• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
1. pro 2010 ve 13:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka moc velká gratulace k miminku. Taky máme Kubu :wink:
1. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka moooc gratuluju, Kubíček je krásné miminečko :slight_smile: .
1. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka taky moc gratuluju ke Kubíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám zvedli odpadky - příští rok to bude 396 kč na osbu za rok, výjimku prý tvoří děti do 3 let, ty jsou osvobozené od placení, jestli jsem to dobře pochopila.
2. pro 2010 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ani o tom nevím. Ach jo, kdy nám něco slevní???
2. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka taky obrovská GRATULACE tobě i Kubíkovi :slight_smile:

HOLKY tak jsem dneska byla s klukama na městě potkala známé a dala punč (dva :grinning: )
tak trénuji na toho 10.12. :wink: :wink:
2. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 no, já si dala minulý týden charitativní JEDEN a byla jsem ráda, že se mnou byl manža, bo za 15 minut jsem necítila nohy a v busu jsem to nějak "proplula" :grinning:
Tak jsem příští týden zvědavá :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa musíš chodit trénovat každý den, abys to za ten týden stihla :grinning: :grinning:

3. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: :grinning: bych byla jak rintintin :grinning:

Holky, mám návrh. Vzhledem k počasí a napadanému sněhu bych místo setkání posunula od koule na Dolňák. Na Horňáku přímo u koule je dřevěná budka a je to tam menší a naprd ohrnuté, tak abychom s kočárkami nezatarasily celé náměstí.
Na Dolňáku u toho jeviště je místa habakuk, je to tam líp ohrnuté a je tam zastřešené sezení. :grinning:

Kdo je pro a kdo je proti?
3. pro 2010 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já jsem pro Dolňák :slight_smile: a kde bude sraz?Nedáme ho u kašny pod Dolňákem,tak se určitě najdeme :wink:
3. pro 2010 v 18:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já jsem taky pro. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděla, kde je koule (nejsem holt opavačka :slight_smile: ), je mi jedno, jestli vás budu hledat na Horňáku nebo Dolňáku :grinning: .
3. pro 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m já mám obavy, jak se nám tam s kočáry pojede, pod tím podiem je určo odhrnutý sníh a místa dost. A myslím, že babinec s kočárky nikdo nepřehlédne :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem byla na trzích teď, zrovna jsem se vrátila a je to tam o hubu. Snad bude líp příští týden. Jak si v těch stánkách topí, tak to kolem taje a na to padá ten sníh, je to rodeo. Naštěstí jsem byla bez kočáru, jinak nevím, asi bych to tam ani neutlačila.
3. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY nebojte s kočárky projedete :slight_smile: určitě když jsem tam projela jááá s tím našim
MEGA dvojkočárem :grinning: :grinning: navíc sníh taje, takže jááá jsem taky pro dolnák :grinning: :wink: mají tam dobrý
francouzký punč :slight_smile:
6. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já to vidím bledě jsem nachcípaná a furt hlásí mraz :frowning2:
hele a dělali jste si nějaký "řád" dne nebo až po šestinedělí?Mi to teď příjde dost náročné.Malý přes den usne u kojení ale musím si ho nechat na rukách jinak se okamžitě budí :fearful:
6. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka kašli na řád, má na to nárok, já ho jakž takž nějaký, kdy jsem byla schopná se s někým domluvit na čase, až tak kolem půl roku.
A ty máš omluvenku, neboj, my ti poreferujeme.
6. pro 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka řád u nás nehrozí ani teď, teda kromě toho, že koupeme v přibližně stejnou dobu. V šestinedělí jsem jen kojila a přebalovala a kojila a přebalovala :slight_smile: :slight_smile: . Semtam spinkal, hlavně v kočárku.
6. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka taky si myslím, že je to normální. Ty malé děti jsou jak průtokáč. Jenom jí, hned to vykadí, nebo vyblinkají a sotva je dáš do čistého, tak to chtějí celé znova :grinning: :grinning: Já nevím kdo to píše do těch knih, že novorozenec prospí většinu dne. :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už se nám to blíží... :wink: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 10:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m ty už se nějak těšíš :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jj,na punč :grinning:
7. pro 2010 ve 14:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina a na Vás vlastně taky :wink: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 14:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska šla po Dolňáku a naproti mě si kráčel náš nový primátor Jirásek, tak asi dodržel slovo, že stále bude chodit pěšky. Anebo byl na tajné obhlídce, jak fungují boudy na trhu.

A já se taky těším, snad nevyjde předpověď, v pátek má zase být mráz:
http://www.novinky.cz/domaci/218892-ledovku-vystridaji-v-patek-celodenni-mrazy.html
7. pro 2010 v 15:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je určitě předpověď pro čechy, u nás ještě nebude tak moc mrznout :slight_smile: . Hlavně aby nepršelo nebo nemrholilo, mám nový podvozek - trojkolku - a ještě nemám pláštěnku.
8. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca Fakt jo? No tak doufám, že nebudeš moc zababušená, když podle kočárku tě nepoznám :sweat_smile:
8. pro 2010 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napište mi ještě jednou v kolik přesně a kde přesně mám v pátek být. :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina v 10h na Dolním náměstí,tam se prý někde najdeme :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m
@jakelina jak někde? no, Kačuli!!!!

V 10 hodin na Dolňáku, jak je podium, z jedné strany prodávají slovenské sýry a z druhé punč, je to velmi strategické místo!!!!!!!!!
Raději to ještě hodím do zmínek:

@katy.m , @jakelina , @jirca , @lillyzelvicka , @lenulinka21 , @lucie5779 , @tali28, @radullinka

Všem připomínám, že UŽ tento pátek 10.12. v 10 hodin máme, my Opavandy, punčový srazík na Dolňáku u podia (přes léto, jak je fontána). Omluveni jsou marodi a miniprcci, neomlouvá se lenora!!! Snad nebudou padat trakaře.
A malé upozornění, choďte opatrně Myší dírou, ze strany Dolňáku tam jsou dost velké převisy zmrzlého sněhu a rampouchy. Tenhle týden jsem byla 2x svědkem sjetí sněhu a 1x rampouchu. A poprvé ten sníh byl pořádná řacha, asi metr od ďury!
8. pro 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek