• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@jakelina
já měla mateřskou tři roky a brala jsem 7600 te dje tojinak?? já jsme už rok nezamestnaná v lednu to bude rok
29. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla je to pořád stejně, ale pro nás když je nás doma šest, nic moc. :frowning2: :frowning2:
29. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina a manžel nepracuje???
29. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla jo, jo, pracuje a já taky i při mateřské a rodičovském, pracuju z domu na počítači, jinak bychom se museli jít pást. Jak kluci rostou, jsou ty nároky pořád větší. Zlaté malé dítě, tomu koupíš pleny a nějakou hračku, ale oni si už platí i učebnice a nevezmou si na sebe hned tak něco. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no tak ale mate stesti, ze mate praci:slight_smile: ano si taky rikam ze je fajn ze malej Kamča jeste neni vybiravej vidimjak ti mladi od sestrenky a bratranka jen vymysleji coby chteli:grinning:
29. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky! 28 jsem oslavila 28 narozky... tak jde na mne nejak depka... asi uz starnu... Oslavu 30 uz asi nepreziju.. :frowning2:
A zase jsem v casopisi :grinning: Dnes jsem vytahla ze shtranky velky balik a tam DETI a MY a darek -detska knizka.... Predplatne nemam, tak jsem koukala, az pak jsem nasla tam svuj clanek a velkou fotku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To uz jsem posilala davno a zapomnel ana nej... o tom jak se rodi v Rusku.... Stava se ze mne medialni hvezda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 přeju opožděně všechno nejlepší k narozkám :slight_smile: :slight_smile: . To už jsi skoro stará škatule :grinning: :grinning: , ale nezoufej, bude hůř :grinning: . Jedu do Op, tak zkusím sehnat ten časopis, jsem zvědavá, jak se rodí v Rusku. Mám kámošku z Ukrajiny, ale rodila v Německu :slight_smile: .
30. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 taky přeju opožděně vše nej. Jejda kdy mi už bylo 30, to už si ani nevzpomínám, to už je dávno :grinning: :grinning:
30. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca
@jakelina Dekuji! :grinning: No rodi se tam hrozne... Meli v tom DETI A MY rubriku-vas porodni pribeh, tak mi hned napadlo to, jak se rodi u nas... Uz 2 kamosky tam zemreli.... Ja bych fakt radej rodila nekdy v lese , nez tam...
30. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teda ted jsem měla co číst :slight_smile:

tali28 taky gratuluji k narozeninám opožděně :slight_smile: mi bylo letos 27 a taky mi to nějak říkalo že se blízí tricítka,ale netypují mi tolik takže jsme v klidu.Teda netypují jak kdy. Povahou jsem spíše uvěznenej puberták :grinning:D Asi i proto mám mladšího partnera že mi to skvěle vyhovuje:grinning:

Jak se rodí v Rusku?,no ono už název Rusko zní samo o sobě že žádná sranda to tam nebude :slight_smile: jinak fotky jsem pozerala a máš je nádherné. Krásně fotíš .
30. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 jééé všechno NEJ :slight_smile: :wink: teda opožděně,ale přece :grinning: Já slavím příští rok
30let :angry: :frowning2: no nedávni to bylo 18

@ppperla ahojky vítám jsem tu dlouho nebyla :slight_smile: takže jsi z Vítkova? Když jsem rodila
dvojčata tak tak semnou byla i holky z Vítkova a byla moc fajn :slight_smile:

HOLKY jak se těšíte na dnešek? Nám to teda nějak moc neříká stejně vše o dětech
a nějaké alkoholové dýchanky se konat nebudou :grinning: c Max trochu vína, ale hlavně uspat děti a modlit
se at se nevzbudíííí.Tady je rachot v Kateřinkách :slight_smile: :grinning:

Všem do Nového roku přeji jen to NEJ a zdravé děti to je na světě nejdůležitější...ostatní příjde samo :slight_smile: :wink:
31. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 ahojky

já mámnejlepší kamarádku v Kateřinkách:slight_smile: nevím přesně kd ebydlíš.Ona bydlí na vrchni jeji rodiče mají ten BAR LUCIE .Možná to znáš . No já bydlím kousek před Vítkovem:grinning: ve vesničce.Jsem ale okres Opava :grinning: stim se raději pochlubím, protože ve Vítkově je dost černo .U nás ne haha :grinning: nejsem rasistka,ale jak vidim ty mlade žaby stěma břicham a těhotenskýma tak nechápu:grinning:
já když v Opavě rodila tak jsem měla na pokoji holku od nás z vesnice.To byla jako náhoda jako blázen .A ona na mě. CO TY TU?, hahaha já po porodu a v porodnici no co jsem tam asi dělala,?.-DDDD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: TAK v pokoji tehda bylo fajn protože sme s eznaly. a protože nebyla prvorodička tak mi i pomáhala co a jak :grinning:

na dnešek jak se těším,??? pozvala nás kamarádka,ale přítel jít nechce,že je nezná že ji viděl jen jednou a tak že chce být na silvestra s někým ským s ecítí fajn,takže budem s mojím tatkou a jeho přítelkyní doma. ONI si asi otevřou víno a nevím co ještě,ale já dám tak jendu skleničku a bude to muj silvestr. Jsem si s dítětem odvykla pít a hlavně nic nevydržím haha :grinning: ale nevadí mi to:slight_smile:
a malej kd ymi usne to netuším. Někdy usne odpoledne a pak mi bantuje klidně i do jedne rána.Tak doufám že to nebude:grinning:
Ale kdyby nespal,tak bychom zajely se podívat na Vítkovskej Ohnostroj :slight_smile: o pul noci:grinning: no netuším vubec co bude nechám se překvapit:grinning:
31. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 vše nej nej nej, moje nejmladší se narodila 28., takže na tvé narozeniny měla přesně 3/4 roku, tak si to budu pamatovat a v klidu, taky jsem si myslela, že jak se přehoupnu přes 30, bude to řacha a ono se nic nedělo :grinning:
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale malá měla od neděle teplotky, teď už má "jen" rýmu a občas zakucká, ale je tak protivná a mrzutá. Strašně mě to mrzí, teď je ideální doba, jsme všichni doma. Ale manža má pokažené auto, visí někde v Německu, tak možná bude ještě pár dní doma, tak bych se ti ozvala.

Jinak všem přeji vše nej do Nového roku a ať vás povází jen zdraví a štěstí, rodinná pohoda atd. atd.
31. pro 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla Dekuji! Ja zas mam manzela o 17let strasi... :grinning:
@lenulinka21
@lucisa Dekuji, holky! Jedeme na hory! Jupee!!! Bude sankovacka!
31. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
přejeme vše NEJ v roce 2011 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,pořádně ten Nový rok dneska přivítejte :slight_smile:
My budeme doma,vrátili jsme se dneska z nemocnice,Eliášek měl laryngytidu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@tali28 tak já měla 24. 12. 28,tak jsme na tom stejně :wink:
31. pro 2010 v 17:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 všecko nej dodatečně !!!
@katy.m ať je prckovi líp !!! :wink:
holky neblbnětě mě je už 31 toto letííííííííííííí
všecko nej Vám všem i vaším dětem do Nového roku 2011 hlavně to zdravííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jojo, neblbněte, mně je 45 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Doufám, že jste všecky vykročily do nového roku tou správnou nohou :grinning: .
1. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca nevypadáš na to, já jsem se svým věkem ani nechlubila. :grinning: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m no tak na tu 30 opijeme se spolecne :grinning:
1. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem všechno jen to nej nej nej v roce 2011!

@jirca neke, ještě nemáš :grinning: :grinning:
1. led 2011 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa už jo, nemám v pase přesné datum narození, tak se to špatně zobrazovalo.
@jakelina a ty na svůj věk už vůbec ne :slight_smile: :slight_smile: .
Díky Miškovi si připadám docela mladě, ale někdy poránu po "blbé" noci spíš tak na 70 :slight_smile: . Ale neměnila bych za žádné nižší číslo, jsem tak spokojená :slight_smile:
1. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno Nejlepší do NOVÉHO ROKU :slight_smile:
unás byl silvestr poklidnej u televize :slight_smile: jen 16 leti pubosi od souseud nam hazeli petardy prez plot,protoze rodice nemneli doma tak řadili.To zas bude těhotných náctiletých ha ha:grinning:

1. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca aháá, ale to vůbec neva, nejde to poznat a člověk není starý podle data narození, ale podle toho, jak se cítí :wink:
1. led 2011 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca já bych ti tvuj vek neřekla ani omylem .
Myslím si že toje super :slight_smile: myslím to když na ženě kolikrát nejde poznat ani její věk. Ono moc to asi k ničemu nepomuže,ale divej jak my ženske ti to tady píšeme to by mě rozhodně trošku zvedlo sebevědomí, protože my ženské sme spíše nepřející a lichotka od ženské je teda pak vzacnější,než od chlapů:grinning:
1. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky tak jak v roce 2011??? Já jsem celá ráda, že už všichni vypadli do školy. :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ všem v Novém roce :slight_smile: :slight_smile:
@jakelina jůůů ty se máš konečně trochu klidu co? :grinning:

@jirca @ppperla :grinning: :grinning: já letos slavím 30 let :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatííím mi to nedocházííí ale ono to přijde.

Silvestr u nás proběhl krásně v poklidu KLUCI to celé prospali ufff :slight_smile: a my ještě se známýma
jsme decentně popíjeli a bavili se. Jejich malý se, ale vzbudil ale neplakal má už 2 roky a říká: mamííí
venku bliky bliky :grinning: :grinning: jako že se tam bouchá :grinning: a pak už neusl dokud nešli domů a to bylo o půl 4 ráno :slight_smile:
3. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to žije, že jo :frowning2: :cry:
5. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, to je fakt, co je????

Dostala jsem tip na opavský dětský koutek, znáte to některá, prý je to nové... Tam by se mohly odehrávat nějaké naše srazíky, když ještě nebude parkové počasí:
www.mrnouskov.cz
5. led 2011 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek