• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
Ahoj holky :slight_smile:
@lucisa ten odkaz už tady nedávno dávala @tali28,jsem slyšela od kámošek,že je to tam bezva :dizzy_face:
6. led 2011 v 11:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m fakt? jak to tady čtu? :sweat_smile: :confused:
6. led 2011 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa jj,tuším,že to bylo ještě před našim srazem,zmiňovala se,že tam byla na kávičce :wink: Ale možná neříkala název,to nevím,jedině zpětně pohledat...ale na tom určo nezáleží :wink: :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa tak sraz tam by byl určo príma :dizzy_face: ,tuším,že je to v té bývalé školce,takž snad i s kočárky nebude problém
6. led 2011 ve 12:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m na stránkách píšou, že se parkuje uvnitř budovy :wink:
6. led 2011 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes tam zase je hnusně, ale včera jsem nebyla venku, kvůli větru, tak dnes musím. :cry:
6. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina no tak dnes mi přijde, že je ten vítr taky pěkně hnusný, ale taky musím, máme třídní chůzky a mamka mi malou hlídala už dopo, nemůžu ji furt otravovat. :unamused:
Volal mi dopo manžel, jede z Německa, ale už je v Čechách a prý v Německu jeden velký průšvih, kolega uvíznul v nějaké firmě, hodinu ho nakládali, mezitím začalo pršet a teplota klesla na -13 (což nechápu) a během té hoďky se udělala jedna velká ledová plocha a on už se nerozjel.
A prý je to na celkem velkém území, jsem zvědavá, co z toho dorazí k nám :confounded: Zítra asi půjdu jen ráno k dr. a pak pro holky a malá zůstane doma.
6. led 2011 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky zase nakukuju,
chtěla jsem jít ven ale fujá tu vítr fuj :angry:
A nemáte některá zkušenost s nošením v šátku?Malý se chce pořád nosit.Tak sem si jeden pořídila ať taky něco udělám.
6. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lillyzelvicka myslím, že na koníkovi je i nějaké téma o šátcích. Já jsem ho neměla, tak neporadím. :cry:
6. led 2011 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,můžete mi napsat kontakt na to kadeřnictví na Březinové ul.? Potřebuji nutně upravit a chci vážně profíky,ne jen sestřihnout konečny a udělat melír,jak se to u mě děje posledních pár let :angry: :rolling_eyes: .
Díky :slight_smile:
7. led 2011 ve 12:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m tohle je zkopčeno ze str. 12:

tali28 @lucie5779 Ahoj, ted nevim, kdo z Vas mi ji doporucil... Byla jsem na ul.brezinove, ten kopec k nadrazi... A je to tam fakt dobre! Jsou tam 2 pani, jedna majetelka a jedna mladoucka 2O leta slecna, me mela ta mlada a byla taky vyborna! mam novou hlavu! Stravila jsem tam 3 hodiny , a nechala tam 1000Kc, coz myslim jde...vhledem k tomu , ze mam hodne dlouhe vlasy.
Hlavne libila se mi tam atmosfera, nesnasim, kdyz kadernici nezavrou pusu a celou dobu nekho pomluvaji, kecaji mezi sebou.. ja jsem s toho pak vzdy unavena A holky se chovali velice profes.! Tak ze vsem DOPORUCUJI! Salon se jmenuji Jane Mare a na netu neni.
17. pro 2010 ve 22:00 • Odpověz

lucie5779 (31, Okres Opava)
lucie5779 @tali28 to já já já výborněěěěěěěěěěěěě je to salon JANE MARK HAIR DESING na netu neníííííííííííííííí
já chodím k majitelceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Z toho vyplývá, že na netu nejsou - chápu to tak, že nemají web stránky, ale jak je zadáš do nějakého vyhledávače na Zlatých stránkách nebo tak, tak by ti mělo něco vyskočit, jinak počkat na holky, co tam byly, až ti hodí kontakt :wink:
7. led 2011 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa děkuji :dizzy_face:
@tali nebo @lucie5779 nemáte telefon?
7. led 2011 ve 20:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m pisnu do Ip :wink:
7. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m došlo?
7. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Holky, byli jsme na Slovensku na SUPR dovce! Vsem, kdo ma deti vrele doporucuji navstivit Tatralandiu a Besenovu a jeste jsme objevil snowtubing - no proste bomba! Brzo vylozim fotky :grinning:
7. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 termály znám, je tam fajn, byla jsem v obou. :grinning:
7. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 já v nich sice nebyla, ale tak yznám. A co se týče snowtubing - tak to potvrzuji, paráda.
my jezdíme do Tošenovic, tam to mají taky, navíc i horskou dráhu, pak takové ty skoky do obrovského nafouknutého vaku a v létě je v provozu lanové centrum :wink:
7. led 2011 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk.Dobré ráno, mi byly taky v tatralandii je to tam super.Hele až budete chystat nějaký sraz tak já bych se přidala pokud nebude nějak hnusně :slight_smile:
8. led 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa a kde to je ty Tošenovice. To neznám. Nemyslela jsi Tošovice???
8. led 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakelina :grinning: jo, myslela, furt to pletu :grinning:
8. led 2011 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ,
lucisa ten detskej koutke vypada moc hezky .

Mujmalej má 12cteho narozenin yČTVRTÉ tak přemýšlím ted jakej dortik mu vytvorim, protože jsem na takovy vecy nesikovna a ještě mam tu drzost ze bych ho chtela potahnout marcipanem,tak ted řeším,kdy a ským bych se mohla svezt do Globusu:grinning: abych si tam mohla kopupit hmotu na potahovani marcipanem a na nejake ty dozdobeničk amarcipanove haha:grinning: v pondeli tam jede muj otec ,ale on na to jako vždy zapomene i na papírek kterej bych mu napsala :slight_smile: no uvidime.-) treba nezapomene.-) treba mile prekvapí a ja se pak muzu pustit do díla.-) uvidime co vytvořím pak vam sem kdyztak hodím fotečku jestli to bud eteda vubec se dát na to koukat hah a.

Holyk vy máte takovou vyhodu že jste hned po ruce nějakému marketu vážně.To já tady vesničanka važně vředím:slight_smile:

8. led 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla já si marcipán dělám sama a vyjde to o hodně levněji. :wink:
8. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla já taky, @jakelina má recht, domácí vyjde o hodně levněji, navíc si budeš muset toho marcipánu koupit hodně, v tom balení toho moc není, určo s jedním balením nepotáhneš celý dort, max. jen vrch. :sweat_smile:
8. led 2011 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem nikdy marcipán nedělala , mám strach že to zvořu:slight_smile:
přemýšlela jsem že udělám domácí marcipán,ale kamarádka dělá dorty a říkala mi že stimkupovaným je to prý hračka.

no možná ž evažně udělám ten domácí hlavně si mužu udělat vždyck ymnožství kolik budu chtít že?, nemuže mi pochybět.
dneska mi přítelkyně otce řekla ze mi pomuze:slight_smile: což mětesí chtěla bych něco takového podobneho,nebo auto cars to Kamča taky miluje,.No jako urcite se u vyroby dost zasmeju a zanadávám:grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=99292

tak dám na vaše rady teda a uděláme domácí marcipán:slight_smile: najdu si receptík na mimibazaru:slight_smile: vím že sušené mléko, cukr a mandlové aroma. Ale musím si zjistit nějake to množství a tak:grinning:
tatka mi řekl že mi to v pondělí v Globusu koupí,tak doufám že to najde:slight_smile: kdyz ted je ten Globus novej tak tam jen nadává než nakupuje.-)
koupila bych si to nejraději zaněj,ale musím za něj do obchudku jeho prodávat . to je jak naschvál,ale jasně to nějak zmáknem:slight_smile:
zas uplnej trotl snad nejsem haha :grinning:DDD

ALE TE DBEŽÍM SPÁT JSEM JAKOŽE DOSTTT UNAVENÁÁ.dobrou noc

9. led 2011 v 00:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla mají to u pudinků a jak jsou takové ty věci jako sušené droždí, vanilkové cukry a kypřící prášky.
Domáci je lehky, receptů je plno a já to dělám v pekárně na chleba ať nemusím ručně, takže je to bez práce. Pak si to můžeš obarvit.
9. led 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zítra jedu do Vítkova :slight_smile: takže si tam koupim sušené mléko a moučkovej cukr a mandlove aroma.-) ty vado snad to tam nekde budou mít.To je tež takove male vtipne městečko haha:slight_smile:
9. led 2011 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla zkus Korunu nad autobusákem, je tak nějak nejzásobenější z té vítkovské bídy
10. led 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppperla aroma mají i v drogeriích i barvy potravinářské v těch sáčcích.
10. led 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
13. led 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
13. led 2011 v 17:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek