• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@endzinson1 , @hannah23 , @parsoni čauky, holky, svět je malý :wink:
A nejlepší je naše Kačka, @katy.m , jak sem hází jména známých a čeká, kdo řekne Bingo, znám ho!!! :grinning: :grinning: :grinning: Teď mě napadlo, ty bydlíš v Holasovicích nebo Neplachovicích?
22. únor 2011 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa v Neplachovicích :wink: ,přímo u školy
22. únor 2011 v 19:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m tak tam to neznám :grinning:
22. únor 2011 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa,musíš přijet na kafe,abys poznala :wink: :grinning:
22. únor 2011 ve 20:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
24. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy :wink:
25. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 dnes jsem byla venku už kolem 9.30 a byla teda pěkná zima. Potkala jsem jenom popeláře. Jinak všichni zalezlí doma v teple. Ale malému se to líbilo, popeláři jsou u něj zrovna na vrcholu zájmu :grinning:
25. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@parsoni jůůů chováš parsony? Sportuješ s nimi? Já dělám agility :slight_smile:
@hannah23 ahojky, bydlela jsem v Odrách 16 let, třeba znám manželovy rodiče?? :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina dneska letím ven určitěěěěěěěěěěěěěěěěě :wink:
@lucisa
@katy.m jo a má tu nejlepší tchýni na celým světě, mojí paní učitelkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca ahoj no oni pochází z Vítovky, ale mamka od manžela dělala u silničářů, Konrádovi a ty se jmenuješ jak?
27. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 hmmmm tak to mi nic neříká..... Jmenovala jsem se tenkrát Strnadová a učila jsem na ZŠ.
27. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Díky,Lucko :slight_smile: jsem spokojená,to je pravda :wink:
27. únor 2011 ve 12:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já půjdu taky, včera bylo taky krásně a procházka super :wink:
27. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jakelina tak 2x kolem vašeho domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 máš zazvonit :grinning:
27. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina příště až nebudu mít celou rodinku zvonííím :wink:
27. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jo, jo. My jsme dnes šli taky čtyři, vytáhli jsme i Matyho. Nikdo už s náma na procházky chodit nechce :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca
jj chovám parsony, bohužel jeden má teď přetrhané svaly, takže ten už s agility zkončil. Hodně ho to bavilo, ale bohužel. Fenečku to moc nebaví, ale i přesto jsem jí chtěla na agility brát, že se do toho možná dostane. Do toho se nám povedlo IVF takže zase odklad :grinning:
1. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s
@jakelina máme sraz ve středuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 myslím na to. Normálně se mi malý ráno vzbudil a na puse má tak čtyři centimetry dlouhý škaredý škrábanec. Já chodím kolem postýlky a všechno osahávám, čím si to mohl udělat. Nic jsem nenašla, tak asi nehtama. No vypadá chudák jak frontový voják. :frowning2: :frowning2:
1. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina chduák malý, já dneska měnila nastřelené naušnice za normální horor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malá má tez uprostred cela skrabanec :grinning:
1. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jejda, chudinka malinká. Byli jsme dnes všichni kromě manžela v Globusu na oběd, ať nemusím vařit. Bylo to o nervy, jenom se naskládat do auta :grinning: :grinning: Malý dostal doma skleničku a tam kousek knedlíku.
1. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jééé, nová fotečka, sluší :wink:

@jakelina a @lucie5779 , tak si to užijte, dnes je krásné sluníčko, i když ledový vítr, snad vám zítra taky klapne počasíčko.

My se právě vrátili od Natali z ateliéru, malá vytuhla tři kroky od jejich baráku, úplně ji to focení zmohlo, už se nemůžu dočkat foteček, jak vyjdou.
1. bře 2011 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa díky, ztra si to užijemeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no hele, ale zase v normě, jo? :grinning: Ať děti nemrznou v kočárkách ještě po 4 hodinách vašeho klábosení. Abyste třeba nedošly až do Kravař :grinning:
1. bře 2011 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Můžeš přijet, autobus tě vyklopí před našim domem a pokecáme :wink:
1. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no, já nevím, jsou prázdniny, mám doma holky, leda bych je nechala, ať si užijí taťku, ale fakt nevím, po dnešku mám dost, ale do zítra se snad zvetím. Možná mi to půjde, vykopat se z baráku, pak bych ti vzala pro Eliho tu hračku. V kolik jdete plantat?
1. bře 2011 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa kolem druhé, ale můžeš přijet později. Eliáš taky spí skoro do dvou a tak se někde potkáme až se vyspíme. :wink: Já jsem dnes taky hotová, lítala jsem vyřizovat občanku a pak do Globusu se všema čtyřma. Moje nervy. Hádali se o kravinách celou dobu v autě, jenom u jídla byli chvilku zticha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina
@lucisa jo dojed taky budu mit synátora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no jo, ale ty máš hodného a malého, já mám dvě fúrie, dneska obzvlášť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jakelina no to mi ani neříkej, že se ti tví starší umí hádat, tomu ani nevěřím :sweat_smile:
1. bře 2011 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek