• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
30. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl jeste nekdo na maskarnim na Hradci? Bylo super! :grinning:
31. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem:slight_smile:

strašně jsem se ted pobavila na fotkách s razítkem na puse :grinning: to je važně super :grinning:
u nás nového nic. malej byl nemocnej, pak zase šel do školky pak zase marod. a pořád dokola te ds edrží,nesmím to zakřiknout.Některe ty maminky hodí dítě do skolky ikdyž má sračku a pak toodnese cela školka. tak jako čekám kd ytopřijde knám. protože učitelka s edohadovala s jednou maminkou že jeji dite slo osmkrat na zachod at ji nech adoma. no sila. to tu matku nenapadne,?,

No já jsem s ejednou nudila a vytvořial jen tak webovky pro naše morčátka a prostě jen tak:slight_smile: http://perokasite.tk/

příští středu s ejdem ezeptat do braneckýchj železáren an práci.píšeme a voláme všude,ale nikd evažně nic tak už s toho šílím.
No ajinak mám přez socialku zažadane o pračku tak doufám že mi to vyjde:slight_smile: musela jsme donest potvrzeni že nejde. Jako vubec mi tuhle možnost nikdo neřekl.Az jsem se dozvedela že jedna Romka odnás má takhle ledničku.Tak jsem s eji zeptala a ona mi proadila. Mi s epřed vanocemi pokazila totiž pračka. Tak si umite to nestesti predstavit.peru u otce jak šílená:grinning:
Jinak syn mi mluví česko Slovensky , takže ja jen tise doufam ze brzo s evtom trošku zorientuje,aby stím pak jednou nemněl potíže ve škole. Už neřekne že klouže,ale ž ešmiká , že nemá balon ale loptu:grinning: přítel je hrdej a já ikdyž s emi slovenština libi trošku v duchu brblu :grinning:
2. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla myslím, že dvojjazyčnost není na škodu, pokud jsou oba rodiče rodilí mluvčí a důsledně budou dodržovat, že se s ním každý bude bavit jeho jazykem, aby malý věděl, co k čemu patří.

@tali28 nene, my nebyli, máme karneval 5.3. u nás, takže až tam.
Ale vidím, že Sašenka byla za mořskou vílu. naše Nelka totiž už půl roku po babičce žadoní ušití kostýmu, ale s babi furt dumáme, jak to udělat s ocasem, aby se nepřizabila. Myslely jsem našít jen na to dozadu, nebo udělat kostým jako tunýlek z hodně velkého kusu látky a dole to pak stáhnout pevnější gumkou, aby to drželo tvar, ale zároveň umožňovalo chůzi, aby se Noemi hned při prvním kroku nezmrzačila.
ty máš dělaný nebo kupovaný? A jak je to řešené?
2. únor 2011 ve 23:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ahoj, a kde u u vas bude maskarni? Mozna bychom taky dorazili. Ten kostym je kupovany, a mensi problem s chuzi tam je..., ale vzda je vystrih jako by do otoceneho V, a jeste jsem ten ocasek trochu zvedla nahoru, at si na neho neslapne.. :wink:
Bala jsem se, ze v pulce maskarnoho rekne, ze nemuze chodit, ze ji stve ocas apod.... :confounded: ale byla naprosto vpohode, litala, jak drak :grinning:
3. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Náš Klub rodičů při základní škole pořádá každý rok karneval pro všechny děti ve Vávrovicích v Sokolovně, je to hned na začátku Vávrovic u hlavní cesty, je tam i zastávka MHD a Hasičská zbrojnice, to nemůžete minout, kdybyste se chtěli přijet kouknout.
5.3. od 15 hod. :wink:
Aha, takže trošku je tam omezená hybnost, no já ji schválně ukážu fotky, ať se rozhodne, ale nevím, jestli se nakonec nerozhodne jít za břišní tanečnici. :sweat_smile:
3. únor 2011 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vi nekdo necoo proektu skoly MONTESSORI v Opave? Cetla jsem v novinach, ze mela by se otevrit do roku, ale kde, za kolik, jak se tam dostat...???
4. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 myslíš školu nebo školku?Školka Montessori už v Opavě je na Tyršové ulici,jmenuje se Rolnička.
http://rolnicka.info/cinnosti/montessori/
4. únor 2011 v 19:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m Jo, jo, o skolicce vim, ale ma uz se otevrit i skola.... tak rada bych vice info. Dosel muj mailik s pomerancem? :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 aha,tak o tom nic nevím. Mailík došel moc dííííky :dizzy_face:
4. únor 2011 v 19:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m Mimochodem my jsme se meli stehovat do Brna a uz skoro pronajaly nas barak pod Rolnicku, ale necekane jsme se vratili a zkomplikovali majetelkam skolky tak zivot... :frowning2:
4. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 měli jste se stěhovat za prací?
4. únor 2011 ve 20:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m Ano, manzel tam nastoupil jako reditel obrovskeho podniku, a do ted mame tam pozemek s vyhledem na Palavu... No a pak nebyl v prace spokjeny, byl ve dne i v noci pric, a my jsme sedeli sami ve vesnicce-no hruza, uz z mesta ani nahodou....
4. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ahojky, ano mluvíme každej svojim jazykem.Ale malej občas hází fraze slovensky i na mě.-) Tak ja mu vždycky ty slovíčka říkam česky. No zatím v tom bud emít motanici asi.

PRÁCE:
LIDIČKOVÉ MOŽNÁ ŽE MALA NADĚJE JE,ALE BRANECKE ŽELEZÁRNY.ASI NA DVA NEBO AN TŘI MESÍCE.DNESKA S EDOZVÍM VÍC.PRO MĚ I PRO PARTNERA.ASI BUDEM DĚLAT KAŽDEJ JINOU PRÁCI.TO EJ VÍC NEŽ JASNE:slight_smile: A JEN NA TY DVA NEBO TRI MESÍCE,ALE ALESPON NECO TŘEBA SE NAM TAM ZALÍBÍ A TŘEBA S ETAM I UVOLNÍ ZATÍM NĚJAKÉ MÍSTEČKA.-)
9. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla můj mužíček je taky Slovák a domluvili jsme se, že bude na Mišku mluvit jenom slovensky (i když jinak občas mluví česky), aby v tom neměl hokej. Můj bratranec je Slovák, manželku má Maďarku a žijí ve Švédsku. Když k nim přijdou na návštěvu Švédové, mluví se anglicky. Mají dvě holčičky 5 a 7 let, ty plynule mluví všemi 4 jazyky (švédsky umí ze školky) a neplete se jim to vůbec. Děti jsou v tomhle hrozně přizpůsobivé.
10. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca tak to mě uklidnuje. No já mluvím česky a Robo slovensky. a někdy prostě mluví i česky. On totiž sám s ekolikrát mat etím,že každej mluví česky tak sám občas mluví česky aniž by si to uvědomoval:slight_smile:

PRÁCE.

ZÍTRA NASTUPUJEM DO TĚCH BRANECKÝCH ,TAK NÁM TO VYŠLO. TAK NEVÍM JESTLI SE RADOVAT NEBO DĚSIT,KDYŽ VÍM JAKÉ TO TAM JE,ALE ODEJÍT MUŽEME VŽDYCKY. DOUFÁM ŽE DOSTANEME ALESPON STEJNĚ SMNENY AT SE POTKÁME ALESPON V AUTOBUSE. :wink:
10. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE TAK JSEM PO PRVNÍM DNU PRACOVNÍM. ZHRNU TO JO???

OTŘEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

A BUDU DOUFAT ŽE PROST ĚJEN PRVNI DEN BYL NEJTĚŽŠÍ A ŽE DALŠÍ DNY UŽ BUDOU JEN A JEN LEPŠÍ.-)
ALE NEVĚŘÍM TOMU
12. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla :frowning2: tak snad bude lépe. Je to tam prý buzerace. :frowning2:
12. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppperla šílená....
Manžel tam vykládal nějaké zboží a lidi tam pomalu natírali trávu na zeleno, když se blížil ředitel. A jakmile spadnul ze stromu list, hned naběhl pašák a sbíral ho, neskutečný strach z řídi, vládne tam jako diktátor. :unamused:
Ale než senajde něco lepšího, však uvidíš.... Prostě se tam musí držet h..a a krok.
12. únor 2011 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa kdo ví, kde skončíme my, že jo???
12. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina asi tak, v mém zaměstnání to vypadá víc než blbě. :frowning2: :unamused:
13. únor 2011 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina uděláme něco spolu, ty budeš dělat účto, já se budu starat o kšefty a máme práci :grinning: :wink:
13. únor 2011 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jen ještě vymyslet co!!! :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: já taky netuším kam půjdu. Místo mi drží, ale dělala jsem jenom odpolední a do 18 hodin, což si moc neumím představit, kdo by mi Elíska hlídal až přijde domů ze školky.
13. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina na něco přijdeme :wink:
13. únor 2011 v 17:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky ja se máte
@jakelina pěkná profilovka :dizzy_face:
13. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak děláme spřítelem spolu a ženske nám řekly at se nehoníme ž eu brigádniku s en anormy nehledí.Tak teda děláme jak umíme ale otročinu neděláme.Záchod ykonečně odemkly protože tam byla nějaká kontrola nebo co. No docela si už zvykáme.jen já nemoc přechodila a partner dneska nemuže ani mluvit.

No ZLATÁ MATEŘSKÁ:slight_smile: ale jsme ráda že tam jsem s partnerem.Jak ty mlad eholky tam naněj hazejí oči .To ej sila. s emi kudla v kapse vždycky otvírá:grinning: jsme oba žárlivý ale nějak jsem to neřešial však tam jsme spolu máme svuj rozum,ale kurnik člověk aby dneska vážně byl v obraz evšude.

Ale věčně tam být asi teda nechci .-D ale vybírat si člověk dnesk aasi moc nemuže:frowning2:
17. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 šla jsem ve středu na autobus a viděla jsem strašně na Tebe podobnou maminku s kočárkem . Bylo to na Praskové. Vedla za ruku chlapečka a vezla tmavý kočárek. Už jsem si říkala, že zavolám, ale pak jsme si to rozmyslela. Kdybych tam řvala, nejmenuješ se Lucky a nechodíš na koníka, tak bych taky mohla skončit na Olomoucké. A chudák paní s kterou jsem si tě spletla by ještě přišla o mléko. :grinning:
17. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to já pro změnu potkala v úterý @tali28 , a to vím stopro, bo jsme i zkecly. :grinning:
17. únor 2011 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek