• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
Holky mi jede autobus až v 10 od nás, tak na mě počkejte. Jinak bych musela autem a to se mi nechce ten špinavý kočár dávat do auta. Budu tam kolem 10,20. Stejně tam budete popíjet :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina počkáme, mě to jede z domů už v 9.17 a jestli bude zítra tak ledový vítr, jako dnes, tak se asi začnu zahřívat v předstihu, takže jak dorazíš, já už budu stráááášně veselá, ještěže se budu moct opírat o kočár. :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já nějak marodím tak uvidíme zda dorazím :wink:
9. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 ajajaj, to není dobré, ale tak neva, nemá cenu něco lámat přes koleno, já doufám, že ještě uděláme nějaký srazík. A kdyby ses cítila, tak doraž!
9. pro 2010 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak jestli tam budeš tak brzo, tak to už abych do sebe něco hodila už doma ať nejsem pozadu. Připomeň mi pak, že mám ve zdravé výživě koupit křupky.
9. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa né,abys nám to tam celé vypila :wink: :grinning: .

Holky,plánujete jen trh nebo i nějaký sedánek v resrauraci/kavárně?
9. pro 2010 v 17:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa né,abys nám to tam celé vypila :wink: :grinning: .

Holky,plánujete jen trh nebo i nějaký sedánek v resrauraci/kavárně?
9. pro 2010 v 17:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m můžeme zajít někam dovnitř, ale kam bychom se vešly??? Malý chodí kolem 11 spát, tak nevím jak dlouho vydrží být hodný. On mi nespí v kočáře. :frowning2:
9. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m I kdyby nepřišly všechny kočky, které tady jsou, tuším, že nás je devět, a přišla třeba jen polovina, mám obavy, že se zababušenými dětmi a v takovém množství asi nemáme moc šancí někm se vejít. :grinning:
9. pro 2010 v 17:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jedině jet procházkou do nějakého marketu. :grinning:
9. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina procházkou? vždyť bychom se nevlezly ani na chodník.

holky, normálně teď dávali předpověď, do konce víkendu má napadnout v republice až 30 cm nového sněhu a 70% předpověď, že do konce kalendářního roku už teploty nevylezou nad 0, takže jestli teď napadne a vydrží, mohly by být bílé Vánoce.
9. pro 2010 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa bílé Vánoce jsou prima, hlavně aby moc nefoukalo, ale zima mi nevadí :slight_smile: . Už se těším na zítřek, bohužel musím autem, tak kdybych dlouho parkovala, neztraťte se mi :grinning: :grinning: .
9. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca tak to budeš jenom nealko grog, já kvůli tomu nechci autem, ale možná nakonec pojedu, když bude nějak hnusně, abych nebyla vázaná na autobus. Domů chci jet v 11,45 dýl mi tam malý nevydrží a pak mi jede městská až za dlouho. :frowning2:
9. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY já dorazím jen s jedním :slight_smile: druhý jede s tatkou k babičce...
Těším se na Vás :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 Vy je rozdělujete? :sweat_smile: Taťka nemá odvahu s oběma nebo to střídáte? :grinning: Jsou aspoň jednovaječní, ať si můžeme domyslet i druhého prďolku? :grinning:
9. pro 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 těšíme se, ale to už tě vůbec nepoznáme, čekala jsem kočár. :grinning: :grinning: pro dvojčata :grinning:
9. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám fotky, některé se mi nenahrály, hlásí mi to že jsou příliš velké. :frowning2:
10. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jééé to je rychlost :wink: :grinning: :grinning: fotky jsou SUPER všem nám to tam slušííí
jen škoda že @katy.m to nestihla :frowning2:

HOLKY bylo fajn ale myslím, že venku bysme asi fakt zmrzly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to byl dobrý
nápad jít si někam sednout příště můžem vyzkoušet jiné místo :slight_smile: :slight_smile:

@lucisa :grinning: :grinning: manžel vše zvládá na jedničku je skvělý a hlídá i oba najednou když třeba
potřebuji nakoupit :wink: at je OBA do marketu natahám.Máme známého co má 1 dítko
a není schopný ho pohlídat :grinning: :grinning: Manžel je zlatičko :wink:
10. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 jj, já už to pochopila z tvého vyprávění.....
Tatínek je šikulka :wink:
10. pro 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina
@lenulinka21
@lucisa
@katy.m
jůůůůůůůůůůůůůůůů holky tak já mám pěknou virozu, ale upekla jsem perníčky aspon, oko mám nateklé kámoška mi barvila řasy a mám to jak jelito nad víčkem auuauu příště dáme srazík v létě, moc Vám to sluší všem, škoda že jsem nebylaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 příště to napravíme :grinning: :grinning:
Hlavně se vylež a oko ať je lepší. :slight_smile:
10. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina oko svědí a pálí, vyležet bych se ráda ale nepůjde to s dětma a manža se vrátí kdoví kdy a to ještě prej půjdeme na nákup, se mi tak chce :frowning2: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já to znám, já jsem už hodně ráda, že je malý větší a už se zabaví sám. Ty první měsíce to byl zápřah. Navíc já pořád pracuju z domu už asi deset let, tak i po porodu a je to někdy na bednu. Večer si jdou všechny maminky lehnout a já teprve zasedám k počítači a ještě pracuju. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Naštěstí už mi Eliáš spí skoro celou noc a když už se náhodou vzbudí, tak se přicucne k prsu a za chvilku usne. :wink:
10. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina a co děláš ? malá je hodná, a Alešek se taky dokáže zabavit sám, ale tak hlídat ho musím, nemůžu si jen tak lehnout, ale není to tak hrozné jak před měsícem to byl mazec, teď to vypadá že to snad brzo přejde :wink: :wink: :wink:
10. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 vystavuju faktury různým firmám a dělám účto. :wink:
10. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík byl super,příště se polepšíme a dorazíme včas....slibuju :wink:
@lucie5779 uzdrav se :slight_smile:
10. pro 2010 v 17:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 co vlasy? byla jsi taaam ?
12. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Je..dik, ale mam na mysli trochu jiny, jen prouteny , jako na pradlo nebo na psa :slight_smile:
12. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek