• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucie5779 kromě malé Sašenky nic... :wink: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá
@lucie5779 , blahopřeju k dcerce, pěkné jméno jste vybrali :wink:

Hned jsem ti hodila hlas pro malou na Opavském deníku. Hele, neležela jsi na pokoji s Leou Frenzelovou, je to susedka z vedlejší dědiny :wink: Mají malého Šimůnka, narodil se o den později, než Sašenka.
25. srp 2010 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa dekuju, nene lezela jsem s katkou co ma Filipka Kubesu :wink:
26. srp 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 haha a s Filípkem soutěžíte o prvenství, že? :grinning:
26. srp 2010 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ne, to oni, už v porodnici hlásili že vedou, ja to tak nežeru, ale mám kámošku co mi neustále posílá hlasy :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já ti je tam klikám taky, Šimůnek z Vávrovic už nemá šanci, tak aspoň Alex :wink:
26. srp 2010 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa
@lucisa to jsi hodná díky
26. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 vedeme :wink: a není zač.....
26. srp 2010 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucie5779 Ahoooooooooooj :slight_smile: Tady není nic moc nového :frowning2: Nikdo nepíše,nikde jak my z okolí Opavy :angry: Moc gratuluji k Sášence :slight_smile: Je roztomilá :slight_smile:
2. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: ,

@radullinka má pravdu...je tady poněkud "mrtvo" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak šup,šup :wink:
2. zář 2010 ve 14:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radullinka koukala jsem Ti do alba,pěkné bříško :slight_smile: ,jsem přišla na to,že mi celkem chybí :sweat_smile: .A to růžové tričko mám taky a i v bílém :grinning:
2. zář 2010 ve 14:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jak dopadlo hlasování?Vyhrály jste?
2. zář 2010 ve 14:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m nevyhrály, ale nám to nevav :slight_smile: jak se mate holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m těsně druhé, zvítězily spolupokojníci, že
@lucie5779 ? :sweat_smile:

Už jste, holky, podepsaly petici za obnovu výstavby cesty do Ostravy přes Hrabyňák? Já s manžou jo......
2. zář 2010 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tahle petice se ke mě ještě nedostala,já jen podepsala petici x odebrání 10 % platu státním zaměstnancům...

@lucie5779 to je dobře,že se to bere sportovně :wink:

Myslela jsem,že dneska bude počasí jakž takž,že vyrazíme ven a prd...leje :angry:
3. zář 2010 v 08:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ja ne a kde se to podepisuje? my to chceme podepsat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@katy.m ale jo kdyz nejde o zivot jde o ho*** prece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nebyla jsem tady o víkendu.

Vím, že se to podepisuje na Krnovské na Magistrátu, a dokonce snad ve čt má být na náměstí u Hlásky nějaký podpisový stan, zkus kouknout na stránky města, nevím to přesně.
5. zář 2010 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa díky už jsem podepsala :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám dotaz,nevíte,kde ,kromě Kravař,fotí děti? Chtěla bych vánoční fotky :slight_smile: Net mi vyhodil právě jen pí.Viláškovou z Kravař,ale možností určitě musí být víc,ne?
8. zář 2010 ve 12:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m já nevím zda fotí děti ale nedoporučila bych ho :frowning2: v ostravě vím že je nějaká Katka Binova nebo p. Turek v Opavě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m hodně známých jezdí k Viláškovi, já s ním osobní zkušenost nemám (kromě toho, že kámošce točil svatbu a jednou jsem v dětském koutku v Globusu hlídala jeho starší dítko), ale prý je dost drahý.... :confounded:

@lucie5779 ty s p. Turkem nebo sl. Bínovou máš nějaké dobré zkušenosti, mají web stránky?
8. zář 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Turek je dobrý, kámoška ho měla na svatbě, já měla vola pardon :wink: o Bínové jsem jen četla :slight_smile:
8. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám s Turkem osobní zkušenost,kdysi nás fotil na tablo a větší namyšleného cipa jsem neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no,ale zase je to 10 let,tak třeba mu spadl hřebínek.A Bínovou jsem na netu nenašla :frowning2:
9. zář 2010 v 10:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m aha tak nevím, a co třeba tahle je taky z Ostravy, kámoška jí měla na svatbě : Katka Holoubková
9. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucisa Ahojky Vilášek má fotoateliér tak 50m od mého domu :slight_smile: Já nevím jestli je zas až tak drahý,,ale moc lidí si ho objednávají :slight_smile:
18. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tu nového babenky ?? :slight_smile:
27. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Čaues, co mrně? Hodná, nezlobí? Už pomalu končíte šestinedělí, co? To to letí, fíha.

Holky, koukněte na opavský deník. Minulý týden se tam narodila 20.9. dvojčata kluk a holka a hned 21. dvoje dvojčátka holky. To je mazec, odrodit během dvou dnů troje dvojčátka, co?

http://opavsky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-narodili20100924.html
27. zář 2010 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek