• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa to je nejhorší, když jí nic není a má teplotu. Potom jenom čekáš co se z toho vyklube. :frowning2:
15. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 chudáčci :frowning2:
@lucisa neboj nedám seeeeeeeeeeeeee, budu to vyšetření vyžadovat, sami na infekčním mi to doporučili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ať je Nelinka v pořádku :wink:
@jakelina taky doufám, ale kdby byl alergický na lepek, tak nebudeme první ani poslení :unamused:
15. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina já mám právě strach z těch ledvin, hned ráno ji chytnu moč a valím s ní a močí ke Křivské, pro jistotu, protože ledviny ani při čurání ji zatím nebolí, ale může se tam klubat zánět a jestli by chytnul tu operovanou ledvinu, je to průser zapinkat to.
Teď jsem ji měřila a oddechla jsem si, zábaly zabraly, je na 37,7 °C, uff, další léky na horečku ji můžu dát nejdřív za hodinu, tak se budu snažit to udržet co nejdýl dole a pak jí to dám na noc, ať mi nehicuje. Akorát nevím, jestli i u tak velkého dítěte hrozí fibrilní křeče. Jestli jí to zase vyleze nad 38,5 °C, tak váhám, jestli jí dát i Diazepam.
15. bře 2011 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to není taková tragédie, alergie na lepek, dokonce myslím, že se to může časem i zlepšit, hlavní je, aby se mu ulevilo, nejhorší je, když se ti ztrácí před očima a ty nevíš, jak pomoct. Viděla jsem to dnes, včera jsem tu po Nelče ječela, že byla jak z divokých vajec a dnes jsem u ní co chvilku seděla, byla jsem z toho hotová, že má tak vysokou horečku a pořád to nešlo srazit.
Jestli mu něco potvrdí a nasadí se léky, dieta apod., bude Alešek za chvilku fit, jen přijít na příčinu. :wink:
15. bře 2011 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa díky taky to tak vidim, snad bude ok :wink: já bych ten Diazepam dala :wink:
15. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tak jsem se dnes u dr. ptala, Diazepam dávat do 5 let, pak už to nehrozí. Ale v noci měla ještě zase přes 39, tak jsem jí ho raději dala.
16. bře 2011 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už to vím a dávat není třeba......
Jinak má jen něco virového, na CRP nebyly žádné zvýšené hodnoty, uff :slight_smile:
16. bře 2011 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 pak písni, jak jsi pořídila. My tu procházku nedáme :grinning: :grinning: , hlavně aby byl malý OK. :wink:
16. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa
@jakelina má dietku, je ok , průjem dneska byl zatím 1x, celkově se mi zdá lepší, víc pije i chut se vrátilaaaaaaaaaaaaa
holky díky :wink:
na procházku teda škaredě dneska :frowning2:
16. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tak to je super. Já jsem dnes byla venku jenom asi 15 minut a pak se hodně rozpršelo. :frowning2:
16. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát malá ted měla 38,2 :unamused:
16. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že zubyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
16. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 ty se z toho nevykopeš, snad něco nechytla :frowning2:
16. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina snad ne, dala jsem ji brufen je dobrá uvidíme v noci a ráno a co bude dál :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj holky, tak už máme tuhý ho**** :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
snad bude dobře, Sašenka ráno měla 38,1 tak uviidímeeeeeeeeee :unamused:
17. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 z čeho se člověk všeho může radovat, že jo. :wink:
17. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jojojojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: omlouvám se ale RADOST MÁM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ráda, že se k vám můžu přidat! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 ahooooooooooooj :grinning:
17. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj :wink: jsem tady skoro nová tak se teprve rozkoukávám :wink:
17. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina ahoj! jé jestli jsem to pochopila dobře, ty už máš 4děti?
17. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , holky! predstavte si, nakoupila jsem v Albertu hromadu oblecku hello Kitty, a po prvnim vyprani kocky zustali v pracce :frowning2: A pisou - licencni zbozi... :confounded: :confounded: Mala byla nestastna.... Drive to Sandrio delalo kvalini vecicky, a ted .... No proste nedoporucuji...
17. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 jo, jo mám :grinning:
@tali28 to je blbá zkušenost. :frowning2:
17. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 ahoooj, tak jsi nás našla?
jj, pochopila jsi to dobře, @jakelina je něco jako supermaminka :grinning: , navíc má kluky fakt perfektně vychované, chtěla bych být její snachou, kluci umí v domácnosti zastoupit mamču téměř ve všem, vč. vaření :wink:

@tali28 Albert na Olomoucké - býv. Hypernova? To mi ani neříkej, já tam malé kupovala bodýnko téhle značky. Tak to vyreklamuj, třeba zrovna dodali nějakou vadnou sérii, tak jim to otřískej o pult, vždyť jsi to malé koupila jen kvůli Kittyny, ne? K čemu teď máš to oblečko, když je Kitty pryč?
17. bře 2011 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Jo, jo Hypernova.... jenze nove na etikete maji znacku-neprat v pracce, a to uplne na vsem od Sandrio... jen ze, jak asi nemam prat detske veci v pracce, to bych nedelala nic jineho, nez bych prala v kyblu... :angry: No, byli tam nedavno v akci, za dobre ceny, bodynka a vse mozne.... tak neper v pracce, Kittynka jiste odleti.... mam tak znicene 2 tricka a 3 kalhotky... A to jsem jeste schvalne prala naruby a na 40st....
17. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 no, tak to je rada nad zlato. A ještě k tomu spodní prádlo, kde se ti nachytají bakterie hned a pak bude mít malá nějaké gyneko problémy, ne? To jsou fakt hlavy, takový alibismus :angry: To by stálo za zveřejnění, blbci.
17. bře 2011 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ahoj :slight_smile: koukám, že ty máš tři, to nejsi o moc pozadu :wink: klobouk dolů holky! Já mám zatím jen pětiměsíčního kluka, takže jsem mezi vámi taková nezkušená mamka :slight_smile: To vás už asi nic nepřekvapí a nevyvede z míry :slight_smile:
@Jakelina až budou mít kluci své děti, bude u vás na oslavách hoooodně veselo, vím o čem mluvím jsem nejmladší ze čtyř holek a dokonce i věkové rozdíly mezi sebou máme podobné - 2O,14 a 11 let a rozdíl nerozdíl rozumím si se všema perfektně :slight_smile:
Jinak holky potřebovala bych poradit, máte někdo z vás zkušenosti s padáním vlasů? Už přes měsíc šíleně padají a je to čím dál tím horší :frowning2: vím, že po porodu je to normální, ale toto je děs. Beru na to pantenol, ale zatím bez efektu :frowning2: pomohlo vám něco?
Mějte se krásně a nenechte si pokazit náladu tím hnusným počasím co je venku!
18. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 vlasy mi taky šíleně padaly a pomoh mi trochu Biosil plus. Nestojí to ani moc peněz a jsou to jenom vitamíny.
Naši kluci se mají taky všichni rádi. Vychází spolu super. Jedna fotka z vánoc.
18. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 ahoooooooooj vítej :dizzy_face:
@jakelina klucííííííííííííííííí krásnííííííííííííííííííííííííííííííí
my jsme ok, Sašenka to měla asi z opruzené dupky, zub zatím nevylezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak krásné nedělní ráno holky
@lucisa
@tali28 jakto? to je mrzuté s hello kitty bych to šla vrátit.
20. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek