• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
Ahojte holky :slight_smile:
... VŠEM VÁM S ELIÁŠKEM PŘEJEME KRÁSNÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOC A BOHATÉHO JEŽÍŠKA,ALE KROM TĚCH MATERIÁLNÍCH DÁRKŮ, HLAVNĚ PŘEMÍRU ZDRAVÍ ,LÁSKY ,MÉNĚ SHONU A KAŽDÉMU ALESPOŇ JEDNO VELKÉ SPLNĚNÉ PŘÁNÍ :dizzy_face:
23. pro 2010 v 15:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, všem přejeme krásné svátky :wink:
23. pro 2010 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krasne Vanoce vsem! Hodne zdravi, pohody, uspechu vasim rodinam! Nat.
23. pro 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
23. pro 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
doufám že jste si to holky s dětma užili na max :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky můžu s ekvám přidat?,Bydlim nedaleko Opavy .Jsme nezaměstnaná :unamused: žiju s přítelem a mám 4 leteho syna.
28. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky můžu se kvám přidat?,Bydlim nedaleko Opavy .Jsme nezaměstnaná :unamused: žiju s přítelem a mám 4 leteho syna.
28. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla to víš že můžeš. :wink: Vítej
28. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jakelina :slight_smile: děkuji .
Těhulka teda nejsem a ještě pár let nebudu,ale diskuze na Opavě a okoli trošku uvadla tak jsem ráda za pozvání sem:slight_smile:
28. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla ahoj a vítej :slight_smile: .Kde bydlíš?
28. pro 2010 ve 21:20  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
JÁ bydlím v Radkově.To je vesnička cca 5Km od Vítkova a cca asi 16 km do Opavy bych řekla. Obyvatel je tady asi 600 :grinning: takova opravdu prdelka:grinning:
28. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla jo to znám,přes Radkov jsem jezdila do Vítkova.A před 3 lety si od tamaď kupovala jedna holčina moje svatební šaty :grinning:
28. pro 2010 ve 21:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m Katy kolik ty máš prosímtě dětí??? já sem nekolikrát uz do koníka psala,ale porád s evnem jeste nejak extra nevyznám a tak trosku mam i v albumech chaozz:grinning:
jen jsem videla ze nekde pises ze cekáš dvojčátka,??

Tys jezdila do Vítkova?? no Vítkov to je taky koncina.

No já jsme rozvedená a ziju ted od prázdnin se svým přítelem.Je o 8 let mladší. Ale stara se jak umí.
Jsem oba bez práce tak je to zapeklite celé:frowning2: a at toho není málo je Slovák.

Já si umím komplikovat život haha

dítě mám jen jedno 12,1 synovi budou 4 roky. má ted nejake vzpurne období:slight_smile:

28. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla dítě mám jen jedno(poznáš to podle toho,co je napsané v pase,když si najedeš na mou fotku),o dvojčátka jsme přišli :pensive:
28. pro 2010 ve 21:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m to mě moc mrzí .Promin to jsem nevedela.
28. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ted koukam ze mas 9 mesicni holcicku:slight_smile:

a ty jsi odkud,?
28. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m boze zas blbě. ELIÁŠEK ne elišk a. dneska zmatkuju:grinning: prominnn haha sama se tomu ted dost směju
28. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla nic se neděje,život je někdy krutý,ale musí se jít dál...
Máme kluka-Eliáška a jsem z Neplachovic,ale původně z Opavy-Kateřinek
28. pro 2010 ve 22:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla to nic :grinning:
28. pro 2010 ve 22:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla kluci jsou napsáni modře a holky růžově :wink:
28. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m
jakelina tos měla napsat dřív než přisel ten preklep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale budu uz moudrejsi .
ja druhym okem koukam na nabidky práce v Opave ,ale nikde nic .

Neznáte někoho kdo dělá v Globusu?? napadlo mě jít dělat tam . žebych tam vyplnila brožurku já i partner. treba do skladu. ach jo človek je zoufalej jak není práce .
28. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla já mám Globus vzdušnou čarou dva kilometry od domu, chodím tam pěšky s kočárem. Berou pořád. Zkus to a oni si tě případně dají do pořadníku. Od nás tam dělá půl dědiny :frowning2: :grinning:
29. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla no vidíš, jak to tady žije :wink:
29. pro 2010 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina

ahojky a ta půlka dědiny nenadává,,:grinning: ?? tam bude asi ranní a odpolední si myslím.
Važně by nám jedině zbylo zajít do BRANECKÝCH ŽELEZÁREN,ale to beru jako poslední štaci tam to je pry sama šikana.

Lucisa :slight_smile: ahojky jj ožilo to

a ja večer pohasla :slight_smile: jsem byla tak unavená že jsem šla na gauč za přítelem a tam jsem nějak vytuhla.-D
29. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina
tak já do Opavy jezdim jen s mojim tatkou na nákupy. on jezdi každou středu.Dneska jel taky já nejela.-) se mi nechtělo.On má male smišene zboži opravdu pidi obchudek uživi jen jeho. a tak jezdi do globusu, kauflandu pro zboží do obchodu:slight_smile:
třeba v centru už to snad ani neznám. a tak sem zvidlákověla že takovou tramvají bych nedojela asi nikam jak jsem zvyklá si furt někým vozit zadek:grinning:

já kdybyhc měla nekam dojet do restaurace tak bych dojel ana autobusák a vsud ebyhc sla jinak asi pesky pro jistotu haha
29. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla ty jsi asi v Opavě fakt dlouho nebyla, když ani nevíš, že u nás jezdí jen autobusy a trolejbusy :grinning: tramvaje nejblíž v Ostravě :grinning: :grinning:
Branecké nebrat, manžel tam vezl nějaký matroš a když viděl, jak jsou tam lidi posraní, oni skoro barví listí na zeleno a jen co na podzim spadne něco na zem, hned naběhne četa s koštětem, jen aby pan ředitel nestrhl prémie. Je to tam šílené.
Fakt bacha, ten magor si myslí, že je všemohoucí.
29. pro 2010 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa
jeva pardon ja sem pako:grinning: jo trolejbusy. jo mi šibe:slight_smile: jezdila sem ted hodne do Ostravy s tatkou .Byla jsem na operaci takze kazdou chvili jsem slysela od maleho tramvaj a tramvaj:grinning: takže mi to ani nepřišlo. .
No já taky slyšela právě že to tam je tak šílené.
Proto to beru až jako konečnou.Kamarádka mi ted psala co je z Opavy že si tam s manžou dávali žádost do globusu a že s ejim neozvali ani a že pry stama ted vyhazovali i brigadniky ze nechavaji jen stale zamestnance a nove ted neberou.
29. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla je tam asi teď velký zájem, protože je fakt málo práce. Někdo nadává, jiný je spokojený. Jsou tam dlouhé dny, tak je to naprd. Děláš od rána do večera a pak se to tak různě střídá, ale volno máš málokdy o víkendu.
29. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina to je dost blb ekdyž mám dítě:frowning2: ach jo to je šílene. unás tady ted Klemens otevrel jatka na hovezi dobytek jednou uz jsem mu o sobe davala vedet,ale asi to zkusim znovu:slight_smile: treba na baleni masa nebo cokoliv.

achh jo proc materská netrv a18 let hihi :grinning:
29. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla no teď ani mateřská žádná sláva. :frowning2:
29. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek