .
10. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Baruš :slight_smile: Víš,že jsme do rodiny? :grinning: :grinning: :grinning: Tvoje mamka a moje mamka jsou sestřenice.A Pavlu znám moc dobře :slight_smile: To je ale náhoda :grinning: Papa
11. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci :slight_smile: Tak co,užžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lucis :slight_smile: To je fajn,že jsi z okolí Opavy :slight_smile: Moc mě to těší :slight_smile: Papa
11. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to je sranda, příbuzné....
Já jsem od vás na druhou stranu, bydlím za Jaktařem.. nevím, jestli to tady na tu stranu znáte...
11. srp 2010 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já tu nepatří, ale pocházím z Opavy, ted už bydlím s manželem v Brně, ale jinak jsme bydleli v Kylešovicích a ted naši bydlí v Kravařích Koutech.
11. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaktař moc neznám :sunglasses: Ale Opavu jakž takž jo :slight_smile: Pracovala jsem v Opavě,ale jsem od začátku těhotenství na nemocenské :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hannah :slight_smile: Z Kylešovic mám přítele :slight_smile: V Kravařích Koutech??? :grinning: Tak to je dobré :slight_smile: A jak je v Brně?
11. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,chtěla bych se ještě zeptat,byli jste na screeningu ve 20.týdnu?Já jedu příští týden do Ostravy,tak jsem zvědavá co se tam přesně dělá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka řekla bych, že skoro to stejné jako ve 12. týdnu. Přeměří se miminko (tuším holenní nebo stehenní kost, obvod hrudníčku, hlavičky), zjišťuje se, jestli nemá mimčo nějakou vrozenou vadu, jestli je dost vody, kde je uložená placenta a tak. Dají ti doporučenku na cukrovkový test (i když to možná obvodní gyndr.).
A proč jedeš až do Ostravy? Máš nějaké rizikové nebo nevěříš opavské nemocnici?
11. srp 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doktor mi už něco dělal na těhotenskou cukrovku.Hned ze začátku těhotenství.Do Ostravy jedu,protože mě tam poslal ženský.Jak jsem byla malá,tak jsem byla vážně nemocná,tak možná proto to má nějakou souvislost :slight_smile: Triple testy mi dopadly dobře,tak doufám,že i tam bude všechno v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unamused:
12. srp 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka A jak se jmenuje přítel???Proč ten smajlík u Kravaře Kouty???Jinak v Brně je fajn, ale chceme se vrátit na sever někam do baráčku....
12. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tomáš Gregor,ale bydlel tam krátce.Teď bydlíme spolu.Smajlík jen tak :slight_smile: Můžeš napsat kdo jsou tví rodiče?Jinak jsem na facebooku.
12. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 zbavila ses už aspoň té chřipajzny? Ať bráška s tátou slíbí miminku nějakou príma pařbu, možná vykoukne:wink:
17. srp 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jj naštěstí jo a zítra mám nástup směr porodkaaaaaaaaaaaa :wink:
17. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,TAKY UŽ TO MÁM CHVILKU ZA SEBOU,ALE JSEM Z OPAVY :wink:

@lucie5779 ZROVNA JSEM HLEDALA,JESTLI UŽ NÁHODOU NEJSTE ČTYŘI :sunglasses: ,TAK NA ZÍTŘEK DRŽÍM PALCE,BUDOU VYVOLÁVAT?
17. srp 2010 v 16:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Holky :slight_smile: Velký ultrazvuk za námi a čekám chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: Jsem moc šťastnáááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka tak to je skvělá zpráva :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 18:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka gratuluju :slight_smile:
@katy.m zatim jsme 3 a vyvolavacka zrejme bude tak drz pesti :wink:
17. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si tím pošla a není oč stát,ale za ty poklady to stojí.Držím palce :wink: Držte se
:slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka velká gratulka, zvlášť, jestli byl chlapeček velkým přáním :wink:

@lucie5779 no, vyvolávačka nic moc, taky mi museli pomáhat, ale klasickou tabletou nebo helem nebo čím vším se vyvolává.... Tak už se těším, až si v sobotu na netu přečtu v opavském deníku, že se konečně narodil Lukášek nebo Sašenka. Držím palečky, ať to máš rychle za sebou a jste ok :wink:

@katy.m co ty tu, že bys byla taky z Opavy a okolí???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa nazdarek :slight_smile: :slight_smile: ,to víš ,se vecpu všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 21:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa díky snad to půjde dobře, uvidíme :wink:
17. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste babenky, tak co tu nového :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 42
Tvůj příspěvek