• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2011 v 17:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca :grinning:DD nevímjetsli znáš ve Vítkově i obchod v Bíle sově nebo tak nějak, tak tam jsme vše nakoupila .Kousek od toho parkoval muj tatka jsem tam zaběhla.Jinak byhc vážně zaběhla do KOruny :grinning: já ve Vítkově chodím jen na uřady a k vitnamcum.Jinak važně vše nakupuji s tatkou v marketu jendou za čas.-)

Noo a dort se bych řekla povedl.Pomohla mi tatkova pritelkyně. Donesla na všechno recepty:grinning: TEDA na KORPUS .já měla vybranej nějakej kde se zvlášt šlehá bílek,ale donesla repect kde vše smíchate a vylijete na plech a to bhylo jednoduchší.během toho s enám normálně zastavil mixer pujčený od babičky tak jsme se u vyroby dost nasmály.Pak jsem dal ado nějakeho blbeho robota krem a vlozila jsme spatnej hnětač a zridl mi trochu krem,tak jsem ho pak dal ado ledničky a nakonec jsme donej vysypala kokos at to trosku zhoustne.-DDD .Říkaly jsme že jeste že tatka apřítel byly pryč jinak by měly trapne kecy chlapské .Takhle jsme se zasmály a vše šlo hladce .Vypadaly jsme jako PAT A MAT v ženském provedení.Ale ja jsem našla recept na marcipan kde se dává med a olej a ten marcipan byl uplně užasnej a skvěle se sním pracovalo.Jako važně užas. A na potahnutí to byla užasna volba.Pak jsme udělaly marcipan z receptu bez medu a oleje a ten marcipan byl strasnej rozmackat ho to byl porod.

ale cílové fotky Vám tady posílám:grinning: malej byl sněj nadšenej a kdejake chybičky na dortu přehlížel.Byl nadšenej s dortu.Pak blbě nesl že sme ho rozřezaly haha .Ani ho neochutnal:grinning: protože marcipanu s eužíral během přípravy.A jak tajně sme to porád zakrývali uterkou no síla to byla.-)
13. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla super dortík. Já jsem shodou okolností dělala taky dnes dort, tak na ukázku ten můj.
13. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina ten je nádhernej panečku opravdu nádheraaaaa .

Jako unás každej snědl kousek a každej řekl že je to šílene sladké.Tak jasne marcipán je sladkej:grinning: ale duležitej byl efekt:slight_smile: Ale malej mi dort ani nejedl on moc asi an sladke neni nebo nevím,ale pritom po cokolade by se utloukl.Ale tak rozdala jsme rodince kousky dortu a jest ekus zbyl doma:slight_smile:

panečku opravdu krásnej dort jsi udělala.ty jsi cukrářka,?nebo ses narodila s tak šikovnýma ručičkama,?
13. led 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jo ten muj dort se desne leskne.víš my sme ho sundavaly ze silikonoveho platu kde sme valely a měly jsme naněm moučkovej cukr a vubec sme netušily jak sundat ten cukr stoho potahu na dort,tak nás napadlo že štávou z jahod ho otřít :grinning: a ono se to začlo i tak lesknou tjako psí kulky hahaha
13. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla nejsem cukrárka, fak je to druhý potahovaný dort, co jsem kdy v životě dělala. Já jsem taky vyvalovala na silikonové podložce a ani jsem to ničím nepodsypávala. Nemělo by se to lepit.
14. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina tak dort je vážně nadhernej :slight_smile: pochvalu máš i od přítele říkal že je to krásnej dort .
No unás nechutnal nikomu ten maqrcipán ež je moc sladkej.NEVDĚČNÍCI JEDNI .

dneska čekám že příjd eparní hrnec tak doufám,že už dorazí :slight_smile:
14. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla děkuju, sladké to je, musíš vyválet na tenko, aby tam byla malá vrstva.
14. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla
@jakelina vy jste šikovnééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jak pečete korpus holky hodte recept pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
@ppperla
15. led 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 vajec
350 g práškového cukru
250 g polohrubej múky
150 g mletých orechov
1 vanilkový cukor
1 prášok do pečiva
10 polievkových lyžíc studenej vody
1 PL rumu
2 PL oleja
Cukor vymiešame so žĺtkami do penista, pridáme vodu, rum a olej. Potom pridáme orechy a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Nakoniec zľahka vmiešame do tuha vyšľahaný sneh.

Já peču tenhle, mám ho tady z koníka od jedné holky.
15. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já můžu dát recept na korpus až večer:grinning: protože ten recept zrovna dávala přitelkyně tatky a odvezla si sešit :grinning: takže mi ho musí stejne dovest :grinning: už jsem ji oněj žádala,ale vím že všechny suroviny se smíchaly dohromady a pak vyšlehaly:grinning: žadnej bílek a žloutek zvlášt to se mi na něm líbilo a byl normální a chutný:grinning:
15. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, holky..!!!! To je bomba!!! A kde vzit ten cas na peceni??? :grinning:
15. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj druhý dort, který jsem dělala včera na rodinnou oslavu. Z toho prvního už nic nezbylo. :frowning2:

Dělala jsem stejnou barevnou kombinaci, zůstal mi zelený marcipán.
16. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute :slight_smile:

@jakelina
@ppperla supr dortíky :wink:

Dnes jsem byla v tom salonu,jak jste mi ho doporučily,děkuji,jsem moc spokojená :dizzy_face: :slight_smile:
18. led 2011 v 19:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m to by chtělo nějakou fotečku, jak ti to sluší. :wink:
18. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina vlasy už jsou po noci splihlé,ale aspoň pro představu :wink:
19. led 2011 ve 12:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m jééééééé, kočka, ale ty jsi hezká pořád, můžeš mít na hlavě i pytel :grinning:
19. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m Jeee...vy jste vyrostli!!! Je to mozne??? :slight_smile:
20. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 čekám až nám slezou neštovice a přijdeme se vyfotit. Kluci jedou na lyžáky, tak snad se nějak sejdeme všech šest.
20. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina No, jo, radeje prosim no nestovicich :grinning: ja jsem je nemela.. :fearful: Jinak se tesim :grinning: Vas je 6???
20. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
zrovna v parním hrnci tvořím domácí knedlíky.Moje první domácí knedlíky.-D no jsme zvědavá jak dopadnu

katy.m mooccc ti to sluší. A MIMISEK JE SUPROVNÍ:slight_smile: roztomiloučkej
20. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina ten dort je užasnejjj panečku ty jsi šikovnááá :slight_smile:
a kd yotvíráš cukrárnu?,koukám ž eKAMAHAJSKE ŠLAPEŠ NA PATY TĚŽCE.-DDD
20. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 čtyři děti a my s manželem :grinning:
20. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m kočka, ale kde máš kudrlinky, máš to vyžehlené? Já se musím smát, když my bez kudrn chceme vlnité vlasy a kudrnaté holky je žehlí do rovna.
A co na to manža, spokojený? A malý? :wink:
20. led 2011 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jj,vyžehlené,takže jen do prvního umytí :grinning: .Manžel je zvyklý,já si vlasy žehlím už dlouho,znáš to,vždy chceme to,co nemáme :grinning:
20. led 2011 ve 22:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m ale tobě sluší i kudrlinky i rovné, máš pěkné vlasy a moc pěkný obličej, i fotogenická jsi, takže i na fotkách ti to moc sluší. já jsem hrozný typ, z 10 fotek je tak jednou za čas jedna, která projde mou kritikou, jinak to většinou kazím, ale co už nadělám, jaký ksicht mám, takový mám. :wink:
20. led 2011 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ty jsi kecka :grinning:
21. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: ale jo, někdy to jde, ale modelka jsem nikdy nebyla a ani nebudu, to je holý fakt, jen jsem to sebekriticky přiznala :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Kačka by klidně na nějakou Missis jít mohla, až jí Eli povyroste. :sweat_smile:
21. led 2011 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chvilka klidu tak nakukuju a dávám foto:slight_smile:
21. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek