• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@jakelina no já jsem ve středu na praskové byla kolem 14.44 mi jel bus do Hoštic, tak jsem to určo byla jáááááááááááááááááááááááááááá měla jsi zavolat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 , @jakelina to je dobré, vy jste obě z Hoštic, čekáte na stejný bus a bavíte se o tom na koníkovi, kde si s námi kecají holky pomalu z celého světa :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 fakt, tak to jsem kačena, já tě vůbec neznám. Kde přesně bydlíš???
17. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já jsem tím autobusem nejela, ještě jsem šla do Kateřinek.
17. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina na Opavskééééééééééééé já se tu přivdala a kde TY ??? jsem tu tak 5 let !!!
17. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já u kaple, takový ten velký žlutý barák. Tak někdy dáme scuka. :wink: Můžem na procházku.
17. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no určitě, myslíš kapli konečná zastávka v Hošticích jo ??? no to je fakt prdel takový kousek to máme a vůbec se neznáme :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina a bydlíš tu od mala ??? pokud jo, tak určo znáš manžovu rodinku, tohle jméno se jen tak nezapomene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já myslela,že o sobě víte,holky :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 není zase tak neobvyklé, my měli v baráku ženskou tohoto jména, ale určo není vaše příbuzná, byla to stará panna a ještě mešuge. :grinning:

Ale to, že si pomalu koukáte do oken a bavíte se tady přes x tisíc km drátu a satelitů mě baví. To už by pro vás bylo lepší takové ty dětské telefonky nebo vysílačky, nebo kelímky se špagátem a nemusíte se rozčilovat, když kůň blbne.
17. únor 2011 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m jak vidš, tak asi ne.
17. únor 2011 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 taky jsem se sem přivdala a Tvého manžela neznám. Příjmeni máš jaké, že se hned nezapomene????????????
17. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jo a myslím kapli konečnou zastávku, Slezská ulice. Bydlíme vlastně hned vedle zastávky. :wink:
17. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vcera jsem narazila na obchudek : w.pinkmonkey.cz a zdal se mi supr, je tam anglicke nove zbozi, myslim si, ze za supr ceny, akurat tak do vel.98, vetsi uz ne. Ja jsem tam objednala pro Nicolaska cely satnik na jaro-leto.Treba si kouknete taky. :wink:
17. únor 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jmenuju se Prdová tudíž manžel Prda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tali28 já se juknu :wink:
@katy.m no nevéííííííííííííííííííííme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já ani nevím, že takové příjmení v Hošticích je. Možná můj manžel by ho mohl znát, ale vy jste proti nám mlaďoši. :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to neva manžovi je o 6 víc než měěěěěěěěěěěě super příjmení ne ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 je roztomilé, co se ti na něm nelíbí. :grinning: :grinning: Jinak já jsem Adamtzová. Ani tě nevidím moc chodit na procházky nebo jsme na sebe neměly štěstí. :wink:
18. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina mě se líbí, nestěžuju si ... já jsem včera nebyla ani dneska nejdu, je blbé ovzduší a ven chodím denně, jenže tam dělali na vaši ulici střechu a z druhé strany spravovali Tiskárnu, tak jsem to vždycky vzala kolem pana Vašáka a dolů, kolem starosty a vody až k mostu na Globus a pak kolem vody a zpátky tak různěěěěěěěěěěěěěě
u vás jsem byla před rokem asi se ptám manželovy maminky kam s parte manželovi umřel tattínek, :cry: a někdo mi poradil na ní zazvonit a zeptat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a máš dva kluky? velké ? já je znám jen tak od vidění to je fakt dobré že tu jsme a nevidíme se hehehe
no až bude krásně sluníčko aspon tak to musíme napravit už se těšíííííííím
18. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tak to jsi byla u nás. Kluky máme čtyři :grinning: :grinning: Na věk nakoukni do pasu. :wink: Já jsem včera byla chvilku a dnes uvidím podle toho jak bude.
18. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je úplná bomba, Lucka u Jakel dokonce zvoní................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: nesměj se nám jo
@jakelina :wink: :wink: :wink: :wink:
18. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já fakt 95% lidí z Hoštic neznám. A musím se přiznat, že úplně nesnáším takové ty klepny, jak někoho probírají a pořád se mě ptají. A fakt ji neznáš, to je ta co to......atd. a za svobodna se jmenovala tak a tak a mně je to srdečně jedno a vůbec mě to nezajímá. Já jdu na nějakou akci na hřiště a znám tak deset lidí a zbytek od vidění a stačí mi to. Vůbec mě nezajímají nějaké vesnické klepy a kdo s kým a jak a proč. :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no, tak to tím pádem mají pocit, že do tebe musí hustit všechny možné drby, když tě mají za nepopsaný list. A ty to odmítneš, no, tak to jsi pak určo na pořadí dne, že jsi divná, když tě to nezajímá :grinning:
Podobný typ je moje teta, ona jezdí do Německa dělat takovou tu služku, je tam vždycky 3 měsíce, pak přijede na pár týdnů domů. Ale největší sranda je, že ona jeden den přijede, druhý nás jde pozdravit a háže na nás takové informace o lidech z dědiny, že my s mamkou jen hledíme. Mamka jí posledně řekla. a jak to mám vědět, já se o to nestarám, mě je to šumafuk, ale jak ty to víš, když jsi doma teprve 24 hodin, to nechápu. Ona normálně stihne během chvilky oblítat všechny místní drbny a vytáhnout, co novéjho.
Posledně mi mamka řekla, že si připadá jak hotentot, tetka do ní valí klíny a ona jen hledí, pomalu neví ani, o koho jde. A tetka je z toho na prášky, že mamka neví, bo to s ní pak nerozebírá, když ani neví wo co go. :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jé to si budeme rozumet taky nesnasi klepy a nikoho tu moc neznam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 :wink: já vím jak ti je. Já jsem se sem přivdala, když byl Davidovi rok a půl. Znala jsem tady jenom manželovu rodinu a jednoho pána u kterého jsme bydleli v podnájmu. Na Dvořákové ulici, skoro naproti obchodu. Když jsem poprvé jela do Opavy, tak jsem se málem ztratila. Přišlo mi to obrovské město. Já pocházím z vesnice kousek od Hodonína. Něco jsem se nabulela, než jsem si zvykla. Navíc jsem ještě neměla ani vybalené tašky a zemřel doma můj taťka a jela jsem s malým zařizovat pohřeb, bylo to takové smutné. Stěhovali jsme se sem v lednu, takže venku hnusně a pěkná depka.
Teď už jsem si tu zvykla a ani už nemám kam jezdit. Moje mamka zemřela před deseti lety, bylo mi necelých třicet let. Tak asi proto mám tak početnou rodinu, protože to jsou jediní příbuzní které mám. :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina ju smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
fakt se musíme sejít a je tu někdo ze Štítiny?
18. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to nevím. Já nevím přesně jestli je ze Štítiny, ale já znám Zuzku Stavařovou.
18. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím jít, Eliášek mi nacpal do nočníku autíčka a vozí je po jídelně. :grinning: :grinning: Matka sedí u počítače a dítě si hraje :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek