• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa myslela jsem, že je vyliskám. Kvůli kravinám, kdo má malého zapnout do sedačky a kdo to dělá rychleji, kde zaparkovat atd... Pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatá škola, když přijedou domů až odpoledne. :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až tak, jo? A kdo vyhrál, kdo je rychlejší? :grinning: :grinning: :grinning: Hodili to na Matyho?
1. bře 2011 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa dojed můj malý a hodný joooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ani náhodou :wink:
1. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou suprovni!
2. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Malý už chodí, to budou nervy. :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď má šrám přes tvář. :frowning2:
2. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina A jejda.... :fearful: co se mu stalo?
2. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 písnu ti do IP.

Malý spadl na nějakou hračku a tak blbě, že má šrám :frowning2: :frowning2:
2. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 jééé, já teď viděla nějaké holek fotečky u tebe na webkách v galerii, jsi rychlá, ale strašně šikovná, jsou krásné :sweat_smile:
2. bře 2011 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa No ty nejkrasnejsi musela jsem si ihned tam yvstavit :slight_smile: Po te, jak mi jednou zhorela karta, kde byli 2 dni foceni :frowning2: , radej po kazdem zakaznikovi stahuji fotki ihned.
2. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 no ty bláho, to je pak na mrtvici, to se ti nedivím. Když si představím, jak znovu 10x převlíkám a fotím, dej pokoj. Jako ono je to pěkné, ale je to fakt celkem dřina, z toho usmívání mě už ke konci trnuly sanice. :grinning:
2. bře 2011 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa No a ted predstav, ze zu kartu zavinil manzel..... Vis, jak jsem po nem rvala!!! :angry: :angry: A mezi zakazniky, co utrpeli, byla jedna rodina s 3 detmi A 2 psy....... No vsechny museli znovu....obvoloval a omlouval se manzel, ja jsem byla v komatu :grinning:
2. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to věřím, muselo to být nepříjemné, ale tak, stane se, všichni jsme jenom lidé :cry:
2. bře 2011 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 to muselo být na mrtvici, jedině štěstí, že byli ochotní znovu přijít a nafotit. Stanou se horší věci. :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no byli ochotni, ale dala jsem to vsem za pul ceny... :confounded:
2. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuuuuu :wink: :wink: :wink:
@tali28 já bych brala nějaké ty fotky venkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, šlo by to až bude tepleji ??? prosíííím a někdy by jsme se sešli a vyfotila by si nás jen tak v parku všechny
@jakelina
@lucisa coooooooooooooo ?
2. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to je dobrý nápad. Jenže já vypadám na každé fotce jak trotl a vůbec venku na denním světle, to je děs. :frowning2:
2. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no to já taky hehhehe tak se neboj, tak aspon v tom nebudeš sama, a co to meleš ... Ty jsi kus krásné baby, jsem Tě dneska viděla, mám úžasné vlasy i postavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
trotl jsem jáááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Ano, brzo uz pujdu fotit ven, zalezi na pocasi.... Mozna uz koncem brezna....?
2. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 raději ještě neplánuj focení venku, bo to se pak vždycky zhorší počasí. Dělej jakože nic a jak bude pěkně, tak vyhlaš kulový blesk a alou všichni fotit ven :wink:

@lucie5779 kukni o pár příspěvků víc, Natálce se stalo, že ji manžel nechtěně zničil kartu s fotkami z předchozích dvou dnů focení a musela fotit znovu.
2. bře 2011 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 juuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuu tak paráda, já jsem sluníčkový typ, takze se tesím děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lucisa díky díky díky
3. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byli jsme dnes dopoledne lyžovat. Super počasí. Jsem utahaná, ale bylo fakt nádherně. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 můžu si hodit do albíčka nějaké tvé udělané fotečky na pochlubení? nebo tam máš autoské právo a žádné zveřejnění? :confused:
3. bře 2011 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no jasne , ze muzes si s nimi delat , co chces, jen je jeste nemas hotove, jsou ocislovane.... Napis mi cisla, ja te je poslu na mail.
3. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 néé, tak to já počkám, až to bude všechno v cajku :wink:
3. bře 2011 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 malý zatím tak nejistě chodí a dnes měl zase velký pád na hranu stolu, ty budeš muset asi všechny fotky retušovat. :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina ajajaj, bobek malý, u nás se začalo chození absolutně bojkotovat, ale pády nás určo taky neminou.
3. bře 2011 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina nebo budu fotit zezadu... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina super fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek