• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucie5779 zrovna se chystam :wink:
12. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina Supr!!! :slight_smile: Vypada to jako reklama na kocarky :grinning:
12. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 tak pak dej vedet jak jsi dopadla
12. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 aháá, tak já tě špatně pochopila, já měla tenhle. Ale čas od času vidím takové proutěné koše, hlavně, když jsou ve městě jarmarky, počkej na Velikonoce, to určo nějaký košíkář na trzích bude.
A jaké vlasy, ušlo mi něco?
12. pro 2010 ve 23:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes byla na představení mé starší dcery a koho tam nepotkám? No @tali28 přece!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát jdu i zítra, dcera měla dnes dramaťák a zítra opět dramaťák a k tomu i gymnastiku.
14. pro 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa No bzl to moc mile :slight_smile: U nas poprve vzstupoval Nicolas :grinning: , teda spis ja, a on koukal na mamku jak na blazne :dizzy_face: a pak Sa3enka spivala s Barvickou... Ted jeste skolka, balet a Dance for Life... Uf!!!
14. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 vidíš, na tu barvičku jsem tam zrovna přišla, to byla ta modní přehlídka?
Škoda, že jsem si toho nevšimla, ale já přišla a ony už končily...... :cry:

My máme ještě zítra ve školce besídku s vánoční dílnou a pak znovu loutkáč a Nela s gymnastikou a dramaťákem.
14. pro 2010 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY dneska byl venku pořádnej nážeř brrr byla jsem s KLUKAMA venku hodinku a bohatě stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Objeli jsme trhy a alou domů :slight_smile:

Pomalu doděláván cukroví ale už se mi moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mě je to vždycky počáteční nadšení :grinning:
a pak rychle rychle at to mám z krku.

Doufám, že jste všichni s dětičkama zdravý-my ANO tedy tuk tuk držíííme se :slight_smile:
16. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 ve kterém patře bydlíš?Jsem byla v úterý u kámošky,tak jsem si v kočárkárně postavila kočár vedle Vašeho :wink:
16. pro 2010 v 19:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera nám @tali28 udělala krásné fotky, tak jsem je hned použila na vánoční přáníčka:
16. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 u nás bylo -16st., ani jsem ven nešla, strašná kosa :confused: :confused: .
16. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jirca To ses teda hodne s fotkami pohrala! Ani jsem je nepoznala... Hezke! Kde jsou takove ramecky? To vidim poprve...
16. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 je to na imikimi.com. V angličtině, ale včera jsem psala na Březňátka český návod a mám ho uložený, kdybys potřebovala.
17. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jirca krásnééé jseš šikulka :slight_smile: :wink:
@katy.m jéééé to je náhodička :grinning: my bydlíme v 5 patře se stav někdy
dáme kafíčko :slight_smile: ráda tě uvidím jsem na facebooku Lenka Martínková
17. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 já chodím do 2.patra za Beyerovou Zuzou:wink: :grinning: .Jasan,někdy se ozvu :wink:
17. pro 2010 ve 13:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m jasně :wink: malej si tu může v klidu pohrát :grinning:
17. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 jako,že bych Ti ho píchla a já si šla po nákupech,jooooo? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Si dělám srandu,těším se :wink:
17. pro 2010 ve 14:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
čau babenky, tak my pro změnu onemocněl Alešek má střevní chřipku :frowning2:
@tali28 tak co holička ?
17. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 bobek, tak ať je dobrý do vánoc. Ani by nemohl mlsat. :grinning:
17. pro 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m :grinning: :grinning: bud v klidu já běžně hlídám 3 děti mám to jak trojčata :grinning: :grinning:
od vedle kámošce občas pohlídám 2 letého raubíře.
@lucie5779 jééé tak brzké uzdraveníčko přejeme malému
17. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21
@jakelina holky děkuju, je to boj, včera už byl lepší a stejně se pozvracel, čekám co bude dneska, vůbec nemůžu spát :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 jejky pevné nervy přeji a at je to co nejdříve PRYČ a na vánoce už jen zdraví :slight_smile:
17. pro 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 děkuju jsi zlatá :slight_smile:
17. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 Ahoj, ted nevim, kdo z Vas mi ji doporucil... Byla jsem na ul.brezinove, ten kopec k nadrazi... A je to tam fakt dobre! Jsou tam 2 pani, jedna majetelka a jedna mladoucka 2O leta slecna, me mela ta mlada a byla taky vyborna! mam novou hlavu! :grinning: Stravila jsem tam 3 hodiny , a nechala tam 1000Kc, coz myslim jde...vhledem k tomu , ze mam hodne dlouhe vlasy.
Hlavne libila se mi tam atmosfera, nesnasim, kdyz kadernici nezavrou pusu a celou dobu nekho pomluvaji, kecaji mezi sebou.. ja jsem s toho pak vzdy unavena :frowning2: A holky se chovali velice profes.! Tak ze vsem DOPORUCUJI! Salon se jmenuji Jane Mare a na netu neni.
17. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 to já já já výborněěěěěěěěěěěěě je to salon JANE MARK HAIR DESING na netu neníííííííííííííííí
já chodím k majitelceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 @lucie5779 holky jááá bych taky už potřebovala změnu :grinning:
at jdu do Nového roku i s novou hlavou...ale to už asi nestihnu :frowning2: tak to nechám až PO... :wink:

ven chodím s klukama jen tak na hodinku je tam fakt ZIMA brr... bez kočáru chodíme jen
kolem baráku at je unavííím hi hi :slight_smile: :wink: a krááásně to funguje.
18. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co se děje, vánoce a netíhačka??? Nikdo nepíše :frowning2: :confounded:
21. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ jakelina jj asi tááák :grinning: :grinning: stále se něco dokupuje a uklízííím aspon jááá
manžel mi tu před dvěma dny začal dělat šatní skřín na míru... :angry: ted před vánocemi SUPER termín si vybral :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina no jo já holky dostala tu střevní od malého takže mám nařízenou dietu od mudr. to je fakt pech :slight_smile:
zítra jdeme naloupit, to zase bude blázinec bleeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 to je smůla, zrovna teď :frowning2: , ale aspoň přes Vánoce nepřibereš :slight_smile: :slight_smile: .
My byli nakupovat včera v Globusu - hrůůůůůza!! Ale už všechno máme, tak jen budem doplňovat pečivo z našeho vesnického obchůdku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@lenulinka21 chichi, to si fakt vybral dobře, ale radši teď než nikdy, ne? :slight_smile: Manžel má dovču, tak jsem se těšila, jak bude s náma doma, ale furt má nějakou nutnou práci venku(shazuje sníh ze střech, dělá třísky na zatápění, venčí pejsany, .....), tak jsem ještě ani nezabalila dárky.
23. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek