Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

Ahojky 🙂 Je tady někdo z Opavy a okolí?Já jsem z Kravař 🙂 Jsem v 17.tt a mohly bychom se podělit o zážitky z těhotenství 😉
jakelina
21. led 2011
@lillyzelvicka ten je krásnej a ty oči. Co tam viděl, nebyla jsi náhodou nahatá, že je tak valí jako správný chlap 😃 😃
lucisa
21. led 2011
@lillyzelvicka jéjé, to je prďolka okatý 😃
tali28
23. led 2011
Nebyl tam v kybliku zralok??? 😃
tali28
23. led 2011
Už mame koš, hura!!! 😃 😃 😃
jakelina
23. led 2011
@tali28 super, vypadá nový. 😉
tali28
23. led 2011
no ja bych radsi, aby vypadal jako stary.... :-|
lucie5779
23. led 2011
čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu máme za sebou pár krušných dní, dítka nemocné, malá atb uši píchlééééééééé no mazec, jak se máte?
jakelina
23. led 2011
@tali28 taky si myslím, že když má patinu, tak je to hezččí. Musíš ho poválet v blátě a trochu umýt. 😃 😃

@lucie5779 božátka malé. No to je naprd. Snad bude brzy jaro a bude líp 😉
tali28
23. led 2011
Když ve školce se objevil pripad spaly, znamena to, ze tam nemame chdit???
lucisa
23. led 2011
@lucie5779 už tak malé píchali ouška? Bobinka.... 😞

@tali28 já ti nevím, u nás to nebylo, ale spála je myslím infekční. Ve školce vám k tomu nic neřekli? Tak i zavolej dětské, možná ti poradí :-o
tali28
23. led 2011
No, tak ceka mne tyden doma s obema detma, mozna i dele..kdo vi, jak moc je to infekcni.. :-| malou tam urcite nepovedu.... 8-(
katy.m
24. led 2011
@tali28 taky bych nechala dítka doma,spála je hodně infekční při oslabení organismu,což v tomhle divném počasí může být 😞
tali28
24. led 2011
No, sidime doma... ale dnes jsem se hodne divila, kdyz videla, ze deti normalne tam jdou...??? doktorka take rekla- tyden doma...
kozlenka
25. led 2011
Ahoj holky, ahoj Luciso, tak mi dnes dr. potvrdil akci srdíčka 🙂 Akorát mě trápí cysta :-| Chtěla jsem se zeptat, je tady vůbec nějaká těhulka? 😃
tali28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tali28
25. led 2011
Holky,na kolik let si volite materskou?
jakelina
25. led 2011
@tali28 já mám tři roky 😉
tali28
25. led 2011
a pak do skoly? nebo babicka?
kozlenka
25. led 2011
@tali28 Já jsem v průběhu prvního mateřství přišla o práci, takže automaticky čtyřletá a nadšená z toho fakt nejsem, zvlášť jak ji teď upravili ]-(
tali28
25. led 2011
@kozlenka Taky mam 4letou, vzpominam, jak jsem zkouseĺa 3letou dceru davat do skolky aspon na pulhodiny tydne... :-S a on rvala, bila se hlavu o zem, a pokazde navsteve skolky donesla rymu, kasel.... tak neumim si predstavit, co kdybych musela uz tenkrat nastoupit na plny pracovni den??? 😕 jak t o zeny delaji? Vy mate brisko?
kozlenka
25. led 2011
@tali28 To je jediná výhoda kterou v tom vidím, že prcka nebudu muset násilím dávat do školky ve třech letech, ale po finanční stránce to bude náročné.. Na druhou stranu si říkám, že ty roky sletí jak voda a nějak se to zvládne 😎
Bříško ještě nemám, pokud nepočítám ten svůj špek :-N , jsem teprve na začátku těhu.
lucisa
25. led 2011
@kozlenka paráda, mám z tebe radost a máš termín narození jako mají narozeniny mí synovci dvojčata 😉

Já mám tříletou, holky byly celkem v klidu, Nelka vůbec a Aňa měla ve školce ségru, tak to taky šlo.

@tali28 máš novou fotečku v pase, že? Už jsem ostuda, ale už to konečně vypadá nadějně.
tali28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulinka21
28. led 2011
Ahoooj HOLKY 🙂 nepíšu ale nakukuji 😉 dala jsem do alba
novéééé fotečky tak kukněte 🙂 🙂
lucisa
28. led 2011
@lenulinka21 čau, tak taky něco napiš, co nového a tak 😉 . Já taky dávala nové fotky, ale komu se nechce probírat albem, tak malá ukázka, co naše mladá včera vyvedla (našla razítko od séger a ochutnala, zrovna jsme se chystali do Ikei, tak jsme jeli jak joja).
lenulinka21
28. led 2011
@lucisa 😃 😃 to je skvěléé až jsem se ted dobře
zasmála hi hi co ty děti nevymyslí, že??? Teda to je prča 🙂 skoro to vypadá
jak ta fialová vodička co se dává do pusinky na afty...

HOLKY no jsme zdraví t'uk t'uk 🙂 ale Tomáškovi to je ten druhý,co nebyl na srazu
lezou 5-ky ZUBY 😞 😞 sakra já myslela že rostou až po tom 2 roce a on už ted božátko malé
plakal nám CELOU noc a nebyl k uklidnění...tohle jsme hooodně dlouho nezažili 😢 😢
možná nikdy takhle neplakal ani jako MIMINKO
Tak snad to brzy vyleze a malému se uleví...
tali28
28. led 2011
Holky, ja jsem dnes byla se Sašou na castingu do modelingove agentury v Ostrave... Mala sla uplne prvni, rikala basnicku, pak pozovala pred fotakem a chodila po molu. Ta tak kroutila dupou a delala takove pozy, ze missky z poroty se malem pocurali smichy 😃 😃 😃 tleskali ji a vzali ihned! Tak ted budeme na modnich prehlidkach 🙂 Musim si dat vecer panaka, takovy stress na mne to byl...
jakelina
28. led 2011
@tali28 tak to je super. 😃
@lenulinka21 bobek malý, ať je mu lépe.
tali28
28. led 2011
@lucisa 😃 😃 😃 No u nas nedavno bylo neco podobneho: slysim podozrele ticho.... jdu do spajzu, a maly nasel MED, otevrel a jedl ho rukama, jako medvidek, byl od hlavy az k pate...a ta kuchyn lepi doted ]-(