• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lillyzelvicka ten je krásnej a ty oči. Co tam viděl, nebyla jsi náhodou nahatá, že je tak valí jako správný chlap :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka jéjé, to je prďolka okatý :grinning:
21. led 2011 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebyl tam v kybliku zralok??? :grinning:
23. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mame koš, hura!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 super, vypadá nový. :wink:
23. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych radsi, aby vypadal jako stary.... :unamused:
23. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu máme za sebou pár krušných dní, dítka nemocné, malá atb uši píchlééééééééé no mazec, jak se máte?
23. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 taky si myslím, že když má patinu, tak je to hezččí. Musíš ho poválet v blátě a trochu umýt. :grinning: :grinning:

@lucie5779 božátka malé. No to je naprd. Snad bude brzy jaro a bude líp :wink:
23. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když ve školce se objevil pripad spaly, znamena to, ze tam nemame chdit???
23. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 už tak malé píchali ouška? Bobinka.... :frowning2:

@tali28 já ti nevím, u nás to nebylo, ale spála je myslím infekční. Ve školce vám k tomu nic neřekli? Tak i zavolej dětské, možná ti poradí :astonished:
23. led 2011 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak ceka mne tyden doma s obema detma, mozna i dele..kdo vi, jak moc je to infekcni.. :unamused: malou tam urcite nepovedu.... :rolling_eyes:
23. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 taky bych nechala dítka doma,spála je hodně infekční při oslabení organismu,což v tomhle divném počasí může být :frowning2:
24. led 2011 v 10:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, sidime doma... ale dnes jsem se hodne divila, kdyz videla, ze deti normalne tam jdou...??? doktorka take rekla- tyden doma...
24. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj Luciso, tak mi dnes dr. potvrdil akci srdíčka :slight_smile: Akorát mě trápí cysta :unamused: Chtěla jsem se zeptat, je tady vůbec nějaká těhulka? :grinning:
25. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,na kolik let si volite materskou?
25. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 já mám tři roky :wink:
25. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak do skoly? nebo babicka?
25. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Já jsem v průběhu prvního mateřství přišla o práci, takže automaticky čtyřletá a nadšená z toho fakt nejsem, zvlášť jak ji teď upravili :angry:
25. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka Taky mam 4letou, vzpominam, jak jsem zkouseĺa 3letou dceru davat do skolky aspon na pulhodiny tydne... :confounded: a on rvala, bila se hlavu o zem, a pokazde navsteve skolky donesla rymu, kasel.... tak neumim si predstavit, co kdybych musela uz tenkrat nastoupit na plny pracovni den??? :fearful: jak t o zeny delaji? Vy mate brisko?
25. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 To je jediná výhoda kterou v tom vidím, že prcka nebudu muset násilím dávat do školky ve třech letech, ale po finanční stránce to bude náročné.. Na druhou stranu si říkám, že ty roky sletí jak voda a nějak se to zvládne :sunglasses:
Bříško ještě nemám, pokud nepočítám ten svůj špek :sweat_smile: , jsem teprve na začátku těhu.
25. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozlenka paráda, mám z tebe radost a máš termín narození jako mají narozeniny mí synovci dvojčata :wink:

Já mám tříletou, holky byly celkem v klidu, Nelka vůbec a Aňa měla ve školce ségru, tak to taky šlo.

@tali28 máš novou fotečku v pase, že? Už jsem ostuda, ale už to konečně vypadá nadějně.
25. led 2011 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj HOLKY :slight_smile: nepíšu ale nakukuji :wink: dala jsem do alba
novéééé fotečky tak kukněte :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 čau, tak taky něco napiš, co nového a tak :wink: . Já taky dávala nové fotky, ale komu se nechce probírat albem, tak malá ukázka, co naše mladá včera vyvedla (našla razítko od séger a ochutnala, zrovna jsme se chystali do Ikei, tak jsme jeli jak joja).
28. led 2011 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: to je skvěléé až jsem se ted dobře
zasmála hi hi co ty děti nevymyslí, že??? Teda to je prča :slight_smile: skoro to vypadá
jak ta fialová vodička co se dává do pusinky na afty...

HOLKY no jsme zdraví t'uk t'uk :slight_smile: ale Tomáškovi to je ten druhý,co nebyl na srazu
lezou 5-ky ZUBY :frowning2: :frowning2: sakra já myslela že rostou až po tom 2 roce a on už ted božátko malé
plakal nám CELOU noc a nebyl k uklidnění...tohle jsme hooodně dlouho nezažili :cry: :cry:
možná nikdy takhle neplakal ani jako MIMINKO
Tak snad to brzy vyleze a malému se uleví...
28. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem dnes byla se Sašou na castingu do modelingove agentury v Ostrave... Mala sla uplne prvni, rikala basnicku, pak pozovala pred fotakem a chodila po molu. Ta tak kroutila dupou a delala takove pozy, ze missky z poroty se malem pocurali smichy :grinning: :grinning: :grinning: tleskali ji a vzali ihned! Tak ted budeme na modnich prehlidkach :slight_smile: Musim si dat vecer panaka, takovy stress na mne to byl...
28. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak to je super. :grinning:
@lenulinka21 bobek malý, ať je mu lépe.
28. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: No u nas nedavno bylo neco podobneho: slysim podozrele ticho.... jdu do spajzu, a maly nasel MED, otevrel a jedl ho rukama, jako medvidek, byl od hlavy az k pate...a ta kuchyn lepi doted :angry:
28. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek