Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

Ahojky 🙂 Je tady někdo z Opavy a okolí?Já jsem z Kravař 🙂 Jsem v 17.tt a mohly bychom se podělit o zážitky z těhotenství 😉
katy.m
25. srp 2010
@lucie5779 kromě malé Sašenky nic... 😉 😃 😃
lucie5779
25. srp 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃
lucisa
25. srp 2010
No hurá
@lucie5779 , blahopřeju k dcerce, pěkné jméno jste vybrali 😉

Hned jsem ti hodila hlas pro malou na Opavském deníku. Hele, neležela jsi na pokoji s Leou Frenzelovou, je to susedka z vedlejší dědiny 😉 Mají malého Šimůnka, narodil se o den později, než Sašenka.
lucie5779
26. srp 2010
@lucisa dekuju, nene lezela jsem s katkou co ma Filipka Kubesu 😉
lucisa
26. srp 2010
@lucie5779 haha a s Filípkem soutěžíte o prvenství, že? 😃
lucie5779
26. srp 2010
no já ne, to oni, už v porodnici hlásili že vedou, ja to tak nežeru, ale mám kámošku co mi neustále posílá hlasy 😃 😃 😃
lucisa
26. srp 2010
@lucie5779 já ti je tam klikám taky, Šimůnek z Vávrovic už nemá šanci, tak aspoň Alex 😉
lucie5779
26. srp 2010
@lucisa
@lucisa to jsi hodná díky
lucisa
26. srp 2010
@lucie5779 vedeme 😉 a není zač.....
radullinkaautor
2. zář 2010
@lucie5779 Ahoooooooooooj 🙂 Tady není nic moc nového 😞 Nikdo nepíše,nikde jak my z okolí Opavy ]-( Moc gratuluji k Sášence 🙂 Je roztomilá 🙂
katy.m
2. zář 2010
Ahojte holky 🙂 ,

@radullinka má pravdu...je tady poněkud "mrtvo" :-p ,tak šup,šup 😉
katy.m
2. zář 2010
@radullinka koukala jsem Ti do alba,pěkné bříško 🙂 ,jsem přišla na to,že mi celkem chybí :-N .A to růžové tričko mám taky a i v bílém 😃
katy.m
2. zář 2010
@lucie5779 jak dopadlo hlasování?Vyhrály jste?
lucie5779
2. zář 2010
@katy.m nevyhrály, ale nám to nevav 🙂 jak se mate holky 🙂 🙂 🙂
lucisa
2. zář 2010
@katy.m těsně druhé, zvítězily spolupokojníci, že
@lucie5779 ? :-N

Už jste, holky, podepsaly petici za obnovu výstavby cesty do Ostravy přes Hrabyňák? Já s manžou jo......
katy.m
3. zář 2010
@lucisa tahle petice se ke mě ještě nedostala,já jen podepsala petici x odebrání 10 % platu státním zaměstnancům...

@lucie5779 to je dobře,že se to bere sportovně 😉

Myslela jsem,že dneska bude počasí jakž takž,že vyrazíme ven a prd...leje ]-(
lucie5779
3. zář 2010
@lucisa ja ne a kde se to podepisuje? my to chceme podepsat x-) x-) x-) x-)
@katy.m ale jo kdyz nejde o zivot jde o ho*** prece 😃 😃 😃 😃 😃
lucisa
5. zář 2010
Ahoj, nebyla jsem tady o víkendu.

Vím, že se to podepisuje na Krnovské na Magistrátu, a dokonce snad ve čt má být na náměstí u Hlásky nějaký podpisový stan, zkus kouknout na stránky města, nevím to přesně.
lucie5779
6. zář 2010
@lucisa díky už jsem podepsala 🙂
katy.m
8. zář 2010
Holky,mám dotaz,nevíte,kde ,kromě Kravař,fotí děti? Chtěla bych vánoční fotky 🙂 Net mi vyhodil právě jen pí.Viláškovou z Kravař,ale možností určitě musí být víc,ne?
lucie5779
8. zář 2010
@katy.m já nevím zda fotí děti ale nedoporučila bych ho 😞 v ostravě vím že je nějaká Katka Binova nebo p. Turek v Opavě x-) x-) x-) x-) x-) x-)
lucisa
8. zář 2010
@katy.m hodně známých jezdí k Viláškovi, já s ním osobní zkušenost nemám (kromě toho, že kámošce točil svatbu a jednou jsem v dětském koutku v Globusu hlídala jeho starší dítko), ale prý je dost drahý.... :-S

@lucie5779 ty s p. Turkem nebo sl. Bínovou máš nějaké dobré zkušenosti, mají web stránky?
lucie5779
8. zář 2010
Turek je dobrý, kámoška ho měla na svatbě, já měla vola pardon 😉 o Bínové jsem jen četla 🙂
katy.m
9. zář 2010
Já mám s Turkem osobní zkušenost,kdysi nás fotil na tablo a větší namyšleného cipa jsem neviděla :-p ,no,ale zase je to 10 let,tak třeba mu spadl hřebínek.A Bínovou jsem na netu nenašla 😞
lucie5779
9. zář 2010
@katy.m aha tak nevím, a co třeba tahle je taky z Ostravy, kámoška jí měla na svatbě : Katka Holoubková
radullinkaautor
18. zář 2010
@lucisa Ahojky Vilášek má fotoateliér tak 50m od mého domu 🙂 Já nevím jestli je zas až tak drahý,,ale moc lidí si ho objednávají 🙂
lucie5779
27. zář 2010
co tu nového babenky ?? 🙂
lucisa
27. zář 2010
@lucie5779 Čaues, co mrně? Hodná, nezlobí? Už pomalu končíte šestinedělí, co? To to letí, fíha.

Holky, koukněte na opavský deník. Minulý týden se tam narodila 20.9. dvojčata kluk a holka a hned 21. dvoje dvojčátka holky. To je mazec, odrodit během dvou dnů troje dvojčátka, co?

http://opavsky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-n...